Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kladenský oddílový víceboj

Kladno (8. 10. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(po, 8.10.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 4.55 0.0 299.00
2 Radek MíkaRadek Míka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 4.35 0.0 264.00
3 Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 3.76 0.0 168.00
4 Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 3.69 0.0 158.00
5 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 3.68 0.0 156.00
6 Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 3.52 0.0 133.00
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 3.31 0.0 104.00
8 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 3.15 0.0 84.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 8.10.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 4.38 0.00.00.00.00.00.00.0 398.00
2 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 18 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0 369.00
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 4.23 0.00.00.00.00.00.00.0 362.00
4 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0 312.00
5 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
6 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0 303.00
7 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0 296.00
8= Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0 287.00
8= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0 287.00
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0 267.00
11 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0 225.00
12 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 15 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0 212.00
13 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 13 3.45 0.00.00.00.00.00.00.0 190.00
14 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0 167.00
15 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 3.26 0.00.00.00.00.00.00.0 153.00
16 Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 14 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0 151.00
17 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 3.21 0.00.00.00.00.00.00.0 144.00
18 Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0 139.00
Celkem 18 závodníků