Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj IV. kategorie

Kolín (20. 9. 2018)

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BayerTomáš Bayer
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 2 11.90 0.0 600.00
2 JAKUB KONĚRZAJAKUB KONĚRZA
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 15 09.78 0.0 472.00
3 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
2.ZŠ2.ZŠ
03 6 09.40 0.0 450.00
4 PETR ČECHPETR ČECH
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 4 09.20 0.0 438.00
5 Marek NovotnýMarek Novotný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
03 21 09.17 0.0 436.00
6 Martin BuchtíkMartin Buchtík
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 3 08.91 0.0 420.00
7 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
3ZSkolin3ZSkolin
04 16 08.83 0.0 416.00
8 David NáhlovskýDavid Náhlovský
4ZSKO4ZSKO
03 20 08.65 0.0 405.00
9 Daniel ZborníkDaniel Zborník
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 30 08.64 0.0 404.00
10 Petr TichýPetr Tichý
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
03 29 08.62 0.0 403.00
11 Otakar KuchařOtakar Kuchař
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 17 08.58 0.0 401.00
12 Adam HušekAdam Hušek
4ZSKO4ZSKO
04 12 08.17 0.0 376.00
13 Jiří SynekJiří Synek
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 26 08.00 0.0 366.00
14 Matěj LegerMatěj Leger
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 18 07.84 0.0 357.00
15 Filip DubčekFilip Dubček
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
05 5 07.83 0.0 356.00
16 Adam RejtharAdam Rejthar
3ZSkolin3ZSkolin
03 23 07.64 0.0 345.00
17 Bedřich HolečekBedřich Holeček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
03 10 07.60 0.0 343.00
18 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
04 13 07.60 0.0 343.00
19 Josef HavrdaJosef Havrda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
04 9 07.43 0.0 333.00
20 Lukáš KociánLukáš Kocián
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 14 07.30 0.0 325.00
21 Pavel TichýPavel Tichý
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
03 28 07.17 0.0 317.00
22 Filip BlažekFilip Blažek
3ZSkolin3ZSkolin
04 07.11 0.0 314.00
23 Adam ŠkopekAdam Škopek
2. ZŠ2. ZŠ
04 27 06.95 0.0 304.00
24 Michal HauslerMichal Hausler
4ZSKO4ZSKO
03 8 06.89 0.0 301.00
25 Petr BarabášPetr Barabáš
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 1 06.85 0.0 298.00
26 Štěpán HorálekŠtěpán Horálek
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 11 06.82 0.0 297.00
27 David SmolíkDavid Smolík
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
04 24 06.53 0.0 280.00
28 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
05 22 06.52 0.0 279.00
29 Petr SmolíkPetr Smolík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 25 06.28 0.0 265.00
Tomáš MarekTomáš Marek
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
03 19 DNS 0.0 0.00
Lubomír FejtLubomír Fejt
2. ZŠ2. ZŠ
04 7 DNS 0.0 0.00
Celkem 31 závodníků