Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV.

Lovosice (19. 9. 2018)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.53 Body
1 66 Michael HoftychMichael Hoftych
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 1.50 389.00
2= 14 Šimon LackoŠimon Lacko
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 1.45 352.00
2= 60 Adam ŠinkmajerAdam Šinkmajer
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 1.45 352.00
2= 62 Matěj RoutnerMatěj Routner
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 1.45 352.00
3= 11 Filip Andrej ŠvecFilip Andrej Švec
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
03 1.40 317.00
3= 30 Adam JustaAdam Justa
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 1.40 317.00
3= 64 Vojtěch ŠimonVojtěch Šimon
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
04 1.40 317.00
3= 46 Martin ZalabákMartin Zalabák
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 1.40 317.00
3= 38 Kryštof ChromýKryštof Chromý
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 1.40 317.00
3= 12 Jonatán RauchfussJonatán Rauchfuss
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 1.40 317.00
3= 35 Šimon PetrovičŠimon Petrovič
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 1.40 317.00
4= 25 Miroslav MikasMiroslav Mikas
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
03 1.35 283.00
4= 5 Vít BeranVít Beran
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
04 1.35 283.00
4= 275 Cílek KarelCílek Karel
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
04 1.35 283.00
4= 41 Zdeněk SoučekZdeněk Souček
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
04 1.35 283.00
4= 65 Vít KozelVít Kozel
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 1.35 283.00
4= 53 Pavel MirvaldPavel Mirvald
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
03 1.35 283.00
5= 49 Filip KulhanFilip Kulhan
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
04 1.25 218.00
5= 24 Jaromír DvořákJaromír Dvořák
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 1.25 218.00
5= 36 Matěj NovotnýMatěj Novotný
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 1.25 218.00
6= Čestmír BrabecČestmír Brabec
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
04 1.20 188.00
6= 42 Martin MusílekMartin Musílek
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
04 1.20 188.00
6= 48 Petr VávraPetr Vávra
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 1.20 188.00
6= 40 Petr KunrtPetr Kunrt
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 1.20 188.00
6= 17 Lukáš HingarLukáš Hingar
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
04 1.20 188.00
19 Josef VolfJosef Volf
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
03 0.00 0.00
58 Petr KlokočníkPetr Klokočník
ZŠ TerezínZŠ Terezín
05 0.00 0.00
59 Tomáš LorencTomáš Lorenc
ZŠ TerezínZŠ Terezín
05 0.00 0.00
276 Petr DoležalPetr Doležal
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 0.00 0.00
Tomáš HančlTomáš Hančl
Ostrovní ŠtětíOstrovní Štětí
05 0.00 0.00
1 Petr MusilPetr Musil
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 0.00 0.00
39 Marcel ScheinerMarcel Scheiner
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 0.00 0.00
43 Patrik HaspekloPatrik Haspeklo
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
03 0.00 0.00
44 Jan BradáčJan Bradáč
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
03 0.00 0.00
45 Jan PošíkJan Pošík
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 0.00 0.00
47 Šimon HellerŠimon Heller
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 0.00 0.00
50 Petr KratochvílPetr Kratochvíl
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
03 0.00 0.00
51 Jakub ŠtepánJakub Štepán
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 0.00 0.00
52 Samuel NeumanSamuel Neuman
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 0.00 0.00
54 Jan BerešJan Bereš
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 0.00 0.00
55 Lukáš ČechLukáš Čech
ZŠ TerezínZŠ Terezín
05 0.00 0.00
56 David RožecDavid Rožec
ZŠ TerezínZŠ Terezín
05 0.00 0.00
57 Dominik ŠteklDominik Štekl
ZŠ TerezínZŠ Terezín
04 0.00 0.00
61 Jiří UčíkJiří Učík
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 0.00 0.00
63 Daniel SlámaDaniel Sláma
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 0.00 0.00
269 Vojtěch ČechoVojtěch Čecho
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
03 0.00 0.00
270 Pavel SoukupPavel Soukup
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
06 0.00 0.00
David BarnetDavid Barnet
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 0.00 0.00
37 Martin StejskalMartin Stejskal
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
04 0.00 0.00
34 Luboš SvárovskýLuboš Svárovský
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
04 0.00 0.00
33 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
04 0.00 0.00
31 Jakub NaseJakub Nase
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
03 0.00 0.00
2 Jiří HezinaJiří Hezina
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
04 0.00 0.00
3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 0.00 0.00
4 Kryštof ŽivnýKryštof Živný
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
04 0.00 0.00
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
04 0.00 0.00
8 Patrik OndrejčíkPatrik Ondrejčík
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
03 0.00 0.00
9 Petr JiránekPetr Jiránek
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
04 0.00 0.00
10 Petr DoležalPetr Doležal
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 0.00 0.00
280 Stanislav ReczyňskiStanislav Reczyňski
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
03 0.00 0.00
13 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 0.00 0.00
16 Adam NeschnerAdam Neschner
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 0.00 0.00
18 Vít NovotnýVít Novotný
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
04 0.00 0.00
20 Lukáš RonešLukáš Roneš
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
04 0.00 0.00
21 Jakub KuchařJakub Kuchař
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
04 0.00 0.00
22 Václav HrubýVáclav Hrubý
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 0.00 0.00
26 Jakub ChloudaJakub Chlouda
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 0.00 0.00
27 Matěj NáprstekMatěj Náprstek
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 0.00 0.00
28 Lukáš MaričLukáš Marič
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 0.00 0.00
15 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 0.00 0.00
Patrik ZázvorkaPatrik Zázvorka
Ostrovní ŠtětíOstrovní Štětí
05 0.00 0.00
Celkem 71 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.33 Body
1= 228 Martin LukschMartin Luksch
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 1.30 250.00
1= 225 Jaroslav TošnerJaroslav Tošner
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 1.30 250.00
1= 213 Ondřej DivišovskýOndřej Divišovský
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 1.30 250.00
1= 202 Kryštof VondráčekKryštof Vondráček
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 1.30 250.00
1= 210 David HrzánDavid Hrzán
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 1.30 250.00
2= 263 Filip RudišFilip Rudiš
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 1.25 218.00
2= 226 Marek HanzlíkMarek Hanzlík
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 1.25 218.00
2= 209 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 1.25 218.00
2= 240 Matěj FornbaumMatěj Fornbaum
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 1.25 218.00
3= 214 Adam PochmanAdam Pochman
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 1.20 188.00
3= 204 Adam ZahrádkaAdam Zahrádka
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 1.20 188.00
3= 203 Jiří PěnkavaJiří Pěnkava
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
06 1.20 188.00
3= 256 Ondřej HornickýOndřej Hornický
ZŠ TerezínZŠ Terezín
06 1.20 188.00
3= 250 Dominik HankoDominik Hanko
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 1.20 188.00
3= 201 Tomáš HančlTomáš Hančl
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 1.20 188.00
3= Tomáš HančlTomáš Hančl
Ostrovní ŠtětíOstrovní Štětí
05 1.20 188.00
4= 261 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
06 1.15 159.00
4= 259 Ondřej StejskalOndřej Stejskal
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 1.15 159.00
5= 217 Adam MěchuraAdam Měchura
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 1.10 131.00
5= 237 David SrbaDavid Srba
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 1.10 131.00
5= 234 Michal MigaMichal Miga
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 1.10 131.00
5= 281 Matěj VodseďálekMatěj Vodseďálek
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
07 1.10 131.00
218 Filip GrižákFilip Grižák
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 0.00 0.00
277 Jakub KocúrJakub Kocúr
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
05 0.00 0.00
255 Filip ZimmermannFilip Zimmermann
ZŠ TerezínZŠ Terezín
06 0.00 0.00
249 Tadeáš PokornýTadeáš Pokorný
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 0.00 0.00
244 David PfeiferDavid Pfeifer
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
07 0.00 0.00
246 Miroslav KrupičkaMiroslav Krupička
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 0.00 0.00
235 Ondřej NosekOndřej Nosek
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 0.00 0.00
Celkem 29 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.251.301.331.361.391.421.501.551.601.651.681.71 Body
1 120 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L...
03 1.68 830.00
2= 91 Karolína PatlejchováKarolína Patlejchová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 1.39 502.00
2= 70 Adéla BoháčováAdéla Boháčová
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 1.39 502.00
2= 95 Elen PémováElen Pémová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 1.39 502.00
3 96 Andrea SlabáAndrea Slabá
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 1.36 470.00
4= 92 Andrea KapešováAndrea Kapešová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 1.25 359.00
4= 102 Natálie TomiováNatálie Tomiová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
04 1.25 359.00
5= 77 Tereza FidlerováTereza Fidlerová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 1.15 266.00
5= 85 Lucie QuaiserováLucie Quaiserová
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
05 1.15 266.00
5= 278 Emilka LegnerováEmilka Legnerová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
04 1.15 266.00
5= 69 Agáta VošickáAgáta Vošická
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 1.15 266.00
121 Tereza VágnerováTereza Vágnerová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 DNS 0.00
108 Michaela HladíkováMichaela Hladíková
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
05 DNS 0.00
76 Josefína Anna BrabcováJosefína Anna Brabcová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
18 NM 0.00
83 Adéla KonšelováAdéla Konšelová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 NM 0.00
81 Kristýna LíbalováKristýna Líbalová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 NM 0.00
73 Aneta KimmerováAneta Kimmerová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
05 NM 0.00
274 Natálie VrňákováNatálie Vrňáková
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
05 NM 0.00
130 Mája PazderkováMája Pazderková
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
04 NM 0.00
124 Monica RagulováMonica Ragulová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
04 NM 0.00
118 Barbora MíčkováBarbora Míčková
Masarykova základní škola Litoměřice AMasarykova základní škola L...
04 NM 0.00
109 Karolína PodhorskáKarolína Podhorská
ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Velemín, příspěvkov...
05 NM 0.00
111 Adéla BudinováAdéla Budinová
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
04 NM 0.00
114 Barbora KoleničováBarbora Koleničová
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 NM 0.00
127 Eliška BartoňováEliška Bartoňová
ZŠ TerezínZŠ Terezín
05 NM 0.00
Elena ČtrnáctáElena Čtrnáctá
ZŠ TerezínZŠ Terezín
04 NM 0.00
183 Anna JiranováAnna Jiranová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 NM 0.00
133 Marie ZikmundováMarie Zikmundová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
05 NM 0.00
265 Eva HornováEva Hornová
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
04 NM 0.00
Celkem 29 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.151.251.281.311.341.361.38 Body
1 147 Stela KoblížkováStela Koblížková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 1.36 470.00
2= 178 Karolína BissováKarolína Bissová
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 1.31 419.00
2= 191 Petra VávrováPetra Vávrová
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
05 1.31 419.00
3 190 Veronika CikánkováVeronika Cikánková
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 1.28 389.00
4= 165 Natálie HolubováNatálie Holubová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 1.25 359.00
4= 188 Alžběta VránováAlžběta Vránová
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 1.25 359.00
4= 169 Eliška JirotováEliška Jirotová
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
06 1.25 359.00
5= 148 Denisa DudkováDenisa Dudková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 1.15 266.00
5= 157 Natálie WágnerováNatálie Wágnerová
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
05 1.15 266.00
5= 142 Barbora BubnováBarbora Bubnová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
05 1.15 266.00
5= 164 Bára LupínkováBára Lupínková
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 1.15 266.00
5= 167 Nicole ArnoldNicole Arnold
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
05 1.15 266.00
5= 192 Valerie MacoszkováValerie Macoszková
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
05 1.15 266.00
5= 174 Aneta MelicharováAneta Melicharová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
06 1.15 266.00
5= 170 Vanesa KrokováVanesa Kroková
ZŠ Školní ŠtětíZŠ Školní Štětí
05 1.15 266.00
6= 162 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 1.05 180.00
6= 137 Angelína KernováAngelína Kernová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 1.05 180.00
6= 159 Aneta ŘíčařováAneta Říčařová
Masarykova základní škola LitoměřiceMasarykova základní škola L...
05 1.05 180.00
6= 145 Michaela ŠifaldováMichaela Šifaldová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ LibochoviceZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
06 1.05 180.00
6= 180 Tereza DlouháTereza Dlouhá
ZŠ A. Baráka LovosiceZŠ A. Baráka Lovosice
05 1.05 180.00
6= 266 Karolína VrabcováKarolína Vrabcová
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
06 1.05 180.00
273 Eliška ČernáEliška Černá
Základní škola T. G. Masaryka ŠtětíZákladní škola T. G. Masary...
07 DNS 0.00
139 Lea KrákorováLea Krákorová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 NM 0.00
166 Eliška BalíkovávEliška Balíkováv
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
06 NM 0.00
149 Marie KlímováMarie Klímová
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 NM 0.00
193 Tereza SucháTereza Suchá
ZŠ Štětí, OstrovníZŠ Štětí, Ostrovní
06 NM 0.00
182 Natálie ReicheltováNatálie Reicheltová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 NM 0.00
173 Anna HartmanováAnna Hartmanová
ZŠ Litoměřice, HavlíčkovaZŠ Litoměřice, Havlíčkova
05 NM 0.00
150 Anežka HrstkováAnežka Hrstková
Základní škola Horní BeřkoviceZákladní škola Horní Beřkovice
06 NM 0.00
Nikola TovarováNikola Tovarová
ZŠ Litoměřice, Na ValechZŠ Litoměřice, Na Valech
05 NM 0.00
Celkem 30 závodníků