Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV.

Lovosice (19. 9. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Jakub NaseJakub Nase
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
03 68.80 0.0 471.00
2 3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 62.00 0.0 411.00
3 David BarnetDavid Barnet
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 60.60 0.0 399.00
4 12 Jonatán RauchfussJonatán Rauchfuss
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 59.50 0.0 389.00
5 52 Samuel NeumanSamuel Neuman
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 56.30 0.0 362.00
6 38 Kryštof ChromýKryštof Chromý
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 56.20 0.0 361.00
7 54 Jan BerešJan Bereš
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 53.30 0.0 336.00
8 41 Zdeněk SoučekZdeněk Souček
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
04 53.00 0.0 333.00
9 46 Martin ZalabákMartin Zalabák
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 51.80 0.0 323.00
10 45 Jan PošíkJan Pošík
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 51.60 0.0 321.00
11 57 Dominik ŠteklDominik Štekl
ZŠ TerezínZŠ Terezín
04 49.70 0.0 305.00
12 280 Stanislav ReczyňskiStanislav Reczyňski
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
03 49.40 0.0 303.00
13 64 Vojtěch ŠimonVojtěch Šimon
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
04 49.00 0.0 299.00
14 55 Lukáš ČechLukáš Čech
ZŠ TerezínZŠ Terezín
05 48.80 0.0 298.00
15 47 Šimon HellerŠimon Heller
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 47.50 0.0 287.00
16 66 Michael HoftychMichael Hoftych
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 44.90 0.0 265.00
17 56 David RožecDavid Rožec
ZŠ TerezínZŠ Terezín
05 44.60 0.0 262.00
18= 4 Kryštof ŽivnýKryštof Živný
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
04 44.00 0.0 257.00
18= 44 Jan BradáčJan Bradáč
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
03 44.00 0.0 257.00
19= 40 Petr KunrtPetr Kunrt
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 42.50 0.0 245.00
19= 276 Petr DoležalPetr Doležal
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 42.50 0.0 245.00
20 63 Daniel SlámaDaniel Sláma
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 41.10 0.0 233.00
21= Čestmír BrabecČestmír Brabec
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
04 39.40 0.0 219.00
21= 53 Pavel MirvaldPavel Mirvald
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
03 39.40 0.0 219.00
22 30 Adam JustaAdam Justa
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 39.00 0.0 216.00
23 25 Miroslav MikasMiroslav Mikas
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
03 38.80 0.0 214.00
24 15 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 37.00 0.0 200.00
25 19 Josef VolfJosef Volf
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
03 36.50 0.0 196.00
26 24 Jaromír DvořákJaromír Dvořák
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 35.30 0.0 186.00
27 39 Marcel ScheinerMarcel Scheiner
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 35.20 0.0 185.00
28 33 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
04 34.60 0.0 180.00
29 275 Cílek KarelCílek Karel
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
04 34.30 0.0 178.00
30 17 Lukáš HingarLukáš Hingar
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
04 27.50 0.0 124.00
31 43 Patrik HaspekloPatrik Haspeklo
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
03 26.00 0.0 112.00
32 20 Lukáš RonešLukáš Roneš
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
04 25.30 0.0 107.00
Celkem 35 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 245 Nikolas RácNikolas Rác
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 53.70 0.0 339.00
2 249 Tadeáš PokornýTadeáš Pokorný
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 48.90 0.0 299.00
3 227 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 48.40 0.0 294.00
4 226 Marek HanzlíkMarek Hanzlík
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 48.10 0.0 292.00
5 259 Ondřej StejskalOndřej Stejskal
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 46.60 0.0 279.00
6 211 Daniel KožešníkDaniel Kožešník
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 45.30 0.0 268.00
7 263 Filip RudišFilip Rudiš
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 45.10 0.0 267.00
8 210 David HrzánDavid Hrzán
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 43.85 0.0 256.00
9 208 Adam MálekAdam Málek
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 43.50 0.0 253.00
10 202 Kryštof VondráčekKryštof Vondráček
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 43.45 0.0 253.00
11 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 43.20 0.0 251.00
12 247 David KlausDavid Klaus
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 42.30 0.0 243.00
13 248 Josef BarvaJosef Barva
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 42.21 0.0 242.00
14 258 Denis HlavičkaDenis Hlavička
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
06 41.80 0.0 239.00
15 240 Matěj FornbaumMatěj Fornbaum
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 41.30 0.0 235.00
16 224 Jakub FidlerJakub Fidler
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 40.80 0.0 231.00
17 209 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 40.20 0.0 226.00
18 206 Tomáš FialaTomáš Fiala
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
07 38.90 0.0 215.00
19 250 Dominik HankoDominik Hanko
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 38.80 0.0 214.00
20 238 Jaroslav PošíkJaroslav Pošík
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
05 38.10 0.0 209.00
21 225 Jaroslav TošnerJaroslav Tošner
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 38.00 0.0 208.00
22 223 Michal BeranMichal Beran
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 37.30 0.0 202.00
23 231 Jakub VejlJakub Vejl
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
06 37.10 0.0 200.00
24= 201 Tomáš HančlTomáš Hančl
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 36.70 0.0 197.00
24= 262 Daniel JirkůDaniel Jirků
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 36.70 0.0 197.00
25 219 Marek MaternaMarek Materna
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 36.10 0.0 192.00
26 252 František BalounFrantišek Baloun
ZŠ TerezínZŠ Terezín
07 35.95 0.0 191.00
27 237 David SrbaDavid Srba
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 35.70 0.0 189.00
28 254 Jan KofrJan Kofr
ZŠ TerezínZŠ Terezín
07 35.50 0.0 187.00
29 244 David PfeiferDavid Pfeifer
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
07 35.30 0.0 186.00
30 242 Mattias HeroldMattias Herold
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 34.70 0.0 181.00
31 281 Matěj VodseďálekMatěj Vodseďálek
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
07 34.45 0.0 179.00
32 204 Adam ZahrádkaAdam Zahrádka
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 34.30 0.0 178.00
33 Petr KrynerPetr Kryner
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
06 34.25 0.0 177.00
34 215 Marek PatočkaMarek Patočka
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 33.75 0.0 173.00
35= 213 Ondřej DivišovskýOndřej Divišovský
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 33.40 0.0 170.00
35= 255 Filip ZimmermannFilip Zimmermann
ZŠ TerezínZŠ Terezín
06 33.40 0.0 170.00
36 222 René HavlákRené Havlák
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
06 33.15 0.0 168.00
37 256 Ondřej HornickýOndřej Hornický
ZŠ TerezínZŠ Terezín
06 32.40 0.0 162.00
38 251 Jakub TrnkaJakub Trnka
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
06 32.00 0.0 159.00
39 243 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
07 31.50 0.0 155.00
40 260 Adam KočíAdam Kočí
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
06 31.30 0.0 154.00
41= 241 Alexandr FeiklAlexandr Feikl
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 31.00 0.0 151.00
41= 246 Miroslav KrupičkaMiroslav Krupička
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 31.00 0.0 151.00
42 218 Filip GrižákFilip Grižák
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 30.70 0.0 149.00
43 232 Vojtěch JersákVojtěch Jersák
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 30.60 0.0 148.00
44 267 Lukáš PeterkaLukáš Peterka
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
06 30.50 0.0 147.00
45 216 Lukáš LojekLukáš Lojek
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 30.20 0.0 145.00
46 230 Jan GaliaJan Galia
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
07 30.10 0.0 144.00
47 217 Adam MěchuraAdam Měchura
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 29.40 0.0 139.00
48 234 Michal MigaMichal Miga
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 29.20 0.0 137.00
49 200 Michael DaňoMichael Daňo
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 28.55 0.0 132.00
50 203 Jiří PěnkavaJiří Pěnkava
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
06 28.50 0.0 132.00
51 233 Petr BartáčekPetr Bartáček
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 28.10 0.0 128.00
52 221 Patrik KanalošPatrik Kanaloš
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 27.50 0.0 124.00
53 239 David HedánekDavid Hedánek
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
05 27.25 0.0 122.00
54 212 Miroslav KuntošMiroslav Kuntoš
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
06 27.05 0.0 120.00
55 229 Patrik ZázvorkaPatrik Zázvorka
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 26.60 0.0 117.00
56 199 Adam BartáčekAdam Bartáček
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 25.20 0.0 106.00
57 235 Ondřej NosekOndřej Nosek
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 25.00 0.0 104.00
58 Martin JankůMartin Janků
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
06 24.40 0.0 100.00
59 236 Dan TuškaDan Tuška
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 24.10 0.0 97.00
60 261 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
06 24.06 0.0 97.00
61 214 Adam PochmanAdam Pochman
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 23.20 0.0 91.00
62 228 Martin LukschMartin Luksch
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 21.50 0.0 78.00
63 220 Vojtěch ZavřelVojtěch Zavřel
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
07 17.80 0.0 51.00
253 Jiří ProšekJiří Prošek
ZŠ TerezínZŠ Terezín
07 DNS 0.0 0.00
Celkem 67 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Elen PémováElen Pémová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 48.40 0.0 459.00
2 117 Jessica KabelkováJessica Kabelková
Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L...
