Kladenský oddílový víceboj
Kladno (8. 10. 2018)60 m - Ml. žáci
(po, 8.10.2018 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek MíkaRadek Míka | 05 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.42 | 444.00 | |||||||||||||
2 | Michal PolákMichal Polák | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.50 | 423.00 | |||||||||||||
3 | Martin DonynetsMartin Donynets | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 09.10 | 282.00 | |||||||||||||
4 | Lukas CardosoLukas Cardoso | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.61 | 183.00 | |||||||||||||
5 | Daniel ZemekDaniel Zemek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 10.00 | 120.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch RybářVojtěch Rybář | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 10.09 | 108.00 | |||||||||||||
7 | Šimon ČernýŠimon Černý | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 10.13 | 102.00 | |||||||||||||
8 | Anton YushkovAnton Yushkov | 05 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.22 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (po, 8.10.2018 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KáňováBarbora Káňová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 08.65 | 659.00 | |||||||||||||
2 | Anna LangováAnna Langová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
3 | Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.22 | 511.00 | |||||||||||||
4 | Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.45 | 456.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.47 | 451.00 | |||||||||||||
6 | Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 10.64 | 218.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 8.10.2018 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MacákováKateřina Macáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 09.06 | 551.00 | |||||||||||||
2 | Eliška DubskáEliška Dubská | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.72 | 395.00 | |||||||||||||
3 | Lenka BerkováLenka Berková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.78 | 382.00 | |||||||||||||
4 | Anna HruškováAnna Hrušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 10.52 | 238.00 | |||||||||||||
5 | Marie HubnerováMarie Hubnerová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 10.87 | 181.00 | |||||||||||||
6 | Zděnka NetolickáZděnka Netolická | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 10.94 | 170.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 8.10.2018 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.66 | 408.00 | |||||||||||||
2 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 05 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.70 | 400.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna PeterkováKristýna Peterková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.76 | 386.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana VavříkováZuzana Vavříková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 09.90 | 357.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 10.19 | 299.00 | |||||||||||||
6 | Veronika SoučkováVeronika Součková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.09 | 148.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbora KáňováBarbora Káňová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 08.65 | 659.00 | ||||
Anna LangováAnna Langová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 09.20 | 516.00 | ||||
Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.22 | 511.00 | ||||
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.45 | 456.00 | ||||
Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.47 | 451.00 | ||||
Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 10.64 | 218.00 | ||||
Kateřina MacákováKateřina Macáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 09.06 | 551.00 | ||||
Eliška DubskáEliška Dubská | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.72 | 395.00 | ||||
Lenka BerkováLenka Berková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.78 | 382.00 | ||||
Anna HruškováAnna Hrušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 10.52 | 238.00 | ||||
Marie HubnerováMarie Hubnerová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 10.87 | 181.00 | ||||
Zděnka NetolickáZděnka Netolická | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 10.94 | 170.00 | ||||
Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.66 | 408.00 | ||||
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 05 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.70 | 400.00 | ||||
Kristýna PeterkováKristýna Peterková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 09.76 | 386.00 | ||||
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 09.90 | 357.00 | ||||
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 10.19 | 299.00 | ||||
Veronika SoučkováVeronika Součková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.09 | 148.00 |
800 m - Ml. žáci
(po, 8.10.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DonynetsMartin Donynets | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:55.10 | 257.00 | |||||||||||||
2 | Lukas CardosoLukas Cardoso | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:55.44 | 255.00 | |||||||||||||
3 | Daniel ZemekDaniel Zemek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 2:58.72 | 229.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch RybářVojtěch Rybář | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:06.72 | 173.00 | |||||||||||||
5 | Radek MíkaRadek Míka | 05 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:08.40 | 162.00 | |||||||||||||
6 | Šimon ČernýŠimon Černý | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:21.63 | 87.00 | |||||||||||||
7 | Michal PolákMichal Polák | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:26.60 | 64.00 | |||||||||||||
8 | Anton YushkovAnton Yushkov | 05 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 3:40.76 | 18.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(po, 8.10.2018 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 16 | 2:51.26 | 451.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 18 | 2:54.06 | 422.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina MacákováKateřina Macáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 2:58.80 | 376.00 | |||||||||||||
4 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 05 | A. C. TEPO Kladno | 15 | 3:07.76 | 296.00 | |||||||||||||
5 | Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 3:08.06 | 294.00 | |||||||||||||
6 | Zuzana VavříkováZuzana Vavříková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 17 | 3:11.20 | 268.00 | |||||||||||||
7 | Barbora KáňováBarbora Káňová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:12.41 | 258.00 | |||||||||||||
8 | Anna HruškováAnna Hrušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:13.13 | 253.00 | |||||||||||||
9 | Anna LangováAnna Langová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 3:13.57 | 249.00 | |||||||||||||
10 | Lenka BerkováLenka Berková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 3:13.93 | 247.00 | |||||||||||||
11 | Kristýna PeterkováKristýna Peterková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 12 | 3:18.62 | 212.00 | |||||||||||||
