Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV.

Lovosice (19. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 227 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2:29.0 503.00
2 224 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2:40.0 390.00
3= 225 Jaroslav TošnerJaroslav Tošner 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2:41.0 381.00
3= 226 Marek HanzlíkMarek Hanzlík 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2:41.0 381.00
4 234 Michal MigaMichal Miga 05 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 2:42.0 371.00
5 230 Jan GaliaJan Galia 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2:43.0 362.00
6 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2:44.0 353.00
7 222 René HavlákRené Havlák 06 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2:45.0 344.00
8 259 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 05 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 2:46.0 334.00
9= 216 Lukáš LojekLukáš Lojek 06 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 2:50.0 299.00
9= 223 Michal BeranMichal Beran 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2:50.0 299.00
9= 262 Daniel JirkůDaniel Jirků 05 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 2:50.0 299.00
10 261 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 06 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 2:51.0 291.00
11 229 Patrik ZázvorkaPatrik Zázvorka 05 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 2:52.0 283.00
12= 217 Adam MěchuraAdam Měchura 05 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 2:53.0 274.00
12= 238 Jaroslav PošíkJaroslav Pošík 05 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 2:53.0 274.00
12= 228 Martin LukschMartin Luksch 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2:53.0 274.00
13 211 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2:54.0 266.00
14 249 Tadeáš PokornýTadeáš Pokorný 05 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 2:55.0 258.00
15 263 Filip RudišFilip Rudiš 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2:56.0 250.00
16 209 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2:57.0 242.00
17 Petr KrynerPetr Kryner 06 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 2:59.0 227.00
18 202 Kryštof VondráčekKryštof Vondráček 05 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3:00.0 220.00
19 258 Denis HlavičkaDenis Hlavička 06 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:03.0 198.00
20= 204 Adam ZahrádkaAdam Zahrádka 05 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3:04.0 191.00
20= 219 Marek MaternaMarek Materna 06 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 3:04.0 191.00
20= 233 Petr BartáčekPetr Bartáček 06 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 3:04.0 191.00
21= 281 Matěj VodseďálekMatěj Vodseďálek 07 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 3:06.0 177.00
21= 236 Dan TuškaDan Tuška 05 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 3:06.0 177.00
22= 215 Marek PatočkaMarek Patočka 05 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:08.0 164.00
22= 250 Dominik HankoDominik Hanko 05 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:08.0 164.00
23 201 Tomáš HančlTomáš Hančl 05 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 3:09.0 158.00
24 245 Nikolas RácNikolas Rác 06 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3:10.0 151.00
25= 206 Tomáš FialaTomáš Fiala 07 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3:12.0 139.00
25= 199 Adam BartáčekAdam Bartáček 06 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 3:12.0 139.00
25= 240 Matěj FornbaumMatěj Fornbaum 06 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:12.0 139.00
26= 213 Ondřej DivišovskýOndřej Divišovský 05 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:13.0 133.00
26= 231 Jakub VejlJakub Vejl 06 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 3:13.0 133.00
26= 243 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 07 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3:13.0 133.00
26= 256 Ondřej HornickýOndřej Hornický 06 ZŠ TerezínZŠ Terezín 3:13.0 133.00
27= 235 Ondřej NosekOndřej Nosek 06 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 3:14.0 127.00
27= 237 David SrbaDavid Srba 06 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:14.0 127.00
27= 248 Josef BarvaJosef Barva 05 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:14.0 127.00
27= 247 David KlausDavid Klaus 05 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:14.0 127.00
28 246 Miroslav KrupičkaMiroslav Krupička 06 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3:15.0 122.00
29 232 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 3:16.0 116.00
30 221 Patrik KanalošPatrik Kanaloš 05 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:18.0 105.00
31= 239 David HedánekDavid Hedánek 05 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:19.0 100.00
31= 260 Adam KočíAdam Kočí 06 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 3:19.0 100.00
32 252 František BalounFrantišek Baloun 07 ZŠ TerezínZŠ Terezín 3:20.0 95.00
33 267 Lukáš PeterkaLukáš Peterka 06 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 3:21.0 90.00
34 210 David HrzánDavid Hrzán 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:22.0 85.00
35 212 Miroslav KuntošMiroslav Kuntoš 06 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3:23.0 80.00
36 214 Adam PochmanAdam Pochman 05 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 3:24.0 76.00
37 220 Vojtěch ZavřelVojtěch Zavřel 07 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 3:26.0 67.00
38 208 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:27.0 63.00
39= 241 Alexandr FeiklAlexandr Feikl 06 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:33.0 40.00
39= Martin JankůMartin Janků 06 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 3:33.0 40.00
40 242 Mattias HeroldMattias Herold 06 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3:39.0 22.00
41 244 David PfeiferDavid Pfeifer 07 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3:40.0 19.00
42= 203 Jiří PěnkavaJiří Pěnkava 06 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 3:54.0 0.00
42= 200 Michael DaňoMichael Daňo 05 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 3:54.0 0.00
42= 251 Jakub TrnkaJakub Trnka 06 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:54.0 0.00
43 218 Filip GrižákFilip Grižák 06 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 4:17.0 0.00
44 254 Jan KofrJan Kofr 07 ZŠ TerezínZŠ Terezín 4:19.0 0.00
45 255 Filip ZimmermannFilip Zimmermann 06 ZŠ TerezínZŠ Terezín 4:43.0 0.00
253 Jiří ProšekJiří Prošek 07 ZŠ TerezínZŠ Terezín DNS
Celkem 67 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 42 2:45.0 517.00
2 97 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 32 2:47.0 495.00
