výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Ostrava

Ostrava (19. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SechraDavid Sechra 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 08.11 528.00
2 Matěj MatoškaMatěj Matoška 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 2 08.14 520.00
3 Jan LacinaJan Lacina 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 08.16 514.00
4 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1 08.25 489.00
5 William BendinhaWilliam Bendinha 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 3 08.36 460.00
6 Marek ChytilMarek Chytil 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 08.61 396.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karim AkraKarim Akra 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 08.18 509.00
2 Jiří DušekJiří Dušek 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 5 08.28 481.00
3 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 3 08.56 408.00
4 David ZbořilDavid Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 6 09.06 291.00
Micha ZbořilMicha Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 2 DNS
Daniel PastrňákDaniel Pastrňák 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 6 07.63 671.00
2 Michal AdamovičMichal Adamovič 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 4 08.01 557.00
3 Vojtěch HaladaVojtěch Halada 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 08.02 554.00
4 Patrik MacečekPatrik Maceček 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 3 08.03 551.00
5 Martin MyšákMartin Myšák 99 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 2 08.05 545.00
6 Jan MittákJan Mitták 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 1 08.61 396.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 2 07.65 665.00
2 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 07.94 577.00
3 Jakub KročekJakub Kroček 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 08.07 540.00
4 Jakub KlečkaJakub Klečka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 5 08.12 525.00
5 Kamil MrkvanKamil Mrkvan 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1 08.29 478.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PíšekJan Píšek 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 07.78 625.00
2 Šimon KoubaŠimon Kouba 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 5 08.21 500.00
3 Samuel ŘoudilSamuel Řoudil 03 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 6 08.27 484.00
4 Marek BrančíkMarek Brančík 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 4 08.62 393.00
Alex VávraAlex Vávra 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 1 DNS
Adam SlahučkaAdam Slahučka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ValachVáclav Valach 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 07.46 726.00
2 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 5 07.95 574.00
3 Dominik BurkertDominik Burkert 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 4 08.04 548.00
4 Matěj StolařMatěj Stolař 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 6 08.06 542.00
MS Alex TzimasAlex Tzimas 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 08.08
Richard KlimekRichard Klimek 99 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 07.96 571.00
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 4 08.00 560.00
3 David NovotnýDavid Novotný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 1 08.08 537.00
4 Radek TesařRadek Tesař 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 6 08.16 514.00
5 Matěj KrestaMatěj Kresta 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 5 08.20 503.00
6 Stanislav PolákStanislav Polák 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 2 08.80 350.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZouharFilip Zouhar 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 07.78 625.00
2 Matěj ZouharMatěj Zouhar 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 07.81 616.00
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 3 07.85 604.00
4 Petr DiľPetr Diľ 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 4 07.93 580.00
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 5 08.01 557.00
6 Ondřej PeňazOndřej Peňaz 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 6 09.42 218.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (st, 19.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel VykopalGabriel Vykopal 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 6 08.01 557.00
2 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 08.24 492.00
Matěj ZouharMatěj Zouhar 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 7 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ValachVáclav Valach 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 07.46 726.00
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 6 07.63 671.00
3 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 2 07.65 665.00
4 Jan PíšekJan Píšek 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 07.78 625.00
4 Filip ZouharFilip Zouhar 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 07.78 625.00
6 Matěj ZouharMatěj Zouhar 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 07.81 616.00
7 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 3 07.85 604.00
8 Petr DiľPetr Diľ 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 4 07.93 580.00
9 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 07.94 577.00
10 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 5 07.95 574.00
11 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 07.96 571.00
12 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 4 08.00 560.00
13 Michal AdamovičMichal Adamovič 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 4 08.01 557.00
13 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 5 08.01 557.00
13 Gabriel VykopalGabriel Vykopal 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 6 08.01 557.00
16 Vojtěch HaladaVojtěch Halada 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 08.02 554.00
17 Patrik MacečekPatrik Maceček 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 3 08.03 551.00
18 Dominik BurkertDominik Burkert 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 4 08.04 548.00
19 Martin MyšákMartin Myšák 99 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 2 08.05 545.00
20 Matěj StolařMatěj Stolař 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 6 08.06 542.00
21 Jakub KročekJakub Kroček 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 08.07 540.00
22 Alex TzimasAlex Tzimas 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 08.08
22 David NovotnýDavid Novotný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 1 08.08 537.00
24 David SechraDavid Sechra 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 08.11 528.00
25 Jakub KlečkaJakub Klečka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 5 08.12 525.00
26 Matěj MatoškaMatěj Matoška 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 2 08.14 520.00
27 Jan LacinaJan Lacina 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 08.16 514.00
27 Radek TesařRadek Tesař 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 6 08.16 514.00
29 Karim AkraKarim Akra 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 08.18 509.00
30 Matěj KrestaMatěj Kresta 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 5 08.20 503.00
31 Šimon KoubaŠimon Kouba 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 5 08.21 500.00
32 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 08.24 492.00
33 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1 08.25 489.00
34 Samuel ŘoudilSamuel Řoudil 03 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 6 08.27 484.00
35 Jiří DušekJiří Dušek 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 5 08.28 481.00
36 Kamil MrkvanKamil Mrkvan 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1 08.29 478.00
37 William BendinhaWilliam Bendinha 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 3 08.36 460.00
38 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 3 08.56 408.00
39 Marek ChytilMarek Chytil 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 08.61 396.00
39 Jan MittákJan Mitták 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 1 08.61 396.00
41 Marek BrančíkMarek Brančík 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 4 08.62 393.00
42 Stanislav PolákStanislav Polák 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 2 08.80 350.00
43 David ZbořilDavid Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 6 09.06 291.00
44 Ondřej PeňazOndřej Peňaz 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 6 09.42 218.00
Micha ZbořilMicha Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 2 DNS
Daniel PastrňákDaniel Pastrňák 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 DNF
Alex VávraAlex Vávra 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 1 DNS
Adam SlahučkaAdam Slahučka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 DQ
Richard KlimekRichard Klimek 99 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 DNS
Matěj ZouharMatěj Zouhar 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 7 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PekařováJana Pekařová 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 09.07 548.00
2 Klára TurkováKlára Turková 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 6 09.17 523.00
3 Terezie ČervenáTerezie Červená 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 09.19 518.00
4 Kateřina LaryšováKateřina Laryšová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1 09.23 509.00
5 Hana CvakováHana Cvaková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 3 09.28 496.00
6 Johana ŠustkováJohana Šustková 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 2 09.47 451.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 3 08.43 721.00
2 Radka TeichmannováRadka Teichmannová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2 08.97 574.00
3 Leona VrlováLeona Vrlová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 09.20 516.00
4 Hana SlovákováHana Slováková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 09.23 509.00
5 Anna BartkováAnna Bartková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 09.33 484.00
6 Veronika JanáčkováVeronika Janáčková 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 5 09.45 456.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HolonováAnna Holonová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 5 08.89 595.00
2 Klára KlimšováKlára Klimšová 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 09.18 521.00
3 Eliška PoláchováEliška Poláchová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 09.20 516.00
4 Tereza GutwaldováTereza Gutwaldová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 09.67 406.00
5 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková 99 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 6 09.69 402.00
Natálie MarušákováNatálie Marušáková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BlahováKateřina Blahová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 4 08.36 741.00
2 Dáša PawlasováDáša Pawlasová 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 09.37 475.00
3 Kristýna PecnováKristýna Pecnová 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 09.39 470.00
4 Lada RoušarováLada Roušarová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 6 09.46 454.00
5 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 09.64 413.00
6 Hana KubíčkováHana Kubíčková 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 5 09.80 378.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 08.74 635.00
2 Tereza SilvašiováTereza Silvašiová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 6 09.16 526.00
4 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 09.54 435.00
5 Nikol HlavenkováNikol Hlavenková 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 5 09.65 411.00
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 01 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 4 09.84 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SlatinskáEliška Slatinská 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 3 09.75 389.00
2 Anna LukšováAnna Lukšová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 09.82 374.00
3 Saskia BednářováSaskia Bednářová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 4 10.00 336.00
4 Adéla HnátováAdéla Hnátová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 5 10.80 192.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BlahováKateřina Blahová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 4 08.36 741.00
2 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 3 08.43 721.00
3 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 08.74 635.00
4 Anna HolonováAnna Holonová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 5 08.89 595.00
5 Radka TeichmannováRadka Teichmannová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2 08.97 574.00
6 Jana PekařováJana Pekařová 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 09.07 548.00
7 Tereza SilvašiováTereza Silvašiová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 6 09.16 526.00
8 Klára TurkováKlára Turková 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 6 09.17 523.00
