výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále atletického čtyřboje

Opava (10. 10. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.35 762.00
2 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.42 739.00
3 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.52 706.00
4 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.57 690.00
5 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.64 668.00
6 Jakub PapežJakub Papež 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 6 07.91 586.00
7 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 07.99 563.00
8 Miroslav PolívkaMiroslav Polívka 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 08.09 534.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 5 07.51 710.00
2 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 8 07.60 681.00
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.74 637.00
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.81 616.00
5 Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 4 07.98 565.00
6 Richard StruškaRichard Struška 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.11 528.00
7 Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.12 525.00
8 Matěj ŠkachaMatěj Škacha 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 08.14 520.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 8 07.79 622.00
2 Šimon MacháčŠimon Macháč 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 4 07.87 598.00
3 Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 1 07.94 577.00
4 Martin MíčekMartin Míček 03 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 5 08.04 548.00
5 Petr PhamPetr Pham 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 6 08.06 542.00
6 Tomáš TošovskýTomáš Tošovský 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 2 08.17 511.00
7 Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 7 08.31 473.00
8 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 3 08.46 434.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.90 589.00
1= Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.90 589.00
3 Vojtěch JankůVojtěch Janků 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 5 08.07 540.00
4 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 2 08.13 523.00
5 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 7 08.14 520.00
6 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 4 08.19 506.00
7 Filip RichterFilip Richter 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 8 08.21 500.00
8 Aleš TrachtaAleš Trachta 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 1 08.26 487.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 5 07.94 577.00
2 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 3 08.05 545.00
3= Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.09 534.00
3= Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.09 534.00
5 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.17 511.00
6 Michal MelšaMichal Melša 03 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 7 08.36 460.00
7 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 8 08.38 454.00
8 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 2 08.70 374.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik CsiderDominik Csider 04 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 5 08.09 534.00
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.18 509.00
3 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 8 08.21 500.00
4 Dominik FoltasDominik Foltas 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 2 08.22 498.00
5 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.23 495.00
6 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.26 487.00
7 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 3 08.52 418.00
8 Michal VosáhloMichal Vosáhlo 04 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 7 08.79 352.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.93 580.00
2 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 7 08.30 476.00
3 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.33 468.00
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2 08.57 406.00
5 Radim SyrovýRadim Syrový 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 8 08.62 393.00
6 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 08.66 383.00
7 Jan JelínekJan Jelínek 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.71 371.00
8 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.77 357.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SukPetr Suk 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 4 08.66 383.00
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.81 347.00
3 Marek PsenicaMarek Psenica 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 6 08.95 315.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.35 762.00
Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.42 739.00
Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.52 706.00
Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.57 690.00
Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.64 668.00
Jakub PapežJakub Papež 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 6 07.91 586.00
Jakub CibulecJakub Cibulec 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 07.99 563.00
Miroslav PolívkaMiroslav Polívka 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 08.09 534.00
Michal ŽižkaMichal Žižka 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 5 07.51 710.00
Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 8 07.60 681.00
Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.74 637.00
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.81 616.00
Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 4 07.98 565.00
Richard StruškaRichard Struška 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.11 528.00
Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.12 525.00
Matěj ŠkachaMatěj Škacha 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 08.14 520.00
Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 8 07.79 622.00
Šimon MacháčŠimon Macháč 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 4 07.87 598.00
Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 1 07.94 577.00
Martin MíčekMartin Míček 03 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 5 08.04 548.00
Petr PhamPetr Pham 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 6 08.06 542.00
Tomáš TošovskýTomáš Tošovský 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 2 08.17 511.00
Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 7 08.31 473.00
Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 3 08.46 434.00
David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.90 589.00
Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.90 589.00
Vojtěch JankůVojtěch Janků 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 5 08.07 540.00
Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 2 08.13 523.00
Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 7 08.14 520.00
Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 4 08.19 506.00
Filip RichterFilip Richter 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 8 08.21 500.00
Aleš TrachtaAleš Trachta 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 1 08.26 487.00
Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 5 07.94 577.00
Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 3 08.05 545.00
Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.09 534.00
Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.09 534.00
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.17 511.00
Michal MelšaMichal Melša 03 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 7 08.36 460.00
Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 8 08.38 454.00
Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 2 08.70 374.00
Dominik CsiderDominik Csider 04 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 5 08.09 534.00
Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.18 509.00
Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 8 08.21 500.00
Dominik FoltasDominik Foltas 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 2 08.22 498.00
Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.23 495.00
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.26 487.00
Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 3 08.52 418.00
Michal VosáhloMichal Vosáhlo 04 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 7 08.79 352.00
Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.93 580.00
Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 7 08.30 476.00
Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.33 468.00
Lukáš MarešLukáš Mareš 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2 08.57 406.00
Radim SyrovýRadim Syrový 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 8 08.62 393.00
Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 08.66 383.00
Jan JelínekJan Jelínek 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.71 371.00
Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.77 357.00
Petr SukPetr Suk 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 4 08.66 383.00
Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.81 347.00
Marek PsenicaMarek Psenica 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 6 08.95 315.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 5 07.89 882.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.26 770.00
3 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.27 767.00
4 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.47 709.00
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.49 704.00
6 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 08.52 695.00
7 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.65 659.00
8 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.68 651.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.26 770.00
2= Adriana PetrikováAdriana Petriková 04 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 3 08.41 726.00
2= Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.41 726.00
4 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.61 670.00
5 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 4 08.68 651.00
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.69 648.00
7 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.70 645.00
8 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.72 640.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 JAC BrnoJAC Brno 3 08.39 732.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.46 712.00
3= Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.65 659.00
3= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.65 659.00
5= Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.87 600.00
5= Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.87 600.00
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.18 521.00
8 Natálie SkýpalováNatálie Skýpalová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.73 393.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.46 712.00
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.47 709.00
3 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.60 673.00
4 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 08.61 670.00
5 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 4 08.64 662.00
6 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.66 656.00
7 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 6 08.79 621.00
8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8 08.82 613.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.53 692.00
2 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.54 690.00
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.75 632.00
4 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.76 629.00
