výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Eden (18. 9. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.9.2018 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.39 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.69 9.00
3 6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.73 8.00
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.30 7.00
5 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.61 6.00
6 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 10.66 5.00
7 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.70 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.9.2018 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.93 3.00
2 130 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.97 2.00
3 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.01 1.00
4 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 11.39
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 11.76
6 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.77
Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 18.9.2018 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.22
2 8 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 11.48
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.73
4 4 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 12.68
5 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.80
6 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.17
7 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.50
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.39 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.69 9.00
3 6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.73 8.00
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.30 7.00
5 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.61 6.00
6 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 10.66 5.00
7 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.70 4.00
8 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.93 3.00
9 130 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.97 2.00
10 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.01 1.00
11 7 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.22
12 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 11.39
13 8 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 11.48
14 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.73
15 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 11.76
16 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.77
17 4 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 12.68
18 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.80
19 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.17
20 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.50
Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.9.2018 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.82 11.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.93 9.00
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 10.19 8.00
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.36 7.00
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.61 4.00
6 3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.69 3.00
7 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 10.70 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.9.2018 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.42 6.00
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10.55 5.00
3 80 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.74 1.00
4 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.94
5 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 10.95
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.35
7 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.70
8 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.09
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 18.9.2018 - 16:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 11.78
2 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.88
3 Anna MatuškováAnna Matušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.72
4 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 13.50
5 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
7 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.82 11.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.93 9.00
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 10.19 8.00
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.36 7.00
5 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.42 6.00
6 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10.55 5.00
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.61 4.00
8 3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.69 3.00
9 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 10.70 2.00
10 80 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.74 1.00
11 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.94
12 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 10.95
13 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.35
14 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.70
15 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 11.78
16 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.88
17 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.09
18 Anna MatuškováAnna Matušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.72
19 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 13.50
5 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
7 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS