Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále a atletickém čtyřboji IV. kategorie

Opava (26. 9. 2018)

skok daleký - Žáci

(st, 26.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 23 6.10 5.635.866.106.100.00.00.0 608.00
2 Matyáš ŠvestkaMatyáš Švestka
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
03 16 5.44 5.125.44x5.440.00.00.0 469.00
3 Adam DrastíkAdam Drastík
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
03 14 5.28 4.824.975.285.280.00.00.0 437.00
4 Jan KovářJan Kovář
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 19 5.07 x5.07x5.070.00.00.0 396.00
5 Roman HradilRoman Hradil
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 20 5.04 5.04x4.795.040.00.00.0 390.00
6 Viktor ZembowskiViktor Zembowski
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 6 5.00 4.885.00x5.000.00.00.0 382.00
7 Tomáš HyblTomáš Hybl
ZŠ Havířov, M.KudeříkovéZŠ Havířov, M.Kudeříkové
04 21 4.99 4.734.544.994.990.00.00.0 380.00
8 Matěj JarošMatěj Jaroš
ZŠ SlavkovZŠ Slavkov
03 15 4.95 3.974.634.954.950.00.00.0 373.00
9 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
ZŠ Frýdek Místek, PionýrůZŠ Frýdek Místek, Pionýrů
04 4 4.94 x4.94x4.940.00.00.0 371.00
10 Jan JablončíkJan Jablončík
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 22 4.87 xx4.874.870.00.00.0 358.00
11 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1 4.85 4.852.884.844.850.00.00.0 354.00
12 Filip LhotskýFilip Lhotský
ZŠ SlavkovZŠ Slavkov
03 13 4.83 x4.544.834.830.00.00.0 350.00
13 Josef DraxlerJosef Draxler
ZŠ Havířov, M.KudeříkovéZŠ Havířov, M.Kudeříkové
03 12 4.80 4.734.604.804.800.00.00.0 345.00
14 Šimon VšetečkaŠimon Všetečka
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
04 17 4.77 xx4.774.770.00.00.0 339.00
15 Filip MorcinekFilip Morcinek
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 2 4.73 4.733.703.194.730.00.00.0 332.00
16 Maxim TeslíkMaxim Teslík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 5 4.66 4.664.424.424.660.00.00.0 319.00
17 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
ZŠ Frýdek Místek, PionýrůZŠ Frýdek Místek, Pionýrů
04 3 4.63 xx4.634.630.00.00.0 313.00
18 Štěpán ReiskýŠtěpán Reiský
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
04 8 4.46 4.46xx4.460.00.00.0 283.00
19 Martin BenýšekMartin Benýšek
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
04 11 4.39 4.224.144.394.390.00.00.0 271.00
20 Filip KujawaFilip Kujawa
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 10 4.28 xx4.284.280.00.00.0 252.00
21 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 18 3.99 3.763.993.933.990.00.00.0 204.00
22 Dominik VíchaDominik Vícha
ZŠ SlavkovZŠ Slavkov
03 7 3.99 3.993.90x3.990.00.00.0 204.00
23 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 9 3.76 3.763.553.683.760.00.00.0 168.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 26.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
ZŠ Havířov, M.KudeříkovéZŠ Havířov, M.Kudeříkové
05 21 4.80 4.804.702.914.800.00.00.0 506.00
2 Zina PindorováZina Pindorová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 22 4.69 4.634.694.544.690.00.00.0 477.00
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 8 4.62 4.43x4.624.620.00.00.0 459.00
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
ZŠ Návsí, MasarykovaZŠ Návsí, Masarykova
04 19 4.49 4.49x4.494.490.00.00.0 426.00
5 Daniela DutkováDaniela Dutková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1 4.48 3.924.074.484.480.00.00.0 423.00
6 Michaela VíchováMichaela Víchová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 18 4.39 x4.364.394.390.00.00.0 401.00
7 Hana SoukalováHana Soukalová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
04 17 4.38 4.38xx4.380.00.00.0 398.00
8 Lucie BačováLucie Bačová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
04 14 4.33 4.184.274.334.330.00.00.0 386.00
9 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
03 4 4.23 4.234.094.234.230.00.00.0 362.00
10 Nela SovováNela Sovová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 5 4.21 3.664.213.854.210.00.00.0 357.00
11 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 13 4.17 3.97x4.174.170.00.00.0 347.00
12 Hana HerudkováHana Herudková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 2 4.17 xx4.174.170.00.00.0 347.00
13 Eva KovaříkováEva Kovaříková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 20 4.08 x4.08x4.080.00.00.0 326.00
14 Klára NierostkováKlára Nierostková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 3 4.07 4.073.954.054.070.00.00.0 324.00
15 Angelika HýblováAngelika Hýblová
ZŠ Havířov, M.KudeříkovéZŠ Havířov, M.Kudeříkové
04 12 4.06 3.974.06x4.060.00.00.0 322.00
16 Klára TomíčkováKlára Tomíčková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 15 4.02 4.02xx4.020.00.00.0 312.00
17 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková
ZŠ Havířov, M.KudeříkovéZŠ Havířov, M.Kudeříkové
04 16 3.99 3.993.923.873.990.00.00.0 306.00
18 Karolína TvrdáKarolína Tvrdá
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
03 7 3.80 3.65x3.803.800.00.00.0 263.00
19 Natálie BuryNatálie Bury
ZŠ Návsí, MasarykovaZŠ Návsí, Masarykova
05 10 3.72 3.65x3.723.720.00.00.0 246.00
20 Nikola StoškováNikola Stošková
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
04 6 3.63 3.423.633.503.630.00.00.0 227.00
21 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 11 3.54 3.523.54x3.540.00.00.0 208.00
22 Nelly BulawováNelly Bulawová
ZŠ Návsí, MasarykovaZŠ Návsí, Masarykova
04 9 3.37 x3.373.233.370.00.00.0 174.00
Celkem 22 závodníků