5 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.78 624.00
6 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.94 582.00
7 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.23 509.00
8 Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1 09.45 456.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.64 662.00
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.66 656.00
3= Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.87 600.00
3= Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.87 600.00
5 Nela KrsováNela Krsová 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 4 09.13 533.00
6 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 7 09.18 521.00
7 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.42 463.00
8 Michaela ChocováMichaela Chocová 04 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 09.50 444.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.77 626.00
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.79 621.00
3 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.85 605.00
4 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 08.88 597.00
5 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.06 551.00
6 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.07 548.00
7 Helena VoráčkováHelena Voráčková 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 8 09.30 492.00
8 Petra VeverkováPetra Veverková 04 ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlí... 3 09.41 465.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela HolasováStela Holasová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.94 582.00
2 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.99 569.00
3 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.12 536.00
4= Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.17 523.00
4= Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Neratovice, Školní 900ZŠ Neratovice, Školní 900 3 09.17 523.00
6 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.35 480.00
7 Aneta PelouškováAneta Peloušková 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 8 09.39 470.00
8 Veronika RoutováVeronika Routová 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 7 09.69 402.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 3 09.14 531.00
2 Antonie BočkováAntonie Bočková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 09.22 511.00
3 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 4 09.37 475.00
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.40 468.00
5 Aneta SemeckáAneta Semecká 05 ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou 8 09.47 451.00
6 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.48 449.00
7 Bára FišerováBára Fišerová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1 09.87 363.00
8 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.05 326.00
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6 08.53 692.00
2 Bára ProcházkováBára Procházková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 5 09.54 435.00
3 Pavla KovaříkováPavla Kovaříková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 4 09.90 357.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 5 07.89 882.00
Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.26 770.00
Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.27 767.00
Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.47 709.00
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.49 704.00
Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 08.52 695.00
Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.65 659.00
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.68 651.00
Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.26 770.00
Adriana PetrikováAdriana Petriková 04 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 3 08.41 726.00
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.41 726.00
Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.61 670.00
Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 4 08.68 651.00
Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.69 648.00
Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.70 645.00
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.72 640.00
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 JAC BrnoJAC Brno 3 08.39 732.00
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.46 712.00
Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.65 659.00
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.65 659.00
Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.87 600.00
Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.87 600.00
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.18 521.00
Natálie SkýpalováNatálie Skýpalová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.73 393.00
Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.46 712.00
Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.47 709.00
Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.60 673.00
Anna ČapkováAnna Čapková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 08.61 670.00
Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 4 08.64 662.00
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.66 656.00
Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 6 08.79 621.00
Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 8 08.82 613.00
Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.53 692.00
Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.54 690.00
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.75 632.00
Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.76 629.00
Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.78 624.00
Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.94 582.00
Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.23 509.00
Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1 09.45 456.00
Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.64 662.00
Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.66 656.00
Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.87 600.00
Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.87 600.00
Nela KrsováNela Krsová 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 4 09.13 533.00
Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 7 09.18 521.00
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.42 463.00
Michaela ChocováMichaela Chocová 04 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 09.50 444.00
Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.77 626.00
Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.79 621.00
Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.85 605.00
Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 08.88 597.00
Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.06 551.00
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.07 548.00
Helena VoráčkováHelena Voráčková 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 8 09.30 492.00
Petra VeverkováPetra Veverková 04 ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlí... 3 09.41 465.00
Stela HolasováStela Holasová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.94 582.00
Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.99 569.00
Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.12 536.00
Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.17 523.00
Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Neratovice, Školní 900ZŠ Neratovice, Školní 900 3 09.17 523.00
Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.35 480.00
Aneta PelouškováAneta Peloušková 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 8 09.39 470.00
Veronika RoutováVeronika Routová 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 7 09.69 402.00
Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 3 09.14 531.00
Antonie BočkováAntonie Bočková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 09.22 511.00
Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 4 09.37 475.00
Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.40 468.00
Aneta SemeckáAneta Semecká 05 ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou 8 09.47 451.00
Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.48 449.00
Bára FišerováBára Fišerová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1 09.87 363.00
Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.05 326.00
Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6 08.53 692.00
Bára ProcházkováBára Procházková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 5 09.54 435.00
Pavla KovaříkováPavla Kovaříková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 4 09.90 357.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:20.35 819.00
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 2:32.12 667.00
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:36.93 609.00
4 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 4 2:48.39 480.00
5 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1 3:04.46 325.00
6 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 12 3:05.36 317.00
7 Helena VoráčkováHelena Voráčková 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 14 3:07.13 302.00
8 Michaela ChocováMichaela Chocová 04 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 3:13.80 248.00
9 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:14.88 239.00
10 Nela KrsováNela Krsová 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 6 3:17.63 219.00
11 Veronika RoutováVeronika Routová 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 10 3:19.59 205.00
12 Adriana PetrikováAdriana Petriková 04 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 8 3:20.71 197.00
13 Bára FišerováBára Fišerová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 3 3:41.71 76.00
14 Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 13 3:50.75 41.00
Bára ProcházkováBára Procházková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 9 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:44.69 520.00
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:50.53 458.00
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:55.24 411.00
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:55.32 410.00
5 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:56.77 396.00
6 Petra VeverkováPetra Veverková 04 ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlí... 14 2:57.26 391.00
7 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 2:57.73 387.00
8 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 2:58.68 378.00
9 Aneta PelouškováAneta Peloušková 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 9 3:11.40 266.00
10 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 3:13.03 254.00
11 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:26.40 159.00
12 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:32.06 125.00
13 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:45.26 61.00
14 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:58.16 20.00
Natálie SkýpalováNatálie Skýpalová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 2:41.81 552.00
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 2:46.67 499.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 2:48.20 482.00
4 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:48.58 478.00
5 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:51.00 453.00
6 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:51.81 445.00
7 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:52.13 442.00
8 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 2:52.15 441.00
9 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:54.94 414.00
10 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:55.99 403.00
11 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:56.65 397.00
12 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 2:57.39 390.00
13 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:57.90 385.00
14 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 7 2:58.60 378.00
15 Pavla KovaříkováPavla Kovaříková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 5 3:22.47 185.00
Celkem 15 závodníků
Běh 04 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 15 2:47.73 487.00
2 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Neratovice, Školní 900ZŠ Neratovice, Školní 900 8 2:48.77 476.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:52.76 435.00
4 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:55.01 413.00
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:55.85 405.00
6 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12 2:56.87 395.00
7 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:58.62 378.00
8 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 5 2:59.71 368.00
9 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 9 3:02.58 342.00
10 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 3:03.25 336.00
11 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 10 3:04.58 324.00
12 Aneta SemeckáAneta Semecká 05 ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou 14 3:06.35 308.00
13 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:09.73 280.00
14 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 13 3:16.95 224.00
15 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:17.14 222.00
Celkem 15 závodníků
Běh 05 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:33.91 645.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:44.06 527.00
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:45.96 506.00
4 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:49.05 473.00
5 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 2:50.28 461.00
6 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:50.95 454.00
7 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:50.96 454.00
8 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 15 2:55.02 413.00
9 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:56.56 398.00
10 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:57.58 388.00
11 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 JAC BrnoJAC Brno 10 2:59.20 373.00
12 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:08.58 290.00
13 Stela HolasováStela Holasová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 3:17.80 217.00
14 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:29.09 143.00
15 Antonie BočkováAntonie Bočková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 3:30.28 135.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:20.35 819.00
Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 2:32.12 667.00
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:36.93 609.00
Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 4 2:48.39 480.00
Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1 3:04.46 325.00
Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 12 3:05.36 317.00
Helena VoráčkováHelena Voráčková 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 14 3:07.13 302.00
Michaela ChocováMichaela Chocová 04 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 3:13.80 248.00
Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:14.88 239.00
Nela KrsováNela Krsová 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 6 3:17.63 219.00
Veronika RoutováVeronika Routová 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 10 3:19.59 205.00
Adriana PetrikováAdriana Petriková 04 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 8 3:20.71 197.00
Bára FišerováBára Fišerová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 3 3:41.71 76.00
Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 13 3:50.75 41.00
Bára ProcházkováBára Procházková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 9 DNS
Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:44.69 520.00
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:50.53 458.00
Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:55.24 411.00
Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:55.32 410.00
Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:56.77 396.00
Petra VeverkováPetra Veverková 04 ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlí... 14 2:57.26 391.00
Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 2:57.73 387.00
Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 2:58.68 378.00
Aneta PelouškováAneta Peloušková 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 9 3:11.40 266.00
Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 3:13.03 254.00
Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:26.40 159.00
Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:32.06 125.00
Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:45.26 61.00
Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:58.16 20.00
Natálie SkýpalováNatálie Skýpalová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11 DNS
Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 2:41.81 552.00
Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 2:46.67 499.00
Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 2:48.20 482.00
Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:48.58 478.00
Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:51.00 453.00
Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:51.81 445.00
Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:52.13 442.00
Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 2:52.15 441.00
Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:54.94 414.00
Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:55.99 403.00
Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:56.65 397.00
Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 2:57.39 390.00
Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:57.90 385.00
Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 7 2:58.60 378.00
Pavla KovaříkováPavla Kovaříková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 5 3:22.47 185.00
Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 15 2:47.73 487.00
Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Neratovice, Školní 900ZŠ Neratovice, Školní 900 8 2:48.77 476.00
Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:52.76 435.00
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:55.01 413.00
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:55.85 405.00
Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12 2:56.87 395.00
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:58.62 378.00
Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 5 2:59.71 368.00
Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 9 3:02.58 342.00
Anna ČapkováAnna Čapková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 2 3:03.25 336.00
Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 10 3:04.58 324.00
Aneta SemeckáAneta Semecká 05 ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou 14 3:06.35 308.00
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:09.73 280.00
Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 13 3:16.95 224.00
Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:17.14 222.00
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:33.91 645.00
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:44.06 527.00
Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:45.96 506.00
Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:49.05 473.00
Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 2:50.28 461.00
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:50.95 454.00
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:50.96 454.00
Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 15 2:55.02 413.00
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:56.56 398.00
Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:57.58 388.00
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 JAC BrnoJAC Brno 10 2:59.20 373.00
Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:08.58 290.00
Stela HolasováStela Holasová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 3:17.80 217.00
Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:29.09 143.00
Antonie BočkováAntonie Bočková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 3:30.28 135.00

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 2:52.26 742.00
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 2:57.21 692.00
3 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 43 2:59.22 672.00
4 Radim SyrovýRadim Syrový 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 46 3:03.46 631.00
5 Tomáš TošovskýTomáš Tošovský 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 51 3:04.50 621.00
6 Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 50 3:05.35 613.00
7 Filip RichterFilip Richter 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 39 3:07.30 594.00
8 Dominik FoltasDominik Foltas 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 8 3:09.76 572.00
9 Petr PhamPetr Pham 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 32 3:13.78 536.00
10 Martin MíčekMartin Míček 03 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 28 3:18.83 492.00
11 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 37 3:20.15 480.00
12 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 53 3:22.37 462.00
13 Matěj ŠkachaMatěj Škacha 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 49 3:26.40 429.00
14 Michal MelšaMichal Melša 03 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 27 3:29.16 407.00
15 Vojtěch JankůVojtěch Janků 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 18 3:30.78 394.00
16 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 17 3:33.60 373.00
17 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 3:35.29 360.00
18 Michal VosáhloMichal Vosáhlo 04 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 56 3:35.59 358.00
19 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 26 3:36.19 354.00
20 Jan JelínekJan Jelínek 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 19 3:42.02 312.00
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 31 3:00.73 657.00
2 Jakub PapežJakub Papež 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 30 3:01.83 646.00
3 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 7 3:04.15 624.00
4 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 1 3:09.75 572.00
5 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 3:10.52 565.00
6 Šimon MacháčŠimon Macháč 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 25 3:11.16 559.00
7 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 34 3:17.98 499.00
8 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 3:19.63 485.00
9 Miroslav PolívkaMiroslav Polívka 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 33 3:20.61 477.00
10 Dominik CsiderDominik Csider 04 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 3 3:21.28 471.00
11 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 38 3:24.51 444.00
12 Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 40 3:24.92 441.00
13 Aleš TrachtaAleš Trachta 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 52 3:25.48 436.00
14 Petr SukPetr Suk 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 45 3:25.53 436.00
15 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 23 3:30.23 399.00
16 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 20 3:31.54 389.00
17 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 59 3:32.24 383.00
18 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 5 3:33.53 374.00
19 Marek PsenicaMarek Psenica 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 36 3:40.69 321.00
Celkem 19 závodníků
Běh 03 (st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 2:56.17 702.00
