výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále atletického čtyřboje

Opava (10. 10. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.90 Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 30 1.78 ----------oxooxoxxx 610.00
2 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 28 1.66 ----oooooooxxx 512.00
3 Richard StruškaRichard Struška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 27 1.66 -----ooxooxoxoxxx 512.00
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 29 1.66 -----oo-xoxxoxoxxx 512.00
5 Jan HofmanJan Hofman
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 20 1.62 -ooxooxxoxooooxxx 480.00
6 Tomáš TošovskýTomáš Tošovský
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 25 1.62 ----oooxooxoxxx 480.00
7 Martin MíčekMartin Míček
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
03 24 1.58 --o-oooooxxx 449.00
8 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 16 1.58 o-o--oooxoxxx 449.00
9 Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 18 1.58 o--o-ooxoxoxxx 449.00
10 Jan JelínekJan Jelínek
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 21 1.58 --oooooxxoxoxxx 449.00
11 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 19 1.58 ----ooxooxxoxxx 449.00
12 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 23 1.58 -o-o-xooxoxxoxxx 449.00
13 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 26 1.54 --ooooooxxx 419.00
14= Miroslav PolívkaMiroslav Polívka
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 4 1.54 -oooxooooxxx 419.00
14= Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 1.54 -oooooxooxxx 419.00
16 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
03 14 1.54 ---ooooxoxxx 419.00
17 Dominik CsiderDominik Csider
G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675G a ZŠ Jirkov, Krušnohorská...
04 10 1.54 -xoooxooxxoxoxxx 419.00
18 Lukáš DošlíkLukáš Došlík
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
04 11 1.54 -oooooxoxxoxxx 419.00
19 Erik SlatinskýErik Slatinský
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
04 15 1.50 -ooooxoxoxxx 389.00
20 Matouš VrabecMatouš Vrabec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 8 1.50 -ooooxxoxxoxxx 389.00
21 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 17 1.46 --oooxoxxx 360.00
22 Petr ProkešPetr Prokeš
ZŠ Břeclav, Slovácká 40ZŠ Břeclav, Slovácká 40
03 12 1.46 -oooxoxxoxxx 360.00
23 Aleš ŠkodaAleš Škoda
ZŠ Trutnov, Komenského 399ZŠ Trutnov, Komenského 399
03 5 1.42 -ooxxooxxx 331.00
24= Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 1.42 -oooxoxxx 331.00
24= Marek PsenicaMarek Psenica
ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70ZŠ Zubří, ul. Hlavní 70
04 1 1.42 --ooxoxxx 331.00
26 Petr PhamPetr Pham
ZŠ Polička, MasarykovaZŠ Polička, Masarykova
04 13 1.42 --oxoxxoxxx 331.00
27= Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 22 1.38 -oooxxx 303.00
27= Matyáš BímMatyáš Bím
ZŠ Arbesova, Jablonec nad NisouZŠ Arbesova, Jablonec nad N...
04 2 1.38 --ooxxx 303.00
29 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček
ZŠ a MŠ České Budějovice, L.KubyZŠ a MŠ České Budějovice, L...
03 3 1.38 xoxxoxoxoxxx 303.00
30 Dominik FoltasDominik Foltas
G J.Škody, Přerov, Komenského 29G J.Škody, Přerov, Komenské...
04 9 1.26 xoxxx 225.00
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 10.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 Body
1 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 37 1.58 ----ooooxxooxoxxx 712.00
2 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 21 1.54 -oooooooxxoxoxxx 666.00
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 35 1.54 ----oooooxxoxxx 666.00
4 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 36 1.50 ---ooooooxxx 621.00
5 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 27 1.50 -oooooxoooxxx 621.00
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 33 1.50 --ooooxoxxoxoxxx 621.00
7 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 34 1.50 --ooooooxxoxxx 621.00
8 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 32 1.46 --oooxoooxxx 577.00
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 31 1.46 -oooxoooxxoxxx 577.00
10 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 24 1.46 ---oxooxoxxoxxx 577.00
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 1.42 --oooxxooxxx 534.00
12 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 23 1.42 -ooooxoxxoxxx 534.00
13 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 18 1.38 --ooooxxx 491.00
14 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 28 1.38 --xooooxxx 491.00
15 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 11 1.38 ooxxooooxxx 491.00
16 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 12 1.38 -ooxoxxooxxx 491.00
17 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 25 1.38 --oooxoxxx 491.00
18 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 1.38 -oooxoxoxxx 491.00
19= Lucie SchusterováLucie Schusterová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 22 1.38 ---oxxoxoxxx 491.00
19= Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 29 1.38 --ooxxoxoxxx 491.00
19= Michaela BaklikováMichaela Bakliková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 20 1.38 ooooxxoxoxxx 491.00
22 Anna ČapkováAnna Čapková
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
04 10 1.34 ooooxoxxx 449.00
23 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, Komenského 828ZŠ Týniště nad Orlicí, Kome...
03 7 1.34 oxooxxoxoxxx 449.00
24= Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 19 1.34 -oooxxoxxx 449.00
24= Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 16 1.34 ---oxxoxxx 449.00
26 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 17 1.30 -oooxxx 409.00
27 Pavla KovaříkováPavla Kovaříková
ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni...
03 3 1.30 ooxooxxx 409.00
28 Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 1.30 oooxoxxx 409.00
29 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 15 1.30 oxooxxoxxx 409.00
30 Kateřina TřískováKateřina Třísková
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 6 1.26 oooxxx 369.00
31= Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 26 1.26 -xooxxx 369.00
31= Lucie PekárkováLucie Pekárková
ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 4ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrni...
04 9 1.26 oxooxxx 369.00
33 Eliška KučerováEliška Kučerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 14 1.26 ooxoxxx 369.00
34 Nela KrsováNela Krsová
ZŠ Přeštice, J.HlávkyZŠ Přeštice, J.Hlávky
04 5 1.26 oxoxoxxx 369.00
Aneta SemeckáAneta Semecká
ZŠ T.G.M.,Lomnice nad PopelkouZŠ T.G.M.,Lomnice nad Popelkou
05 4 NM xxx 0.00
Bára ProcházkováBára Procházková
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
04 2 NM xxx 0.00
Bára FišerováBára Fišerová
ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova 285ZŠ Týn nad Vltavou, Žižkova...
05 1 NM xxx 0.00
Celkem 37 závodníků