Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kladenský oddílový víceboj

Kladno (8. 10. 2018)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1398
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1350
3 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1034
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0812
5 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0705
6 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0643
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0491
8 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0272
Celkem 8 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1827
2 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1805
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1715
4 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1691
5 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1645
6 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1529
7 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1482
8 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1379
9 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1326
10 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1253
11 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1249
12 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1022
13 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0954
14 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0749
15 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0728
16 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0715
17 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0620
18 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0549
Celkem 18 závodníků