výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B MPD mladšího žactva

Rudná (18. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 18.9.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 19 4.73 0.0 11.00
2 David DuroňDavid Duroň
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 20 4.47 0.0 9.00
3 Petr LabuťPetr Labuť
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 21 4.47 0.0 8.00
4 Ondřej KubištaOndřej Kubišta
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 18 4.43 0.0 7.00
5 8 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 4.37 0.0 6.00
6 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 17 4.31 0.0 5.00
7 Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 12 4.27 0.0 4.00
8 6 Tomáš ČáhaTomáš Čáha
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 11 4.03 0.0 3.00
9 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 13 3.99 0.0 2.00
10 Matouš FaktorMatouš Faktor
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 5 3.96 0.0 1.00
11 Ondřej KůrkaOndřej Kůrka
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 9 3.94 0.0
12 Norbert MarášekNorbert Marášek
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
05 10 3.92 0.0
13 Filip KonečnýFilip Konečný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3 3.81 0.0
14 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 15 3.81 0.0
15 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 14 3.75 0.0
16 Radim VotavaRadim Votava
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 8 3.73 0.0
17 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 6 3.69 0.0
18 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 7 3.56 0.0
19 Ondřej AdamíkOndřej Adamík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 4 3.46 0.0
20 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 1 3.15 0.0
Jakub KarčJakub Karč
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 2 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 18.9.2018 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 18 4.37 0.0 11.00
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 16 4.14 0.0 9.00
3 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 21 4.02 0.0 8.00
4 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 19 3.93 0.0 7.00
5 Zuzana ZelenáZuzana Zelená
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4 3.84 0.0 6.00
6 Alžběta CaskováAlžběta Casková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 3.82 0.0 5.00
7 Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 9 3.71 0.0 4.00
8 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 3.70 0.0 3.00
9 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 14 3.67 0.0 2.00
10 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 15 3.65 0.0 1.00
11 Eliška KryštofováEliška Kryštofová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 11 3.65 0.0
12 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 13 3.63 0.0
13 Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 3.60 0.0
14 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 3.58 0.0
15 Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 17 3.55 0.0
16 5 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 2 3.20 0.0
17 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 5 3.16 0.0
18 Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 6 2.97 0.0
19 9 Magda LinhartováMagda Linhartová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1 2.86 0.0
20 Anežka HejdováAnežka Hejdová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 7 2.77 0.0
Elisabetta Clau PamioElisabetta Clau Pamio
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 3 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků