výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj staršího žactva - okresní kolo

Olomouc (17. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 08.23 495.00
2 9 Jan VacaJan Vaca 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 4 08.57 406.00
3 3 Sebastián JánSebastián Ján 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 2 08.73 366.00
4 7 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 08.94 318.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 08.13 523.00
2 2 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 08.46 434.00
3 10 Jakub VavřinecJakub Vavřinec 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 08.59 401.00
4 8 Vlastimil RoleckýVlastimil Rolecký 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3 08.92 322.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2 08.26 487.00
2 6 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 08.95 315.00
3 9 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1 09.24 253.00
4 8 Tomáš UlrichTomáš Ulrich 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 09.46 210.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2 08.37 457.00
2 11 Dominik SomolDominik Somol 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 4 08.42 444.00
3 10 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 08.46 434.00
4 5 Petr PergnerPetr Pergner 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1 09.04 295.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4 08.35 462.00
2 7 Karel RichterKarel Richter 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 09.02 300.00
3 1 Martin MádrMartin Mádr 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 09.43 216.00
4 3 Jan NádvorníkJan Nádvorník 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 09.99 122.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jiří StratilJiří Stratil 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 4 08.28 481.00
2 8 Adam KatingerAdam Katinger 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 08.70 374.00
3 9 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 09.37 227.00
4 7 Matyáš KalitaMatyáš Kalita 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 09.65 176.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 08.75 362.00
2 5 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 2 09.03 298.00
3 6 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 09.20 261.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Martin NiesnerMartin Niesner 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 08.55 411.00
2 3 Tomáš ŠporikTomáš Šporik 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1 08.72 369.00
3 10 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 08.79 352.00
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (po, 17.9.2018 - 09:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1 08.77 357.00
2 1 Rudolf BerousekRudolf Berousek 04 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 09.47 208.00
3 2 Patrik JahnPatrik Jahn 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 10.44 64.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 08.13 523.00
2 4 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 08.23 495.00
3 6 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2 08.26 487.00
4 1 Jiří StratilJiří Stratil 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 4 08.28 481.00
5 11 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4 08.35 462.00
6 4 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2 08.37 457.00
7 11 Dominik SomolDominik Somol 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 4 08.42 444.00
8 2 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 08.46 434.00
8 10 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 08.46 434.00
10 4 Martin NiesnerMartin Niesner 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 08.55 411.00
11 9 Jan VacaJan Vaca 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 4 08.57 406.00
12 10 Jakub VavřinecJakub Vavřinec 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 08.59 401.00
13 8 Adam KatingerAdam Katinger 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 08.70 374.00
14 3 Tomáš ŠporikTomáš Šporik 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1 08.72 369.00
15 3 Sebastián JánSebastián Ján 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 2 08.73 366.00
16 5 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 08.75 362.00
17 2 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1 08.77 357.00
18 10 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 08.79 352.00
19 8 Vlastimil RoleckýVlastimil Rolecký 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3 08.92 322.00
20 7 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 08.94 318.00
21 6 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 08.95 315.00
22 7 Karel RichterKarel Richter 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 09.02 300.00
23 5 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 2 09.03 298.00
24 5 Petr PergnerPetr Pergner 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1 09.04 295.00
25 6 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 09.20 261.00
26 9 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1 09.24 253.00
27 9 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 09.37 227.00
28 1 Martin MádrMartin Mádr 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 09.43 216.00
29 8 Tomáš UlrichTomáš Ulrich 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 09.46 210.00
30 1 Rudolf BerousekRudolf Berousek 04 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 09.47 208.00
31 7 Matyáš KalitaMatyáš Kalita 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 09.65 176.00
32 3 Jan NádvorníkJan Nádvorník 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 09.99 122.00
33 2 Patrik JahnPatrik Jahn 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 10.44 64.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Julie PoláškováJulie Polášková 05 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 08.62 667.00
2 6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1 09.00 566.00
3 2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 2 09.02 561.00
4 4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 09.32 487.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Elena VlčkováElena Vlčková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1 08.85 605.00
2 11 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 4 09.14 531.00
