výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

19. ročník Vánočního vrhačského mítinku

Olomouc (15. 12. 2018)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 15.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2 09.58 09.0709.3508.6209.3509.1109.5809.08
2 Jan MatoušekJan Matoušek
AK OlomoucAK Olomouc
05 1 08.57 xx07.6907.6908.5707.8807.56
3 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 08.07 x07.8808.0108.0107.8007.8308.07
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 15.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 8 15.44 13.3013.9714.7014.7014.7714.9715.44
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 14.36 14.2013.9613.9714.20x13.7414.36
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 13.23 x12.60x12.6013.2312.00x
4 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 13.14 xx12.6112.6113.1413.10x
5 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 13.12 x12.0612.2812.28xx13.12
6 Monika MarjováMonika Marjová
MŠK VranovMŠK Vranov
04 2 12.90 11.74x12.1012.1012.2512.6012.90
7 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 12.00 11.3710.69x11.3710.3512.0010.98
8 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 10.07 10.0709.5809.8810.0709.8909.87x
9 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 4 08.78 08.6208.7708.7808.780.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 15.12.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 14.86 xxx0.0x14.86x
2 Monika MarjováMonika Marjová
MŠK VranovMŠK Vranov
04 3 12.46 12.4612.0412.1512.4611.56x12.01
3 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 11.95 11.7111.9511.4511.9511.63x10.78
4 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 11.34 11.2810.8511.2911.2911.1711.3411.29
5 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 10.19 10.1910.0310.0110.1909.9409.9509.89
Celkem 5 závodníků