Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj IV. kategorie

Kolín (20. 9. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 31 66.30 0.0 449.00
2 Michal KratochvílMichal Kratochvíl
4ZSKO4ZSKO
03 16 58.15 0.0 378.00
3 Petr KoutskýPetr Koutský
4ZSKO4ZSKO
04 15 55.10 0.0 351.00
4 Lukáš KarbanLukáš Karban
2.ZŠ2.ZŠ
04 13 53.13 0.0 334.00
5 Jakub NohýnekJakub Nohýnek
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 25 51.60 0.0 321.00
6 David MazalDavid Mazal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
04 23 51.42 0.0 320.00
7 JAN KUKALJAN KUKAL
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 20 49.10 0.0 300.00
8 MIROSLAV FORŠTMIROSLAV FORŠT
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 7 48.43 0.0 295.00
9 David KolekDavid Kolek
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 14 48.23 0.0 293.00
10 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
05 3 47.97 0.0 291.00
11 Michal NedvědMichal Nedvěd
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 24 44.76 0.0 264.00
12 Jakub DouděraJakub Douděra
4ZSKO4ZSKO
04 4 44.75 0.0 264.00
13 Adam ŽiškoAdam Žiško
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
04 34 44.22 0.0 259.00
14 Dominik ŠestauberDominik Šestauber
2. ZŠ2. ZŠ
03 28 43.94 0.0 257.00
15 Martin HendrychMartin Hendrych
3ZSkolin3ZSkolin
04 9 42.48 0.0 245.00
16 David KrulišDavid Kruliš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 18 41.15 0.0 234.00
17 Marek BenešMarek Beneš
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 1 40.94 0.0 232.00
18 Radek PetržálekRadek Petržálek
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 26 40.02 0.0 224.00
19 Martin HruškaMartin Hruška
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 10 38.68 0.0 213.00
20 Jaroslav KrejčíJaroslav Krejčí
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 17 38.17 0.0 209.00
21 Šimon KučeraŠimon Kučera
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
05 19 38.15 0.0 209.00
22 Tomáš SodomaTomáš Sodoma
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 27 36.82 0.0 198.00
23 ERIK ŠTÍPEKERIK ŠTÍPEK
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 29 35.90 0.0 191.00
24 Vojtěch HynčicaVojtěch Hynčica
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 11 35.79 0.0 190.00
25 Adam MachurkaAdam Machurka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
04 21 34.62 0.0 180.00
26 Marek JežíkMarek Ježík
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 12 33.75 0.0 173.00
27 Aleš TlučhořAleš Tlučhoř
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 30 33.66 0.0 173.00
28 Michal ZuzaMichal Zuza
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 32 33.20 0.0 169.00
29 Antonín ŽídekAntonín Žídek
3ZSkolin3ZSkolin
03 33 33.10 0.0 168.00
30 Alexandr DulovecAlexandr Dulovec
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
04 5 19.19 0.0 61.00
Tomáš MarekTomáš Marek
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
03 22 DNS 0.0 0.00
Filip BlažekFilip Blažek
3ZSkolin3ZSkolin
04 2 DNS 0.0 0.00
Michal HauslerMichal Hausler
4ZSKO4ZSKO
03 8 DNS 0.0 0.00
Lubomír FejtLubomír Fejt
2. ZŠ2. ZŠ
04 6 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Simona PolákováSimona Poláková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
04 24 50.64 0.0 487.00
2 28 Anna RadikovskáAnna Radikovská
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
04 25 48.41 0.0 459.00
3 35 ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
05 20 46.82 0.0 440.00
4 32 VANESSA VALENTOVÁVANESSA VALENTOVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
04 30 44.90 0.0 416.00
5 22 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 27 39.40 0.0 348.00
6 14 Martina KulhaváMartina Kulhavá
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 16 36.37 0.0 311.00
7 7 Oltová NikolaOltová Nikola
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 19 34.57 0.0 290.00
8 53 Andrea VlkováAndrea Vlková
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 31 33.23 0.0 273.00
9 4 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 6 31.94 0.0 258.00
10 56 Denisa KoděrováDenisa Koděrová
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
05 11 31.77 0.0 256.00
11 8 Lucie KlepalováLucie Klepalová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 10 29.86 0.0 234.00
12 19 Michaela FabiánováMichaela Fabiánová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 5 29.50 0.0 229.00
13 50 Barbora KaprálkováBarbora Kaprálková
2.ZŠ2.ZŠ
03 9 28.77 0.0 221.00
14 30 Nikol MiškovskáNikol Miškovská
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
03 17 27.90 0.0 211.00
15 29 Lucie MüllerováLucie Müllerová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
03 18 27.75 0.0 209.00
16 12 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 28 26.32 0.0 192.00
17 18 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 7 25.38 0.0 181.00
18 41 Kateřina KoňaříkováKateřina Koňaříková
4ZSKO4ZSKO
05 12 24.87 0.0 176.00
19 48 Tereza DuškováTereza Dušková
2. ZŠ2. ZŠ
05 3 24.65 0.0 173.00
MS 33 NATÁLIE SOCHOROVÁNATÁLIE SOCHOROVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
05 26 23.92 0.0
21 49 Sandra KronusováSandra Kronusová
2.ZŠ2.ZŠ
03 15 23.84 0.0 164.00
22 3 Kristýna KoudelkováKristýna Koudelková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 14 22.81 0.0 152.00
23 57 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 2 20.86 0.0 130.00
24 46 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová
3ZSkolin3ZSkolin
05 13 20.52 0.0 126.00
25 16 Petra KadlecováPetra Kadlecová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 8 20.20 0.0 123.00
26 34 ROZÁLIE PESSLOVÁROZÁLIE PESSLOVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
04 22 19.07 0.0 110.00
27 38 Barbora TomanováBarbora Tomanová
4ZSKO4ZSKO
05 29 18.83 0.0 108.00
28 39 Aneta PodhajskáAneta Podhajská
4ZSKO4ZSKO
05 23 18.11 0.0 100.00
29 20 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 4 16.38 0.0 81.00
44 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková
3ZSkolin3ZSkolin
05 21 DNS 0.0 0.00
6 Karolína BalašováKarolína Balašová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 31 závodníků