9 Klára KlimšováKlára Klimšová 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 09.18 521.00
10 Terezie ČervenáTerezie Červená 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 09.19 518.00
11 Leona VrlováLeona Vrlová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 09.20 516.00
11 Eliška PoláchováEliška Poláchová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 09.20 516.00
13 Kateřina LaryšováKateřina Laryšová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1 09.23 509.00
13 Hana SlovákováHana Slováková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 09.23 509.00
15 Hana CvakováHana Cvaková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 3 09.28 496.00
16 Anna BartkováAnna Bartková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 09.33 484.00
17 Dáša PawlasováDáša Pawlasová 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 09.37 475.00
18 Kristýna PecnováKristýna Pecnová 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 09.39 470.00
19 Veronika JanáčkováVeronika Janáčková 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 5 09.45 456.00
20 Lada RoušarováLada Roušarová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 6 09.46 454.00
21 Johana ŠustkováJohana Šustková 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 2 09.47 451.00
22 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 09.54 435.00
23 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 09.64 413.00
24 Nikol HlavenkováNikol Hlavenková 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 5 09.65 411.00
25 Tereza GutwaldováTereza Gutwaldová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 09.67 406.00
26 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková 99 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 6 09.69 402.00
27 Eliška SlatinskáEliška Slatinská 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 3 09.75 389.00
28 Hana KubíčkováHana Kubíčková 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 5 09.80 378.00
29 Anna LukšováAnna Lukšová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 09.82 374.00
30 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 01 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 4 09.84 369.00
31 Saskia BednářováSaskia Bednářová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 4 10.00 336.00
32 Adéla HnátováAdéla Hnátová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 5 10.80 192.00
Natálie MarušákováNatálie Marušáková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 28.35 604.00
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 28.40 600.00
3 Dominika KovářováDominika Kovářová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 6 29.56 513.00
4 Julie JarošováJulie Jarošová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 31.40 389.00
5 Adéla HorákováAdéla Horáková 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 32.45 325.00
6 Zuzana GajdičarováZuzana Gajdičarová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 1 33.34 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 29.52 516.00
2 Valérie MáchováValérie Máchová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 5 30.40 455.00
3 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 4 32.13 344.00
4 Tereza SilvašiováTereza Silvašiová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 2 33.24 280.00
5 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 3 33.57 262.00
6 Martina ProkšováMartina Prokšová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 6 35.58 165.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 30.27 463.00
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 5 30.52 446.00
3 Kateřina LaryšováKateřina Laryšová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 6 31.54 380.00
4 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 2 33.04 291.00
5 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 4 33.32 276.00
6 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 00 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 1 38.03 75.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 5 27.61 662.00
2 Anna HolonováAnna Holonová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 3 30.31 461.00
3 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 2 30.73 432.00
4 Anna BartkováAnna Bartková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 31.44 386.00
5 Tereza MartínkováTereza Martínková 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 32.61 315.00
6 Josefína SlezákováJosefína Slezáková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1 34.11 234.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 19.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa KrištofováVanessa Krištofová 03 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 1 30.61 440.00
2 Natálie GrobelnáNatálie Grobelná 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 5 31.96 354.00
3 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 33.21 282.00
4 Tereza VysoudilováTereza Vysoudilová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 34.43 218.00
5 Tereza BalabánováTereza Balabánová 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 35.86 153.00
6 Jana HájkováJana Hájková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 3 36.91 112.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 19.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HlavenkováNikol Hlavenková 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 4 32.31 333.00
2 Eliška SlatinskáEliška Slatinská 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 2 32.60 316.00
3 Julie BartkováJulie Bartková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 5 32.78 306.00
4 Klára PiskořováKlára Piskořová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 3 33.06 290.00
5 Anna LukšováAnna Lukšová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 33.46 268.00
6 Tereza GutwaldováTereza Gutwaldová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 35.15 184.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 5 27.61 662.00
2 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 28.35 604.00
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 28.40 600.00
4 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 29.52 516.00
5 Dominika KovářováDominika Kovářová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 6 29.56 513.00
6 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 30.27 463.00
7 Anna HolonováAnna Holonová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 3 30.31 461.00
8 Valérie MáchováValérie Máchová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 5 30.40 455.00
9 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 5 30.52 446.00
10 Vanessa KrištofováVanessa Krištofová 03 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 1 30.61 440.00
11 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 2 30.73 432.00
12 Julie JarošováJulie Jarošová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 31.40 389.00
13 Anna BartkováAnna Bartková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 31.44 386.00
14 Kateřina LaryšováKateřina Laryšová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 6 31.54 380.00
15 Natálie GrobelnáNatálie Grobelná 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 5 31.96 354.00
16 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 4 32.13 344.00
17 Nikol HlavenkováNikol Hlavenková 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 4 32.31 333.00
18 Adéla HorákováAdéla Horáková 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 32.45 325.00
19 Eliška SlatinskáEliška Slatinská 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 2 32.60 316.00
20 Tereza MartínkováTereza Martínková 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 32.61 315.00
21 Julie BartkováJulie Bartková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 5 32.78 306.00
22 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 2 33.04 291.00
23 Klára PiskořováKlára Piskořová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 3 33.06 290.00
24 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 33.21 282.00
25 Tereza SilvašiováTereza Silvašiová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 2 33.24 280.00
26 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 4 33.32 276.00
27 Zuzana GajdičarováZuzana Gajdičarová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 1 33.34 274.00
28 Anna LukšováAnna Lukšová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 33.46 268.00
29 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 3 33.57 262.00
30 Josefína SlezákováJosefína Slezáková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1 34.11 234.00
31 Tereza VysoudilováTereza Vysoudilová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 34.43 218.00
32 Tereza GutwaldováTereza Gutwaldová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 35.15 184.00
33 Martina ProkšováMartina Prokšová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 6 35.58 165.00
34 Tereza BalabánováTereza Balabánová 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 35.86 153.00
35 Jana HájkováJana Hájková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 3 36.91 112.00
36 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 00 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 1 38.03 75.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel VykopalGabriel Vykopal 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 58.48 466.00
2 David SechraDavid Sechra 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 6 58.69 459.00
3 Radim ValigůraRadim Valigůra 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 58.88 452.00
4 Filip HalamíčekFilip Halamíček 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 3 60.73 389.00
5 Denis GroerDenis Groer 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 2 63.70 296.00
6 Jakub VeličkaJakub Velička 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 1 67.38 197.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1 56.62 535.00
2 Vojtěch KoppVojtěch Kopp 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 6 60.92 382.00
3 Martin MyšákMartin Myšák 99 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 2 61.01 379.00
4 Marek BrančíkMarek Brančík 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 4 65.63 242.00
Antonín HorváthAntonín Horváth 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 3 DNS
Vojtěch ČepelákVojtěch Čepelák 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 5 54.28 628.00
2 Martin AdámekMartin Adámek 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 56.12 555.00
3 Tomáš KohoutekTomáš Kohoutek 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 3 57.09 517.00
4 Daniel PastrňákDaniel Pastrňák 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2 58.38 470.00
5 Michal TesařMichal Tesař 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 1 62.10 344.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 6 57.21 513.00
2 Jarmil BlahutaJarmil Blahuta 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 4 57.38 507.00
3 Jakub NotaJakub Nota 01 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 1 57.80 491.00
4 Adam SlahučkaAdam Slahučka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 58.29 473.00
5 Aaron LubojackiAaron Lubojacki 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 3 62.63 328.00
6 Vojtěch HaladaVojtěch Halada 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 67.70 189.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KlečkaJakub Klečka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 5 59.37 435.00
2 Radim DostálRadim Dostál 01 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 4 59.43 433.00
3 Tomáš VeselýTomáš Veselý 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 59.86 418.00
4 Jakub KročekJakub Kroček 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 60.25 405.00
5 Erik SýkoraErik Sýkora 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 2 62.95 318.00
6 Jakub LitschmannJakub Litschmann 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 64.98 259.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BojdaJiří Bojda 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 60.27 404.00
2 Štěpán HonŠtěpán Hon 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 3 61.13 376.00
3 Šimon KoubaŠimon Kouba 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1 61.40 367.00
4 David StoklásekDavid Stoklásek 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 67.03 206.00
5 Matyáš DudekMatyáš Dudek 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 5 70.10 136.00
6 Filip KawaFilip Kawa 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 73.78 69.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZouharFilip Zouhar 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 6 55.49 579.00
2 Vojtěch ŠtefekVojtěch Štefek 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1 61.44 365.00
3 Petr HavránekPetr Havránek 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 4 67.45 195.00
4 Dominik VajbarDominik Vajbar 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 2 70.66 124.00
5 Stanislav LegerskýStanislav Legerský 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 3 73.84 68.00
Jan LacinaJan Lacina 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2 55.69 571.00
2 Adam SoudilAdam Soudil 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 6 57.86 489.00
3 Jan HoláňJan Holáň 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 61.32 369.00
4 David VaněkDavid Vaněk 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 3 63.08 314.00
5 Tomáš RichtárTomáš Richtár 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 5 66.78 212.00
6 Patrik MazánekPatrik Mazánek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 4 67.97 183.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 5 54.28 628.00
2 Filip ZouharFilip Zouhar 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 6 55.49 579.00
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2 55.69 571.00
4 Martin AdámekMartin Adámek 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 56.12 555.00
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1 56.62 535.00
6 Tomáš KohoutekTomáš Kohoutek 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 3 57.09 517.00
7 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 6 57.21 513.00
8 Jarmil BlahutaJarmil Blahuta 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 4 57.38 507.00
9 Jakub NotaJakub Nota 01 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 1 57.80 491.00
10 Adam SoudilAdam Soudil 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 6 57.86 489.00
11 Adam SlahučkaAdam Slahučka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 58.29 473.00
12 Daniel PastrňákDaniel Pastrňák 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2 58.38 470.00
13 Gabriel VykopalGabriel Vykopal 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 58.48 466.00
14 David SechraDavid Sechra 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 6 58.69 459.00
15 Radim ValigůraRadim Valigůra 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 58.88 452.00
16 Jakub KlečkaJakub Klečka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 5 59.37 435.00
17 Radim DostálRadim Dostál 01 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 4 59.43 433.00
18 Tomáš VeselýTomáš Veselý 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 59.86 418.00
19 Jakub KročekJakub Kroček 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 60.25 405.00
20 Jiří BojdaJiří Bojda 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 60.27 404.00
21 Filip HalamíčekFilip Halamíček 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 3 60.73 389.00
22 Vojtěch KoppVojtěch Kopp 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 6 60.92 382.00
23 Martin MyšákMartin Myšák 99 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 2 61.01 379.00
24 Štěpán HonŠtěpán Hon 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 3 61.13 376.00
25 Jan HoláňJan Holáň 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 61.32 369.00
26 Šimon KoubaŠimon Kouba 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1 61.40 367.00
27 Vojtěch ŠtefekVojtěch Štefek 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1 61.44 365.00
28 Michal TesařMichal Tesař 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 1 62.10 344.00
29 Aaron LubojackiAaron Lubojacki 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 3 62.63 328.00
30 Erik SýkoraErik Sýkora 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 2 62.95 318.00
31 David VaněkDavid Vaněk 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 3 63.08 314.00
32 Denis GroerDenis Groer 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 2 63.70 296.00
33 Jakub LitschmannJakub Litschmann 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 64.98 259.00
34 Marek BrančíkMarek Brančík 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 4 65.63 242.00
35 Tomáš RichtárTomáš Richtár 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 5 66.78 212.00
36 David StoklásekDavid Stoklásek 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 67.03 206.00
37 Jakub VeličkaJakub Velička 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 1 67.38 197.00
38 Petr HavránekPetr Havránek 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 4 67.45 195.00
39 Vojtěch HaladaVojtěch Halada 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 67.70 189.00
40 Patrik MazánekPatrik Mazánek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 4 67.97 183.00
41 Matyáš DudekMatyáš Dudek 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 5 70.10 136.00
42 Dominik VajbarDominik Vajbar 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 2 70.66 124.00
43 Filip KawaFilip Kawa 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 73.78 69.00
44 Stanislav LegerskýStanislav Legerský 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 3 73.84 68.00
Antonín HorváthAntonín Horváth 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 3 DNS
Vojtěch ČepelákVojtěch Čepelák 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 5 DNS
Jan LacinaJan Lacina 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 DNS

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 12 2:26.86 733.00
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 10 2:29.53 699.00
3 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 14 2:42.74 542.00
4 Kateřina ZajončkováKateřina Zajončková 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 2:42.79 541.00
5 Gabriela JankůGabriela Janků 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 2:45.90 507.00
6 Tereza PernickáTereza Pernická 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 9 2:47.12 494.00
7 Klára UrbanováKlára Urbanová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 11 2:48.68 477.00
8 Beáta PoláškováBeáta Polášková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 2:53.19 431.00
9 Alice MourkováAlice Mourková 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 2:57.02 393.00
10 Viktorie PasuerováViktorie Pasuerová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 8 2:57.20 392.00
11 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 13 3:00.09 364.00
12 Anežka MikolajkováAnežka Mikolajková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 3:05.21 318.00
13 Barbora MachnaBarbora Machna 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 3:15.80 232.00
14 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 7 3:26.23 160.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 2:35.29 628.00
2 Lucie VaňkováLucie Vaňková 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 13 2:38.28 593.00
3 Markéta KoloničnáMarkéta Koloničná 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 7 2:49.50 469.00
4 Marie MoravčíkováMarie Moravčíková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 12 2:50.96 454.00
5 Kristýna DulavováKristýna Dulavová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 2:55.22 411.00
6 Nikol KubiczkováNikol Kubiczková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 8 2:58.87 376.00
7 Nicola DočekálováNicola Dočekálová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 3:08.66 289.00
8 Kateřina DanišováKateřina Danišová 03 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 3 3:08.76 288.00
9 Valerie BartošováValerie Bartošová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 2 3:10.73 272.00
10 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 6 3:17.96 216.00
11 Michaela MoravcováMichaela Moravcová 00 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 11 3:21.25 193.00
12 Barbora KučerováBarbora Kučerová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 9 3:25.26 166.00
Klára MertováKlára Mertová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 10 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 12 2:26.86 733.00
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 10 2:29.53 699.00
3 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 2:35.29 628.00
4 Lucie VaňkováLucie Vaňková 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 13 2:38.28 593.00
5 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 14 2:42.74 542.00
6 Kateřina ZajončkováKateřina Zajončková 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 2:42.79 541.00
7 Gabriela JankůGabriela Janků 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 2:45.90 507.00
8 Tereza PernickáTereza Pernická 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 9 2:47.12 494.00
9 Klára UrbanováKlára Urbanová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 11 2:48.68 477.00
10 Markéta KoloničnáMarkéta Koloničná 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 7 2:49.50 469.00
11 Marie MoravčíkováMarie Moravčíková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 12 2:50.96 454.00
12 Beáta PoláškováBeáta Polášková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 2:53.19 431.00
13 Kristýna DulavováKristýna Dulavová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 2:55.22 411.00
14 Alice MourkováAlice Mourková 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4 2:57.02 393.00
15 Viktorie PasuerováViktorie Pasuerová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 8 2:57.20 392.00
16 Nikol KubiczkováNikol Kubiczková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 8 2:58.87 376.00
17 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 13 3:00.09 364.00
18 Anežka MikolajkováAnežka Mikolajková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 3:05.21 318.00
19 Nicola DočekálováNicola Dočekálová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 4 3:08.66 289.00
20 Kateřina DanišováKateřina Danišová 03 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 3 3:08.76 288.00
21 Valerie BartošováValerie Bartošová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 2 3:10.73 272.00
22 Barbora MachnaBarbora Machna 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 3:15.80 232.00
23 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 6 3:17.96 216.00
24 Michaela MoravcováMichaela Moravcová 00 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 11 3:21.25 193.00
25 Barbora KučerováBarbora Kučerová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 9 3:25.26 166.00
26 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 7 3:26.23 160.00
Klára MertováKlára Mertová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 10 DNS

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal DžuberaMichal Džubera 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 8 4:33.78 720.00
2 Jan BužgaJan Bužga 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 4:36.57 702.00
3 Martin RučkaMartin Ručka 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 3 4:39.55 683.00
4 Tomáš MagdonTomáš Magdon 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 14 4:45.36 647.00
5 Tomáš KalužaTomáš Kaluža 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 4:45.86 644.00
6 Matěj PrausMatěj Praus 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 15 4:49.31 623.00
7 Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 13 4:54.30 593.00
8 Daniel BuroňDaniel Buroň 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 6 4:58.49 568.00
9 Tadeáš CuryloTadeáš Curylo 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 7 5:02.87 543.00
10 Martin TylMartin Tyl 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 18 5:02.95 543.00
11 Prokop KneblProkop Knebl 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 10 5:03.64 539.00
12 Jan PorubaJan Poruba 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 5:07.29 518.00
13 David RožekDavid Rožek 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 16 5:14.66 478.00
14 Rostislav UlrichRostislav Ulrich 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 20 5:19.79 451.00
15 Pavel PískovskýPavel Pískovský 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 5:22.42 438.00
16 Jan KučaJan Kuča 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 12 5:33.37 383.00
17 Erik SýkoraErik Sýkora 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 17 5:37.95 361.00
18 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 11 5:39.90 352.00
19 Matěj UherMatěj Uher 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 19 5:49.65 308.00
Dominik HolaňDominik Holaň 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 9 DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4:11.64 870.00
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 19 4:26.57 767.00
3 Josef ŠafářJosef Šafář 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 13 4:38.74 688.00
4 Jakub KotalaJakub Kotala 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 4:39.14 686.00
5 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 4:46.00 643.00
6 Hynek PaličkaHynek Palička 99 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 11 4:47.29 635.00
7 Marek SokolMarek Sokol 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 12 4:47.31 635.00
8 Adam FeranecAdam Feranec 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1 4:50.84 614.00
9 Filip ŠvidrnochFilip Švidrnoch 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 15 4:52.32 605.00
10 Dominik HolaňDominik Holaň 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4:53.31 599.00
11 Martin HlaváčMartin Hlaváč 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 4:56.50 580.00
12 Michal KučeraMichal Kučera 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 8 5:03.26 541.00