04 46.00 0.0 429.00
3 102 Natálie TomiováNatálie Tomiová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
04 37.80 0.0 329.00
4 94 Tereza UngerováTereza Ungerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 37.20 0.0 321.00
5= Elena ČtrnáctáElena Čtrnáctá
ZŠ TerezínZŠ Terezín
04 35.40 0.0 300.00
5= 278 Emilka LegnerováEmilka Legnerová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
04 35.40 0.0 300.00
6 91 Karolína PatlejchováKarolína Patlejchová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 34.15 0.0 284.00
7 121 Tereza VágnerováTereza Vágnerová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 34.10 0.0 284.00
8 93 Dana JiráskováDana Jirásková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 33.95 0.0 282.00
9 97 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 33.90 0.0 281.00
10 101 Kristýna KaletováKristýna Kaletová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 33.50 0.0 277.00
11 92 Andrea KapešováAndrea Kapešová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 30.80 0.0 245.00
12 122 Babeta ŠulcováBabeta Šulcová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 30.70 0.0 243.00
13 73 Aneta KimmerováAneta Kimmerová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
05 29.70 0.0 232.00
14 85 Lucie QuaiserováLucie Quaiserová
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 28.70 0.0 220.00
15= 70 Adéla BoháčováAdéla Boháčová
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 28.50 0.0 218.00
15= 111 Adéla BudinováAdéla Budinová
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
04 28.50 0.0 218.00
16= 69 Agáta VošickáAgáta Vošická
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 27.20 0.0 202.00
16= 67 Simona ZahrádkováSimona Zahrádková
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
04 27.20 0.0 202.00
17 119 Klára KarterováKlára Karterová
Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L...
03 26.60 0.0 195.00
18 109 Karolína PodhorskáKarolína Podhorská
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
05 26.30 0.0 192.00
19 83 Adéla KonšelováAdéla Konšelová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 25.40 0.0 182.00
20 114 Barbora KoleničováBarbora Koleničová
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 24.60 0.0 172.00
21 84 Eliška HrdličkováEliška Hrdličková
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
04 24.40 0.0 170.00
22 124 Monica RagulováMonica Ragulová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 24.00 0.0 166.00
23 76 Josefína Anna BrabcováJosefína Anna Brabcová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
18 23.25 0.0 157.00
24 81 Kristýna LíbalováKristýna Líbalová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 23.01 0.0 154.00
25 68 Agáta CibulkováAgáta Cibulková
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 23.00 0.0 154.00
26 183 Anna JiranováAnna Jiranová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 22.45 0.0 148.00
27 112 Kristýna StaňkováKristýna Staňková
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
03 21.40 0.0 136.00
28 107 Eliška SodomováEliška Sodomová
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 21.00 0.0 132.00
29 74 Kateřina TunkelováKateřina Tunkelová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
05 19.50 0.0 115.00
30 72 Anna MeisnarováAnna Meisnarová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
05 17.80 0.0 96.00
31 116 Linh Nguyenová DiepLinh Nguyenová Diep
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
04 15.70 0.0 74.00
32 265 Eva HornováEva Hornová
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
04 12.80 0.0 44.00
Celkem 35 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Eliška NovotnáEliška Novotná
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 39.80 0.0 353.00
2 167 Nicole ArnoldNicole Arnold
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 38.00 0.0 331.00
3 142 Barbora BubnováBarbora Bubnová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 36.70 0.0 315.00
4 169 Eliška JirotováEliška Jirotová
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 35.00 0.0 295.00
5 178 Karolína BissováKarolína Bissová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 32.30 0.0 262.00
6 187 Kateřina EbertováKateřina Ebertová
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
06 32.20 0.0 261.00
7 134 Věra BudinováVěra Budinová
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 32.05 0.0 259.00
8 164 Bára LupínkováBára Lupínková
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 31.90 0.0 258.00
9 191 Petra VávrováPetra Vávrová
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
05 30.50 0.0 241.00
10 185 Patricie HolečkováPatricie Holečková
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 29.40 0.0 228.00
11 148 Denisa DudkováDenisa Dudková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 29.25 0.0 226.00
12 194 Karolína VackováKarolína Vacková
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 28.30 0.0 215.00
13 146 Adéla BrychnáčováAdéla Brychnáčová
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 28.20 0.0 214.00
14 141 Anna BubnováAnna Bubnová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
07 28.10 0.0 213.00
15 160 Aneta BursováAneta Bursová
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
05 27.65 0.0 208.00
16 162 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 27.25 0.0 203.00
17 155 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
06 27.00 0.0 200.00
18 173 Anna HartmanováAnna Hartmanová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
05 26.80 0.0 198.00