3 104 Viktorie ŠtěchováViktorie Štěchová 03 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 55 2:49.0 474.00
4 117 Jessica KabelkováJessica Kabelková 04 Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L... 20 2:52.0 443.00
5 123 Natálie MrvíkováNatálie Mrvíková 04 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 38 2:55.0 413.00
6 118 Barbora MíčkováBarbora Míčková 04 Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L... 36 2:59.0 375.00
7= 102 Natálie TomiováNatálie Tomiová 04 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 58 3:00.0 365.00
7= 114 Barbora KoleničováBarbora Koleničová 05 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 29 3:00.0 365.00
8 122 Babeta ŠulcováBabeta Šulcová 04 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 57 3:01.0 356.00
9 96 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 48 3:02.0 347.00
10 100 Barbora VelitšováBarbora Velitšová 04 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 63 3:03.0 338.00
11 89 Anežka BukováAnežka Buková 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 3:04.0 329.00
12= 77 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 10 3:05.0 320.00
12= 83 Adéla KonšelováAdéla Konšelová 05 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 30 3:05.0 320.00
12= 90 Eliška HofmanováEliška Hofmanová 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 12 3:05.0 320.00
13= 112 Kristýna StaňkováKristýna Staňková 03 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 52 3:06.0 311.00
13= 126 Nikola ČervenáNikola Červená 04 ZŠ TerezínZŠ Terezín 7 3:06.0 311.00
13= 94 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 61 3:06.0 311.00
14 91 Karolína PatlejchováKarolína Patlejchová 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 40 3:07.0 303.00
15= 92 Andrea KapešováAndrea Kapešová 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 23 3:08.0 294.00
15= 113 Natálie StaňkováNatálie Staňková 03 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 51 3:08.0 294.00
16 78 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 8 3:09.0 286.00
17 79 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 04 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 66 3:10.0 278.00
18= 111 Adéla BudinováAdéla Budinová 04 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 4 3:11.0 270.00
18= 119 Klára KarterováKlára Karterová 03 Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L... 24 3:11.0 270.00
19= 85 Lucie QuaiserováLucie Quaiserová 05 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 45 3:13.0 254.00
19= 93 Dana JiráskováDana Jirásková 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 19 3:13.0 254.00
19= 278 Emilka LegnerováEmilka Legnerová 04 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:13.0 254.00
20 120 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L... 27 3:15.0 238.00
21 76 Josefína Anna BrabcováJosefína Anna Brabcová 18 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3 3:16.0 231.00
22 110 Barbora KlikarováBarbora Klikarová 04 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 28 3:19.0 209.00
23 98 Markéta MachováMarkéta Machová 04 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 34 3:20.0 202.00
24 81 Kristýna LíbalováKristýna Líbalová 05 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 33 3:22.0 188.00
25= 107 Eliška SodomováEliška Sodomová 04 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 49 3:23.0 181.00
25= 106 Tereza MichalcováTereza Michalcová 03 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 37 3:23.0 181.00
26 73 Aneta KimmerováAneta Kimmerová 05 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 26 3:24.0 174.00
27= 80 Tereza ElmanováTereza Elmanová 05 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 9 3:25.0 168.00
27= 129 Kateřina KadlečkováKateřina Kadlečková 03 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 21 3:25.0 168.00
28= 72 Anna MeisnarováAnna Meisnarová 05 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 35 3:26.0 162.00
28= 132 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 04 Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L... 54 3:26.0 162.00
29 69 Agáta VošickáAgáta Vošická 05 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 64 3:27.0 155.00
30= 70 Adéla BoháčováAdéla Boháčová 05 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 2 3:28.0 149.00
30= 86 Aneta KratochvílováAneta Kratochvílová 04 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 31 3:28.0 149.00
31 265 Eva HornováEva Hornová 04 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 14 3:37.0 99.00
32 71 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 44 3:40.0 84.00
33 67 Simona ZahrádkováSimona Zahrádková 04 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 65 3:41.0 80.00
34= 68 Agáta CibulkováAgáta Cibulková 05 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 6 3:42.0 75.00
34= 109 Karolína PodhorskáKarolína Podhorská 05 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 43 3:42.0 75.00
35 82 Anna HyšplerováAnna Hyšplerová 04 ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní 18 3:45.0 62.00
36= 74 Kateřina TunkelováKateřina Tunkelová 05 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 59 3:47.0 54.00
36= Elena ČtrnáctáElena Čtrnáctá 04 ZŠ TerezínZŠ Terezín 3:47.0 54.00
37 133 Marie ZikmundováMarie Zikmundová 05 ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova 67 3:48.0 51.00
38 127 Eliška BartoňováEliška Bartoňová 05 ZŠ TerezínZŠ Terezín 1 3:56.0 25.00
39 84 Eliška HrdličkováEliška Hrdličková 04 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 15 3:58.0 20.00
40 130 Mája PazderkováMája Pazderková 04 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 41 4:15.0 0.00
41 101 Kristýna KaletováKristýna Kaletová 04 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 22 4:19.0 0.00
42 87 Eliška SrbováEliška Srbová 04 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 50 4:26.0 0.00
43 271 Markéta KudráčováMarkéta Kudráčová 04 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 4:34.0 0.00
44 116 Linh Nguyenová DiepLinh Nguyenová Diep 04 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 4:35.0 0.00
45 268 Týna DeutschováTýna Deutschová 05 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 5:15.0 0.00
99 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 47 DNS
108 Michaela HladíkováMichaela Hladíková 05 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 11 DNS
121 Tereza VágnerováTereza Vágnerová 04 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 62 DNS
115 Barbora HoppováBarbora Hoppová 03 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 13 DNS
124 Monica RagulováMonica Ragulová 04 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 46 DNF
183 Anna JiranováAnna Jiranová 05 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech DNF
Celkem 66 závodníků