12 | Zděnka NetolickáZděnka Netolická | 06 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 3:21.97 | 188.00 | |||||||||||||
13 | Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:22.18 | 187.00 | |||||||||||||
14 | Eliška DubskáEliška Dubská | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 3:24.83 | 169.00 | |||||||||||||
15 | Marie HubnerováMarie Hubnerová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:25.26 | 166.00 | |||||||||||||
16 | Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 3:26.42 | 159.00 | |||||||||||||
17 | Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 13 | 3:26.56 | 158.00 | |||||||||||||
18 | Veronika SoučkováVeronika Součková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 14 | 3:36.28 | 103.00 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(po, 8.10.2018 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek MíkaRadek Míka | 05 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 11.00 | 368.00 | |||||||||||||
2 | Michal PolákMichal Polák | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.14 | 346.00 | |||||||||||||
3 | Šimon ČernýŠimon Černý | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 12.60 | 158.00 | |||||||||||||
4 | Martin DonynetsMartin Donynets | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 13.10 | 110.00 | |||||||||||||
5 | Lukas CardosoLukas Cardoso | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 13.60 | 70.00 | |||||||||||||
6 | Daniel ZemekDaniel Zemek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 13.70 | 63.00 | |||||||||||||
7 | Vojtěch RybářVojtěch Rybář | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 14.10 | 39.00 | |||||||||||||
8 | Anton YushkovAnton Yushkov | 05 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 15.30 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (po, 8.10.2018 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.19 | 506.00 | |||||||||||||
2 | Barbora KáňováBarbora Káňová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 12.60 | 303.00 | |||||||||||||
3 | Anna LangováAnna Langová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 12.70 | 291.00 | |||||||||||||
4 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 13.54 | 195.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 14.16 | 136.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 14.64 | 96.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 8.10.2018 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 12.20 | 356.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina MacákováKateřina Macáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 12.80 | 279.00 | |||||||||||||
3 | Lenka BerkováLenka Berková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 13.67 | 182.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 14.16 | 136.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška DubskáEliška Dubská | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 15.20 | 58.00 | |||||||||||||
6 | Anna HruškováAnna Hrušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 15.31 | 52.00 | |||||||||||||
7 | Marie HubnerováMarie Hubnerová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 17.01 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (po, 8.10.2018 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PeterkováKristýna Peterková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 12.20 | 356.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 13.16 | 236.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana VavříkováZuzana Vavříková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 13.50 | 199.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 13.67 | 182.00 | |||||||||||||
5 | Zděnka NetolickáZděnka Netolická | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 17.63 | 0.00 | |||||||||||||
6 | Veronika SoučkováVeronika Součková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 17.78 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.19 | 506.00 | ||||
Barbora KáňováBarbora Káňová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 12.60 | 303.00 | ||||
Anna LangováAnna Langová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 12.70 | 291.00 | ||||
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 13.54 | 195.00 | ||||
Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 14.16 | 136.00 | |||||
Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 14.64 | 96.00 | ||||
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 12.20 | 356.00 | ||||
Kateřina MacákováKateřina Macáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 12.80 | 279.00 | ||||
Lenka BerkováLenka Berková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 13.67 | 182.00 | ||||
Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 14.16 | 136.00 | |||||
Eliška DubskáEliška Dubská | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 15.20 | 58.00 | ||||
Anna HruškováAnna Hrušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 15.31 | 52.00 | ||||
Marie HubnerováMarie Hubnerová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 17.01 | 0.00 | ||||
Kristýna PeterkováKristýna Peterková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 12.20 | 356.00 | ||||
Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 13.16 | 236.00 | ||||
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 13.50 | 199.00 | ||||
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 13.67 | 182.00 | ||||
Zděnka NetolickáZděnka Netolická | 06 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 17.63 | 0.00 | ||||
Veronika SoučkováVeronika Součková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 17.78 | 0.00 |
skok daleký - Ml. žáci
(po, 8.10.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO Kladno |
05 | 5 | 4.55 | 0.0 | 299.00 | |||||||||||||
2 |
Radek MíkaRadek Míka
A. C. TEPO Kladno |
05 | 4 | 4.35 | 0.0 | 264.00 | |||||||||||||
3 |
Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1 | 3.76 | 0.0 | 168.00 | |||||||||||||
4 |
Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3 | 3.69 | 0.0 | 158.00 | |||||||||||||
5 |
Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno |
06 | 2 | 3.68 | 0.0 | 156.00 | |||||||||||||
6 |
Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO Kladno |
06 | 8 | 3.52 | 0.0 | 133.00 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO Kladno |
06 | 6 | 3.31 | 0.0 | 104.00 | |||||||||||||
8 |
Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno |
05 | 7 | 3.15 | 0.0 | 84.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(po, 8.10.2018 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 9 | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 398.00 | |||||||
2 |
Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 18 | 4.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 369.00 | |||||||
3 |
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 8 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 362.00 | |||||||
4 |
Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 312.00 | |||||||
5 |
Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno |
06 | 6 | 4.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | |||||||