13 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 17 5:03.94 537.00
14 Martin KrakovčíkMartin Krakovčík 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 7 5:08.71 511.00
15 Petr HolišPetr Holiš 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 5 5:12.08 492.00
16 Mikuláš VyhňákMikuláš Vyhňák 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 18 5:12.33 491.00
17 Adam HoffmannAdam Hoffmann 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 5:17.26 464.00
18 Jáchym ŠugárekJáchym Šugárek 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 14 5:28.12 409.00
19 Matěj MúdrikMatěj Múdrik 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 10 5:32.84 385.00
20 Matouš GembickýMatouš Gembický 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 2 5:41.12 346.00
Jakub VilkusJakub Vilkus 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 16 DNS
Patrik MagdolenPatrik Magdolen 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 9 DNF
Celkem 22 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 4:11.64 870.00
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 19 4:26.57 767.00
3 Michal DžuberaMichal Džubera 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 8 4:33.78 720.00
4 Jan BužgaJan Bužga 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 4:36.57 702.00
5 Josef ŠafářJosef Šafář 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 13 4:38.74 688.00
6 Jakub KotalaJakub Kotala 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 4:39.14 686.00
7 Martin RučkaMartin Ručka 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 3 4:39.55 683.00
8 Tomáš MagdonTomáš Magdon 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 14 4:45.36 647.00
9 Tomáš KalužaTomáš Kaluža 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 4:45.86 644.00
10 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 4:46.00 643.00
11 Hynek PaličkaHynek Palička 99 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 11 4:47.29 635.00
12 Marek SokolMarek Sokol 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 12 4:47.31 635.00
13 Matěj PrausMatěj Praus 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 15 4:49.31 623.00
14 Adam FeranecAdam Feranec 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1 4:50.84 614.00
15 Filip ŠvidrnochFilip Švidrnoch 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 15 4:52.32 605.00
16 Dominik HolaňDominik Holaň 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4:53.31 599.00
17 Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 13 4:54.30 593.00
18 Martin HlaváčMartin Hlaváč 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 3 4:56.50 580.00
19 Daniel BuroňDaniel Buroň 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 6 4:58.49 568.00
20 Tadeáš CuryloTadeáš Curylo 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 7 5:02.87 543.00
21 Martin TylMartin Tyl 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 18 5:02.95 543.00
22 Michal KučeraMichal Kučera 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 8 5:03.26 541.00
23 Prokop KneblProkop Knebl 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 10 5:03.64 539.00
24 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 17 5:03.94 537.00
25 Jan PorubaJan Poruba 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 5:07.29 518.00
26 Martin KrakovčíkMartin Krakovčík 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 7 5:08.71 511.00
27 Petr HolišPetr Holiš 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 5 5:12.08 492.00
28 Mikuláš VyhňákMikuláš Vyhňák 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 18 5:12.33 491.00
29 David RožekDavid Rožek 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 16 5:14.66 478.00
30 Adam HoffmannAdam Hoffmann 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 5:17.26 464.00
31 Rostislav UlrichRostislav Ulrich 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 20 5:19.79 451.00
32 Pavel PískovskýPavel Pískovský 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 5:22.42 438.00
33 Jáchym ŠugárekJáchym Šugárek 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 14 5:28.12 409.00
34 Matěj MúdrikMatěj Múdrik 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 10 5:32.84 385.00
35 Jan KučaJan Kuča 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 12 5:33.37 383.00
36 Erik SýkoraErik Sýkora 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 17 5:37.95 361.00
37 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 11 5:39.90 352.00
38 Matouš GembickýMatouš Gembický 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 2 5:41.12 346.00
39 Matěj UherMatěj Uher 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 19 5:49.65 308.00
Dominik HolaňDominik Holaň 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 9 DNS
Jakub VilkusJakub Vilkus 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 16 DNS
Patrik MagdolenPatrik Magdolen 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 9 DNF

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Píšek, Kresta, Džubera, Veselý Píšek, Kresta, Džubera, Veselý Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 6 1:42.86 1114.0
2 Myšák, Sedmík, Blahuta, Pospíšil Myšák, Sedmík, Blahuta, Pospíšil SPŠEI Ostrava ASPŠEI Ostrava A 2 1:44.98 1081.0
3 Kořínek, Šafář, Kouba, Smíšek Kořínek, Šafář, Kouba, Smíšek SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 3 1:45.57 1072.0
4 Kudělka, Brančík, Škovrán, Frenn Kudělka, Brančík, Škovrán, Frenn Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 1:52.00 976.00
Bendinha, Zbořil, Havránek Bendinha, Zbořil, Havránek SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 5 DNS
Adamovič, Mitták, Foltýn, Valčík Adamovič, Mitták, Foltýn, Valčík Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kohoutek, Múdrik, Ngo, Jakubišin Kohoutek, Múdrik, Ngo, Jakubišin Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 1 1:43.59 1103.0
2 Valach, Bojda, Boniatti, Chytil Valach, Bojda, Boniatti, Chytil SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 1:44.30 1092.0
3 Gorecký, Kostka, Nováček, Maceček Gorecký, Kostka, Nováček, Maceček SPŠEI Ostrava BSPŠEI Ostrava B 5 1:44.40 1090.0
4 Adámek, Litschmann, Štefek, Matoška Adámek, Litschmann, Štefek, Matoška Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 1:49.02 1020.0
5 Holiš, Tesař, Dostál, Ulrich Holiš, Tesař, Dostál, Ulrich Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 3 1:49.34 1015.0
6 Vykydal, Chytil, Zuštík, Kučera Vykydal, Chytil, Zuštík, Kučera Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 1:50.06 1004.0
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlček, Kovář, Slahučka, Kroček Vlček, Kovář, Slahučka, Kroček Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 1 1:40.42 1152.0
2 Curylo, Tyl, Diľ, Hrbáč Curylo, Tyl, Diľ, Hrbáč Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 5 1:43.54 1103.0
3 Václavek, Vavera, Holáň, Legerský Václavek, Vavera, Holáň, Legerský Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 2 1:44.96 1081.0
4 Bužga, Kopp, Müller, Akra Bužga, Kopp, Müller, Akra Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 1:48.18 1032.0
5 Řoudil, Sýkora, Peňaz, Nota Řoudil, Sýkora, Peňaz, Nota Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 6 1:51.01 990.00
6 Nábělek, Novotný, Duchovný, Praus Nábělek, Novotný, Duchovný, Praus Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 3 1:53.20 958.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zouhar, Zouhar, Klimek, Soudil Zouhar, Zouhar, Klimek, Soudil Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 1:38.96 1176.0
2 Pastrňák, Vykopal, Pastrňák, Kuchta Pastrňák, Vykopal, Pastrňák, Kuchta Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 1:39.42 1168.0
3 Zedníček, Lacina, Poruba, Kováčech Zedníček, Lacina, Poruba, Kováčech Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 1:39.81 1162.0
4 Bužga, Arencibia, Sypien, Kaluža Bužga, Arencibia, Sypien, Kaluža Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 1:46.87 1052.0
5 Hložanka, Halada, Lubojacki, Rožek Hložanka, Halada, Lubojacki, Rožek SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 1:49.33 1015.0
6 Stolař, Hon, Řeháček, Tzimas Stolař, Hon, Řeháček, Tzimas SPŠ stavebníSPŠ stavební 6 1:49.58 1011.0
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zouhar, Zouhar, Klimek, Soudil Zouhar, Zouhar, Klimek, Soudil Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 1:38.96 1176.0
2 Pastrňák, Vykopal, Pastrňák, Kuchta Pastrňák, Vykopal, Pastrňák, Kuchta Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 3 1:39.42 1168.0
3 Zedníček, Lacina, Poruba, Kováčech Zedníček, Lacina, Poruba, Kováčech Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2 1:39.81 1162.0
4 Vlček, Kovář, Slahučka, Kroček Vlček, Kovář, Slahučka, Kroček Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 1 1:40.42 1152.0
5 Píšek, Kresta, Džubera, Veselý Píšek, Kresta, Džubera, Veselý Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 6 1:42.86 1114.0
6 Curylo, Tyl, Diľ, Hrbáč Curylo, Tyl, Diľ, Hrbáč Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 5 1:43.54 1103.0
7 Kohoutek, Múdrik, Ngo, Jakubišin Kohoutek, Múdrik, Ngo, Jakubišin Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 1 1:43.59 1103.0
8 Valach, Bojda, Boniatti, Chytil Valach, Bojda, Boniatti, Chytil SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 1:44.30 1092.0
9 Gorecký, Kostka, Nováček, Maceček Gorecký, Kostka, Nováček, Maceček SPŠEI Ostrava BSPŠEI Ostrava B 5 1:44.40 1090.0
10 Václavek, Vavera, Holáň, Legerský Václavek, Vavera, Holáň, Legerský Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 2 1:44.96 1081.0
11 Myšák, Sedmík, Blahuta, Pospíšil Myšák, Sedmík, Blahuta, Pospíšil SPŠEI Ostrava ASPŠEI Ostrava A 2 1:44.98 1081.0
12 Kořínek, Šafář, Kouba, Smíšek Kořínek, Šafář, Kouba, Smíšek SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 3 1:45.57 1072.0
13 Bužga, Arencibia, Sypien, Kaluža Bužga, Arencibia, Sypien, Kaluža Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 1:46.87 1052.0
14 Bužga, Kopp, Müller, Akra Bužga, Kopp, Müller, Akra Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 1:48.18 1032.0
15 Adámek, Litschmann, Štefek, Matoška Adámek, Litschmann, Štefek, Matoška Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 4 1:49.02 1020.0
16 Hložanka, Halada, Lubojacki, Rožek Hložanka, Halada, Lubojacki, Rožek SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 5 1:49.33 1015.0
17 Holiš, Tesař, Dostál, Ulrich Holiš, Tesař, Dostál, Ulrich Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 3 1:49.34 1015.0
18 Stolař, Hon, Řeháček, Tzimas Stolař, Hon, Řeháček, Tzimas SPŠ stavebníSPŠ stavební 6 1:49.58 1011.0
19 Vykydal, Chytil, Zuštík, Kučera Vykydal, Chytil, Zuštík, Kučera Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 6 1:50.06 1004.0
20 Řoudil, Sýkora, Peňaz, Nota Řoudil, Sýkora, Peňaz, Nota Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 6 1:51.01 990.00
21 Kudělka, Brančík, Škovrán, Frenn Kudělka, Brančík, Škovrán, Frenn Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 1:52.00 976.00
22 Nábělek, Novotný, Duchovný, Praus Nábělek, Novotný, Duchovný, Praus Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 3 1:53.20 958.00
Bendinha, Zbořil, Havránek Bendinha, Zbořil, Havránek SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 5 DNS
Adamovič, Mitták, Foltýn, Valčík Adamovič, Mitták, Foltýn, Valčík Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 4 DNS

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klimšová, Kočvarová, Baladová, Vaňková Klimšová, Kočvarová, Baladová, Vaňková Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 2:01.98 1085.0
2 Hudečková, Koloničná, Bartková, Šenková Hudečková, Koloničná, Bartková, Šenková Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 5 2:02.87 1072.0
3 Olszowská, Dočekálová, Gutwaldová, Vaňková Olszowská, Dočekálová, Gutwaldová, Vaňková SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 2:03.74 1058.0
4 Navrátilová, Pawlasová, Horkelová, Kopelová Navrátilová, Pawlasová, Horkelová, Kopelová Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 2:13.44 915.00
5 Grygarová, Laryšová, Danišová, Šustková Grygarová, Laryšová, Danišová, Šustková SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 4 2:14.71 897.00
6 Lukšová, Bartková, Plačková, Bednářová Lukšová, Bartková, Plačková, Bednářová Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 2:15.51 886.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Krupicová, Jarošová, Krestová Hájková, Krupicová, Jarošová, Krestová Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 1:55.96 1180.0
2 Horáková, Gajdičarová, Pekařová, Kovářová Horáková, Gajdičarová, Pekařová, Kovářová Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 2:02.43 1078.0
3 Janáčková, Urbanová, Vrlová, Martínková Janáčková, Urbanová, Vrlová, Martínková Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 3 2:08.63 985.00
4 Krupová, Pernická, Poláchová, Zajíčková Krupová, Pernická, Poláchová, Zajíčková SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 2:11.74 939.00
5 Piskořová, Hlavenková, Lubojacká, Silvašiová Piskořová, Hlavenková, Lubojacká, Silvašiová Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 2 2:13.10 920.00
