výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Praha 1 - 5

Praha - Strahov (5. 10. 2018)
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Robert MouchaRobert Moucha 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 2544
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2369
3 Jakub ŽákJakub Žák 01 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 2345
4 Adam KárníkAdam Kárník 01 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 2302
5 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 2275
6 Jakub ŠafránekJakub Šafránek 02 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 2211
7 Tomáš PivrnecTomáš Pivrnec 99 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 1853
8 Marek FilikarMarek Filikar 02 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 1734
9 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1494
10 Philip KrenekPhilip Krenek 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 1399
11 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1338
12 Matěj MašataMatěj Mašata 01 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 1251
13 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 1244
14 Filip FormanFilip Forman 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 1210
15 Jan FleišmanJan Fleišman 00 OA VinohradskaOA Vinohradska 1174
16 Martin ŽůrekMartin Žůrek 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 1167
17 Jan ZasadilJan Zasadil 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 1124
18= Jakub BalšánekJakub Balšánek 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1117
18= Lukáš TalmanLukáš Talman 01 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 1117
20 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 1115
21 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 1108
22 Karel NovotnýKarel Novotný 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 1073
23 Viktor VološinViktor Vološin 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 1009
24 Daniel HynekDaniel Hynek 99 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0996
25 Kryštof MalýKryštof Malý 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0990
26 Nikolas SmyleNikolas Smyle 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0979
27 Maximilián MatolínMaximilián Matolín 03 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0975
28 Štěpán SpilkaŠtěpán Spilka 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0964
29 Josef PánekJosef Pánek 00 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0947
30 Marian GilcaMarian Gilca 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0933
31 Stanislav BendaStanislav Benda 02 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0919
32 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0887
33 Tomáš HobzíkTomáš Hobzík 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0881
34 Tomáš EckhardtTomáš Eckhardt 00 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0799
35 Adam KořínekAdam Kořínek 02 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0765
36 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0739
37 Denis NsinganiDenis Nsingani 00 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0726
38 Tadeáš BučekTadeáš Buček 02 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0720
39 Daniel RádlDaniel Rádl 01 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0716
40 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0715
41 Jakub RencJakub Renc 99 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0704
42 Matěj BrzickýMatěj Brzický 03 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0681
43 Lukáš RadovanskýLukáš Radovanský 99 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0680
44 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0675
45 Daniel KrupkaDaniel Krupka 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0671
46 Radek NeumannRadek Neumann 01 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0643
47 Oliver SerafinOliver Serafin 02 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0641
48 Anton AchedžakAnton Achedžak 02 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0640
49= Václav NepomuckýVáclav Nepomucký 02 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0619
49= Jáchym ZvelebilJáchym Zvelebil 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0619
51 Dominik HošekDominik Hošek 00 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0613
52= Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0589
52= Nicolas ŠtefkoNicolas Štefko 03 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0589
54 Daniel KesslerDaniel Kessler 00 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0576
55 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 99 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0572
56 David PutzDavid Putz 01 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0560
57 Adam SchindlerAdam Schindler 01 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0551
58 Jan ŠpačekJan Špaček 99 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0548
59= Ondřej TučekOndřej Tuček 99 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0540
59= Adam ZárubaAdam Záruba 99 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0540
61 Josef TůmaJosef Tůma 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0530
62 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0517
63 Matěj ČervenýMatěj Červený 03 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0496
64 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0481
65 Jonáš RysJonáš Rys 00 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0472
66 Lukáš KvětoňLukáš Květoň 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0465
67 Václav MikulecVáclav Mikulec 99 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0447
68 Jan MarkesJan Markes 00 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0438
69= Nikolaj VotlučkaNikolaj Votlučka 00 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0434
69= Václav PoledňákVáclav Poledňák 00 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0434
71 Tomáš BicanTomáš Bican 01 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0431