2 Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 6 2:58.58 678.00
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41 2:59.30 671.00
4 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 47 3:01.08 654.00
5 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 58 3:03.03 635.00
6 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48 3:09.74 572.00
7 Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 3:11.95 552.00
8 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 54 3:13.89 535.00
9 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21 3:21.15 472.00
10 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 57 3:24.29 446.00
11 Richard StruškaRichard Struška 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44 3:24.72 443.00
12 Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 35 3:30.04 400.00
13 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 3:30.41 397.00
14 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:30.76 395.00
15 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 29 3:30.79 394.00
16 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24 3:34.26 368.00
17 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 3:36.47 352.00
18 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 42 3:39.88 327.00
19 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55 3:41.58 315.00
20 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 4 3:52.68 242.00
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 2:52.26 742.00
Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 2:57.21 692.00
Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 43 2:59.22 672.00
Radim SyrovýRadim Syrový 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 46 3:03.46 631.00
Tomáš TošovskýTomáš Tošovský 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 51 3:04.50 621.00
Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 50 3:05.35 613.00
Filip RichterFilip Richter 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 39 3:07.30 594.00
Dominik FoltasDominik Foltas 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 8 3:09.76 572.00
Petr PhamPetr Pham 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 32 3:13.78 536.00
Martin MíčekMartin Míček 03 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 28 3:18.83 492.00
Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 37 3:20.15 480.00
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 53 3:22.37 462.00
Matěj ŠkachaMatěj Škacha 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 49 3:26.40 429.00
Michal MelšaMichal Melša 03 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 27 3:29.16 407.00
Vojtěch JankůVojtěch Janků 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 18 3:30.78 394.00
Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 17 3:33.60 373.00
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 3:35.29 360.00
Michal VosáhloMichal Vosáhlo 04 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 56 3:35.59 358.00
Lukáš MarešLukáš Mareš 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 26 3:36.19 354.00
Jan JelínekJan Jelínek 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 19 3:42.02 312.00
Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 31 3:00.73 657.00
Jakub PapežJakub Papež 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 30 3:01.83 646.00
Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 7 3:04.15 624.00
Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 1 3:09.75 572.00
Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 3:10.52 565.00
Šimon MacháčŠimon Macháč 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 25 3:11.16 559.00
Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 34 3:17.98 499.00
Jakub CibulecJakub Cibulec 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 3:19.63 485.00
Miroslav PolívkaMiroslav Polívka 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 33 3:20.61 477.00
Dominik CsiderDominik Csider 04 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 3 3:21.28 471.00
Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 38 3:24.51 444.00
Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 40 3:24.92 441.00
Aleš TrachtaAleš Trachta 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 52 3:25.48 436.00
Petr SukPetr Suk 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 45 3:25.53 436.00
Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 23 3:30.23 399.00
Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 20 3:31.54 389.00
Michal ŽižkaMichal Žižka 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 59 3:32.24 383.00
Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 5 3:33.53 374.00
Marek PsenicaMarek Psenica 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 36 3:40.69 321.00
Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 2:56.17 702.00
Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 6 2:58.58 678.00
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41 2:59.30 671.00
Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 47 3:01.08 654.00
Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 58 3:03.03 635.00
Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48 3:09.74 572.00
Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 3:11.95 552.00
Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 54 3:13.89 535.00
David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21 3:21.15 472.00
Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 57 3:24.29 446.00
Richard StruškaRichard Struška 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44 3:24.72 443.00
Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 35 3:30.04 400.00
Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 3:30.41 397.00
Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:30.76 395.00
Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 29 3:30.79 394.00
Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24 3:34.26 368.00
Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 3:36.47 352.00
Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 42 3:39.88 327.00
Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55 3:41.58 315.00
Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 4 3:52.68 242.00

Skok vysoký - Žáci

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.90 Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 30 1.78 ----------oxooxoxxx 610.00
2 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 28 1.66 ----oooooooxxx 512.00
3 Richard StruškaRichard Struška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 27 1.66 -----ooxooxoxoxxx 512.00
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 29 1.66 -----oo-xoxxoxoxxx 512.00
5 Jan HofmanJan Hofman
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 20 1.62 -ooxooxxoxooooxxx 480.00
6 Tomáš TošovskýTomáš Tošovský
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 25 1.62 ----oooxooxoxxx 480.00
7 Martin MíčekMartin Míček
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
03 24 1.58 --o-oooooxxx 449.00
8 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 16 1.58 o-o--oooxoxxx 449.00
9 Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 18 1.58 o--o-ooxoxoxxx 449.00
10 Jan JelínekJan Jelínek
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 21 1.58 --oooooxxoxoxxx 449.00
11 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 19 1.58 ----ooxooxxoxxx 449.00
12 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 23 1.58 -o-o-xooxoxxoxxx 449.00
13 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 26 1.54 --ooooooxxx 419.00
14= Miroslav PolívkaMiroslav Polívka
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 4 1.54 -oooxooooxxx 419.00
14= Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 1.54 -oooooxooxxx 419.00
16 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
03 14 1.54 ---ooooxoxxx 419.00
17 Dominik CsiderDominik Csider
G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská...
04 10 1.54 -xoooxooxxoxoxxx 419.00
18 Lukáš DošlíkLukáš Došlík
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
04 11 1.54 -oooooxoxxoxxx 419.00
19 Erik SlatinskýErik Slatinský
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
04 15 1.50 -ooooxoxoxxx 389.00
20 Matouš VrabecMatouš Vrabec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 8 1.50 -ooooxxoxxoxxx 389.00
21 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 17 1.46 --oooxoxxx 360.00
22 Petr ProkešPetr Prokeš
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
03 12 1.46 -oooxoxxoxxx 360.00
23 Aleš ŠkodaAleš Škoda
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 5 1.42 -ooxxooxxx 331.00
24= Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 1.42 -oooxoxxx 331.00
24= Marek PsenicaMarek Psenica
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
04 1 1.42 --ooxoxxx 331.00
26 Petr PhamPetr Pham
ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova
04 13 1.42 --oxoxxoxxx 331.00
27= Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 22 1.38 -oooxxx 303.00
27= Matyáš BímMatyáš Bím
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
04 2 1.38 --ooxxx 303.00
29 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 3 1.38 xoxxoxoxoxxx 303.00
30 Dominik FoltasDominik Foltas
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
04 9 1.26 xoxxx 225.00
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 Body
1 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 37 1.58 ----ooooxxooxoxxx 712.00
2 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 21 1.54 -oooooooxxoxoxxx 666.00
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 35 1.54 ----oooooxxoxxx 666.00
4 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 36 1.50 ---ooooooxxx 621.00
5 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 27 1.50 -oooooxoooxxx 621.00
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 33 1.50 --ooooxoxxoxoxxx 621.00
7 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 34 1.50 --ooooooxxoxxx 621.00
8 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 32 1.46 --oooxoooxxx 577.00
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 31 1.46 -oooxoooxxoxxx 577.00
10 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 24 1.46 ---oxooxoxxoxxx 577.00
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 1.42 --oooxxooxxx 534.00
12 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 23 1.42 -ooooxoxxoxxx 534.00
13 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 18 1.38 --ooooxxx 491.00
14 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 28 1.38 --xooooxxx 491.00
15 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 11 1.38 ooxxooooxxx 491.00
16 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 12 1.38 -ooxoxxooxxx 491.00
17 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 25 1.38 --oooxoxxx 491.00
18 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 1.38 -oooxoxoxxx 491.00
19= Lucie SchusterováLucie Schusterová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 22 1.38 ---oxxoxoxxx 491.00
19= Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 29 1.38 --ooxxoxoxxx 491.00
19= Michaela BaklikováMichaela Bakliková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 20 1.38 ooooxxoxoxxx 491.00
22 Anna ČapkováAnna Čapková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
04 10 1.34 ooooxoxxx 449.00
23 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome...
03 7 1.34 oxooxxoxoxxx 449.00
24= Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 19 1.34 -oooxxoxxx 449.00
24= Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 16 1.34 ---oxxoxxx 449.00
26 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 17 1.30 -oooxxx 409.00
27 Pavla KovaříkováPavla Kovaříková
ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni...