6 Slatinská, Machna, Javorková, Štivarová Slatinská, Machna, Javorková, Štivarová Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 2:16.47 872.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Máchová, Krištofová, Pröschlová, Blahová Máchová, Krištofová, Pröschlová, Blahová SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 5 2:08.04 993.00
2 Cvaková, Kašpárková, Kučerová, Turková Cvaková, Kašpárková, Kučerová, Turková SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 4 2:09.01 979.00
3 Sedláková, Kubíčková, Pecnová, Zlatohlávková Sedláková, Kubíčková, Pecnová, Zlatohlávková Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 2:11.88 937.00
4 Šimečková, Bartošová, Volná, Balabánová Šimečková, Bartošová, Volná, Balabánová Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 2:18.88 839.00
Polášková, Mikolajková, Teichmannová, Teichmannová Polášková, Mikolajková, Teichmannová, Teichmannová Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Krupicová, Jarošová, Krestová Hájková, Krupicová, Jarošová, Krestová Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 1:55.96 1180.0
2 Klimšová, Kočvarová, Baladová, Vaňková Klimšová, Kočvarová, Baladová, Vaňková Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 3 2:01.98 1085.0
3 Horáková, Gajdičarová, Pekařová, Kovářová Horáková, Gajdičarová, Pekařová, Kovářová Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 5 2:02.43 1078.0
4 Hudečková, Koloničná, Bartková, Šenková Hudečková, Koloničná, Bartková, Šenková Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 5 2:02.87 1072.0
5 Olszowská, Dočekálová, Gutwaldová, Vaňková Olszowská, Dočekálová, Gutwaldová, Vaňková SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 2:03.74 1058.0
6 Máchová, Krištofová, Pröschlová, Blahová Máchová, Krištofová, Pröschlová, Blahová SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 5 2:08.04 993.00
7 Janáčková, Urbanová, Vrlová, Martínková Janáčková, Urbanová, Vrlová, Martínková Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 3 2:08.63 985.00
8 Cvaková, Kašpárková, Kučerová, Turková Cvaková, Kašpárková, Kučerová, Turková SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 4 2:09.01 979.00
9 Krupová, Pernická, Poláchová, Zajíčková Krupová, Pernická, Poláchová, Zajíčková SPŠ stavebníSPŠ stavební 1 2:11.74 939.00
10 Sedláková, Kubíčková, Pecnová, Zlatohlávková Sedláková, Kubíčková, Pecnová, Zlatohlávková Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 2 2:11.88 937.00
11 Piskořová, Hlavenková, Lubojacká, Silvašiová Piskořová, Hlavenková, Lubojacká, Silvašiová Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 2 2:13.10 920.00
12 Navrátilová, Pawlasová, Horkelová, Kopelová Navrátilová, Pawlasová, Horkelová, Kopelová Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1 2:13.44 915.00
13 Grygarová, Laryšová, Danišová, Šustková Grygarová, Laryšová, Danišová, Šustková SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 4 2:14.71 897.00
14 Lukšová, Bartková, Plačková, Bednářová Lukšová, Bartková, Plačková, Bednářová Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 2:15.51 886.00
15 Slatinská, Machna, Javorková, Štivarová Slatinská, Machna, Javorková, Štivarová Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 6 2:16.47 872.00
16 Šimečková, Bartošová, Volná, Balabánová Šimečková, Bartošová, Volná, Balabánová Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 2:18.88 839.00
Polášková, Mikolajková, Teichmannová, Teichmannová Polášková, Mikolajková, Teichmannová, Teichmannová Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 6 DNS

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
01 38 1.76 593.00
2 Jakub FrancJakub Franc
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
99 5 1.76 593.00
3 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
01 12 1.68 528.00
4= Adam GoreckýAdam Gorecký
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 37 1.64 496.00
4= Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 24 1.64 496.00
4= Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
02 30 1.64 496.00
7= Nick JakubišinNick Jakubišin
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
02 10 1.60 464.00
7= Šimon PlhákŠimon Plhák
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 39 1.60 464.00
7= Josef ŠafářJosef Šafář
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
01 29 1.60 464.00
7= Jakub NotaJakub Nota
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
01 23 1.60 464.00
7= Dan KovářDan Kovář
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
02 16 1.60 464.00
7= David RožekDavid Rožek
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
01 25 1.60 464.00
13= Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
99 19 1.56 434.00
13= Marek KrčmářMarek Krčmář
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
03 17 1.56 434.00
13= Jakub ŘeháčekJakub Řeháček
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 26 1.56 434.00
13= Alexandr JakubčíkAlexandr Jakubčík
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
99 9 1.56 434.00
13= Sammy FrennSammy Frenn
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
02 6 1.56 434.00
13= Matěj ZouharMatěj Zouhar
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
00 35 1.56 434.00
19= Vojtěch KoppVojtěch Kopp
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
01 13 1.52 404.00
19= Vít SypienVít Sypien
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
99 40 1.52 404.00
19= Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
01 33 1.52 404.00
19= Pavel KořínekPavel Kořínek
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
01 14 1.52 404.00
19= Hynek KudělkaHynek Kudělka
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
01 18 1.52 404.00
24= Tadeáš KostkaTadeáš Kostka
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 15 1.48 374.00
24= Michal AdamovičMichal Adamovič
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
00 2 1.48 374.00
24= Jakub LitschmannJakub Litschmann
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
00 20 1.48 374.00
27= Lukáš BoturLukáš Botur
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 3 1.44 345.00
27= Jan VaveraJan Vavera
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 34 1.44 345.00
27= Jan HoláňJan Holáň
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 7 1.44 345.00
27= Filip HalamíčekFilip Halamíček
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
00 36 1.44 345.00
27= Martin AdámekMartin Adámek
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
00 1 1.44 345.00
32= Vojtěch ŠtefekVojtěch Štefek
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 31 1.40 317.00
32= Ondřej StilerOndřej Stiler
SPŠ stavebníSPŠ stavební
03 27 1.40 317.00
32= Jakub TomášJakub Tomáš
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
00 32 1.40 317.00
32= Viktor BůžekViktor Bůžek
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 4 1.40 317.00
36 Petr SzcurPetr Szcur
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
02 28 1.36 290.00
37 Jan MittákJan Mitták
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
02 21 1.20 188.00
Adam HolubAdam Holub
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
00 8 DNS 0.00
Filip KawaFilip Kawa
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 11 DNS 0.00
Radek NábělekRadek Nábělek
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 22 NM 0.00
Celkem 40 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
01 29 1.68 830.00
2 Kristýna ŠtivarováKristýna Štivarová
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 21 1.50 621.00
3 Eliška ZajíčkováEliška Zajíčková
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 25 1.46 577.00
4= Veronika CieslarováVeronika Cieslarová
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
02 3 1.42 534.00
4= Dáša PawlasováDáša Pawlasová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
99 18 1.42 534.00
4= Sára MenšíkováSára Menšíková
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
02 17 1.42 534.00
4= Nikol BaladováNikol Baladová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 1 1.42 534.00
8= Valerie BartošováValerie Bartošová
Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A
01 2 1.38 491.00
8= Sofie GálováSofie Gálová
Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A
01 7 1.38 491.00
10= Jana KramolišováJana Kramolišová
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
03 13 1.34 449.00
10= Kristýna DulavováKristýna Dulavová
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
02 5 1.34 449.00
10= Veronika MatějkováVeronika Matějková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
02 16 1.34 449.00
10= Vendula TeichmannováVendula Teichmannová
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 28 1.34 449.00
10= Karolina MadziováKarolina Madziová
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 15 1.34 449.00
10= Tereza WasniowskaTereza Wasniowska
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
00 24 1.34 449.00
16= Johana ŠustkováJohana Šustková
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
00 22 1.30 409.00
16= Barbora KorusováBarbora Korusová
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
03 12 1.30 409.00
16= Gabriela VincourkováGabriela Vincourková
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
01 27 1.30 409.00
16= Anna JavorkováAnna Javorková
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 11 1.30 409.00
20= Julie JarošováJulie Jarošová
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
02 10 1.26 369.00
20= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
01 6 1.26 369.00
20= Eva KubicováEva Kubicová
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
01 14 1.26 369.00
20= Gabriela JankůGabriela Janků
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
99 26 1.26 369.00
24= Veronika JanáčkováVeronika Janáčková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
00 9 1.22 331.00
24= Leona VrlováLeona Vrlová
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 23 1.22 331.00
26 Sára SvobodováSára Svobodová
SPŠ stavebníSPŠ stavební
01 20 1.18 293.00
27 Michaela ČopianováMichaela Čopianová
SPŠ stavebníSPŠ stavební
03 4 1.14 257.00
28= Aneta HorkelováAneta Horkelová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 8 1.10 222.00
28= Denisa SedlákováDenisa Sedláková
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
00 19 1.10 222.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
01 42 6.03 0.0 593.00
2 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 31 6.01 0.0 589.00
3 Dan KovářDan Kovář
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
02 19 5.48 0.0 477.00
4 Lukáš BoturLukáš Botur
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 3 5.42 0.0 465.00
5 Jakub FrancJakub Franc
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
99 8 5.33 0.0 447.00
6 Tomáš KalužaTomáš Kaluža
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 13 5.30 0.0 441.00
MS Tomáš LukšaTomáš Lukša
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 23 5.24 0.0
8 Radim DostálRadim Dostál
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
01 7 5.19 0.0 419.00
9 David NovotnýDavid Novotný
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 29 5.17 0.0 415.00
10= Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 12 5.15 0.0 411.00
10= Karim AkraKarim Akra
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
01 1 5.15 0.0 411.00
12 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
01 16 5.14 0.0 409.00
13 Martin KunzMartin Kunz
SPŠ stavebníSPŠ stavební
01 21 5.12 0.0 405.00
14= Aaron LubojackiAaron Lubojacki
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
00 22 5.09 0.0 400.00
14= Jan BužgaJan Bužga
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
02 5 5.09 0.0 400.00
16 Daniel BuroňDaniel Buroň
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 4 5.08 0.0 398.00
17 Samuel ŘoudilSamuel Řoudil
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
03 33 5.05 0.0 392.00
18 Karel SkupníkKarel Skupník
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
00 41 5.04 0.0 390.00
19 Matěj KrestaMatěj Kresta
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
01 20 5.01 0.0 384.00
20 Tomáš MagdonTomáš Magdon
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
00 24 5.00 0.0 382.00
21 René GaldiaRené Galdia
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
00 9 4.94 0.0 371.00
22 Tadeáš KostkaTadeáš Kostka
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 17 4.91 0.0 365.00
23= Tomáš MüllerTomáš Müller
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
00 27 4.88 0.0 360.00
23= Filip BencFilip Benc
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
01 2 4.88 0.0 360.00
25 Vojtěch ČepelákVojtěch Čepelák
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 6 4.87 0.0 358.00
26 David VaněkDavid Vaněk
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 38 4.81 0.0 346.00
27 Richard KlimekRichard Klimek
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
99 15 4.79 0.0 343.00
28 Kamil MrkvanKamil Mrkvan
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
00 26 4.72 0.0 330.00
29 Šimon PlhákŠimon Plhák
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 30 4.71 0.0 328.00
30 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 40 4.69 0.0 324.00
31 Alex TzimasAlex Tzimas