72 Martin SlabýMartin Slabý 00 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0422
73 Marco GrossMarco Gross 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0417
74 Patrik ValaPatrik Vala 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0413
75 Jan UchytilJan Uchytil 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0408
76= Tomáš UhlířTomáš Uhlíř 99 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0404
76= Tomáš KadlecTomáš Kadlec 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0404
78 Tomáš SoukalTomáš Soukal 00 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0349
79 Hoang Long BuiHoang Long Bui 00 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0348
80 Václav TomanVáclav Toman 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0345
81 Samir InamSamir Inam 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0334
82 Adam VojtovičAdam Vojtovič 99 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0317
83 Tomáš UlihrachTomáš Ulihrach 03 OA VinohradskaOA Vinohradska 0307
84 Matěj ChlebovskýMatěj Chlebovský 00 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0290
85 Vojtěch KápičkaVojtěch Kápička 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0220
86= David SrbDavid Srb 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
86= Marek VokounMarek Vokoun 00 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0000
86= Josef SýkoraJosef Sýkora 99 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0000
86= Maik Daniel PešlMaik Daniel Pešl 99 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0000
86= Michal PešlMichal Pešl 02 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0000
86= Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
86= Štěpán BůžekŠtěpán Bůžek 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
86= Vojtěch KrálVojtěch Král 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
86= Milan BubákMilan Bubák 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0000
86= Artem HafiyakArtem Hafiyak 02 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0000
86= Kryštof SousedíkKryštof Sousedík 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
86= Daniel ŠterbákDaniel Šterbák 01 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
86= Lukáš SkalickýLukáš Skalický 00 Střední smíchovská průmyslová školaStřední smíchovská průmyslo... 0000
86= Hugo KunákHugo Kunák 00 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0000
86= Daniel SchönmannDaniel Schönmann 00 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0000
86= Pavel CaprataPavel Caprata 00 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0000
86= Jakub KneselJakub Knesel 99 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0000
86= Vojtěch DohnalVojtěch Dohnal 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0000
86= Petr NovotnýPetr Novotný 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0000
86= Jakub PospíšilJakub Pospíšil 03 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
86= David ŠnoblDavid Šnobl 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
86= Radek JanovskýRadek Janovský 03 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
86= Čeněk KlikČeněk Klik 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0000
Celkem 108 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Gymnázium OpatovGymnázium Opatov 3025
2 Eliška MisíkováEliška Misíková 99 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2458
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 2353
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 2085
5 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 1950
6 Linda FialováLinda Fialová 00 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 1795
7 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 1759
8 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 1503
9 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 1355
10 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 1251
11 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Gymnázium OpatovGymnázium Opatov 1250
12 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Gymnázium OpatovGymnázium Opatov 1238
13 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 1230
14 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Gymnázium OpatovGymnázium Opatov 1215
15 Kristýna BrožováKristýna Brožová 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1160
16 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 1106
17 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 1074
18 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 Gymnázium OpatovGymnázium Opatov 0948
19 Lauren CookováLauren Cooková 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0935
20 Adriana VilímováAdriana Vilímová 02 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0905
21 Sára BuckováSára Bucková 01 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0896
22 Natálie PreisováNatálie Preisová 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0885
23 Slováková LindaSlováková Linda 01 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0884
24 Alžběta PlačkováAlžběta Plačková 02 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0880
25 Zuzana SemrádováZuzana Semrádová 03 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0877
26 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0861
27 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová 99 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 0860
28 Kateřina NeubergerováKateřina Neubergerová 00 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0836
29 Jana ZahradníčkováJana Zahradníčková 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0810
30 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0790
31 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0777
32 Johana PetříkováJohana Petříková 02 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0728
33 Šárka VášováŠárka Vášová 99 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0714
34 Nikola VorlíčkováNikola Vorlíčková 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0704
35 Eliška KumpoštováEliška Kumpoštová 02 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 0694