3 7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2 09.95 346.00
4 10 Valérie ŠebestováValérie Šebestová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3 09.98 340.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 09.30 492.00
2 9 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 09.33 484.00
3 10 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 09.46 454.00
4 4 Elena DitrichováElena Ditrichová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 09.82 374.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Claudia TótováClaudia Tótová 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 09.81 376.00
2 4 Sára NovákováSára Nováková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1 10.03 330.00
3 7 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 10.14 308.00
4 2 Simona ChromečkováSimona Chromečková 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 10.66 214.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1 08.93 584.00
2 10 Alice HolcováAlice Holcová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 09.66 408.00
3 11 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 11.25 126.00
4 8 Michaela LachmanováMichaela Lachmanová 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 11.66 78.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4 09.96 344.00
2 1 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 10.00 336.00
3 1 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová 03 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 10.48 245.00
4 2 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 11.25 126.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 3 09.21 513.00
2 3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1 09.37 475.00
3 6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 10.09 318.00
4 8 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2 10.09 318.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 1 09.31 489.00
2 10 Klára ZalkováKlára Zalková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 09.41 465.00
3 1 Vendula HrubáVendula Hrubá 05 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 3 11.17 137.00
4 12 Veronika HorníkováVeronika Horníková 06 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 2 11.66 78.00
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Adéla ŠlezarováAdéla Šlezarová 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 10.16 304.00
2 9 Karolína WippernováKarolína Wippernová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 4 10.38 263.00
3 2 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová 06 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 10.66 214.00
4 5 Svatava KřůmalováSvatava Křůmalová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 2 11.29 121.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Lucie DzurianováLucie Dzurianová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 2 09.68 404.00
2 8 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 4 09.81 376.00
3 1 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 09.96 344.00
4 11 Eva HoráčkováEva Horáčková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 10.22 293.00
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 2 09.49 447.00
2 3 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 10.16 304.00
3 8 Barbora PůbalováBarbora Půbalová 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 10.83 187.00
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (po, 17.9.2018 - 09:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 09.19 518.00
2 5 Adéla DobráAdéla Dobrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 09.44 458.00
3 7 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1 10.93 171.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Julie PoláškováJulie Polášková 05 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 08.62 667.00
2 7 Elena VlčkováElena Vlčková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1 08.85 605.00
3 9 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1 08.93 584.00
4 6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1 09.00 566.00
5 2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 2 09.02 561.00
6 11 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 4 09.14 531.00
7 4 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 09.19 518.00
8 9 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 3 09.21 513.00
9 12 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 09.30 492.00
10 3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 1 09.31 489.00
11 4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 09.32 487.00
12 9 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 09.33 484.00
13 3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1 09.37 475.00
14 10 Klára ZalkováKlára Zalková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 09.41 465.00
15 5 Adéla DobráAdéla Dobrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 09.44 458.00
16 10 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 09.46 454.00
17 3 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 2 09.49 447.00
18 10 Alice HolcováAlice Holcová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 09.66 408.00
19 6 Lucie DzurianováLucie Dzurianová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 2 09.68 404.00
20 5 Claudia TótováClaudia Tótová 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 09.81 376.00
20 8 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 4 09.81 376.00
22 4 Elena DitrichováElena Ditrichová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 09.82 374.00
23 7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2 09.95 346.00
24 6 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4 09.96 344.00
24 1 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 09.96 344.00
26 10 Valérie ŠebestováValérie Šebestová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3 09.98 340.00
27 1 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 10.00 336.00
28 4 Sára NovákováSára Nováková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1 10.03 330.00
29 6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 10.09 318.00
29 8 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2 10.09 318.00
31 7 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 10.14 308.00
32 11 Adéla ŠlezarováAdéla Šlezarová 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 10.16 304.00
32 3 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 10.16 304.00