03 3 1.30 ooxooxxx 409.00
28 Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 1.30 oooxoxxx 409.00
29 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 15 1.30 oxooxxoxxx 409.00
30 Kateřina TřískováKateřina Třísková
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 6 1.26 oooxxx 369.00
31= Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 26 1.26 -xooxxx 369.00
31= Lucie PekárkováLucie Pekárková
ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni...
04 9 1.26 oxooxxx 369.00
33 Eliška KučerováEliška Kučerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 14 1.26 ooxoxxx 369.00
34 Nela KrsováNela Krsová
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 5 1.26 oxoxoxxx 369.00
Aneta SemeckáAneta Semecká
ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou
05 4 NM xxx 0.00
Bára ProcházkováBára Procházková
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
04 2 NM xxx 0.00
Bára FišerováBára Fišerová
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
05 1 NM xxx 0.00
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 29 6.32 +1.4 m/s x6.32  +1.45.61  +0.06.320.00.00.0 657.00
2 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 27 5.56 +0.0 m/s x3.72  +1.05.56  +0.05.560.00.00.0 494.00
3 Adam VenderAdam Vender
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 16 5.42 +0.6 m/s 5.42  +0.6xx5.420.00.00.0 465.00
4 Jakub CibulecJakub Cibulec
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 25 5.41 +0.0 m/s 5.41  +0.05.35  +1.83.97  +0.05.410.00.00.0 463.00
5 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
04 20 5.30 +1.1 m/s 5.02  +0.04.97  +0.15.30  +1.15.300.00.00.0 441.00
6 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
03 21 5.27 +0.0 m/s 5.23  +0.25.27  +0.05.24  +0.75.270.00.00.0 435.00
7 Šimon MacháčŠimon Macháč
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
03 19 5.15 +1.3 m/s 5.10  +0.74.42  +0.15.15  +1.35.150.00.00.0 411.00
8 Filip RichterFilip Richter
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 9 5.13 +0.8 m/s 4.99  +1.75.03  +0.95.13  +0.85.130.00.00.0 407.00
9 Jakub PapežJakub Papež
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
03 24 5.12 +1.2 m/s 5.08  +0.75.12  +1.25.12  +0.05.120.00.00.0 405.00
10 Michal MelšaMichal Melša
ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova
03 26 5.10 +0.0 m/s 4.91  +0.25.09  +0.15.10  +0.05.100.00.00.0 402.00
11 Martin HojnýMartin Hojný
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 17 5.07 +0.5 m/s 4.97  +0.04.99  +1.45.07  +0.55.070.00.00.0 396.00
12 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 23 5.07 +1.0 m/s 5.07  +1.0xx5.070.00.00.0 396.00
13 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 28 5.05 +0.8 m/s x5.05  +0.8x5.050.00.00.0 392.00
14 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 15 5.04 +0.0 m/s 3.05  +0.55.04  +0.05.00  +1.35.040.00.00.0 390.00
15 Michal ŽižkaMichal Žižka
G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská...
03 12 4.92 +0.5 m/s xx4.92  +0.54.920.00.00.0 367.00
16 Petr SukPetr Suk
G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská...
03 5 4.87 +0.5 m/s 4.87  +0.54.68  +0.44.49  +0.14.870.00.00.0 358.00
17 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 7 4.80 +0.6 m/s 4.66  +0.44.80  +0.64.46  +0.04.800.00.00.0 345.00
18 Oliver PungeOliver Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 13 4.66 +1.1 m/s 4.50  +2.04.13  +0.04.66  +1.14.660.00.00.0 319.00
19 Michal ZrůnaMichal Zrůna
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
03 22 4.63 +1.9 m/s 4.63  +1.94.40  +0.04.35  +0.54.630.00.00.0 313.00
20 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 4.61 -0.6 m/s 4.27  +0.64.61  -0.64.56  +1.04.610.00.00.0 310.00
21 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 18 4.61 +0.0 m/s 4.61  +0.03.61  +0.84.51  +1.44.610.00.00.0 310.00
22 Aleš TrachtaAleš Trachta
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 11 4.55 +1.4 m/s 4.55  +1.4x4.43  +0.04.550.00.00.0 299.00
23 Vojtěch JankůVojtěch Janků
ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova
04 8 4.54 +0.0 m/s 3.67  +1.3x4.54  +0.04.540.00.00.0 297.00
24 Radim SyrovýRadim Syrový
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 10 4.46 +0.8 m/s 4.40  +1.44.46  +0.84.42  +0.54.460.00.00.0 283.00
25 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 4 4.44 +0.3 m/s 4.44  +0.34.43  -0.44.19  +0.24.440.00.00.0 280.00
26 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 3 4.29 -0.4 m/s x4.29  -0.44.13  +0.24.290.00.00.0 254.00
27 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 6 4.19 +0.1 m/s 4.19  +0.1x4.07  +0.04.190.00.00.0 237.00
28 Michal VosáhloMichal Vosáhlo
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
04 14 4.13 +0.1 m/s 3.46  +0.7x4.13  +0.14.130.00.00.0 227.00
29 Lukáš MarešLukáš Mareš
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 1 4.04 +1.3 m/s 3.19  +0.63.91  -0.74.04  +1.34.040.00.00.0 212.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata HromadováBeata Hromadová
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
04 38 5.11 +0.1 m/s 5.11  +0.15.08  -0.15.03  +0.15.110.00.00.0 589.00
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 34 4.99 +0.1 m/s 4.51  +0.04.57  +0.04.99  +0.14.990.00.00.0 557.00
3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 36 4.82 +0.3 m/s 4.60  +0.34.41  +0.04.82  +0.34.820.00.00.0 511.00
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 32 4.81 +0.0 m/s 4.81  +0.04.61  +0.04.37  +0.04.810.00.00.0 508.00
5 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 37 4.77 +0.3 m/s 4.72  +0.24.73  +0.04.77  +0.34.770.00.00.0 498.00
6 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 31 4.77 -0.2 m/s 4.77  -0.24.33  +0.04.59  +0.34.770.00.00.0 498.00
7 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 35 4.76 +0.0 m/s 4.46  +0.04.76  +0.04.66  +0.04.760.00.00.0 495.00
8 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 33 4.72 +0.6 m/s 4.37  +0.04.48  +0.04.72  +0.64.720.00.00.0 485.00
9 Michaela VíchováMichaela Víchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 23 4.58 +0.0 m/s 4.36  -0.44.50  -0.24.58  +0.04.580.00.00.0 448.00
10 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 22 4.47 -0.5 m/s 4.47  -0.5 -0.4 +0.04.470.00.00.0 421.00
11 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 30 4.43 +0.1 m/s 4.21  +0.04.43  +0.14.38  +0.04.430.00.00.0 411.00
12 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 16 4.43 +0.5 m/s 4.36  +0.04.33  -0.14.43  +0.54.430.00.00.0 411.00
13 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 21 4.41 -0.5 m/s 4.10  -0.44.41  -0.54.16  +0.34.410.00.00.0 406.00
14 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome...