36 Gabriela MilerováGabriela Milerová 00 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 0692
37 Natálie RakováNatálie Raková 02 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0676
38 Veronika HusákováVeronika Husáková 03 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0652
39 Anna DanišováAnna Danišová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0648
40 Julie RouskováJulie Rousková 02 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0630
41 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 18 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0616
42 Veronika ChrpováVeronika Chrpová 00 OA VinohradskaOA Vinohradska 0589
43 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová 01 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0586
44 Alena HoráčkováAlena Horáčková 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0577
45 Vladimíra HořejšíVladimíra Hořejší 01 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0562
46 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0562
47 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0556
48 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0555
49 Nikola MelicharováNikola Melicharová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0512
50 Kateřina KmínkováKateřina Kmínková 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0506
51 Eliška ZahradníkováEliška Zahradníková 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0505
52 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0498
53 Ema HájkováEma Hájková 02 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0496
54 Kateřina DufkováKateřina Dufková 00 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0491
55 Tereza BíláTereza Bílá 01 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0478
56 Urania AvukatuUrania Avukatu 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0471
57 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Gymnázium OpatovGymnázium Opatov 0470
58 Vendula BrachovičováVendula Brachovičová 99 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 0467
59 Miriam HorálkováMiriam Horálková 99 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0456
60= Veronika ŠtraitováVeronika Štraitová 02 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0429
60= Sára ŠkorpíkováSára Škorpíková 01 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0429
62 Klára NeveršilováKlára Neveršilová 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0423
63 Alena KabátováAlena Kabátová 02 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 0422
64 Anna KubešováAnna Kubešová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0413
65 Karolína TesařováKarolína Tesařová 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0403
66 Anežka ČermákováAnežka Čermáková 03 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0363
67 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0343
68 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0341
69 Johana PodrouškováJohana Podroušková 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0333
70= Nikola KaplanováNikola Kaplanová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0329
70= Annette SmíškováAnnette Smíšková 01 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0329
72 Alexandra GottfriedováAlexandra Gottfriedová 00 OA VinohradskaOA Vinohradska 0312
73 Romana DrábkováRomana Drábková 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0302
74 Tereza ChlistovskáTereza Chlistovská 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0295
75 Pavlína KopsováPavlína Kopsová 02 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0232
76 Valentýna VlasyukValentýna Vlasyuk 01 OA VinohradskaOA Vinohradska 0229
77 Gabriela ŠilhaváGabriela Šilhavá 01 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0224
78 Monika AdamcováMonika Adamcová 03 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 0145
79 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 99 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0121
80 Kosíková EliškaKosíková Eliška 00 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0119
81 Nikol DundáčkováNikol Dundáčková 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0002
82= Aneta BrukováAneta Bruková 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 0000
82= Kateřina PavlíkováKateřina Pavlíková 02 ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8ČAO Dr. E. Beneše, Resslova 8 0000
82= Karolína LevinskáKarolína Levinská 03 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0000
82= Jana ŠtruncováJana Štruncová 01 VOŠ, SPŠ a SOŠ PodskalskáVOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 0000
82= Natalie KubelkováNatalie Kubelková 01 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0000
82= Klára KnappováKlára Knappová 02 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0000
82= Radka KřížováRadka Křížová 01 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0000
82= Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
82= Viktorie MajoberováViktorie Majoberová 00 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
82= Sofie VaníčkováSofie Vaníčková 02 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0000
82= Laura HrečínováLaura Hrečínová 03 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
82= Eva CahynováEva Cahynová 00 SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára 0000
82= Arina PashkinaArina Pashkina 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0000
82= Petra HeršálkováPetra Heršálková 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
82= Barbora NěmcováBarbora Němcová 01 Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy 0000
82= Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0000
82= Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
82= Daniela DlouháDaniela Dlouhá 00 ČAO Resslova 5ČAO Resslova 5 0000
82= J KotrhonzováJ Kotrhonzová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0000
82= Jana ŠimánkováJana Šimánková 02 Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs... 0000
82= Natálie PfaifrováNatálie Pfaifrová 02 OA VinohradskaOA Vinohradska 0000
82= N MelicharováN Melicharová 02 OA-KubelíkovaOA-Kubelíkova 0000
Celkem 103 závodníků