výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje

Stará Boleslav (6. - 7. 10. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 6.10.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 6.19 6.19x6.176.190.00.00.0 628.00
2 53 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 5.94 5.785.945.745.940.00.00.0 574.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 6.10.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 6.27 6.276.026.116.270.00.00.0 646.00
2 69 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 5.05 5.054.754.815.050.00.00.0 392.00
3 77 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 4.92 4.084.924.404.920.00.00.0 367.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 6.10.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.80 5.695.805.735.800.00.00.0 544.00
2 55 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.55 5.155.55x5.550.00.00.0 492.00
3 15 Jakub PodanýJakub Podaný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.32 5.325.285.135.320.00.00.0 445.00
4 66 David ŠalandaDavid Šalanda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 5.28 4.995.075.285.280.00.00.0 437.00
5 89 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.11 4.935.11x5.110.00.00.0 404.00
6 42 Tomáš VrzákTomáš Vrzák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.81 4.814.464.744.810.00.00.0 346.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 7.10.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.38 5.385.385.265.380.00.00.0 457.00
2 81 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.20 4.904.415.205.200.00.00.0 421.00
3 14 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5.00 4.945.004.935.000.00.00.0 382.00
4 71 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.78 4.783.923.654.780.00.00.0 341.00
5 80 Matouš BuriánekMatouš Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.19 2.994.193.994.190.00.00.0 237.00
25 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
87 David PastyříkDavid Pastyřík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 6.10.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.52 0.00.00.00.00.00.00.0 294.00
2 97 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.42 0.00.00.00.00.00.00.0 276.00
3 84 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.38 0.00.00.00.00.00.00.0 269.00
4 72 Jan FoltýnJan Foltýn
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0 242.00
5 67 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.17 0.00.00.00.00.00.00.0 234.00
6 1 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0 217.00
7 48 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.01 0.00.00.00.00.00.00.0 207.00
8 87 Vratislav MachotaVratislav Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0 195.00
9 53 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 3.72 0.00.00.00.00.00.00.0 162.00
10 25 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0 149.00
11 81 Vojtěch ČervenýVojtěch Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0 126.00
12 30 Jakub JanoušekJakub Janoušek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0 125.00
13 58 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3.35 0.00.00.00.00.00.00.0 110.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 7.10.2018 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 100 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 4.17 3.744.173.914.170.00.00.0 347.00
2 3 Matylda; ŠebkováMatylda; Šebková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 3.93 3.033.683.933.930.00.00.0 292.00
3 86 Nikola ČumpelíkováNikola Čumpelíková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 3.70 x3.283.393.390.00.00.0 242.00
4 91 Kristína MargolienováKristína Margolienová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
92 3.59 x3.113.593.590.00.00.0 218.00
5 36 Barbora KřížkováBarbora Křížková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
94 3.38 3.383.22x3.380.00.00.0 176.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 7.10.2018 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.01 4.884.915.015.010.00.00.0 562.00
2 90 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.93 4.87x4.934.930.00.00.0 540.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 7.10.2018 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.71 4.714.554.644.710.00.00.0 482.00
2 89 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.59 4.444.594.354.590.00.00.0 451.00
3 69 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.20 4.064.204.114.200.00.00.0 355.00
4 47 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.17 4.174.10x4.170.00.00.0 347.00
5 55 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.09 4.094.07x4.090.00.00.0 329.00
6 93 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.96 x3.963.843.960.00.00.0 299.00
7 42 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.75 3.533.653.753.750.00.00.0 252.00
8 66 Pavlína KrálováPavlína Králová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.71 3.713.493.523.710.00.00.0 244.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 6.10.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.31 4.104.314.054.310.00.00.0 381.00
2 91 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.20 3.753.744.204.200.00.00.0 355.00
3 14 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.00 4.003.893.944.000.00.00.0 308.00
4 99 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.00 4.003.61x4.000.00.00.0 308.00
5 80 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.99 3.903.933.993.990.00.00.0 306.00
6 96 Nikola ŠpinkováNikola Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3.92 3.133.923.583.920.00.00.0 290.00
7 90 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.89 3.60x3.893.890.00.00.0 283.00
8 100 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.78 3.253.703.783.780.00.00.0 259.00
9= 77 Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.76 3.763.693.593.760.00.00.0 254.00
9= 71 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.76 3.763.693.593.760.00.00.0 254.00
11 88 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.68 3.683.423.613.680.00.00.0 237.00
12 10 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3.67 3.623.663.673.670.00.00.0 235.00
13 78 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.63 3.593.633.513.630.00.00.0 227.00
14 3 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.50 3.503.503.473.500.00.00.0 200.00
15 36 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.42 x3.303.423.420.00.00.0 184.00
Celkem 15 závodníků