04 25 4.40 +0.0 m/s 4.32  -0.14.40  +0.04.00  +0.24.400.00.00.0 403.00
15 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 27 4.40 +0.1 m/s  +0.04.40  +0.14.32  +0.04.400.00.00.0 403.00
16 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
04 20 4.37 -0.6 m/s 4.37  -0.64.28  -0.64.12  +0.14.370.00.00.0 396.00
17 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12 4.33 +0.8 m/s 3.94  +0.23.75  +0.04.33  +0.84.330.00.00.0 386.00
18 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 29 4.31 +0.0 m/s 4.31  +0.04.31  +0.34.26  +0.04.310.00.00.0 381.00
19 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 19 4.24 -0.4 m/s 4.24  -0.44.18  -0.44.06  +0.44.240.00.00.0 364.00
20 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 28 4.23 +0.0 m/s  +0.04.23  +0.0 +0.04.230.00.00.0 362.00
21 Viktorie KottováViktorie Kottová
ZŠ Neratovice, Školní 900ZŠ Neratovice, Školní 900
04 11 4.16 +0.8 m/s 3.91  +0.5 +0.34.16  +0.84.160.00.00.0 345.00
22 Barbora MařasováBarbora Mařasová
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
04 1 4.14 +0.0 m/s 4.14  +0.04.14  +0.44.07  +0.04.140.00.00.0 340.00
23 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 17 4.13 -0.3 m/s 3.84  +0.04.13  -0.34.12  +0.44.130.00.00.0 338.00
24 Eliška RůžičkováEliška Růžičková
ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome...
04 18 4.09 +0.4 m/s  -0.43.91  -0.34.09  +0.44.090.00.00.0 329.00
25 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
04 7 4.08 -0.1 m/s 4.08  -0.13.90  +0.53.97  +0.04.080.00.00.0 326.00
26 Adriana PetrikováAdriana Petriková
ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19
04 26 4.08 +0.4 m/s 3.68  -0.23.78  +0.04.08  +0.44.080.00.00.0 326.00
27 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 9 3.97 +0.0 m/s  +0.4 +0.03.97  +0.03.970.00.00.0 301.00
28 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 14 3.96 +0.0 m/s 3.96  +0.0 -0.1 +0.93.960.00.00.0 299.00
29 Helena VoráčkováHelena Voráčková
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
03 6 3.84 +0.6 m/s 3.68  +0.03.84  +0.63.62  +0.13.840.00.00.0 272.00
30 Petra VeverkováPetra Veverková
ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlí...
04 3 3.79 +0.0 m/s 3.79  +0.03.48  +0.43.27  +0.63.790.00.00.0 261.00
31 Natálie SkýpalováNatálie Skýpalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13 3.66 +0.0 m/s 3.61  +0.03.66  +0.03.31  +0.83.660.00.00.0 233.00
32 Aneta BurianováAneta Burianová
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
03 5 3.65 +0.8 m/s 3.62  +0.03.65  +0.8 +0.23.650.00.00.0 231.00
33 Marcela VolkováMarcela Volková
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
04 15 3.64 +0.0 m/s 3.64  +0.0 +0.0 +0.73.640.00.00.0 229.00
34 Michaela ChocováMichaela Chocová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
04 10 3.62 +0.4 m/s 3.62  +0.43.22  +0.03.59  +0.63.620.00.00.0 225.00
35 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 24 3.62 +0.0 m/s 3.62  +0.0 -0.1 +0.53.620.00.00.0 225.00
36 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 4 3.52 +0.4 m/s  +0.03.18  +0.43.52  +0.43.520.00.00.0 204.00
37 Veronika RoutováVeronika Routová
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
03 2 3.32 -0.1 m/s 3.32  -0.13.07  +0.33.11  +0.13.320.00.00.0 165.00
38 Aneta PelouškováAneta Peloušková
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
04 8 2.96 +0.3 m/s 2.90  +0.12.96  +0.32.52  +0.02.960.00.00.0 100.00
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena VoráčkováHelena Voráčková
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
03 38 10.50 09.94x10.5010.500.00.00.0 562.00
2 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 37 10.43 10.4210.4309.7410.430.00.00.0 558.00
3 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 36 10.24 10.2409.2509.6610.240.00.00.0 545.00
4 Beata HromadováBeata Hromadová
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
04 33 10.04 09.4410.0409.6710.040.00.00.0 532.00
5 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 35 09.76 x09.4409.7609.760.00.00.0 514.00
6 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome...
04 34 09.52 08.0809.0409.5209.520.00.00.0 498.00
7 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 27 09.13 08.3508.4609.1309.130.00.00.0 473.00
8 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 26 08.77 08.7707.6307.4708.770.00.00.0 449.00
9 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 32 08.27 08.2708.2708.0708.270.00.00.0 417.00
10 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 29 08.24 07.5308.2408.2408.240.00.00.0 415.00
11 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 22 08.24 06.9408.0008.2408.240.00.00.0 415.00
12 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 31 08.22 07.9608.2008.2208.220.00.00.0 414.00
13 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 18 07.97 07.9706.61x07.970.00.00.0 397.00
14 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 25 07.80 07.5707.80x07.800.00.00.0 386.00
15 Marcela VolkováMarcela Volková
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
04 30 07.67 07.6706.9607.3807.670.00.00.0 378.00
16 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome...
03 16 07.65 07.4007.6506.6207.650.00.00.0 377.00
17 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 28 07.55 06.8507.3107.5507.550.00.00.0 370.00
18 Barbora MařasováBarbora Mařasová
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
04 1 07.28 07.2807.1207.1207.280.00.00.0 353.00
19 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
04 13 07.28 06.4007.0007.2807.280.00.00.0 353.00
20 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
04 23 07.21 07.1007.2106.7207.210.00.00.0 348.00
21 Lucie PekárkováLucie Pekárková
ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni...