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 37 4.65 0.0 317.00
32 Radek TesařRadek Tesař
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 35 4.51 0.0 292.00
33 Jakub TomášJakub Tomáš
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
00 36 4.49 0.0 288.00
34 David NgoDavid Ngo
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
00 28 4.47 0.0 285.00
35 Matěj MatoškaMatěj Matoška
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
02 25 4.44 0.0 280.00
36 Matouš GembickýMatouš Gembický
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
02 10 4.41 0.0 274.00
37 Martin KeshkentiyMartin Keshkentiy
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
00 14 4.17 0.0 234.00
38 Jakub KotalaJakub Kotala
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 18 3.77 0.0 170.00
Alex VávraAlex Vávra
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
00 39 DNS 0.0 0.00
Matěj StolařMatěj Stolař
SPŠ stavebníSPŠ stavební
03 34 DNS 0.0 0.00
Patrik RozehnalPatrik Rozehnal
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 32 DNS 0.0 0.00
Adam HolubAdam Holub
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
00 11 DNS 0.0 0.00
Celkem 42 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
01 13 5.02 0.00.00.00.00.00.00.0 565.00
2 Kateřina BlahováKateřina Blahová
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
02 1 4.49 0.00.00.00.00.00.00.0 426.00
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
02 7 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0 401.00
4= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
01 3 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0 355.00
4= Karolina MadziováKarolina Madziová
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 17 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0 355.00
6 NIcola KubackáNIcola Kubacká
SPŠ stavebníSPŠ stavební
00 15 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0 345.00
7 Kristýna ŠtivarováKristýna Štivarová
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 27 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0 338.00
8 Hana SlovákováHana Slováková
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 25 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0 329.00
9 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
00 22 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0 326.00
10 Veronika KadlubcováVeronika Kadlubcová
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
02 10 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0 317.00
11 Adéla KrupováAdéla Krupová
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 14 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
12 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
03 11 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0 303.00
13 Hana KopelováHana Kopelová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
03 12 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0 294.00
14 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
01 6 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0 292.00
15 Klára VršanováKlára Vršanová
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 28 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0 290.00
16 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
03 9 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0 287.00
17 Zuzana GajdičarováZuzana Gajdičarová
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a AGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
00 29 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0 279.00
18= Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
03 4 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0 267.00
18= Jana PekařováJana Pekařová
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
99 31 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0 267.00
20 Kateřina LubojackáKateřina Lubojacká
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 16 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0 259.00
21 Ester MikolášováEster Mikolášová
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
01 30 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0 254.00
22 Eliška MarszalekEliška Marszalek
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
02 18 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0 231.00
23 Aneta HorkelováAneta Horkelová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 8 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0 225.00
24= Hana CvakováHana Cvaková
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
99 2 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0 216.00
24= Natálie MarušákováNatálie Marušáková
SPŠ stavebníSPŠ stavební
00 19 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0 216.00
26 Marie MoravčíkováMarie Moravčíková
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
01 21 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0 204.00
27 Tereza VysoudilováTereza Vysoudilová
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0 178.00
28 Alexandra GlasováAlexandra Glasová
Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A
01 5 3.36 0.00.00.00.00.00.00.0 172.00
29 Klára PlačkováKlára Plačková
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0 161.00
30 Kateřina SlaběňákováKateřina Slaběňáková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
00 24 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0 159.00
31= Pavlína ŠecováPavlína Šecová
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 26 3.22 0.00.00.00.00.00.00.0 146.00
31= Nikola OndráškováNikola Ondrášková
Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A
00 23 3.22 0.00.00.00.00.00.00.0 146.00
33 Anna JavorkováAnna Javorková
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 3.19 0.00.00.00.00.00.00.0 140.00
Klára MertováKlára Mertová
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
02 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Charlotte CholevováCharlotte Cholevová
Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A
02 6 10.88 0.0 587.00
2 Hana HolaňováHana Holaňová
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
99 5 10.36 0.0 553.00
3 Tereza DybalováTereza Dybalová
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
02 2 09.48 0.0 495.00
4 Veronika KadlubcováVeronika Kadlubcová
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
02 7 09.08 0.0 469.00
5 Veronika KnittlováVeronika Knittlová
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
02 10 08.37 0.0 423.00
6 Klára KlimšováKlára Klimšová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
01 9 08.28 0.0 417.00
Jana SlovikováJana Sloviková
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
99 30 07.84 0.0 0.00
7 Marie LyčkováMarie Lyčková
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
99 29 08.19 0.0 412.00
8 Kateřina TomaškováKateřina Tomašková
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 26 08.17 0.0 410.00
9 Kateřina TeperováKateřina Teperová
SPŠ stavebníSPŠ stavební
00 25 07.83 0.0 388.00
10 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
02 8 07.66 0.0 377.00
11 Julie PaličkováJulie Paličková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
03 16 07.61 0.0 374.00
12 Lucie HerichováLucie Herichová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
00 4 07.50 0.0 367.00
13 Kateřina SlaběňákováKateřina Slaběňáková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
00 20 07.49 0.0 366.00
14 Klára TurkováKlára Turková
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
03 27 07.43 0.0 363.00
15 Tina ŠpačkováTina Špačková
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
02 23 07.39 0.0 360.00
16 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
01 3 07.38 0.0 359.00
17 Ivana NovobilskáIvana Novobilská
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 15 07.28 0.0 353.00
18 Vendula TeichmannováVendula Teichmannová
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
00 24 07.26 0.0 352.00
19 Michaela SlivováMichaela Slivová
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 21 07.15 0.0 345.00
20 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 28 07.12 0.0 343.00
21 Beáta PoláškováBeáta Polášková
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
02 18 07.09 0.0 341.00
22 Julie BartkováJulie Bartková
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 1 06.80 0.0 322.00
23 Tereza PščolkováTereza Pščolková
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 19 06.76 0.0 320.00
24 Tereza MartínkováTereza Martínková
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 14 06.73 0.0 318.00
25 Anežka StuchláAnežka Stuchlá
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 22 06.62 0.0 311.00
26 Tereza KornerováTereza Kornerová
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
02 11 06.49 0.0 302.00
27 Jana KramolišováJana Kramolišová
SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A
03 12 06.33 0.0 292.00
28 Klára PlačkováKlára Plačková
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 17 06.09 0.0 277.00
Adéla KrupováAdéla Krupová
SPŠ stavebníSPŠ stavební
02 13 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard PlačekRichard Plaček
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
00 30 12.58 0.0 642.00
2 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SPŠ stavebníSPŠ stavební
99 28 11.84 0.0 597.00
3 David StoklásekDavid Stoklásek
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 33 11.76 0.0 592.00
4 Lukáš KucharczykLukáš Kucharczyk
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
99 17 11.73 0.0 590.00
5 Filip BencFilip Benc
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
01 2 11.33 0.0 566.00
6 Ondřej JežowiczOndřej Ježowicz
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
01 13 11.03 0.0 548.00
7 Richard VáclavekRichard Václavek
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 37 10.85 0.0 537.00
8 Denis KurečkaDenis Kurečka
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
99 19 10.52 0.0 517.00
9 Jarmil BlahutaJarmil Blahuta
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
01 3 10.41 0.0 510.00
10 Dominik MihokDominik Mihok
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
00 24 10.26 0.0 501.00
11 Jiří HložankaJiří Hložanka
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
02 10 10.19 0.0 497.00
12 David NgoDavid Ngo
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
00 27 10.08 0.0 490.00
13 Florián OršovýFlorián Oršový
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
01 41 10.07 0.0 490.00
14 Claudio StoianClaudio Stoian
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
01 32 09.98 0.0 484.00
15 Vojtěch MolinVojtěch Molin
Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog...
99 40 09.96 0.0 483.00
16 Lukáš CzolkoLukáš Czolko
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 5 09.91 0.0 480.00
17 Stanislav LegerskýStanislav Legerský
Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě
02 20 09.89 0.0 479.00
18 Sammy FrennSammy Frenn
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
02 9 09.86 0.0 477.00
19 Martin ČamekMartin Čamek
SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh
99 6 09.84 0.0 476.00
20 Jiří ČervenkaJiří Červenka
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
00 7 09.78 0.0 472.00
21 Matěj MúdrikMatěj Múdrik
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
01 26 09.71 0.0 468.00
22 Petr SzcurPetr Szcur
Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava,
02 34 09.58 0.0 460.00
23 André ArencibiaAndré Arencibia
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
99 1 09.57 0.0 460.00
24 Samuel ZuštíkSamuel Zuštík
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 39 09.51 0.0 456.00
25 Max MrštíkMax Mrštík
Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové
02 25 09.37 0.0 448.00
26 Fabien KočíFabien Kočí
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
02 15 09.32 0.0 445.00
27 Filip LochmanFilip Lochman
SPŠ stavebníSPŠ stavební
01 21 09.31 0.0 444.00
28 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
02 35 09.23 0.0 440.00
29 Petr ŠmukPetr Šmuk
SPŠ stavebníSPŠ stavební
00 36 09.01 0.0 426.00
30 Mikuláš MarekMikuláš Marek
Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze...
02 23 08.97 0.0 424.00
MS Martin KunzMartin Kunz
SPŠ stavebníSPŠ stavební
01 18 08.91 0.0
32 Alexandr SedmíkAlexandr Sedmík
SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava
00 31 08.87 0.0 418.00
33 Dominik VajbarDominik Vajbar
SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ...
99 38 08.86 0.0 417.00
34 Martin KeshkentiyMartin Keshkentiy
SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku
00 14 08.73 0.0 410.00
35 Viktor BůžekViktor Bůžek
Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P...
02 4 08.71 0.0 408.00
36 Jakub FoltýnJakub Foltýn
Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti...
00 8 08.58 0.0 401.00
37 Marek ChytilMarek Chytil
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
00 12 08.46 0.0 394.00
38 Patrik MagdolenPatrik Magdolen
Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova...
03 22 08.19 0.0 378.00
39 Dominik HolaňDominik Holaň
Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka
01 11 08.08 0.0 371.00
40= Ondřej PeňazOndřej Peňaz
Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo...
