Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Praha 6 - 10

Praha - Kotlářka (5. 10. 2018)

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 5.10.2018 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Matěj ČerníkMatěj Černík
Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1...
00 2 6.21 0.0 632.00
2 69 David HorníčekDavid Horníček
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
02 28 5.92 0.0 569.00
3 92 Dominik KrivákDominik Krivák
SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ
99 13 5.67 0.0 516.00
4 100 Filip GaličFilip Galič
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 6 5.63 0.0 508.00
5 98 Matyáš ŠmejkalMatyáš Šmejkal
SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ
00 22 5.56 0.0 494.00
6 58 Matěj KrausMatěj Kraus
Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1...
01 12 5.51 0.0 483.00
7 27 Jan VaněčekJan Vaněček
SŠES JESENICKÁ 1 ASŠES JESENICKÁ 1 A
02 24 5.50 0.0 481.00
8 13 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 11 5.47 0.0 475.00
9 51 Tomáš MorganTomáš Morgan
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
02 16 5.45 0.0 471.00
10 104 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 19 5.39 0.0 459.00
11 68 Ondřej BosákOndřej Bosák
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
02 26 5.35 0.0 451.00
12 76 Michal TomanMichal Toman
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
02 27 5.32 0.0 445.00
13= 99 Jakub FoltýnJakub Foltýn
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
01 5 5.28 0.0 437.00
13= 10 Petr ŠkodaPetr Škoda
Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1...
99 21 5.28 0.0 437.00
15 36 Radim DostalRadim Dostal
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 3 5.17 0.0 415.00
16 79 Jonas MagendansJonas Magendans
gjk Agjk A
01 15 5.14 0.0 409.00
17 17 Alexander Hol´anAlexander Hol´an
SŠES JESENICKÁ 1SŠES JESENICKÁ 1
01 9 5.01 0.0 384.00
18 54 Jan VondraJan Vondra
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
02 25 4.98 0.0 378.00
19 32 Edvard KinclEdvard Kincl
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
01 10 4.96 0.0 375.00
20 31 Marek HarmanMarek Harman
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
01 7 4.85 0.0 354.00
21 38 Josef HavlasJosef Havlas
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 8 4.76 0.0 337.00
22 93 David KubákDavid Kubák
SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ
01 14 4.63 0.0 313.00
23 9 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1...
00 17 4.62 0.0 312.00
24 28 Patrik BártaPatrik Bárta
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
01 1 4.55 0.0 299.00
25 26 Jakub ŠarochJakub Šaroch
SŠES JESENICKÁ 1 ASŠES JESENICKÁ 1 A
00 20 4.37 0.0 267.00
26 16 Petr FerenczyPetr Ferenczy
SŠES JESENICKÁ 1 ASŠES JESENICKÁ 1 A
00 4 4.14 0.0 229.00
27 15 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 23 4.11 0.0 224.00
28 82 Martin PospíšilMartin Pospíšil
gjk Agjk A
01 18 3.91 0.0 191.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 5.10.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 195 Eliška SemeckáEliška Semecká
OA KollárovaOA Kollárova
02 18 5.61 0.0 732.00
2 149 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 25 4.90 0.0 532.00
3 134 Jana KovandováJana Kovandová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 6 4.74 0.0 490.00
4 139 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
02 2 4.58 0.0 448.00
5= Natálie KubálkováNatálie Kubálková
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
01 28 4.45 0.0 416.00
5= 170 Denisa TrnkováDenisa Trnková
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
02 29 4.45 0.0 416.00
7 173 Michaela FarabauerováMichaela Farabauerová
gjk Agjk A
03 4 4.31 0.0 381.00
8 135 Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 9 4.27 0.0 371.00
9 154 Hana KrejcarováHana Krejcarová
Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1...
99 8 4.26 0.0 369.00
10 202 Magdalena MravčíkováMagdalena Mravčíková
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
01 11 4.21 0.0 357.00
11 204 Adéla ŠritterováAdéla Šritterová
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 22 4.18 0.0 350.00
12 172 Klára CeleckáKlára Celecká
gjk Agjk A
02 3 4.01 0.0 310.00
13 184 Andrea KrasanovskáAndrea Krasanovská
SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ
01 7 3.99 0.0 306.00
14 181 Ráchel ŽentelováRáchel Žentelová
gjk Agjk A
03 26 3.98 0.0 303.00
15 124 Agáta RichterováAgáta Richterová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
01 16 3.87 0.0 279.00
16 114 Linda SvobodováLinda Svobodová
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
00 21 3.86 0.0 276.00
17 Anežka NovákováAnežka Nováková
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
01 12 3.83 0.0 270.00
18 113 Linda OlejníkováLinda Olejníková
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 13 3.82 0.0 267.00
19 144 Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
02 15 3.79 0.0 261.00
20 196 Šárka SpatzalováŠárka Spatzalová
OA KollárovaOA Kollárova
02 19 3.60 0.0 220.00
21 185 Andrea MarkvartováAndrea Markvartová
SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ
01 10 3.56 0.0 212.00
22 115 Sabina ŠtědráSabina Štědrá
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 23 3.53 0.0 206.00
23 119 Sarah BoehmováSarah Boehmová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
99 1 3.38 0.0 176.00
24 121 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
00 5 3.19 0.0 140.00
116 Barbora ZajíčkováBarbora Zajíčková
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 24 DNS 0.0 0.00
193 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová
OA KollárovaOA Kollárova
00 14 DNS 0.0 0.00
136 Sára RybkováSára Rybková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 17 DNS 0.0 0.00
187 Viktorie StrnadováViktorie Strnadová
SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ
01 20 DNS 0.0 0.00
165 adéle Křečkováadéle Křečková
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
02 27 DNS 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků