výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek

Veselí nad Lužnicí (22. 9. 2018)
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1783
2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1588
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1566
4 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1551
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1170
6 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0976
7 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0912
8 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0899
9 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0878
10 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0871
11 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0850
12 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0811
13 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0785
14 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0735
15 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0701
16 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0700
17 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0665
18 Václav TurekVáclav Turek 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0617
19 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0422
20 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0389
21 Jiří VojtaJiří Vojta 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0323
22 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0273
Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 23 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2567
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2373
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2163
4 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1993
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1898
6 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1843
7 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1836
8 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1818
9 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1817
10 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1682
11 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1634
12 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1583
13 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1554
14 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1533
15 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1459
16 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1457
17 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1435
18 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1324
19 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1302
20 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1286
21 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1265
22 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1227
23 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1223
24 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1201
25 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1199
26 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1195
27 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1120
28 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1096
29 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0982
30 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0970
31 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0922
32 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0912
33 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0834
34 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0670
Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNF
Dana PanfilováDana Panfilová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. DNF
Celkem 37 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1429
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1164
3 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1126
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1121
5 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1011
6 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0910
7 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0897
8 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0894
9 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0810
10 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0807
11 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0804
12 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0803
13 Jan HlouškaJan Hlouška 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0794
14 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0770
15 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0763
16 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0712
17 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0697
18 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0651
19 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0624
20= Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0622
20= Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0622
22 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0605
23 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0599
24 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0584
25 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0561
26 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0544
27 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0531
28 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0451
29 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0429
30 Jakub KorešJakub Koreš 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0402
31 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0389
32 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0288
33 Jakub HyánekJakub Hyánek 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0238
34 Štěpán KalistaŠtěpán Kalista 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0228
35 Jan SlavíkJan Slavík 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0195
36 David BenešDavid Beneš 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0192
37 Jaroslav MašekJaroslav Mašek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0144
38 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0122
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNF
Celkem 39 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1574
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1544
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1366
4 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1355
5 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1317
6 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1308
7 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1262
8 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1231
9 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1204
10 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1201
11 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1102
12 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1088
13 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1078
14 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1076
15 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1067
16 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1011
17 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0947
18 Lucie MarešováLucie Marešová 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0946
19 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0943
20 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 0898
21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0894
22 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0881
23 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0879
24 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0825
25 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0823
26 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0820
27 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0802
28 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0763
29 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0742
30 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0694
31 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0690
32 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0667
33 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0662
34 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0613
35 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0450
36 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0423
37 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0399
38 Adéla ČížkováAdéla Čížková 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0375
39 Andrea ChlandováAndrea Chlandová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0215
40 Michela GregorováMichela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0112
Celkem 40 závodníků