Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo v atletickém čtyřboji - okres Kladno

Slaný (19. 9. 2018)

1000 m - Žáci

(st, 19.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch LöfflerVojtěch Löffler 03 7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská 3:04.27
2 Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova 3:04.73
3 Denis VosykaDenis Vosyka 04 5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská 3:07.10
4 David VosykaDavid Vosyka 04 5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská 3:08.03
5 Lukáš KubínLukáš Kubín 04 14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská 3:09.53
6 Alex SojkaAlex Sojka 05 7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská 3:12.66
7 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 SGy KladnoSGy Kladno 3:12.95
8 Matěj ReklMatěj Rekl 04 1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská 3:14.91
9 Dominik SlepičkaDominik Slepička 04 7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská 3:15.97
10 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova 3:18.61
11 Matěj ZikaMatěj Zika 03 ZŠ StochovZŠ Stochov 3:19.00
12 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova 3:19.52
13 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská 3:21.09
14 Daniel MezeraDaniel Mezera 04 5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská 3:21.40
15 Vladislav LiszokVladislav Liszok 03 ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova 3:21.46
16 Adam SkalákAdam Skalák 03 4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská 3:22.13
17 Mikoláš ZikaMikoláš Zika 03 ZŠ StochovZŠ Stochov 3:25.42
18 Jan StarýJan Starý 04 4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská 3:27.86
19 Lukáš BernatLukáš Bernat 03 SGy KladnoSGy Kladno 3:35.70
20 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská 3:37.90
21 Dominik PrudilDominik Prudil 04 1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská 3:38.88
22 Petr KrejčíkPetr Krejčík 05 14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská 3:39.15
23 Dominik MondekDominik Mondek 03 4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská 3:39.24
24 Ondřej VoslářOndřej Voslář 03 ZŠ StochovZŠ Stochov 3:40.27
25 Jakub KrauszJakub Krausz 03 4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská 3:41.14
26 Adam BarešAdam Bareš 04 5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská 3:41.38
27 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 SGy KladnoSGy Kladno 3:42.14
28 Šimon PospíšilŠimon Pospíšil 05 1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská 3:44.16
29 Matěj CajthamlMatěj Cajthaml 03 ZŠ StochovZŠ Stochov 3:48.58
30 Miroslav RácMiroslav Rác 05 14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská 4:00.23
31 Dominik KosDominik Kos 05 14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská 4:01.11
32 Alex KaravalakisAlex Karavalakis 04 SGy KladnoSGy Kladno 4:01.22
33 Lukáš FrolíkLukáš Frolík 05 ZŠ StochovZŠ Stochov 4:03.61
34 Jan VitoušekJan Vitoušek 05 1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská 4:10.46
35 Šimon VavroŠimon Vavro 05 14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská 4:14.06
Adam PeštálAdam Peštál 03 ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova DNS
Vojtěch EnderleVojtěch Enderle 04 SGy KladnoSGy Kladno DNS
Dominik JíchaDominik Jícha 05 7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská DNS
Celkem 38 závodníků