Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Praha 6 - 10

Praha - Kotlářka (5. 10. 2018)

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 5.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 26.87 723.00
2 143 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 28.23 613.00
3 169 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 6 28.81 568.00
4 163 Arina KolesnikováArina Kolesniková 99 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 29.71 503.00
5 139 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 29.78 498.00
6 161 Veronika DerflerováVeronika Derflerová 01 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 4 33.40 271.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 171 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 gjk Agjk A 5 28.89 562.00
2 201 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 29.12 545.00
3 150 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 1 31.58 377.00
4 176 Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková 02 gjk Agjk A 2 33.04 291.00
5 174 Barbora HavrdováBarbora Havrdová 03 gjk Agjk A 3 35.49 169.00
133 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 28.75 573.00
2 207 Magdalena ŤupováMagdalena Ťupová 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 29.91 488.00
3 122 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 31.67 372.00
4 126 Daria StruchenkoDaria Struchenko 00 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 5 35.07 188.00
5 127 Adéla TůmováAdéla Tůmová 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4 39.46 37.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 5.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 OA KollárovaOA Kollárova 4 27.68 656.00
2 192 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 OA KollárovaOA Kollárova 3 30.07 477.00
3 116 Barbora ZajíčkováBarbora Zajíčková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 6 31.99 352.00
198 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 OA KollárovaOA Kollárova 2 DNS
109 Barbora BábelováBarbora Bábelová 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 5.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.30 687.00
2 186 Ana Marie PolnickáAna Marie Polnická 03 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 4 29.84 493.00
3 206 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 30.02 481.00
4 112 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 3 30.89 422.00
5 188 Tereza TůmováTereza Tůmová 02 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 6 33.57 262.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 26.87 723.00
143 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 28.23 613.00
169 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 6 28.81 568.00
163 Arina KolesnikováArina Kolesniková 99 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 29.71 503.00
139 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 29.78 498.00
161 Veronika DerflerováVeronika Derflerová 01 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 4 33.40 271.00
171 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 gjk Agjk A 5 28.89 562.00
201 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 29.12 545.00
150 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 Střední odbor. škola Lipí 1911 AStřední odbor. škola Lipí 1... 1 31.58 377.00
176 Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková 02 gjk Agjk A 2 33.04 291.00
174 Barbora HavrdováBarbora Havrdová 03 gjk Agjk A 3 35.49 169.00
133 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 DNS
130 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 28.75 573.00
207 Magdalena ŤupováMagdalena Ťupová 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 29.91 488.00
122 Kristýna LennerováKristýna Lennerová 03 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 31.67 372.00
126 Daria StruchenkoDaria Struchenko 00 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 5 35.07 188.00
127 Adéla TůmováAdéla Tůmová 01 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4 39.46 37.00
Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 OA KollárovaOA Kollárova 4 27.68 656.00
192 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 OA KollárovaOA Kollárova 3 30.07 477.00
116 Barbora ZajíčkováBarbora Zajíčková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 6 31.99 352.00
198 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 OA KollárovaOA Kollárova 2 DNS
109 Barbora BábelováBarbora Bábelová 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 5 DNS
137 Tereza SupováTereza Supová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 27.30 687.00
186 Ana Marie PolnickáAna Marie Polnická 03 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 4 29.84 493.00
206 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová 01 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 30.02 481.00
112 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium 3 30.89 422.00
188 Tereza TůmováTereza Tůmová 02 SZŠ RUSKÁSZŠ RUSKÁ 6 33.57 262.00