výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV.

Lovosice (19. 9. 2018)

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:03.0 635.00
2 12 Jonatán RauchfussJonatán Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3:04.0 626.00
3 13 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3:06.0 607.00
4 18 Vít NovotnýVít Novotný 04 Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L... 3:07.0 597.00
5= 27 Matěj NáprstekMatěj Náprstek 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3:12.0 551.00
5= 8 Patrik OndrejčíkPatrik Ondrejčík 03 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 3:12.0 551.00
6 19 Josef VolfJosef Volf 03 Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L... 3:13.0 543.00
7= 65 Vít KozelVít Kozel 04 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:14.0 534.00
7= 21 Jakub KuchařJakub Kuchař 04 Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L... 3:14.0 534.00
8 62 Matěj RoutnerMatěj Routner 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 3:16.0 516.00
9 16 Adam NeschnerAdam Neschner 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3:17.0 507.00
10 28 Lukáš MaričLukáš Marič 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3:18.0 499.00
11 2 Jiří HezinaJiří Hezina 04 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 3:20.0 482.00
12= 60 Adam ŠinkmajerAdam Šinkmajer 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 3:21.0 473.00
12= 66 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3:21.0 473.00
12= 15 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3:21.0 473.00
12= 45 Jan PošíkJan Pošík 03 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:21.0 473.00
13 63 Daniel SlámaDaniel Sláma 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 3:23.0 457.00
14 5 Vít BeranVít Beran 04 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:25.0 440.00
15= 55 Lukáš ČechLukáš Čech 05 ZŠ TerezínZŠ Terezín 3:26.0 432.00
15= 56 David RožecDavid Rožec 05 ZŠ TerezínZŠ Terezín 3:26.0 432.00
15= 6 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3:26.0 432.00
15= 14 Šimon LackoŠimon Lacko 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3:26.0 432.00
16= 38 Kryštof ChromýKryštof Chromý 04 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 3:27.0 424.00
16= David BarnetDavid Barnet 04 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:27.0 424.00
17 35 Šimon PetrovičŠimon Petrovič 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:29.0 408.00
18= 36 Matěj NovotnýMatěj Novotný 04 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 3:30.0 401.00
18= 30 Adam JustaAdam Justa 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3:30.0 401.00
19 57 Dominik ŠteklDominik Štekl 04 ZŠ TerezínZŠ Terezín 3:32.0 385.00
20= 61 Jiří UčíkJiří Učík 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 3:33.0 378.00
20= 26 Jakub ChloudaJakub Chlouda 04 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:33.0 378.00
21= 64 Vojtěch ŠimonVojtěch Šimon 04 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 3:37.0 348.00
21= 25 Miroslav MikasMiroslav Mikas 03 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:37.0 348.00
22 17 Lukáš HingarLukáš Hingar 04 Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L... 3:39.0 333.00
23= 50 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 03 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:40.0 326.00
23= 43 Patrik HaspekloPatrik Haspeklo 03 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 3:40.0 326.00
23= 22 Václav HrubýVáclav Hrubý 04 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:40.0 326.00
24= 47 Šimon HellerŠimon Heller 03 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:42.0 312.00
24= 42 Martin MusílekMartin Musílek 04 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 3:42.0 312.00
25 11 Filip Andrej ŠvecFilip Andrej Švec 03 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 3:43.0 305.00
26 20 Lukáš RonešLukáš Roneš 04 Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L... 3:44.0 299.00
27 24 Jaromír DvořákJaromír Dvořák 04 ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech 3:46.0 285.00
28 49 Filip KulhanFilip Kulhan 04 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 3:47.0 279.00
29 46 Martin ZalabákMartin Zalabák 03 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:48.0 272.00
30 39 Marcel ScheinerMarcel Scheiner 04 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 3:49.0 266.00
31= 33 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 04 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3:50.0 259.00
31= 48 Petr VávraPetr Vávra 03 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3:50.0 259.00
32 59 Tomáš LorencTomáš Lorenc 05 ZŠ TerezínZŠ Terezín 3:53.0 240.00
33 53 Pavel MirvaldPavel Mirvald 03 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:54.0 234.00
34 54 Jan BerešJan Bereš 04 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:55.0 228.00
35 52 Samuel NeumanSamuel Neuman 04 ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice 3:58.0 211.00
36 1 Petr MusilPetr Musil 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:59.0 205.00
37 276 Petr DoležalPetr Doležal 05 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 4:00.0 199.00
38= 58 Petr KlokočníkPetr Klokočník 05 ZŠ TerezínZŠ Terezín 4:02.0 188.00
38= 40 Petr KunrtPetr Kunrt 04 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 4:02.0 188.00
39 41 Zdeněk SoučekZdeněk Souček 04 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 4:03.0 183.00
40 269 Vojtěch ČechoVojtěch Čecho 03 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 4:07.0 161.00
41= 44 Jan BradáčJan Bradáč 03 ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí 4:08.0 156.00
41= 9 Petr JiránekPetr Jiránek 04 Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice 4:08.0 156.00
42 4 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 4:11.0 142.00
43 Čestmír BrabecČestmír Brabec 04 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 4:14.0 127.00
44 270 Pavel SoukupPavel Soukup 06 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 4:24.0 85.00
45 37 Martin StejskalMartin Stejskal 04 ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov... 4:42.0 29.00
46 280 Stanislav ReczyňskiStanislav Reczyňski 03 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 4:59.0 2.00
47 34 Luboš SvárovskýLuboš Svárovský 04 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 5:22.0 0.00
48 275 Cílek KarelCílek Karel 04 Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary... 5:25.0 0.00
31 Jakub NaseJakub Nase 03 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... DNS
238 Jaroslav PošíkJaroslav Pošík 05 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... DNS
Celkem 68 závodníků