Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo v atletickém čtyřboji - okres Kladno

Slaný (19. 9. 2018)

skok daleký - Žáci

(st, 19.9.2018 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova
03 5.84 0.0
2 David VosykaDavid Vosyka
5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská
04 5.34 0.0
3 Adam PeštálAdam Peštál
ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova
03 4.92 0.0
4 Jan StarýJan Starý
4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská
04 4.79 0.0
5= Lukáš KubínLukáš Kubín
14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská
04 4.78 0.0
5= Matěj ZikaMatěj Zika
ZŠ StochovZŠ Stochov
03 4.78 0.0
7 Adam SkalákAdam Skalák
4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská
03 4.68 0.0
8 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská
04 4.64 0.0
9 Lukáš BernatLukáš Bernat
SGy KladnoSGy Kladno
03 4.63 0.0
10= Ondřej VoslářOndřej Voslář
ZŠ StochovZŠ Stochov
03 4.60 0.0
10= Adam BarešAdam Bareš
5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská
04 4.60 0.0
12 Alex SojkaAlex Sojka
7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská
05 4.57 0.0
13 Dominik SlepičkaDominik Slepička
7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská
04 4.45 0.0
14 Dominik JíchaDominik Jícha
7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská
05 4.25 0.0
15 Miroslav RácMiroslav Rác
14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská
05 4.21 0.0
16 Petr KrejčíkPetr Krejčík
14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská
05 4.20 0.0
17 Lukáš FrolíkLukáš Frolík
ZŠ StochovZŠ Stochov
05 4.10 0.0
18 Vojtěch EnderleVojtěch Enderle
SGy KladnoSGy Kladno
04 4.05 0.0
19 Šimon PospíšilŠimon Pospíšil
1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská
05 3.73 0.0
20 Matěj ReklMatěj Rekl
1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská
04 3.60 0.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 19.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
SGy KladnoSGy Kladno
04 5.28 0.0
2 Markéta KosováMarkéta Kosová
14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská
05 5.00 0.0
3 Tereza HassmanováTereza Hassmanová
5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská
06 4.65 0.0
4 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská
05 4.50 0.0
5 Anna PřibylováAnna Přibylová
SGy KladnoSGy Kladno
04 4.31 0.0
6 Anna HarantováAnna Harantová
1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská
05 4.27 0.0
7 Barbora KáňováBarbora Káňová
7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská
06 4.26 0.0
8 Jitka UrbanováJitka Urbanová
ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova
04 4.15 0.0
9 Adéla AlexováAdéla Alexová
5. ZŠ Kladno, Moskevská5. ZŠ Kladno, Moskevská
04 4.11 0.0
10 Natálie HroudováNatálie Hroudová
7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská
03 4.05 0.0
11 Michaela BořutováMichaela Bořutová
ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova
04 3.97 0.0
12 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
SGy KladnoSGy Kladno
05 3.87 0.0
13 Natálie PrachováNatálie Prachová
4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská
04 3.79 0.0
14 Kristýna ŽižkováKristýna Žižková
1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská
04 3.77 0.0
15 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová
ZŠ Slaný, RabasovaZŠ Slaný, Rabasova
04 3.63 0.0
16 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
ZŠ StochovZŠ Stochov
03 3.45 0.0
17 Martina BenetkováMartina Benetková
ZŠ StochovZŠ Stochov
04 3.32 0.0
18 Klaudie BezděkováKlaudie Bezděková
14. ZŠ Kladno, Ukrajinská14. ZŠ Kladno, Ukrajinská
03 3.24 0.0
19 Michaela HronkováMichaela Hronková
4. ZŠ Kladno, Norská4. ZŠ Kladno, Norská
03 2.97 0.0
Markéta JirkůMarkéta Jirků
1. ZŠ Kladno, Amálská1. ZŠ Kladno, Amálská
05 NM 0.0
Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
7. ZŠ Kladno, Vodárenská7. ZŠ Kladno, Vodárenská
06 NM 0.0
Celkem 21 závodníků