04 8 07.20 x07.0207.2007.200.00.00.0 348.00
22 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 12 07.18 07.1706.6707.1807.180.00.00.0 347.00
23 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 20 07.17 06.6607.1706.1107.170.00.00.0 346.00
24 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 11 07.16 06.6407.1606.3207.160.00.00.0 345.00
25 Adriana PetrikováAdriana Petriková
ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19
04 4 07.10 06.3506.2607.1007.100.00.00.0 341.00
26 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 17 07.07 06.3207.07x07.070.00.00.0 340.00
27 Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 15 07.05 07.0407.05x07.050.00.00.0 338.00
28 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 19 07.01 07.0106.81x07.010.00.00.0 336.00
29 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 21 06.77 06.7706.56x06.770.00.00.0 320.00
30 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 06.72 06.0206.72x06.720.00.00.0 317.00
31 Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 9 06.53 06.5306.46x06.530.00.00.0 305.00
32 Kateřina TřískováKateřina Třísková
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 14 06.31 x06.31x06.310.00.00.0 291.00
33 Eliška KučerováEliška Kučerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 7 06.13 06.1306.0305.6806.130.00.00.0 280.00
34 Michaela VíchováMichaela Víchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10 06.11 06.1105.66x06.110.00.00.0 278.00
35 Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 24 05.60 xx05.6005.600.00.00.0 246.00
36 Natálie SkýpalováNatálie Skýpalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 2 05.40 x05.40x05.400.00.00.0 233.00
37 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 6 04.90 x04.90x04.900.00.00.0 202.00
38 Aneta BurianováAneta Burianová
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
03 3 04.44 x04.44x04.440.00.00.0 173.00
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 32 14.56 14.2213.8414.5614.560.00.00.0 763.00
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 31 13.74 13.7413.3413.1313.740.00.00.0 712.00
3 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 20 12.89 12.8912.8012.1412.890.00.00.0 661.00
4 Richard StruškaRichard Struška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 30 12.39 10.3811.7912.3912.390.00.00.0 630.00
5 Jakub CibulecJakub Cibulec
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 29 11.91 10.1711.6411.9111.910.00.00.0 601.00
6 Miroslav PolívkaMiroslav Polívka
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 21 11.62 11.6210.6711.2011.620.00.00.0 583.00
7 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 28 11.46 11.4610.8911.2211.460.00.00.0 574.00
8 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 9 11.11 11.1110.24x11.110.00.00.0 553.00
9 Jan JelínekJan Jelínek
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 27 10.89 10.5910.89x10.890.00.00.0 539.00
10 Martin HojnýMartin Hojný
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 24 10.64 10.6410.58x10.640.00.00.0 524.00
11 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 17 10.40 10.0910.2110.4010.400.00.00.0 510.00
12 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 16 10.28 10.2610.1210.2810.280.00.00.0 502.00
13 Matyáš BímMatyáš Bím
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
04 14 10.27 10.0909.8110.2710.270.00.00.0 502.00
14 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
03 18 10.22 x10.2210.0210.220.00.00.0 499.00
15 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 22 10.16 10.1609.7810.0610.160.00.00.0 495.00
16 Erik SlatinskýErik Slatinský
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
04 15 10.16 08.8509.5910.1610.160.00.00.0 495.00
17 Aleš ŠkodaAleš Škoda
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 19 09.98 09.9809.2209.9609.980.00.00.0 484.00
18 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 25 09.91 09.3409.2909.9109.910.00.00.0 480.00
19 Filip RichterFilip Richter
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 10 09.85 09.4108.4809.8509.850.00.00.0 477.00
20 Jakub PapežJakub Papež
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
03 13 09.80 09.8009.6509.4509.800.00.00.0 474.00
21 Michal ZrůnaMichal Zrůna
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
03 23 09.69 08.3509.69x09.690.00.00.0 467.00
22 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 11 09.65 09.6009.0809.6509.650.00.00.0 465.00
23 Michal MelšaMichal Melša
ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova
03 26 09.63 09.63xx09.630.00.00.0 463.00
24 Jan HofmanJan Hofman
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 7 09.51 09.2208.0909.5109.510.00.00.0 456.00
25 Martin MíčekMartin Míček
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
03 12 09.38 09.0309.3808.6809.380.00.00.0 448.00
26 Michal ŽižkaMichal Žižka
G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská...
03 3 09.07 07.8508.8109.0709.070.00.00.0 430.00
27 Adam VenderAdam Vender
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 2 08.86 x08.86x08.860.00.00.0 417.00
28 Oliver PungeOliver Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 08.76 08.5608.7408.7608.760.00.00.0 411.00
29 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 08.37 08.3708.3307.8208.370.00.00.0 388.00
30 Šimon MacháčŠimon Macháč
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
03 6 08.35 08.0408.2108.3508.350.00.00.0 387.00
31 Radim SyrovýRadim Syrový
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 1 08.04 08.04xx08.040.00.00.0 369.00
32 Lukáš DošlíkLukáš Došlík
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
04 8 07.65 x07.65x07.650.00.00.0 346.00
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
04 27 85.97 0.00.00.00.00.00.00.0 624.00
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 26 76.09 0.00.00.00.00.00.00.0 535.00
3 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 25 75.89 0.00.00.00.00.00.00.0 533.00
4 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 24 70.88 0.00.00.00.00.00.00.0 489.00
5 Marek PsenicaMarek Psenica
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
04 1 69.71 0.00.00.00.00.00.00.0 479.00
6 Petr SukPetr Suk
G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská...
03 20 67.97 0.00.00.00.00.00.00.0 463.00
7 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 21 65.25 0.00.00.00.00.00.00.0 439.00
8 Dominik CsiderDominik Csider
G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská...
04 23 64.40 0.00.00.00.00.00.00.0 432.00
9 Petr ProkešPetr Prokeš
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
03 22 63.90 0.00.00.00.00.00.00.0 428.00
10 Dominik FoltasDominik Foltas
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
04 15 63.75 0.00.00.00.00.00.00.0 426.00
11 Tomáš TošovskýTomáš Tošovský
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 17 63.36 0.00.00.00.00.00.00.0 423.00
12 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 19 62.40 0.00.00.00.00.00.00.0 414.00
13 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
03 18 55.23 0.00.00.00.00.00.00.0 352.00
14 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 7 54.17 0.00.00.00.00.00.00.0 343.00
15 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 12 53.86 0.00.00.00.00.00.00.0 341.00
16 Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 14 52.86 0.00.00.00.00.00.00.0 332.00
17 Lukáš MarešLukáš Mareš
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 6 52.12 0.00.00.00.00.00.00.0 326.00
18 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 13 50.71 0.00.00.00.00.00.00.0 314.00
19 Matouš VrabecMatouš Vrabec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 10 50.39 0.00.00.00.00.00.00.0 311.00
20 Aleš TrachtaAleš Trachta
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 11 49.26 0.00.00.00.00.00.00.0 302.00
21 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 16 48.26 0.00.00.00.00.00.00.0 293.00
22 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 9 47.94 0.00.00.00.00.00.00.0 290.00
23 Vojtěch JankůVojtěch Janků
ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova
04 4 42.42 0.00.00.00.00.00.00.0 244.00
24 Michal VosáhloMichal Vosáhlo
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
04 5 41.18 0.00.00.00.00.00.00.0 234.00
25 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 3 36.97 0.00.00.00.00.00.00.0 199.00
26 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 8 34.09 0.00.00.00.00.00.00.0 176.00
27 Petr PhamPetr Pham
ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova
04 2 33.17 0.00.00.00.00.00.00.0 169.00
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 32 53.29 0.0 521.00
2 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 1 52.68 0.0 513.00
3 Lucie SchusterováLucie Schusterová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 35 52.53 0.0 511.00
4 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 37 51.25 0.0 495.00
5 Eliška RůžičkováEliška Růžičková
ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome...
