výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A

Castellón (15. 9. 2018)

100 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.30
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.63
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.36
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.47
Celkem 1 závodníků

200 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
8 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
8 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 25.91
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.90
Celkem 1 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 56.59
Celkem 1 závodníků

800 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.39
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:10.99
Celkem 1 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:14.56
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:54.38
Celkem 1 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:38.52
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09:56.51
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 15.9.2018) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.64
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři

(so, 15.9.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.71
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.92
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 61.42
Celkem 1 závodníků

2000 m překážek - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:56.24
Celkem 1 závodníků

2000 m překážek - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7:00.29
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Höfner, Běhounek, Machotka, Pekárek Höfner, Běhounek, Machotka, Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.62
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Zabloudilová, Holubářová, Minářová, Procházková Zabloudilová, Holubářová, Minářová, Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 48.84
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Běhounek, Vích, Havelka, Sadirov Běhounek, Vích, Havelka, Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:21.71
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Holubářová, Gajanová, Dlabajová, Krupařová Holubářová, Gajanová, Dlabajová, Krupařová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3:49.71
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.98
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.72
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
8 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.60
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3.10
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7.16 -1.1 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 5.64 -0.3 m/s
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 14.42 +1.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11.14 -0.4 m/s
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 11.24
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 17.03
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 42.91
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 47.05
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Michaela VreckováMichaela Vrecková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 43.57
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 32.01
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 41.03
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 15.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 49.84
Celkem 1 závodníků