34 11 Eva HoráčkováEva Horáčková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 10.22 293.00
35 9 Karolína WippernováKarolína Wippernová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 4 10.38 263.00
36 1 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová 03 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 10.48 245.00
37 2 Simona ChromečkováSimona Chromečková 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 10.66 214.00
37 2 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová 06 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 10.66 214.00
39 8 Barbora PůbalováBarbora Půbalová 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 10.83 187.00
40 7 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1 10.93 171.00
41 1 Vendula HrubáVendula Hrubá 05 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 3 11.17 137.00
42 11 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 11.25 126.00
42 2 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 11.25 126.00
44 5 Svatava KřůmalováSvatava Křůmalová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 2 11.29 121.00
45 8 Michaela LachmanováMichaela Lachmanová 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 11.66 78.00
45 12 Veronika HorníkováVeronika Horníková 06 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 2 11.66 78.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 2 2:54.18 421.00
2 1 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 2:57.11 392.00
3 9 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 9 2:59.06 374.00
4 7 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 7 3:00.05 365.00
5 10 Alice HolcováAlice Holcová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 10 3:02.33 344.00
6 3 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 3:04.31 326.00
7 11 Eva HoráčkováEva Horáčková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 11 3:09.97 278.00
8 5 Adéla DobráAdéla Dobrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 5 3:11.36 267.00
9 8 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 8 3:13.20 252.00
10 6 Lucie DzurianováLucie Dzurianová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 6 3:35.50 107.00
11 4 Elena DitrichováElena Ditrichová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 3:42.36 74.00
12 12 Veronika HorníkováVeronika Horníková 06 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 12 3:46.54 56.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (po, 17.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 9 2:57.57 388.00
2 10 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10 3:04.40 325.00
3 6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 6 3:11.62 265.00
4 3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 3:13.25 252.00
5 5 Svatava KřůmalováSvatava Křůmalová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 5 3:24.44 172.00
6 1 Vendula HrubáVendula Hrubá 05 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 1 3:25.90 162.00
7 4 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 3:38.22 93.00
8 8 Michaela LachmanováMichaela Lachmanová 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 8 3:50.68 41.00
9 2 Simona ChromečkováSimona Chromečková 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 2 3:52.37 36.00
10 11 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 11 4:01.56 12.00
11 7 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 7 4:15.01 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (po, 17.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 9 3:01.10 355.00
2 3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 3 3:01.77 349.00
3 7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 7 3:05.42 316.00
4 11 Adéla ŠlezarováAdéla Šlezarová 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 11 3:08.55 290.00
5 5 Julie PoláškováJulie Polášková 05 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 5 3:12.00 262.00
6 10 Valérie ŠebestováValérie Šebestová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 10 3:15.94 231.00
7 6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 6 3:16.84 225.00
8 1 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 3:18.25 214.00
9 8 Barbora PůbalováBarbora Půbalová 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 8 3:26.84 156.00
10 2 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová 06 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 3:31.97 126.00
11 4 Sára NovákováSára Nováková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 3:43.73 68.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (po, 17.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Karolína WippernováKarolína Wippernová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 9 2:59.33 371.00
2 11 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 11 3:02.07 346.00
3 12 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 12 3:05.71 314.00
4 5 Claudia TótováClaudia Tótová 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 5 3:09.61 281.00
5 7 Elena VlčkováElena Vlčková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 7 3:12.88 255.00
6 1 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová 03 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 3:22.42 185.00
7 8 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 8 3:23.52 178.00
8 10 Klára ZalkováKlára Zalková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 10 3:25.08 167.00
9 2 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 3:26.29 160.00
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 DNS 146.00
11 6 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 6 3:39.57 86.00
12 3 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 3:44.63 64.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 2 2:54.18 421.00
2 1 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 2:57.11 392.00
3 9 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 9 2:57.57 388.00
4 9 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 9 2:59.06 374.00
5 9 Karolína WippernováKarolína Wippernová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 9 2:59.33 371.00
6 7 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 7 3:00.05 365.00
7 9 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 9 3:01.10 355.00
8 3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 3 3:01.77 349.00
9 11 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 11 3:02.07 346.00
10 10 Alice HolcováAlice Holcová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 10 3:02.33 344.00
11 3 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 3 3:04.31 326.00
12 10 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10 3:04.40 325.00
13 7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 7 3:05.42 316.00
14 12 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 12 3:05.71 314.00
15 11 Adéla ŠlezarováAdéla Šlezarová 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 11 3:08.55 290.00
16 5 Claudia TótováClaudia Tótová 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 5 3:09.61 281.00
17 11 Eva HoráčkováEva Horáčková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 11 3:09.97 278.00
18 5 Adéla DobráAdéla Dobrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 5 3:11.36 267.00
19 6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 6 3:11.62 265.00
20 5 Julie PoláškováJulie Polášková 05 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 5 3:12.00 262.00
21 7 Elena VlčkováElena Vlčková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 7 3:12.88 255.00
22 8 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 8 3:13.20 252.00
23 3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 3:13.25 252.00
24 10 Valérie ŠebestováValérie Šebestová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 10 3:15.94 231.00
25 6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 6 3:16.84 225.00
26 1 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 3:18.25 214.00
27 1 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová 03 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 3:22.42 185.00
28 8 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 8 3:23.52 178.00
29 5 Svatava KřůmalováSvatava Křůmalová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 5 3:24.44 172.00
30 10 Klára ZalkováKlára Zalková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 10 3:25.08 167.00
31 1 Vendula HrubáVendula Hrubá 05 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 1 3:25.90 162.00
32 2 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 3:26.29 160.00
33 8 Barbora PůbalováBarbora Půbalová 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 8 3:26.84 156.00
34 2 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová 06 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 3:31.97 126.00
35 6 Lucie DzurianováLucie Dzurianová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 6 3:35.50 107.00
36 4 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 3:38.22 93.00
37 6 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 6 3:39.57 86.00
38 4 Elena DitrichováElena Ditrichová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 3:42.36 74.00
39 4 Sára NovákováSára Nováková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 3:43.73 68.00
40 3 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 3:44.63 64.00
41 12 Veronika HorníkováVeronika Horníková 06 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 12 3:46.54 56.00
42 8 Michaela LachmanováMichaela Lachmanová 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 8 3:50.68 41.00
43 2 Simona ChromečkováSimona Chromečková 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 2 3:52.37 36.00
44 11 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 11 4:01.56 12.00
45 7 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 7 4:15.01 0.00
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 4 DNS 146.00

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 6 3:21.80 467.00
2 11 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 11 3:24.65 443.00
3 3 Sebastián JánSebastián Ján 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 3:25.18 439.00
4 4 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 4 3:37.25 346.00
5 1 Rudolf BerousekRudolf Berousek 04 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 3:37.50 344.00
6 10 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 10 3:46.37 283.00
7 5 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 5 3:49.57 262.00
8 2 Patrik JahnPatrik Jahn 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 3:51.09 252.00
9 7 Matyáš KalitaMatyáš Kalita 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 7 3:54.05 234.00
10 9 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 9 3:57.03 216.00
11 8 Adam KatingerAdam Katinger 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 8 4:03.89 178.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 17.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 9 3:29.13 407.00
2 11 Dominik SomolDominik Somol 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 11 3:29.33 406.00
3 4 Martin NiesnerMartin Niesner 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 3:32.60 381.00
4 5 Petr PergnerPetr Pergner 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 5 3:37.25 346.00
5 2 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2 3:44.25 297.00
6 1 Martin MádrMartin Mádr 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 3:54.82 229.00
7 10 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 10 4:01.63 190.00
8 8 Vlastimil RoleckýVlastimil Rolecký 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 8 4:05.53 169.00
9 6 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 6 4:07.09 161.00
10 7 Karel RichterKarel Richter 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 7 4:09.85 147.00
11 3 Jan NádvorníkJan Nádvorník 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 4:10.08 146.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (po, 17.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 3:21.45 469.00
2 6 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 3:26.15 431.00
3 4 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 3:28.59 412.00
4 3 Tomáš ŠporikTomáš Šporik 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 3:31.39 390.00
5 1 Jiří StratilJiří Stratil 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 3:32.09 384.00
6 7 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 7 3:33.43 374.00
7 5 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 5 3:35.86 356.00
8 9 Jan VacaJan Vaca 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 9 3:40.86 320.00
9 8 Tomáš UlrichTomáš Ulrich 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 8 3:41.27 317.00
10 10 Jakub VavřinecJakub Vavřinec 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 10 3:49.26 264.00
11 11 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 11 3:58.46 208.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 3:21.45 469.00
2 6 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 6 3:21.80 467.00
3 11 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 11 3:24.65 443.00
4 3 Sebastián JánSebastián Ján 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 3:25.18 439.00
5 6 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 3:26.15 431.00
6 4 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 3:28.59 412.00
7 9 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 9 3:29.13 407.00
8 11 Dominik SomolDominik Somol 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 11 3:29.33 406.00
9 3 Tomáš ŠporikTomáš Šporik 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3 3:31.39 390.00
10 1 Jiří StratilJiří Stratil 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1 3:32.09 384.00
11 4 Martin NiesnerMartin Niesner 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 3:32.60 381.00
12 7 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 7 3:33.43 374.00
13 5 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 5 3:35.86 356.00
14 4 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 4 3:37.25 346.00
14 5 Petr PergnerPetr Pergner 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 5 3:37.25 346.00
16 1 Rudolf BerousekRudolf Berousek 04 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 3:37.50 344.00
17 9 Jan VacaJan Vaca 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 9 3:40.86 320.00
18 8 Tomáš UlrichTomáš Ulrich 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 8 3:41.27 317.00
19 2 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2 3:44.25 297.00
20 10 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 10 3:46.37 283.00
21 10 Jakub VavřinecJakub Vavřinec 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 10 3:49.26 264.00
22 5 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 5 3:49.57 262.00
23 2 Patrik JahnPatrik Jahn 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 2 3:51.09 252.00
24 7 Matyáš KalitaMatyáš Kalita 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 7 3:54.05 234.00
25 1 Martin MádrMartin Mádr 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1 3:54.82 229.00
26 9 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 9 3:57.03 216.00
27 11 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 11 3:58.46 208.00
28 10 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 10 4:01.63 190.00
29 8 Adam KatingerAdam Katinger 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 8 4:03.89 178.00
30 8 Vlastimil RoleckýVlastimil Rolecký 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 8 4:05.53 169.00
31 6 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 6 4:07.09 161.00
32 7 Karel RichterKarel Richter 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 7 4:09.85 147.00
33 3 Jan NádvorníkJan Nádvorník 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 3 4:10.08 146.00

Skok daleký - Žáci

(po, 17.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Jiří StratilJiří Stratil
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
03 23 4.92 0.00.00.00.00.00.00.0 367.00
2 10 Jakub VavřinecJakub Vavřinec
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 32 4.83 0.00.00.00.00.00.00.0 350.00
3 11 David KoudelkaDavid Koudelka
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 11 4.75 0.00.00.00.00.00.00.0 335.00
4 6 Jan KadlecJan Kadlec
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 6 4.70 0.00.00.00.00.00.00.0 326.00
5 2 David StřídaDavid Střída
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 24 4.65 0.00.00.00.00.00.00.0 317.00
6 4 Michal JanotaMichal Janota
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 4 4.55 0.00.00.00.00.00.00.0 299.00
7 4 František ŠpundaFrantišek Špunda
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 26 4.45 0.00.00.00.00.00.00.0 281.00
8 5 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 27 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0 274.00
9 7 Adam TomášekAdam Tomášek
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 29 4.35 0.00.00.00.00.00.00.0 264.00
10 2 Petr MikulkaPetr Mikulka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 13 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0 257.00
11 4 Martin NiesnerMartin Niesner
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 15 4.30 0.00.00.00.00.00.00.0 255.00
12 3 Sebastián JánSebastián Ján
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 3 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0 242.00
13 11 Dominik SomolDominik Somol
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 22 4.18 0.00.00.00.00.00.00.0 235.00
14 3 Tomáš ŠporikTomáš Šporik
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 25 4.15 0.00.00.00.00.00.00.0 230.00
15 5 Tomáš JuračkaTomáš Juračka
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 5 4.05 0.00.00.00.00.00.00.0 214.00
16 10 Roman KošťálekRoman Košťálek
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 10 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0 212.00
17 8 Adam KatingerAdam Katinger
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
03 8 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0 209.00
18 5 Petr PergnerPetr Pergner
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 16 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0 204.00
19 9 Jan VacaJan Vaca
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 31 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0 203.00
20 7 Karel RichterKarel Richter
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 18 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0 198.00
21 11 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 33 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0 195.00
22 8 Vlastimil RoleckýVlastimil Rolecký
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 19 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0 191.00
23 6 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
05 28 3.84 0.00.00.00.00.00.00.0 181.00
24 6 David PlačekDavid Plaček
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
05 17 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0 164.00
25 9 Jan ŘezáčJan Řezáč
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 20 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0 164.00
26 1 Martin MádrMartin Mádr
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
05 12 3.70 0.00.00.00.00.00.00.0 159.00
27 7 Matyáš KalitaMatyáš Kalita
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
05 7 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0 133.00
28 8 Tomáš UlrichTomáš Ulrich
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 30 3.40 0.00.00.00.00.00.00.0 116.00
29 3 Jan NádvorníkJan Nádvorník
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
05 14 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0 107.00
30 9 Karel KoblihaKarel Kobliha
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
03 9 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0 103.00
31 2 Patrik JahnPatrik Jahn
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 2 2.94 0.00.00.00.00.00.00.0 59.00
1 Rudolf BerousekRudolf Berousek
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
04 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
10 Michal SchönMichal Schön
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
05 21 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 17.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Elena VlčkováElena Vlčková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 41 4.59 0.0 451.00
2 11 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 45 4.49 0.0 426.00
3 9 Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 21 4.36 0.0 393.00
4 5 Julie PoláškováJulie Polášková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
05 28 4.35 0.0 391.00
5 2 Gabriela BegováGabriela Begová
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 2 4.34 0.0 388.00
6 6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 29 4.11 0.0 333.00
7 3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 15 4.05 0.0 319.00
8 4 Elena DitrichováElena Ditrichová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 4 3.98 0.0 303.00
9 4 Kristýna KošováKristýna Košová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 16 3.98 0.0 303.00
10 10 Klára ZalkováKlára Zalková
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 44 3.95 0.0 296.00
11 12 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 46 3.84 0.0 272.00
12 5 Adéla DobráAdéla Dobrá
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 5 3.82 0.0 267.00
13 7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 30 3.77 0.0 257.00
14 3 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
05 3 3.76 0.0 254.00
15 6 Julie TraplováJulie Traplová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 40 3.69 0.0 239.00
16 6 Lucie DzurianováLucie Dzurianová
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 6 3.69 0.0 239.00
17 10 Alice HolcováAlice Holcová
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 10 3.67 0.0 235.00
18 4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 38 3.67 0.0 235.00
19 10 Valérie ŠebestováValérie Šebestová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 33 3.66 0.0 233.00
20 4 Sára NovákováSára Nováková
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 27 3.62 0.0 225.00
21 9 Nela HájkováNela Hájková
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 9 3.60 0.0 220.00
22 8 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 42 3.57 0.0 214.00
23 9 Lucie ŠebelováLucie Šebelová
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 32 3.39 0.0 178.00
24 1 Denisa BartoškováDenisa Bartošková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 1 3.38 0.0 176.00
25 5 Claudia TótováClaudia Tótová
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 39 3.38 0.0 176.00
26 2 Simona ChromečkováSimona Chromečková
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 14 3.35 0.0 170.00
27 3 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 37 3.28 0.0 157.00
28 9 Karolína WippernováKarolína Wippernová
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
04 43 3.23 0.0 148.00
29 1 Natálie MoravcováNatálie Moravcová
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 24 3.23 0.0 148.00
30 1 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
03 35 3.22 0.0 146.00
31 3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
04 26 3.22 0.0 146.00
32 11 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 23 3.14 0.0 131.00
33 2 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
06 25 3.12 0.0 128.00
34 8 Denisa GranátováDenisa Granátová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 8 3.10 0.0 124.00
35 7 Sára EndlicherováSára Endlicherová
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 7 3.05 0.0 116.00
36 5 Svatava KřůmalováSvatava Křůmalová
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
04 17 3.04 0.0 114.00
37 10 Petra MalíškováPetra Malíšková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 22 3.02 0.0 110.00
38 12 Veronika HorníkováVeronika Horníková
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
06 12 3.01 0.0 109.00
39 2 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
05 36 3.00 0.0 107.00
40 7 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 19 2.96 0.0 100.00
41 8 Michaela LachmanováMichaela Lachmanová
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 20 2.83 0.0 80.00
42 8 Barbora PůbalováBarbora Půbalová
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
05 31 2.80 0.0 75.00
43 11 Eva HoráčkováEva Horáčková
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
05 11 2.79 0.0 73.00
44 11 Adéla ŠlezarováAdéla Šlezarová
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 34 2.76 0.0 69.00
45 6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
04 18 2.72 0.0 63.00
46 1 Vendula HrubáVendula Hrubá
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
05 13 2.68 0.0 57.00
Celkem 46 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 17.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 8 07.79 0.0 386.00
2 9 Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 10 07.25 0.0 351.00
3 7 Elena VlčkováElena Vlčková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 18 07.14 0.0 344.00
4 6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 14 07.10 0.0 341.00
5 10 Alice HolcováAlice Holcová
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 5 07.10 0.0 341.00
6 5 Julie PoláškováJulie Polášková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
05 13 06.87 0.0 327.00
7 6 Lucie DzurianováLucie Dzurianová
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 4 06.72 0.0 317.00
8 1 Natálie MoravcováNatálie Moravcová
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 11 06.70 0.0 316.00
9 11 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 20 06.38 0.0 295.00