19= 144 Alžběta LaubováAlžběta Laubová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
06 26.30 0.0 192.00
19= 190 Veronika CikánkováVeronika Cikánková
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 26.30 0.0 192.00
20 172 Aneta KubincováAneta Kubincová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 26.25 0.0 191.00
21 Nikola TovarováNikola Tovarová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 25.75 0.0 186.00
22 175 Bára SlukováBára Sluková
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
05 25.40 0.0 182.00
23= 161 Tereza HoňkováTereza Hoňková
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 25.35 0.0 181.00
23= 177 Jolana SmržováJolana Smržová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
06 25.35 0.0 181.00
24 145 Michaela ŠifaldováMichaela Šifaldová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
06 25.20 0.0 179.00
25 184 Štěpánka MarjankováŠtěpánka Marjanková
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
06 24.90 0.0 176.00
26= 156 Anežka HrubáAnežka Hrubá
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
06 24.70 0.0 174.00
26= 174 Aneta MelicharováAneta Melicharová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 24.70 0.0 174.00
27 137 Angelína KernováAngelína Kernová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 24.40 0.0 170.00
28= 136 Dominika MenčíkováDominika Menčíková
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 23.80 0.0 163.00
28= 158 Anna NovotnáAnna Novotná
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
06 23.80 0.0 163.00
29 186 Jiřina StřížováJiřina Střížová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
06 22.80 0.0 152.00
30 168 Marie Jana HavelkováMarie Jana Havelková
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 22.70 0.0 151.00
31 189 Anna GruntováAnna Gruntová
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
06 22.30 0.0 146.00
32 147 Stela KoblížkováStela Koblížková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 22.25 0.0 146.00
33 143 Karolína ChloubováKarolína Chloubová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
07 22.10 0.0 144.00
34 179 Natálie BrejchováNatálie Brejchová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
06 21.85 0.0 141.00
35 163 Klára KuglerováKlára Kuglerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 21.80 0.0 141.00
36= 170 Vanesa KrokováVanesa Kroková
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 21.70 0.0 140.00
36= 192 Valerie MacoszkováValerie Macoszková
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 21.70 0.0 140.00
37 135 Vendula PošvováVendula Pošvová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 21.60 0.0 138.00
38 157 Natálie WágnerováNatálie Wágnerová
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
05 21.48 0.0 137.00
39 196 Martina GerkováMartina Gerková
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 21.35 0.0 136.00
40 198 Eliška HejnováEliška Hejnová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 21.00 0.0 132.00
41 159 Aneta ŘíčařováAneta Říčařová
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
05 20.85 0.0 130.00
42 153 Adéla JustováAdéla Justová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
06 20.30 0.0 124.00
43 150 Anežka HrstkováAnežka Hrstková
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 20.10 0.0 122.00
44 154 Marie KočíMarie Kočí
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
06 19.80 0.0 118.00
45 140 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 19.50 0.0 115.00
46 195 Barbora DědičíkováBarbora Dědičíková
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 19.45 0.0 114.00
47= 139 Lea KrákorováLea Krákorová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 19.20 0.0 112.00
47= 171 Veronika VeltruskáVeronika Veltruská
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 19.20 0.0 112.00
48= 138 vanda houdkovávanda houdková
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
07 19.00 0.0 109.00
48= 188 Alžběta VránováAlžběta Vránová
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 19.00 0.0 109.00
49= 152 Kateřina GatyasováKateřina Gatyasová
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 18.90 0.0 108.00
49= 182 Natálie ReicheltováNatálie Reicheltová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 18.90 0.0 108.00
50 264 Veronika ČížkováVeronika Čížková
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
06 18.60 0.0 105.00
51 165 Natálie HolubováNatálie Holubová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 18.40 0.0 103.00
52 266 Karolína VrabcováKarolína Vrabcová
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
06 17.90 0.0 97.00
53 151 Tereza VrbováTereza Vrbová
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 17.50 0.0 93.00
54 176 Tereza ZikmundováTereza Zikmundová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 17.30 0.0 91.00
55 180 Tereza DlouháTereza Dlouhá
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 16.70 0.0 85.00
56 181 Ellen TampírováEllen Tampírová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
06 16.65 0.0 84.00
57 166 Eliška BalíkovávEliška Balíkováv
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 16.20 0.0 79.00
58 149 Marie KlímováMarie Klímová
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 16.10 0.0 78.00
59 193 Tereza SucháTereza Suchá
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
06 14.80 0.0 64.00
60 272 Klára JantulováKlára Jantulová
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
06 13.00 0.0 46.00
183 Anna JiranováAnna Jiranová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 00.00 0.0 0.00
Celkem 69 závodníků