00 29 08.07 0.0 370.00
40= Hynek KudělkaHynek Kudělka
Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A
01 16 08.07 0.0 370.00
Celkem 41 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 2348
2 Matěj ZouharMatěj Zouhar 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2226
3 Martin AdámekMartin Adámek 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1920
4 Samuel ŘoudilSamuel Řoudil 03 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 1866
5 Václav ValachVáclav Valach 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1818
6 Jan PíšekJan Píšek 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1739
7 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 1689
8 Tadeáš CuryloTadeáš Curylo 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 1646
9 Daniel PastrňákDaniel Pastrňák 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1638
10 Tomáš KohoutekTomáš Kohoutek 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 1620
11 Adam GoreckýAdam Gorecký 02 SPŠEI Ostrava BSPŠEI Ostrava B 1586
12 Jiří HložankaJiří Hložanka 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1512
13 Petr HolišPetr Holiš 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 1507
14 Pavel KořínekPavel Kořínek 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1476
15 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 1474
16 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1206
17 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 1205
18 Filip ZouharFilip Zouhar 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1204
19 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1178
20 Josef ŠafářJosef Šafář 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1152
21 Jan BužgaJan Bužga 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1102
22= Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 SPŠEI Ostrava ASPŠEI Ostrava A 1085
22= Tomáš KalužaTomáš Kaluža 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1085
24 Martin MyšákMartin Myšák 99 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1081
25 Jakub FrancJakub Franc 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 1040
26 Tomáš MagdonTomáš Magdon 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1029
27 Jarmil BlahutaJarmil Blahuta 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1017
28 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1005
29 David SechraDavid Sechra 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0987
30 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0968
31 Daniel BuroňDaniel Buroň 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0966
32 Jakub KlečkaJakub Klečka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0960
33 Radek NábělekRadek Nábělek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0958
34 Jakub NotaJakub Nota 01 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0955
35 David NovotnýDavid Novotný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0952
36 David RožekDavid Rožek 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0942
37 Dan KovářDan Kovář 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0941
38 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 01 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0937
39 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0936
40 Michal AdamovičMichal Adamovič 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0931
41 Filip BencFilip Benc 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0926
42 Karim AkraKarim Akra 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0920
43 Sammy FrennSammy Frenn 02 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0911
44 Matěj KrestaMatěj Kresta 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0887
45 Šimon KoubaŠimon Kouba 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0867
46 Radim DostálRadim Dostál 01 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0852
47 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0813
48 Lukáš BoturLukáš Botur 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0810
49 Kamil MrkvanKamil Mrkvan 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0808
50 Matěj MatoškaMatěj Matoška 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0800
51 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0767
52 Petr SzcurPetr Szcur 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0750
53 Vojtěch HaladaVojtěch Halada 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0743
54 Aaron LubojackiAaron Lubojacki 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0728
55 Viktor BůžekViktor Bůžek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0725
56 Michal DžuberaMichal Džubera 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0720
57 Jan HoláňJan Holáň 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0714
58 Jakub KotalaJakub Kotala 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0686
59 Martin RučkaMartin Ručka 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0683
60 Erik SýkoraErik Sýkora 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0679
61 David VaněkDavid Vaněk 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0660
62 Martin KeshkentiyMartin Keshkentiy 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0644
63 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0643
64 Richard PlačekRichard Plaček 00 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0642
65= Marek SokolMarek Sokol 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0635
65= Hynek PaličkaHynek Palička 99 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0635
67 Matěj PrausMatěj Praus 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0623
68 Adam FeranecAdam Feranec 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0614
69= Jakub TomášJakub Tomáš 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0605
69= Filip ŠvidrnochFilip Švidrnoch 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0605
71 Dominik HolaňDominik Holaň 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0599
72 Lukáš PajdaLukáš Pajda 99 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0597
73 Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0593
74 David StoklásekDavid Stoklásek 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0592
75 Lukáš KucharczykLukáš Kucharczyk 99 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0590
76 Jan MittákJan Mitták 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0584
77= Petr DiľPetr Diľ 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0580
77= Martin HlaváčMartin Hlaváč 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0580
79 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0574
80 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0571
81 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0560
82 Gabriel VykopalGabriel Vykopal 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0557
83 Patrik MacečekPatrik Maceček 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0551
84= Ondřej JežowiczOndřej Ježowicz 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0548
84= Dominik BurkertDominik Burkert 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0548
86 Stanislav LegerskýStanislav Legerský 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0547
87 Martin TylMartin Tyl 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0543
88 Jakub KročekJakub Kroček 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0540
89 Prokop KneblProkop Knebl 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0539
90 Richard VáclavekRichard Václavek 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0537
91 Denis KurečkaDenis Kurečka 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0517
92 Martin KrakovčíkMartin Krakovčík 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0511
93 Dominik MihokDominik Mihok 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0501
94 Mikuláš VyhňákMikuláš Vyhňák 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0491
95= Florián OršovýFlorián Oršový 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0490
95= David NgoDavid Ngo 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0490
97 Adam SoudilAdam Soudil 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0489
98 Claudio StoianClaudio Stoian 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0484
99 Vojtěch MolinVojtěch Molin 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0483
100 Jiří DušekJiří Dušek 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0481
101 Lukáš CzolkoLukáš Czolko 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0480
102 Adam SlahučkaAdam Slahučka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0473
103 Jiří ČervenkaJiří Červenka 00 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0472
104 Matěj MúdrikMatěj Múdrik 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0468
105= Nick JakubišinNick Jakubišin 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0464
105= Šimon PlhákŠimon Plhák 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0464
105= Adam HoffmannAdam Hoffmann 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0464
108= André ArencibiaAndré Arencibia 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0460
108= William BendinhaWilliam Bendinha 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0460
110 Samuel ZuštíkSamuel Zuštík 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0456
111 Radim ValigůraRadim Valigůra 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0452
112 Rostislav UlrichRostislav Ulrich 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0451
113 Filip LochmanFilip Lochman 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0444
114= Jakub ŘeháčekJakub Řeháček 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0434
114= Marek KrčmářMarek Krčmář 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0434
116 Tomáš VeselýTomáš Veselý 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0418
117 Dominik VajbarDominik Vajbar 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0417
MS Martin KunzMartin Kunz 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0405
119= Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0404
119= Vojtěch KoppVojtěch Kopp 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0404
119= Jiří BojdaJiří Bojda 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0404
122 Jakub FoltýnJakub Foltýn 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0401
123 Marek ChytilMarek Chytil 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0394
124 Karel SkupníkKarel Skupník 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0390
125 Jan KučaJan Kuča 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0383
126 Patrik MagdolenPatrik Magdolen 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0378
127 Štěpán HonŠtěpán Hon 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0376
128 Jakub LitschmannJakub Litschmann 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0374
129 Ondřej PeňazOndřej Peňaz 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0370
130= Tadeáš KostkaTadeáš Kostka 02 SPŠEI Ostrava BSPŠEI Ostrava B 0365
130= Vojtěch ŠtefekVojtěch Štefek 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0365
132 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0360
133 Stanislav PolákStanislav Polák 02 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0350
134= Jan VaveraJan Vavera 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0345
134= Filip HalamíčekFilip Halamíček 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0345
136 Michal TesařMichal Tesař 03 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 0344
137= Ondřej StilerOndřej Stiler 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0317
137= Alex TzimasAlex Tzimas 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0317
139 Denis GroerDenis Groer 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0296
140 David ZbořilDavid Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0291
141 Marek BrančíkMarek Brančík 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0242
142 Tomáš RichtárTomáš Richtár 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0212
143 Jakub VeličkaJakub Velička 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0197
144 Petr HavránekPetr Havránek 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0195
145= Alexandr SedmíkAlexandr Sedmík 00 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0000
145= Fabien KočíFabien Kočí 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
145= Petr ŠmukPetr Šmuk 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Martin ČamekMartin Čamek 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
145= Matěj UherMatěj Uher 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Michal KučeraMichal Kučera 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
145= Sebastiano BoniattiSebastiano Boniatti 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= David KaszperDavid Kaszper 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Jakub ŘeháčekJakub Řeháček 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Hynek KudělkaHynek Kudělka 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
145= Matyáš DudekMatyáš Dudek 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Alexandr SedmíkAlexandr Sedmík 00 SPŠEI Ostrava ASPŠEI Ostrava A 0000
145= Max MrštíkMax Mrštík 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
145= René GaldiaRené Galdia 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0000
145= Radek TesařRadek Tesař 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0000
145= Patrik MazánekPatrik Mazánek 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0000
145= Filip KawaFilip Kawa 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0000
145= Patrik RozehnalPatrik Rozehnal 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0000
145= Mikuláš MarekMikuláš Marek 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0000
145= Adam HolubAdam Holub 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
145= Vít SypienVít Sypien 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
145= Alexandr JakubčíkAlexandr Jakubčík 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
145= Jan PorubaJan Poruba 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0000
145= Alex VávraAlex Vávra 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 0000
145= Richard KlimekRichard Klimek 99 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
145= Matěj StolařMatěj Stolař 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Jan LacinaJan Lacina 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0000
145= Micha ZbořilMicha Zbořil 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
145= Pavel PískovskýPavel Pískovský 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
145= Matouš GembickýMatouš Gembický 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0000
145= Jáchym ŠugárekJáchym Šugárek 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
145= Vojtěch ČepelákVojtěch Čepelák 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
145= Antonín HorváthAntonín Horváth 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
145= Matyáš DudekMatyáš Dudek 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
145= Jakub VilkusJakub Vilkus 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
Celkem 179 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2181
2 Klára KlimšováKlára Klimšová 01 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 2023
3 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1755
4 Hana CvakováHana Cvaková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1691
5 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 1548
6 Valérie MáchováValérie Máchová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 1448
7 Adéla HorákováAdéla Horáková 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 1403
