Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Praha 6 - 10

Praha - Kotlářka (5. 10. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.10.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Daniel BeránekDaniel Beránek 01 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 6 07.63 671.00
2 71 František JanuškaFrantišek Januška 01 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 07.64 668.00
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 07.67 659.00
4 66 Ondřej BártůOndřej Bártů 18 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 4 07.81 616.00
5 68 Ondřej BosákOndřej Bosák 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 3 07.89 592.00
6 37 Richard GottfriedRichard Gottfried 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 08.05 545.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.10.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jan JanovskýJan Janovský 00 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 07.40 745.00
2 81 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 gjk Agjk A 1 07.63 671.00
3 89 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 5 07.76 631.00
4 78 Jan FrydrychJan Frydrych 01 gjk Agjk A 4 07.98 565.00
5 81 Martin MacháčekMartin Macháček 01 gjk Agjk A 2 08.17 511.00
6 49 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 08.59 401.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.10.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 07.51 710.00
2 33 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 2 08.08 537.00
3 32 Edvard KinclEdvard Kincl 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 08.21 500.00
4 17 Alexander Hol´anAlexander Hol´an 01 SŠES JESENICKÁ 1SŠES JESENICKÁ 1 5 08.29 478.00
5 19 Jakub HurťákJakub Hurťák 02 SŠES JESENICKÁ 1SŠES JESENICKÁ 1 3 08.92 322.00
30 Jakub FaltusJakub Faltus 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 5.10.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 SŠES JESENICKÁ 1 ASŠES JESENICKÁ 1 A 6 07.34 765.00
2 100 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 07.65 665.00
3 6 Jakub KroftaJakub Krofta 00 Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1... 1 07.70 650.00
4 101 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 5 07.82 613.00
5 13 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 2 07.89 592.00
12 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 5.10.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Adam HavlasAdam Havlas 00 Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1... 6 07.31 775.00
2 3 Filip GórskiFilip Górski 01 Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1... 3 07.85 604.00
3 87 Patrik ČernýPatrik Černý 99 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 4 08.20 503.00
4 23 Matěj KoutenskýMatěj Koutenský 02 SŠES JESENICKÁ 1SŠES JESENICKÁ 1 2 09.47 208.00
88 Ondřej DutkaOndřej Dutka 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
55 Daniel BeránekDaniel Beránek 01 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 6 07.63 671.00
71 František JanuškaFrantišek Januška 01 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 07.64 668.00
Ondřej KubanOndřej Kuban 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 07.67 659.00
66 Ondřej BártůOndřej Bártů 18 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 4 07.81 616.00
68 Ondřej BosákOndřej Bosák 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 3 07.89 592.00
37 Richard GottfriedRichard Gottfried 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 08.05 545.00
39 Jan JanovskýJan Janovský 00 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 07.40 745.00
81 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 gjk Agjk A 1 07.63 671.00
89 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 5 07.76 631.00
78 Jan FrydrychJan Frydrych 01 gjk Agjk A 4 07.98 565.00
81 Martin MacháčekMartin Macháček 01 gjk Agjk A 2 08.17 511.00
49 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 08.59 401.00
104 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 07.51 710.00
33 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 2 08.08 537.00
32 Edvard KinclEdvard Kincl 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 08.21 500.00
17 Alexander Hol´anAlexander Hol´an 01 SŠES JESENICKÁ 1SŠES JESENICKÁ 1 5 08.29 478.00
19 Jakub HurťákJakub Hurťák 02 SŠES JESENICKÁ 1SŠES JESENICKÁ 1 3 08.92 322.00
30 Jakub FaltusJakub Faltus 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4 DNS
23 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 SŠES JESENICKÁ 1 ASŠES JESENICKÁ 1 A 6 07.34 765.00
100 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 07.65 665.00
6 Jakub KroftaJakub Krofta 00 Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1... 1 07.70 650.00
101 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 5 07.82 613.00
13 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 2 07.89 592.00
12 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 3 DNF
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1... 6 07.31 775.00
3 Filip GórskiFilip Górski 01 Gymnázium Litoměřická 726,190 00 Praha 9 AGymnázium Litoměřická 726,1... 3 07.85 604.00
87 Patrik ČernýPatrik Černý 99 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 4 08.20 503.00
23 Matěj KoutenskýMatěj Koutenský 02 SŠES JESENICKÁ 1SŠES JESENICKÁ 1 2 09.47 208.00
88 Ondřej DutkaOndřej Dutka 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 5 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 5.10.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Barbora SofinováBarbora Sofinová 02 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 2 08.25 773.00
2 149 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 08.42 723.00
3 169 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 3 08.62 667.00
4 163 Arina KolesnikováArina Kolesniková 99 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 4 08.89 595.00
5 167 Michaela PecoldováMichaela Pecoldová 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 08.99 569.00
6 144 Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 09.05 553.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.10.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 08.18 794.00
2 151 Anna ČinkováAnna Činková 00 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 5 08.65 659.00
3 171 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 gjk Agjk A 4 08.67 654.00
4 176 Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková 02 gjk Agjk A 6 09.72 395.00
5 180 Agáta ŽeleznáAgáta Železná 03 gjk Agjk A 1 10.04 328.00
187 Viktorie StrnadováViktorie Strnadová 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.10.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 08.44 718.00
2 137 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.57 681.00
3 122 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 3 09.40 468.00
4 111 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 03 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 5 09.51 442.00
198 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 OA KollárovaOA Kollárova 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 5.10.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Nicole BohmováNicole Bohmová 02 OA KollárovaOA Kollárova 4 08.96 576.00
2 207 Magdalena ŤupováMagdalena Ťupová 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 09.08 546.00
3 186 Ana Marie PolnickáAna Marie Polnická 03 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 6 09.12 536.00
4 202 Magdalena MravčíkováMagdalena Mravčíková 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 3 09.36 477.00
5 120 Adéla KonrádováAdéla Konrádová 02 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 5 09.42 463.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 5.10.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 08.56 684.00
2 192 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 OA KollárovaOA Kollárova 3 08.86 603.00
3 113 Linda OlejníkováLinda Olejníková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 6 09.46 454.00
4 110 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 5 09.98 340.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 5.10.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Linda SvobodováLinda Svobodová 00 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 2 09.16 526.00
2 112 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 3 09.18 521.00
3 184 Andrea KrasanovskáAndrea Krasanovská 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 4 09.31 489.00
4 Anežka NovákováAnežka Nováková 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 5 09.32 487.00
5 126 Daria StruchenkoDaria Struchenko 00 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 10.07 322.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
156 Barbora SofinováBarbora Sofinová 02 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 2 08.25 773.00
149 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 08.42 723.00
169 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 3 08.62 667.00
163 Arina KolesnikováArina Kolesniková 99 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 4 08.89 595.00
167 Michaela PecoldováMichaela Pecoldová 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 08.99 569.00
144 Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 09.05 553.00
143 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 08.18 794.00
151 Anna ČinkováAnna Činková 00 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 5 08.65 659.00
171 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 gjk Agjk A 4 08.67 654.00
176 Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková 02 gjk Agjk A 6 09.72 395.00
180 Agáta ŽeleznáAgáta Železná 03 gjk Agjk A 1 10.04 328.00
187 Viktorie StrnadováViktorie Strnadová 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 2 DNS
131 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 08.44 718.00
137 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.57 681.00
122 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 3 09.40 468.00
111 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 03 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 5 09.51 442.00
198 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 OA KollárovaOA Kollárova 2 DNS
189 Nicole BohmováNicole Bohmová 02 OA KollárovaOA Kollárova 4 08.96 576.00
207 Magdalena ŤupováMagdalena Ťupová 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 09.08 546.00
186 Ana Marie PolnickáAna Marie Polnická 03 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 6 09.12 536.00
202 Magdalena MravčíkováMagdalena Mravčíková 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 3 09.36 477.00
120 Adéla KonrádováAdéla Konrádová 02 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 5 09.42 463.00
130 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 08.56 684.00
192 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 OA KollárovaOA Kollárova 3 08.86 603.00
113 Linda OlejníkováLinda Olejníková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 6 09.46 454.00
110 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 5 09.98 340.00
114 Linda SvobodováLinda Svobodová 00 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 2 09.16 526.00
112 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 3 09.18 521.00
184 Andrea KrasanovskáAndrea Krasanovská 01 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 4 09.31 489.00
Anežka NovákováAnežka Nováková 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 5 09.32 487.00
126 Daria StruchenkoDaria Struchenko 00 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 10.07 322.00