10 5 Adéla DobráAdéla Dobrá
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 3 06.26 0.0 288.00
11 4 Elena DitrichováElena Ditrichová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 2 06.09 0.0 277.00
12 2 Gabriela BegováGabriela Begová
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 1 06.06 0.0 275.00
13 4 Sára NovákováSára Nováková
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 12 05.85 0.0 262.00
14 1 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
03 15 05.68 0.0 251.00
15 5 Svatava KřůmalováSvatava Křůmalová
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
04 7 05.63 0.0 248.00
16 4 Kristýna KošováKristýna Košová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 6 05.28 0.0 226.00
17 4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 17 04.98 0.0 207.00
18 3 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 16 04.96 0.0 206.00
19 9 Karolína WippernováKarolína Wippernová
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
04 19 04.75 0.0 193.00
20 8 Michaela LachmanováMichaela Lachmanová
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 9 04.15 0.0 155.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 17.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Jan VacaJan Vaca
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 13 11.21 0.00.00.00.00.00.00.0 559.00
2 1 Jiří StratilJiří Stratil
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
03 10 08.69 0.00.00.00.00.00.00.0 407.00
3 11 Dominik SomolDominik Somol
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 9 08.59 0.00.00.00.00.00.00.0 401.00
4 6 Jan KadlecJan Kadlec
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 2 08.27 0.00.00.00.00.00.00.0 382.00
5 4 František ŠpundaFrantišek Špunda
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 11 08.27 0.00.00.00.00.00.00.0 382.00
6 11 David KoudelkaDavid Koudelka
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 4 08.09 0.00.00.00.00.00.00.0 372.00
7 5 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 12 08.05 0.00.00.00.00.00.00.0 369.00
8 4 Martin NiesnerMartin Niesner
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 6 08.00 0.00.00.00.00.00.00.0 366.00
9 5 Tomáš JuračkaTomáš Juračka
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 1 07.99 0.00.00.00.00.00.00.0 366.00
10 10 Jakub VavřinecJakub Vavřinec
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 14 07.44 0.00.00.00.00.00.00.0 333.00
11 7 Matyáš KalitaMatyáš Kalita
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
05 3 06.97 0.00.00.00.00.00.00.0 306.00
12 2 Petr MikulkaPetr Mikulka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 5 06.74 0.00.00.00.00.00.00.0 292.00
13 5 Petr PergnerPetr Pergner
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 7 05.83 0.00.00.00.00.00.00.0 239.00
14 7 Karel RichterKarel Richter
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 8 05.53 0.00.00.00.00.00.00.0 222.00
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(po, 17.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Sebastián JánSebastián Ján
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 3 77.20 0.0 545.00
2 8 Adam KatingerAdam Katinger
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
03 5 75.90 0.0 533.00
3 6 David PlačekDavid Plaček
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
05 10 59.30 0.0 388.00
4 2 David StřídaDavid Střída
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 14 57.10 0.0 369.00
5 4 Michal JanotaMichal Janota
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 4 54.30 0.0 344.00
6 3 Tomáš ŠporikTomáš Šporik
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 15 54.00 0.0 342.00
7 7 Adam TomášekAdam Tomášek
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 17 48.60 0.0 296.00
8 10 Roman KošťálekRoman Košťálek
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
04 7 47.90 0.0 290.00
9 11 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 19 47.20 0.0 284.00
10 8 Vlastimil RoleckýVlastimil Rolecký
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 11 45.50 0.0 270.00
11 1 Rudolf BerousekRudolf Berousek
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
04 1 43.60 0.0 254.00
12 6 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
05 16 42.20 0.0 242.00
13 10 Michal SchönMichal Schön
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
05 13 41.80 0.0 239.00
14 9 Jan ŘezáčJan Řezáč
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 12 40.10 0.0 225.00
15 8 Tomáš UlrichTomáš Ulrich
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 18 38.40 0.0 211.00
16 3 Jan NádvorníkJan Nádvorník
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
05 9 38.30 0.0 210.00
17 1 Martin MádrMartin Mádr
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
05 8 35.40 0.0 187.00
18 9 Karel KoblihaKarel Kobliha
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
03 6 35.30 0.0 186.00
19 2 Patrik JahnPatrik Jahn
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 2 32.70 0.0 165.00
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(po, 17.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 10 51.70 0.0 501.00
2 10 Petra MalíškováPetra Malíšková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
04 12 48.20 0.0 457.00
3 8 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 24 47.70 0.0 451.00
4 8 Denisa GranátováDenisa Granátová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
03 4 41.80 0.0 377.00
5 6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
04 11 41.30 0.0 371.00
6 9 Nela HájkováNela Hájková
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 5 38.50 0.0 337.00
7 11 Eva HoráčkováEva Horáčková
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
05 6 38.10 0.0 332.00
8 3 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
05 2 36.90 0.0 318.00
9 2 Simona ChromečkováSimona Chromečková
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 9 36.40 0.0 312.00
10 1 Denisa BartoškováDenisa Bartošková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
03 1 36.00 0.0 307.00
11 7 Sára EndlicherováSára Endlicherová
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 3 33.30 0.0 274.00
12 7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 16 32.70 0.0 267.00
13 1 Vendula HrubáVendula Hrubá
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
05 8 30.90 0.0 246.00
14 8 Barbora PůbalováBarbora Půbalová
ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By...
