Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. Kladenské kontrolní házení

Kladno (27. 9. 2018)
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub SmetanaJakub Smetana 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
vrh koulí 3kg - Dorostenky (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla DoležalováPavla Doležalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
2 Marta VidunováMarta Vidunová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.33
vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon MarešŠimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.72
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.38
3 Jan KozárJan Kozár 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.01
vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel DvořákKarel Dvořák 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.10
vrh koulí 6kg - Junioři (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.46
2 Adam VidunaAdam Viduna 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.19
3 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.00
hod diskem 0,75kg - Ml. žáci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub SmetanaJakub Smetana 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.56
hod diskem 1kg - Žáci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.01
2 Šimon MarešŠimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.65
3 Jan KozárJan Kozár 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.52
hod diskem 1kg - Dorostenky (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marta VidunováMarta Vidunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.29
hod diskem 1,75kg - Junioři (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.83
2 Adam VidunaAdam Viduna 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.99
3 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.91
hod kladivem 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.71
hod kladivem 3kg - Dorostenky (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.26
2 Pavla DoležalováPavla Doležalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.70
hod kladivem 3kg - Žákyně (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.25
2 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.73
hod kladivem 4kg - Žáci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.35
2 Šimon MarešŠimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 45.67
3 Jan KozárJan Kozár 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.35
hod kladivem 4kg - Ženy (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BlovskáLenka Blovská 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.89
2 Gabriela LandováGabriela Landová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.36
hod kladivem 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.84
hod kladivem 6kg - Junioři (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.35
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.83
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.05
hod oštěpem 500g - Žákyně (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.05
2 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.95
hod oštěpem 600g - Junioři (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.10
2 Karel DvořákKarel Dvořák 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.78
hod oštěpem 600g - Žáci (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon MarešŠimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 35.65
2 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.17
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.49
hod oštěpem 600g - Ženy (čtvrtek, 27.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.80