výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo atletického čtyřboje

Šumperk (26. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 6 07.86 601.00
2 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 5 07.89 592.00
3 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3 08.15 517.00
4 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 4 08.31 473.00
5 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 2 08.34 465.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TylAdam Tyl 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 6 08.29 478.00
2 Matěj KrištofíkMatěj Krištofík 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 4 08.65 386.00
3 Adam SzücsAdam Szücs 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 2 08.66 383.00
4 Filip KurucFilip Kuruc 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 3 09.05 293.00
5 Vojtěch RychlýVojtěch Rychlý 04 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 5 09.52 199.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 07.80 619.00
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 08.20 503.00
3 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 08.44 439.00
4 Daniel BřezovskýDaniel Březovský 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 08.57 406.00
5 Ondřej SuchýOndřej Suchý 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.07 289.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon RůžičkaŠimon Růžička 04 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 2 07.97 568.00
2 Jaroslav ZabořilJaroslav Zabořil 03 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 6 08.02 554.00
3 Adam KonečnýAdam Konečný 03 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 5 08.36 460.00
4 Stanislav ElsnerStanislav Elsner 03 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 3 08.50 423.00
5 Denis DoleželDenis Doležel 04 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 4 08.98 309.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MílOndřej Míl 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 08.47 431.00
2 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 09.01 302.00
3 Tomáš HolanTomáš Holan 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 09.04 295.00
4 Petr DostálPetr Dostál 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 09.12 278.00
5 Vladimír DostálVladimír Dostál 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 09.16 270.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 08.21 500.00
2 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 08.40 449.00
3 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 5 08.62 393.00
4 Jakub SmičkaJakub Smička 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 08.72 369.00
5 Adam; TomášekAdam; Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 09.29 243.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 08.12 525.00
2 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 08.21 500.00
3 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 08.55 411.00
4 Martin SloukaMartin Slouka 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.64 388.00
5 Petr RiflerPetr Rifler 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 08.96 313.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin HasníkRobin Hasník 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 08.20 503.00
2 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 08.31 473.00
3 Jan VacaJan Vaca 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 08.80 350.00
4 Tomáš ŠporikTomáš Šporik 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 08.99 306.00
5 Petr FrömlPetr Fröml 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 09.56 192.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.07 540.00
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.21 500.00
3 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.74 364.00
4 Daniel IndraDaniel Indra 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.79 352.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 26.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BoucníkMichal Boucník 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 08.43 441.00
2 Jan VerbichJan Verbich 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 2 08.50 423.00
3 Daniel ŠvestkaDaniel Švestka 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 5 08.70 374.00
4 Milan KyasMilan Kyas 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 3 08.98 309.00
5 David BělkaDavid Bělka 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 4 09.04 295.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 07.80 619.00
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 6 07.86 601.00
3 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 5 07.89 592.00
4 Šimon RůžičkaŠimon Růžička 04 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 2 07.97 568.00
5 Jaroslav ZabořilJaroslav Zabořil 03 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 6 08.02 554.00
6 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.07 540.00
7 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 08.12 525.00
8 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3 08.15 517.00
9 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 08.20 503.00
9 Robin HasníkRobin Hasník 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 08.20 503.00
11 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 08.21 500.00
11 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 08.21 500.00
11 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.21 500.00
14 Adam TylAdam Tyl 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 6 08.29 478.00
15 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 4 08.31 473.00
15 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 08.31 473.00
17 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 2 08.34 465.00
18 Adam KonečnýAdam Konečný 03 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 5 08.36 460.00
19 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 08.40 449.00
20 Michal BoucníkMichal Boucník 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 08.43 441.00
21 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 08.44 439.00
22 Ondřej MílOndřej Míl 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 08.47 431.00
23 Stanislav ElsnerStanislav Elsner 03 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 3 08.50 423.00
23 Jan VerbichJan Verbich 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 2 08.50 423.00
25 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 08.55 411.00
26 Daniel BřezovskýDaniel Březovský 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 08.57 406.00
27 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 5 08.62 393.00
28 Martin SloukaMartin Slouka 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.64 388.00
29 Matěj KrištofíkMatěj Krištofík 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 4 08.65 386.00
30 Adam SzücsAdam Szücs 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 2 08.66 383.00
31 Daniel ŠvestkaDaniel Švestka 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 5 08.70 374.00
32 Jakub SmičkaJakub Smička 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 08.72 369.00
33 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.74 364.00
34 Daniel IndraDaniel Indra 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.79 352.00
35 Jan VacaJan Vaca 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 08.80 350.00
36 Petr RiflerPetr Rifler 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 08.96 313.00
37 Denis DoleželDenis Doležel 04 ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, Dr. Horáka 24 4 08.98 309.00
37 Milan KyasMilan Kyas 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 3 08.98 309.00
39 Tomáš ŠporikTomáš Šporik 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 08.99 306.00
40 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 09.01 302.00
41 Tomáš HolanTomáš Holan 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 09.04 295.00
41 David BělkaDavid Bělka 03 ZŠ Za Mlýnem PřerovZŠ Za Mlýnem Přerov 4 09.04 295.00
43 Filip KurucFilip Kuruc 03 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 3 09.05 293.00
44 Ondřej SuchýOndřej Suchý 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.07 289.00
45 Petr DostálPetr Dostál 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 09.12 278.00
46 Vladimír DostálVladimír Dostál 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 09.16 270.00
47 Adam; TomášekAdam; Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 09.29 243.00
48 Vojtěch RychlýVojtěch Rychlý 04 ZŠ Česká VesZŠ Česká Ves 5 09.52 199.00
49 Petr FrömlPetr Fröml 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 09.56 192.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4 08.72 640.00
2 Eliška SalajkováEliška Salajková 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 6 08.77 626.00
3 Tereza RálišováTereza Rálišová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 2 09.11 538.00
4 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 09.35 480.00
5 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5 09.36 477.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 3 08.43 721.00
2 Anna TurkováAnna Turková 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 4 09.07 548.00
3 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 1 09.12 536.00
4 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 09.25 504.00
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 2 09.37 475.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.35 480.00
2 Eliška JuříkováEliška Juříková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 09.46 454.00
3 Anna DaňkováAnna Daňková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63 9Základní škola Šumperk, 8.k... 4 09.47 451.00
4 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 09.54 435.00
5 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 09.73 393.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 3 08.69 648.00
2 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 6 08.70 645.00
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 1 08.84 608.00
4 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 2 09.01 564.00
5 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 4 09.04 556.00
6 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 5 09.54 435.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.80 618.00
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 09.49 447.00
3 Veronika DrápalováVeronika Drápalová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 09.65 411.00
4 Iva GieslováIva Gieslová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 10.90 176.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 6 08.70 645.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 4 08.71 643.00
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3 08.78 624.00
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 5 09.04 556.00
5 Aneta PelouškováAneta Peloušková 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 2 09.25 504.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PoláškováJulie Polášková 05 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 08.51 698.00
2 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 08.62 667.00
3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.32 487.00
4 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 09.41 465.00
5 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 10.12 312.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.70 645.00
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 09.36 477.00
3 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 09.54 435.00
4 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.64 413.00
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FreibergováAnna Freibergová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.43 461.00
2 Adéla BitalováAdéla Bitalová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 09.48 449.00
3 Aneta LinhartováAneta Linhartová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 09.57 428.00
4 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 09.62 417.00
5 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 09.84 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (st, 26.9.2018 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 6 09.32 487.00
2 Sára PaňákováSára Paňáková 03 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 5 09.63 415.00
3 Simona JakubovskáSimona Jakubovská 04 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 4 09.77 384.00
4 Adéla LužnáAdéla Lužná 03 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 3 10.50 242.00
5 Jolana TesárkováJolana Tesárková 04 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 2 11.96 49.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 3 08.43 721.00
2 Julie PoláškováJulie Polášková 05 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 08.51 698.00
3 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 08.62 667.00
4 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 3 08.69 648.00
5 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 6 08.70 645.00
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 6 08.70 645.00
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.70 645.00
8 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 4 08.71 643.00
9 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4 08.72 640.00
10 Eliška SalajkováEliška Salajková 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 6 08.77 626.00
11 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3 08.78 624.00
12 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.80 618.00
13 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 1 08.84 608.00
14 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 2 09.01 564.00
15 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 4 09.04 556.00
15 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 5 09.04 556.00
17 Anna TurkováAnna Turková 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 4 09.07 548.00
18 Tereza RálišováTereza Rálišová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 2 09.11 538.00
19 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 1 09.12 536.00
20 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 09.25 504.00
20 Aneta PelouškováAneta Peloušková 04 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 2 09.25 504.00
22 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.32 487.00
22 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 6 09.32 487.00
24 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 09.35 480.00
24 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.35 480.00
26 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5 09.36 477.00
26 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 09.36 477.00
28 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 8 2 09.37 475.00
29 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 09.41 465.00
30 Anna FreibergováAnna Freibergová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.43 461.00
31 Eliška JuříkováEliška Juříková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 09.46 454.00
32 Anna DaňkováAnna Daňková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63 9Základní škola Šumperk, 8.k... 4 09.47 451.00
33 Adéla BitalováAdéla Bitalová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 09.48 449.00
34 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 09.49 447.00
35 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 09.54 435.00
35 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Heyerovského OlomoucZŠ Heyerovského Olomouc 5 09.54 435.00
35 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 09.54 435.00
38 Aneta LinhartováAneta Linhartová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 09.57 428.00
39 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 09.62 417.00
40 Sára PaňákováSára Paňáková 03 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 5 09.63 415.00
41 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.64 413.00
42 Veronika DrápalováVeronika Drápalová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 09.65 411.00
43 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 09.73 393.00
44 Simona JakubovskáSimona Jakubovská 04 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 4 09.77 384.00
45 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 09.84 369.00
46 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 ZŠ a MŠ Holečkova OlomoucZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 10.12 312.00
47 Adéla LužnáAdéla Lužná 03 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 3 10.50 242.00
48 Iva GieslováIva Gieslová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 10.90 176.00
49 Jolana TesárkováJolana Tesárková 04 RG a ZŠ ProstějovRG a ZŠ Prostějov 2 11.96 49.00