výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek

Veselí nad Lužnicí (22. 9. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.87 243.00
2 24 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.01 226.00
3 8 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 12.99 120.00
4 18 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.76 59.00
5 11 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 14.01 44.00
6 21 Jiří VojtaJiří Vojta 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 14.25 31.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.66 423.00
2 5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 11.36 313.00
3 4 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 12.09 216.00
4 9 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 13.03 116.00
5 19 Václav TurekVáclav Turek 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 13.97 46.00
6 22 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 14.70 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.9.2018 - 10:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 10.66 423.00
2 6 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.57 284.00
3 10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.49 170.00
4 7 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 12.93 125.00
5 15 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 13.65 66.00
6 20 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.81 56.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.9.2018 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 11.45 300.00
2 16 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.08 111.00
3 14 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.43 82.00
4 17 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 13.62 68.00
5 23 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 15.71 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.66 423.00
1 2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 10.66 423.00
3 5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 11.36 313.00
4 1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 11.45 300.00
5 6 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.57 284.00
6 13 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.87 243.00
7 24 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.01 226.00
8 4 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 12.09 216.00
9 10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.49 170.00
10 7 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 12.93 125.00
11 8 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 12.99 120.00
12 9 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 13.03 116.00
13 16 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.08 111.00
14 14 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.43 82.00
15 17 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 13.62 68.00
16 15 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 13.65 66.00
17 18 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.76 59.00
18 20 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.81 56.00
19 19 Václav TurekVáclav Turek 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 13.97 46.00
20 11 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 14.01 44.00
21 21 Jiří VojtaJiří Vojta 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 14.25 31.00
22 22 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 14.70 13.00
23 23 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 15.71 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.97 541.00
2 12 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.50 457.00
3 19 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 12.91 265.00
4 25 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 13.25 226.00
5 24 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 13.40 210.00
26 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 11.76 418.00
2 5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.03 380.00
3 17 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.82 276.00
4 39 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.83 275.00
5 14 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.44 206.00
6 27 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 14.58 101.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.9.2018 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.53 616.00
2 4 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 11.45 465.00
3 9 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.44 324.00
4 20 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.50 316.00
5 18 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.47 202.00
6 34 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.48 201.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.9.2018 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 12.11 368.00
2 7 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.51 315.00
3 32 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 12.73 287.00
4 35 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 13.09 244.00
5 22 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 13.36 214.00
6 33 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 14.62 98.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.04 530.00
2 6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.45 465.00
3 38 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.59 190.00
4 37 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.10 141.00
5 28 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 15.32 51.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 22.9.2018 - 10:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 12.39 331.00
2 11 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 13.44 206.00
3 21 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 13.62 187.00
4 31 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.64 185.00
5 23 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 13.75 174.00
30 Dana PanfilováDana Panfilová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 22.9.2018 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 13.30 221.00
2 36 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 13.88 161.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.53 616.00
2 1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.97 541.00
3 10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.04 530.00
4 4 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 11.45 465.00
4 6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.45 465.00
6 12 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.50 457.00
7 8 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 11.76 418.00
8 5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.03 380.00
9 3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 12.11 368.00
10 15 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 12.39 331.00
11 9 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.44 324.00
12 20 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.50 316.00
13 7 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.51 315.00
14 32 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 12.73 287.00
15 17 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.82 276.00
16 39 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.83 275.00
17 19 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 12.91 265.00
18 35 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 13.09 244.00
19 25 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 13.25 226.00
20 13 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 13.30 221.00
21 22 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 13.36 214.00
22 24 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 13.40 210.00
23 14 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.44 206.00
23 11 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 13.44 206.00
25 18 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.47 202.00
26 34 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.48 201.00
27 38 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.59 190.00
28 21 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 13.62 187.00
29 31 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.64 185.00
30 23 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 13.75 174.00
31 36 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 13.88 161.00
32 37 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.10 141.00
33 27 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 14.58 101.00
34 33 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 14.62 98.00
35 28 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 15.32 51.00
26 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNF
30 Dana PanfilováDana Panfilová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 DNS