Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. Kladenské kontrolní házení

Kladno (27. 9. 2018)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.37
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.42
2 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 08.33
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 12.72
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.38
3 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10.01
4 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 09.27
5 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.23
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel DvořákKarel Dvořák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 10.10
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.46
2 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.19
3 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.00
4 Jakub KapalínJakub Kapalín
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
99 08.95
Celkem 4 závodníků

hod diskem 0,75kg - Ml. žáci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 23.56
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 36.01
2 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 34.65
3 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 29.52
4 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.21
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 20.29
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 34.83
2 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 32.99
3 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 15.91
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Ml. žáci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 23.71
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 30.26
2 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 22.70
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 47.25
2 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 23.73
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 48.35
2 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 45.67
3 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 32.35
4 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 30.88
5 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 29.42
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 39.89
2 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 33.36
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.84
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 43.35
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 25.83
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29.05
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.05
2 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 22.95
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Junioři

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 53.10
2 Karel DvořákKarel Dvořák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 42.78
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 35.65
2 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33.17
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 25.49
4 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 24.36
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(čt, 27.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 21.80
Celkem 1 závodníků