04 31 50.94 0.0 491.00
6 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 36 50.60 0.0 487.00
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 34 49.94 0.0 479.00
8 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 24 48.25 0.0 457.00
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 28 48.08 0.0 455.00
10 Nela KrsováNela Krsová
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 27 44.61 0.0 412.00
11 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 43.48 0.0 398.00
12 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29 43.28 0.0 396.00
13 Michaela BaklikováMichaela Bakliková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 26 41.45 0.0 373.00
14 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 12 41.36 0.0 372.00
15 Veronika RoutováVeronika Routová
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
03 23 41.27 0.0 371.00
16 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 25 41.22 0.0 370.00
17 Michaela ChocováMichaela Chocová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
04 21 39.79 0.0 353.00
18 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 33 39.11 0.0 344.00
19 Pavla KovaříkováPavla Kovaříková
ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni...
03 22 38.69 0.0 339.00
20 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 16 38.23 0.0 334.00
21 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 15 37.50 0.0 325.00
22 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 37.34 0.0 323.00
23 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 18 36.84 0.0 317.00
24 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 19 36.48 0.0 313.00
25 Aneta SemeckáAneta Semecká
ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou
05 20 35.05 0.0 295.00
26 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 34.55 0.0 289.00
27 Anna ČapkováAnna Čapková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
04 17 33.92 0.0 282.00
28 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 33.58 0.0 278.00
29 Aneta PelouškováAneta Peloušková
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
04 10 32.65 0.0 267.00
30 Petra VeverkováPetra Veverková
ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlí...
04 14 31.03 0.0 247.00
31 Bára ProcházkováBára Procházková
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
04 8 30.98 0.0 247.00
32 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 13 28.62 0.0 219.00
33 Bára FišerováBára Fišerová
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
05 3 28.10 0.0 213.00
34 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 27.79 0.0 209.00
35 Viktorie KottováViktorie Kottová
ZŠ Neratovice, Školní 900ZŠ Neratovice, Školní 900
04 2 26.30 0.0 192.00
36 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4 26.21 0.0 191.00
37 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 24.00 0.0 166.00
Celkem 37 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2605
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2330
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2297
4 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2264
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2248
6 Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 2161
7 Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2156
8 Richard StruškaRichard Struška 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2113
9 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2112
10 Jakub PapežJakub Papež 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 2111
11 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2058
12 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 2039
13 Tomáš TošovskýTomáš Tošovský 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 2035
14 Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2022
15 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2016
16 Miroslav PolívkaMiroslav Polívka 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2013
17 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1996
18 Filip RichterFilip Richter 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 1978
19 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 1970
20 Matěj ŠkachaMatěj Škacha 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1956
21 Šimon MacháčŠimon Macháč 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 1955
22 Martin MíčekMartin Míček 03 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 1937
23 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 1934
24 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1903
25 Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 1901
26 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 1897
27 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 1890
28 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 1869
29 Dominik CsiderDominik Csider 04 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 1856
30 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 1848
31 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 1823
32 Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1803
33 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1795
34 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1770
35 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1761
36 Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 1753
37 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 1736
38 Michal MelšaMichal Melša 03 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 1732
39= Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1728
39= Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1728
41 Dominik FoltasDominik Foltas 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 1721
42 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1705
43 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L... 1704
44 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N... 1684
45 Radim SyrovýRadim Syrový 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 1676
46 Jan JelínekJan Jelínek 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1671
47 Petr SukPetr Suk 03 G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská... 1640
48 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40 1629
49 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1614
50 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1602
51 Petr PhamPetr Pham 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 1578
52 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 1568
53 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 1559
54 Aleš TrachtaAleš Trachta 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 1524
55 Vojtěch JankůVojtěch Janků 04 ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova 1475
56 Marek PsenicaMarek Psenica 04 ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70 1446
57 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 1298
58 Michal VosáhloMichal Vosáhlo 04 ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399 1171
59 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1159
Celkem 59 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 2483
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2342
3 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 JAC BrnoJAC Brno 2292
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2287
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2250
6 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 2149
7 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2137
8 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2113
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2096
10 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2092
11 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2060
12 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2048
13 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2042
14 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2031
15 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2016
16 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1992
17 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1989
18 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1988
19 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1980
20 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1960
21 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1952
22 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1949
23 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1936
24 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 1920
25 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1895
26 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1886
27 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1883
28 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1858
29 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1857
30 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 1849
31 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1847
32 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 1830
33 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1823
34 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1815
35 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 1806
36 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1803
37 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1797
38 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1797
39 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1776
40 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1775
41 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1740
42 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 1737
43 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1733
44 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1725
45 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 1709
46 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1705
47 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1673
48 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome... 1665
49 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1637
50 Helena VoráčkováHelena Voráčková 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 1628
51 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 1626
52 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1612
53 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1592
54 Adriana PetrikováAdriana Petriková 04 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 1590
55 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1566
56 Stela HolasováStela Holasová 04 JAC BrnoJAC Brno 1538
57 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Neratovice, Školní 900ZŠ Neratovice, Školní 900 1536
58 Nela KrsováNela Krsová 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 1533
59 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 1498
60 Antonie BočkováAntonie Bočková 04 JAC BrnoJAC Brno 1398
61 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1383
62 Petra VeverkováPetra Veverková 04 ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlí... 1364
63 Pavla KovaříkováPavla Kovaříková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni... 1290
64 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1282
65 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1281
66 Michaela ChocováMichaela Chocová 04 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1270
67 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1216
68 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1204
69 Veronika RoutováVeronika Routová 03 ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky 1143
70 Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 1104
71 Aneta PelouškováAneta Peloušková 04 G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské... 1103
72 Aneta SemeckáAneta Semecká 05 ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou 1054
73 Natálie SkýpalováNatálie Skýpalová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0859
74 Bára ProcházkováBára Procházková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 0682
75 Bára FišerováBára Fišerová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova... 0652
Celkem 75 závodníků