05 17 30.40 0.0 240.00
15 9 Lucie ŠebelováLucie Šebelová
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 18 30.10 0.0 236.00
16 10 Valérie ŠebestováValérie Šebestová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 19 28.10 0.0 213.00
17 2 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
05 21 27.80 0.0 209.00
18 3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
04 15 27.00 0.0 200.00
19 12 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 27 26.20 0.0 191.00
20 6 Julie TraplováJulie Traplová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 23 26.10 0.0 190.00
21 5 Claudia TótováClaudia Tótová
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 22 25.60 0.0 184.00
22= 10 Klára ZalkováKlára Zalková
FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc
05 26 25.30 0.0 180.00
22= 11 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
04 13 25.30 0.0 180.00
23 12 Veronika HorníkováVeronika Horníková
FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc
06 7 25.20 0.0 179.00
24 2 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
06 14 23.90 0.0 164.00
25 11 Adéla ŠlezarováAdéla Šlezarová
ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc
04 20 21.40 0.0 136.00
Celkem 26 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 1673
2 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1662
3 Jiří StratilJiří Stratil 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1639
4 Sebastián JánSebastián Ján 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1592
5 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 1589
6 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 1570
7 Jan VacaJan Vaca 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1488
8 Dominik SomolDominik Somol 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1486
9 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1446
10 Martin NiesnerMartin Niesner 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1413
11 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1361
12 Jakub VavřinecJakub Vavřinec 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1348
13 Tomáš ŠporikTomáš Šporik 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1331
14 Adam KatingerAdam Katinger 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1294
15 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 1252
16 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1219
17 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1203
18 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1149
19 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1140
20 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1115
21 Petr PergnerPetr Pergner 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1084
22 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 1049
23 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1028
24 Vlastimil RoleckýVlastimil Rolecký 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 0952
25 Karel RichterKarel Richter 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0867
26 Tomáš UlrichTomáš Ulrich 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0854
27 Matyáš KalitaMatyáš Kalita 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0849
28 Rudolf BerousekRudolf Berousek 04 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0806
29 Martin MádrMartin Mádr 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0791
30 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0781
31 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 0732
32 Jan NádvorníkJan Nádvorník 05 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0585
33 Patrik JahnPatrik Jahn 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0540
Celkem 33 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1716
2 Elena VlčkováElena Vlčková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1655
3 Julie PoláškováJulie Polášková 05 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1647
4 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 1645
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1598
6 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1547
7 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1465
8 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 1444
9 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1346
10 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1345
11 Alice HolcováAlice Holcová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 1328
12 Adéla DobráAdéla Dobrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1280
13 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 1269
14 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 1253
15 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 1219
16 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1211
17 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1186
18 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 1184
19 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1140
20 Klára ZalkováKlára Zalková 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 1108
21 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 1075
22 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 1071
23 Lucie DzurianováLucie Dzurianová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1067
24 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 1063
25 Elena DitrichováElena Ditrichová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 1028
26 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 1022
27= Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Hálková OlomoucFZŠ Hálková Olomouc 1017
27= Valérie ŠebestováValérie Šebestová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1017
27= Claudia TótováClaudia Tótová 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1017
28 Eva HoráčkováEva Horáčková 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 0976
29 Karolína WippernováKarolína Wippernová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 0975
30 Sára NovákováSára Nováková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0885
31 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 0859
32 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová 03 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0827
33 Adéla ŠlezarováAdéla Šlezarová 04 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0799
34 Simona ChromečkováSimona Chromečková 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0732
35 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0731
36 Barbora PůbalováBarbora Půbalová 05 ZŠ a MŠ Masaryková Velká BytřiceZŠ a MŠ Masaryková Velká By... 0658
37 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 0657
38 Svatava KřůmalováSvatava Křůmalová 04 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 0655
39 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová 06 ZŠ a MŠ Gorkého OlomoucZŠ a MŠ Gorkého Olomouc 0632
40= Vendula HrubáVendula Hrubá 05 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 0602
40= Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0602
41 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0449
42 Veronika HorníkováVeronika Horníková 06 FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 0422
43 Michaela LachmanováMichaela Lachmanová 04 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0354
Celkem 46 závodníků