Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody ŠSK Slaný - žactvo a přípravka

Slaný (4. 10. 2018)

60 m - Žáci

(čt, 4.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 07.7
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.6
3 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.8
4 Arnošt SyrovátkaArnošt Syrovátka 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.2
Matěj TyleMatěj Tyle 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(čt, 4.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.2
2 Tomáš PánekTomáš Pánek 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.4
3 Jakub HalfarJakub Halfar 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.1
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 4.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.6
Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.4
Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.4
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(čt, 4.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.0
1= Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.0
3= Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.3
3= Anna SvátkováAnna Svátková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.3
5 Magdaléna ČepičkováMagdaléna Čepičková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.2
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 4.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MelenMatěj Melen 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.5
2 Hugo GrázHugo Gráz 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.5
3 Tobiáš SuchopárekTobiáš Suchopárek 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.6
4 Matyáš TintěraMatyáš Tintěra 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.8
5= Šimon BohušŠimon Bohuš 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.9
5= Šimon HolečekŠimon Holeček 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.9
7 Ondřej PrincOndřej Princ 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.3
František ZáborecFrantišek Záborec 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 4.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.9
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.5
4 Rozárie BartákováRozárie Bartáková 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.1
5 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.3
6 Soňa ČernerkováSoňa Černerková 09 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.6
7 Johana BartákováJohana Bartáková 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.7
8 Michaela RoučkováMichaela Roučková 08 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.0
Celkem 7 závodníků