Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj IV. kategorie

Kolín (20. 9. 2018)

Skok daleký - Žáci

(čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 JAKUB KONĚRZAJAKUB KONĚRZA
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 17 5.13 0.00.00.00.00.00.00.0 407.00
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
3ZSkolin3ZSkolin
04 18 5.02 0.00.00.00.00.00.00.0 386.00
3 Daniel ZborníkDaniel Zborník
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 4.74 0.00.00.00.00.00.00.0 333.00
4 Tomáš SodomaTomáš Sodoma
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 31 4.71 0.00.00.00.00.00.00.0 328.00
5 Filip BlažekFilip Blažek
3ZSkolin3ZSkolin
04 3 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0 306.00
6 Marek NovotnýMarek Novotný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
03 28 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0 306.00
7 Petr SmolíkPetr Smolík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 30 4.53 0.00.00.00.00.00.00.0 295.00
8 David NáhlovskýDavid Náhlovský
4ZSKO4ZSKO
03 26 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0 274.00
9 Adam HušekAdam Hušek
4ZSKO4ZSKO
04 14 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0 274.00
10 Jaroslav KrejčíJaroslav Krejčí
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 20 4.40 0.00.00.00.00.00.00.0 273.00
11 MIROSLAV FORŠTMIROSLAV FORŠT
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 7 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0 271.00
12 Dominik ŠestauberDominik Šestauber
2. ZŠ2. ZŠ
03 33 4.38 0.00.00.00.00.00.00.0 269.00
13 David MazalDavid Mazal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
04 25 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0 257.00
14 PETR ČECHPETR ČECH
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
03 4 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0 245.00
15 Jiří SynekJiří Synek
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 32 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0 242.00
16 Pavel TichýPavel Tichý
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
03 34 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0 242.00
17 Michal NedvědMichal Nedvěd
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 27 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0 239.00
18 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
05 5 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0 232.00
19 Lukáš KarbanLukáš Karban
2.ZŠ2.ZŠ
04 16 4.10 0.00.00.00.00.00.00.0 222.00
20 Michal HauslerMichal Hausler
4ZSKO4ZSKO
03 9 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0 220.00
21 Petr BarabášPetr Barabáš
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 1 4.03 3.510.00.03.510.00.00.0 211.00
22 Aleš TlučhořAleš Tlučhoř
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 36 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0 206.00
23 Josef HavrdaJosef Havrda
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
04 10 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0 185.00
24 Matěj LegerMatěj Leger
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 22 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0 179.00
25 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
05 29 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0 179.00
26 Martin HendrychMartin Hendrych
3ZSkolin3ZSkolin
04 11 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0 171.00
27 Marek BenešMarek Beneš
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 2 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0 161.00
28 Petr TichýPetr Tichý
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
03 35 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0 142.00
29 Marek JežíkMarek Ježík
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 15 3.44 0.00.00.00.00.00.00.0 122.00
30 Štěpán HorálekŠtěpán Horálek
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 13 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0 119.00
31 Michal ZuzaMichal Zuza
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 37 3.20 0.00.00.00.00.00.00.0 90.00
32 Petr KoutskýPetr Koutský
4ZSKO4ZSKO
04 19 2.69 0.00.00.00.00.00.00.0 33.00
Tomáš MarekTomáš Marek
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
03 24 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Lubomír FejtLubomír Fejt
2. ZŠ2. ZŠ
04 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Andrea VlkováAndrea Vlková
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 33 4.62 0.0 459.00
2 28 Anna RadikovskáAnna Radikovská
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
04 23 4.52 0.0 433.00
3 29 Lucie MüllerováLucie Müllerová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
03 17 4.30 0.0 379.00
4 37 BÁRA DUBOVÁBÁRA DUBOVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
04 4 4.22 0.0 359.00
5 26 Julie FajčíkováJulie Fajčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
05 7 4.20 0.0 355.00
6 7 Oltová NikolaOltová Nikola
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 18 4.13 0.0 338.00
7 8 Lucie KlepalováLucie Klepalová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 12 4.10 0.0 331.00
8 13 Jana ŠtullerováJana Štullerová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 28 4.10 0.0 331.00
9 18 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 10 4.09 0.0 329.00
10 4 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 9 4.07 0.0 324.00
11 27 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
03 31 4.06 0.0 322.00
12 9 Ivana HanušováIvana Hanušová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
04 8 4.00 0.0 308.00
13 54 Johana SoukupováJohana Soukupová
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 26 3.97 0.0 301.00
14 57 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 2 3.97 0.0 301.00
15 47 Ludmila BínováLudmila Bínová
3ZSkolin3ZSkolin
04 3 3.97 0.0 301.00
16 41 Kateřina KoňaříkováKateřina Koňaříková
4ZSKO4ZSKO
05 13 3.94 0.0 294.00
17 24 Simona PolákováSimona Poláková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
04 22 3.94 0.0 294.00
18 34 ROZÁLIE PESSLOVÁROZÁLIE PESSLOVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
04 20 3.93 0.0 292.00
19 22 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 27 3.90 0.0 285.00
20 1 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 24 3.87 0.0 279.00
21 46 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová
3ZSkolin3ZSkolin
05 14 3.76 0.0 254.00
22 3 Kristýna KoudelkováKristýna Koudelková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 15 3.75 0.0 252.00
23 50 Barbora KaprálkováBarbora Kaprálková
2.ZŠ2.ZŠ
03 11 3.69 0.0 239.00
24 32 VANESSA VALENTOVÁVANESSA VALENTOVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
04 32 3.66 0.0 233.00
25 12 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 29 3.65 0.0 231.00
26 15 Veronika KučírkováVeronika Kučírková
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 16 3.56 0.0 212.00
27 48 Tereza DuškováTereza Dušková
2. ZŠ2. ZŠ
05 5 3.45 0.0 190.00
28 19 Michaela FabiánováMichaela Fabiánová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 6 3.43 0.0 186.00
29 38 Barbora TomanováBarbora Tomanová
4ZSKO4ZSKO
05 30 3.42 0.0 184.00
30 39 Aneta PodhajskáAneta Podhajská
4ZSKO4ZSKO
05 21 3.34 0.0 168.00
MS 33 NATÁLIE SOCHOROVÁNATÁLIE SOCHOROVÁ
ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ
05 25 3.10 0.0
17 Valentýna NovotnáValentýna Novotná
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 19 DNS 0.0 0.00
6 Karolína BalašováKarolína Balašová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 33 závodníků