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1395
9 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1359
10 Anna LukšováAnna Lukšová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 1260
11 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1249
12 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková 99 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 1241
13 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1239
14 Klára PiskořováKlára Piskořová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 1210
15 Kateřina BlahováKateřina Blahová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 1167
16 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1162
17 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 1144
18 Anna HolonováAnna Holonová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 1056
19 Dáša PawlasováDáša Pawlasová 99 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 1009
20 Kristýna ŠtivarováKristýna Štivarová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0959
21 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 00 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0937
22 Kateřina LaryšováKateřina Laryšová 01 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0889
23 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0885
24 Gabriela JankůGabriela Janků 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0876
25 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0872
26 Anna BartkováAnna Bartková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0870
27= Johana ŠustkováJohana Šustková 00 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0860
27= Kristýna DulavováKristýna Dulavová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0860
29 Jana PekařováJana Pekařová 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0815
30 Karolina MadziováKarolina Madziová 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0804
31 Vendula TeichmannováVendula Teichmannová 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0801
32 Veronika KadlubcováVeronika Kadlubcová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0786
33 Valerie BartošováValerie Bartošová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0763
34 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0749
35 Nikol HlavenkováNikol Hlavenková 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0744
36 Jana KramolišováJana Kramolišová 03 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0741
37 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 01 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0724
38 Eliška SlatinskáEliška Slatinská 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0705
39 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0699
40 Hana BorováHana Borová 04 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0662
41 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0653
42 Karolína VolnáKarolína Volná 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0646
43 Julie BartkováJulie Bartková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0628
44 Lucie VaňkováLucie Vaňková 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0593
45 Charlotte CholevováCharlotte Cholevová 02 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0587
46 Eliška ZajíčkováEliška Zajíčková 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0577
47 Radka TeichmannováRadka Teichmannová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0574
48 Hana HolaňováHana Holaňová 99 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0553
49 Kateřina ZajončkováKateřina Zajončková 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0541
50= Veronika CieslarováVeronika Cieslarová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0534
50= Sára MenšíkováSára Menšíková 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0534
52 Tereza SilvašiováTereza Silvašiová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0526
53 Klára TurkováKlára Turková 03 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0523
54 Terezie ČervenáTerezie Červená 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0518
55= Eliška PoláchováEliška Poláchová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0516
55= Leona VrlováLeona Vrlová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0516
57 Dominika KovářováDominika Kovářová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0513
58 Tereza DybalováTereza Dybalová 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0495
59 Tereza PernickáTereza Pernická 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0494
60 Sofie GálováSofie Gálová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0491
61 Klára UrbanováKlára Urbanová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0477
62 Kristýna PecnováKristýna Pecnová 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0470
63= Lada RoušarováLada Roušarová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0454
63= Marie MoravčíkováMarie Moravčíková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0454
65= Tereza WasniowskaTereza Wasniowska 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0449
65= Veronika MatějkováVeronika Matějková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0449
67 Vanessa KrištofováVanessa Krištofová 03 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0440
68 Beáta PoláškováBeáta Polášková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0431
69 Marie LyčkováMarie Lyčková 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0412
70 Kateřina TomaškováKateřina Tomašková 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0410
71= Anna JavorkováAnna Javorková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0409
71= Gabriela VincourkováGabriela Vincourková 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0409
73 Alice MourkováAlice Mourková 02 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0393
74 Viktorie PasuerováViktorie Pasuerová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0392
75 Kateřina TeperováKateřina Teperová 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0388
76 Nikol KubiczkováNikol Kubiczková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0376
77 Julie PaličkováJulie Paličková 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0374
78 Eva KubicováEva Kubicová 01 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0369
79 Lucie HerichováLucie Herichová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0367
80 Kateřina SlaběňákováKateřina Slaběňáková 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0366
81 Tina ŠpačkováTina Špačková 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0360
82 Natálie GrobelnáNatálie Grobelná 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0354
83 Ivana NovobilskáIvana Novobilská 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0353
84 NIcola KubackáNIcola Kubacká 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0345
85 Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0344
86 Veronika JanáčkováVeronika Janáčková 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0331
87 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0326
88 Tereza MartínkováTereza Martínková 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0315
89 Anežka StuchláAnežka Stuchlá 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0311
90 Adéla KrupováAdéla Krupová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0308
91 Hana KopelováHana Kopelová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0294
92 Sára SvobodováSára Svobodová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0293
93 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0291
94 Klára VršanováKlára Vršanová 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0290
95 Kateřina DanišováKateřina Danišová 03 SOŠ Ochrany osob a majetkuSOŠ Ochrany osob a majetku 0288
96 Zuzana GajdičarováZuzana Gajdičarová 00 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0279
97 Kateřina LubojackáKateřina Lubojacká 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0259
98 Ester MikolášováEster Mikolášová 01 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0254
99 Josefína SlezákováJosefína Slezáková 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0234
100 Barbora MachnaBarbora Machna 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0232
101 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0216
102 Michaela MoravcováMichaela Moravcová 00 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0193
103 Tereza VysoudilováTereza Vysoudilová 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0178
104 Alexandra GlasováAlexandra Glasová 01 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0172
105 Klára PlačkováKlára Plačková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0161
106 Tereza BalabánováTereza Balabánová 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0153
107= Nikola OndráškováNikola Ondrášková 00 Sportovní gymnázium Ostrava ASportovní gymnázium Ostrava A 0146
107= Pavlína ŠecováPavlína Šecová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0146
109= Michaela SlivováMichaela Slivová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Tereza PščolkováTereza Pščolková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
109= Jana SlovikováJana Sloviková 99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6aGymnázium O.-Zábřeh, Volgog... 0000
109= Anežka MikolajkováAnežka Mikolajková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
109= Tereza KornerováTereza Kornerová 02 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
109= Aneta HorkelováAneta Horkelová 00 Matiční gymnázium Ostrava AMatiční gymnázium Ostrava A 0000
109= Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 SZŠ a VOŠZ Ostrava ASZŠ a VOŠZ Ostrava A 0000
109= Barbora KučerováBarbora Kučerová 02 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
109= Markéta KoloničnáMarkéta Koloničná 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
109= Adéla HnátováAdéla Hnátová 02 Obchodní akademie Ostrava-PorubaObchodní akademie Ostrava-P... 0000
109= Saskia BednářováSaskia Bednářová 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0000
109= Michaela ČopianováMichaela Čopianová 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Klára MertováKlára Mertová 02 Jazykové gymnázium Pavla TigridaJazykové gymnázium Pavla Ti... 0000
109= Hana KubíčkováHana Kubíčková 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
109= Tereza GutwaldováTereza Gutwaldová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Natálie MarušákováNatálie Marušáková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Hana SlovákováHana Slováková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
109= Nicola DočekálováNicola Dočekálová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Julie JarošováJulie Jarošová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
109= Jana HájkováJana Hájková 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 0000
109= Martina ProkšováMartina Prokšová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
109= Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
Celkem 130 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a{8} 2348
2 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 2226
3 Gymnázium Ostrava - Hrabůvka{8} 1920
4 Vítkovická střední průmyslová škola{8} 1866
5 SPŠ stavební{8} 1818
6 Matiční gymnázium Ostrava A{8} 1739
7 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 1689
8 Biskupské gymnázium v Ostravě{8} 1646
9 Gymnázium Olgy Havlové{8} 1638
10 Střední průmyslová škola Zengrova{8} 1620
11 SPŠEI Ostrava B{8} 1586
12 SPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh{8} 1512
13 Sš služeb a podnikání Ostrava,{8} 1507
14 SOŠ Ochrany osob a majetku{8} 1476
15 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a{8} 1474
16 SPŠEI Ostrava{8} 1206
17 Střední průmyslová škola Zengrova{8} 1205
18 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 1204
19 SOŠ Ochrany osob a majetku{8} 1178
20 SOŠ Ochrany osob a majetku{8} 1152
21 Gymnázium Olgy Havlové{8} 1102
22 Gymnázium Olgy Havlové{8} 1085
22 SPŠEI Ostrava A{8} 1085
24 SPŠEI Ostrava{8} 1081
25 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA{8} 1040
26 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 1029
27 SPŠEI Ostrava{8} 1017
28 Gymnázium Olgy Havlové{8} 1005
29 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a{8} 987
30 Biskupské gymnázium v Ostravě{8} 968
31 Matiční gymnázium Ostrava A{8} 966
32 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 960
33 Obchodní akademie Ostrava-Poruba{8} 958
34 Vítkovická střední průmyslová škola{8} 955
35 Obchodní akademie Ostrava-Poruba{8} 952
36 SPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh{8} 942
37 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 941
38 Sš služeb a podnikání Ostrava,{8} 937
39 Matiční gymnázium Ostrava A{8} 936
40 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida{8} 931
41 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 926
42 Střední průmyslová škola Zengrova{8} 920
43 Matiční gymnázium Ostrava A{8} 911
44 Matiční gymnázium Ostrava A{8} 887
45 SOŠ Ochrany osob a majetku{8} 867
46 Sš služeb a podnikání Ostrava,{8} 852
47 Gymnázium Ostrava - Hrabůvka{8} 813
48 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 810
49 SPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh{8} 808
50 Gymnázium Ostrava - Hrabůvka{8} 800
51 Střední průmyslová škola Zengrova{8} 767
52 Sš služeb a podnikání Ostrava,{8} 750
53 SPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh{8} 743
54 SPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh{8} 728
55 Obchodní akademie Ostrava-Poruba{8} 725
56 Matiční gymnázium Ostrava A{8} 720
57 Biskupské gymnázium v Ostravě{8} 714
58 Gymnázium Ostrava - Hrabůvka{8} 686
59 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a{8} 683
60 Vítkovická střední průmyslová škola{8} 679
61 Obchodní akademie Ostrava-Poruba{8} 660
62 SOŠ Ochrany osob a majetku{8} 644
63 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida{8} 643
64 SPŠEI Ostrava{8} 642
65 SPŠEI Ostrava{8} 635
65 Vítkovická střední průmyslová škola{8} 635
67 Obchodní akademie Ostrava-Poruba{8} 623
68 SPŠEI Ostrava{8} 614
69 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA{8} 605
69 Vítkovická střední průmyslová škola{8} 605
71 Gymnázium Ostrava - Hrabůvka{8} 599
72 SPŠ stavební{8} 597
73 SPŠ stavební{8} 593
74 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 592
75 Vítkovická střední průmyslová škola{8} 590
76 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida{8} 584
77 Biskupské gymnázium v Ostravě{8} 580
77 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 580
79 SPŠ stavební{8} 574
80 Gymnázium Olgy Havlové{8} 571
81 Obchodní akademie Ostrava-Poruba{8} 560
82 Gymnázium Olgy Havlové{8} 557
83 SPŠEI Ostrava{8} 551
84 Vítkovická střední průmyslová škola{8} 548
84 Gymnázium Olgy Havlové{8} 548
86 Biskupské gymnázium v Ostravě{8} 547
87 Biskupské gymnázium v Ostravě{8} 543
88 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 540
89 SPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh{8} 539
90 Biskupské gymnázium v Ostravě{8} 537
91 SPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh{8} 517
92 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 511
93 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA{8} 501
94 SPŠ stavební{8} 491
95 Střední průmyslová škola Zengrova{8} 490
95 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a{8} 490
97 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 489
98 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 484
99 Gymnázium O.-Zábřeh, Volgogradská 6a{8} 483
100 Sš služeb a podnikání Ostrava,{8} 481
101 Obchodní akademie Ostrava-Poruba{8} 480
102 Obchodní akademie, Karasova 16, Ostrava{8} 473
103 Sš služeb a podnikání Ostrava,