6 |
Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 303.00 | |||||||
7 |
Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno |
06 | 7 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 296.00 | |||||||
8= |
Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 2 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 287.00 | |||||||
8= |
Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 12 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 287.00 | |||||||
10 |
Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 16 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 267.00 | |||||||
11 |
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 17 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 225.00 | |||||||
12 |
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO Kladno |
05 | 15 | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 212.00 | |||||||
13 |
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 13 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
14 |
Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 11 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 167.00 | |||||||
15 |
Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno |
06 | 5 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 153.00 | |||||||
16 |
Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 14 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 151.00 | |||||||
17 |
Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno |
06 | 10 | 3.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 144.00 | |||||||
18 |
Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 4 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 139.00 | |||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(po, 8.10.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3 | 40.30 | 0.0 | 227.00 | |||||||||||||
2 |
Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO Kladno |
05 | 5 | 39.20 | 0.0 | 218.00 | |||||||||||||
3 |
Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno |
06 | 2 | 37.30 | 0.0 | 202.00 | |||||||||||||
4 |
Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno |
05 | 7 | 32.70 | 0.0 | 165.00 | |||||||||||||
5 |
Radek MíkaRadek Míka
A. C. TEPO Kladno |
05 | 4 | 32.10 | 0.0 | 160.00 | |||||||||||||
6 |
Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1 | 29.10 | 0.0 | 136.00 | |||||||||||||
7 |
Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO Kladno |
06 | 8 | 24.20 | 0.0 | 98.00 | |||||||||||||
8 |
Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO Kladno |
06 | 6 | 20.00 | 0.0 | 67.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(po, 8.10.2018 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 8 | 38.50 | 0.0 | 337.00 | |||||||||||||
2= |
Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 9 | 29.00 | 0.0 | 223.00 | |||||||||||||
2= |
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO Kladno |
05 | 15 | 29.00 | 0.0 | 223.00 | |||||||||||||
4 |
Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno |
06 | 10 | 28.10 | 0.0 | 213.00 | |||||||||||||
5 |
Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 18 | 27.90 | 0.0 | 210.00 | |||||||||||||
6= |
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 17 | 27.00 | 0.0 | 200.00 | |||||||||||||
6= |
Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 2 | 27.00 | 0.0 | 200.00 | |||||||||||||
8= |
Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 16 | 25.00 | 0.0 | 177.00 | |||||||||||||
8= |
Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno |
06 | 6 | 25.00 | 0.0 | 177.00 | |||||||||||||
8= |
Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno |
06 | 7 | 25.00 | 0.0 | 177.00 | |||||||||||||
11 |
Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 14 | 22.40 | 0.0 | 147.00 | |||||||||||||
12 |
Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1 | 21.70 | 0.0 | 139.00 | |||||||||||||
13 |
Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 12 | 21.60 | 0.0 | 138.00 | |||||||||||||
14 |
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 13 | 20.40 | 0.0 | 125.00 | |||||||||||||
15 |
Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno |
06 | 5 | 20.00 | 0.0 | 120.00 | |||||||||||||
16 |
Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 11 | 19.00 | 0.0 | 109.00 | |||||||||||||
17 |
Anna DubskáAnna Dubská
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3 | 17.00 | 0.0 | 88.00 | |||||||||||||
18 |
Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 4 | 13.00 | 0.0 | 46.00 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek MíkaRadek Míka | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1398 | |||||||||||||||
2 | Michal PolákMichal Polák | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1350 | |||||||||||||||
3 | Martin DonynetsMartin Donynets | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1034 | |||||||||||||||
4 | Lukas CardosoLukas Cardoso | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0812 | |||||||||||||||
5 | Šimon ČernýŠimon Černý | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0705 | |||||||||||||||
6 | Daniel ZemekDaniel Zemek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0643 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch RybářVojtěch Rybář | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0491 | |||||||||||||||
8 | Anton YushkovAnton Yushkov | 05 | A. C. TEPO Kladno | 0272 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MacákováKateřina Macáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1827 | |||||||||||||||
2 | Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1805 | |||||||||||||||
3 | Barbora KáňováBarbora Káňová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1715 | |||||||||||||||
4 | Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1691 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1645 | |||||||||||||||
6 | Anna LangováAnna Langová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1529 | |||||||||||||||
7 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1482 | |||||||||||||||
8 | Kristýna PeterkováKristýna Peterková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1379 | |||||||||||||||
9 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1326 | |||||||||||||||
10 | Lenka BerkováLenka Berková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1253 | |||||||||||||||
11 | Zuzana VavříkováZuzana Vavříková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1249 | |||||||||||||||
12 | Eliška DubskáEliška Dubská | 06 | A. C. TEPO Kladno | 1022 | |||||||||||||||
13 | Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 0954 | |||||||||||||||
14 | Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0749 | |||||||||||||||
15 | Anna HruškováAnna Hrušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0728 | |||||||||||||||
16 | Zděnka NetolickáZděnka Netolická | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0715 | |||||||||||||||
17 | Marie HubnerováMarie Hubnerová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0620 | |||||||||||||||
18 | Veronika SoučkováVeronika Součková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 0549 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |