výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Silvestrovská hala

Jablonec nad Nisou (27. 12. 2018)

Skok daleký - Muži

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 6.81
2 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 6.48
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6.37
4 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6.36
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.29
6 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.20
7 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 6.18
8 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 6.05
9= David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 6.01
9= Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.01
11 Ladislav VílaLadislav Víla
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 5.85
12 Jan KrálJan Král
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 5.79
13 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.75
14 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.56
15 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.53
16 Timotej HasziesTimotej Haszies
NITRANITRA
00 5.46
17 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5.39
18 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.36
19 David ČechtickýDavid Čechtický
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.33
20 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.26
21 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.20
22 Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.09
23 Matěj BartoňMatěj Bartoň
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4.85
24 Matěj ŽítekMatěj Žítek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
98 4.78
25 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4.77
26 Jan RichtrJan Richtr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4.75
27 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 4.55
28 Jakub LimberskýJakub Limberský
AK BílinaAK Bílina
05 4.49
29 David (H) BárdošDavid (H) Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 4.19
30 Jan JechJan Jech
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.02
31= Matěj MaršíkMatěj Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.91
31= David KucDavid Kuc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.91
33 Jan BernatJan Bernat
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.88
34= Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3.87
34= Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.87
36 Jakub DušekJakub Dušek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.81
37 Michal GschwentnerMichal Gschwentner
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.68
38 Matěj WolfMatěj Wolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.65
39 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.49
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Ženy

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5.37
2 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.13
3 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 4.96
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.93
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.85
6 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.84
7 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.71
8 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 4.62
9 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.56
10 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.55
11 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.53
12 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 4.52
13 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.49
14 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.46
15 Lucie SajdlováLucie Sajdlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 4.45
16 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.42
17 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.41
18 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.40
19 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4.39
20 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 4.38
21 Johanka NovotnáJohanka Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.33
22 Marie KordováMarie Kordová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.32
23 Nicole VeroňkováNicole Veroňková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4.31
24= Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 4.29
24= Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 4.29
26 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.23
27 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.20
28 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.19
29 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.09
30 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4.03
31 Anna HájkováAnna Hájková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.93
32 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.66
33 Ema PolomskáEma Polomská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3.55
34 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.32
35 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 3.31
36 Veronika ŠimurdováVeronika Šimurdová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 3.08
Lucie JechováLucie Jechová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 NM
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11.14
2 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10.53
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj WolfMatěj Wolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 08.32
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12.42
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 10.99
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 10.69
4 Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10.47
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 09.12
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 08.48
7 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 08.44
8 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 08.26
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 08.23
10 Lucie JechováLucie Jechová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 07.76
11 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.39
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13.22
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 12.62
3 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10.62
4 Matěj BartoňMatěj Bartoň
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 10.43
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 NM
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 08.59
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Claudia TracheClaudia Trache
DDRESDDRES
77 08.08
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.21
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 10.53
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 09.19
4 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 08.15
5 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 08.14
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 14.39
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 14.29
3 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 12.76
4 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 11.24
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10.60
6 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 09.47
7 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 08.08
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 13.28
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 13.88
2 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 10.39
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12.09
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 11.51
3 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.25
4 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 11.10
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 10.25
6 Jan KrálJan Král
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 09.94
7 Ladislav VílaLadislav Víla
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 09.86
8 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 09.00
9 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 08.72
Celkem 9 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 09.30
2 Jakub DušekJakub Dušek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 07.70
3 Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 06.80
4 Jan BernatJan Bernat
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 06.60
5 Sebastián VeselýSebastián Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.65
6 Radek ŠťastnýRadek Šťastný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 05.10
7 Luboš LopreisLuboš Lopreis
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 05.00
8 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 04.55
9 Vít SveigerVít Sveiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 03.60
10 Tobiáš ChoděraTobiáš Choděra
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
11 03.10
11 Adam RaabeAdam Raabe
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
11 03.05
Celkem 11 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jarmila NovákováJarmila Nováková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
07 09.20
2 Pavla PůčkováPavla Půčková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
07 06.65
3 Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
09 06.50
4 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 06.30
5 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 05.75
6= Šárka SveigerováŠárka Sveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 05.45
6= Anna PůčkováAnna Půčková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
07 05.45
8= Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.30
8= Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 05.30
10 Klára NálevkováKlára Nálevková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 05.10
11 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.05
12 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.00
13 Adéla PitákováAdéla Pitáková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
10 04.60
14 Klára DušánkováKlára Dušánková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 04.10
15 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 03.40
16 . Vetešníková. Vetešníková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
13 03.00
17 Kristýna KopalováKristýna Kopalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 02.25
Celkem 17 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žáci

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj PitákMatěj Piták 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 12:25.7
2 Filip KlazarFilip Klazar 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 12:52.9
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11:24.2
2 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11:56.9
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12:55.5
4 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 13:11.7
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:53.7
6 Barbora DuždováBarbora Duždová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14:32.5
7 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14:32.7
8 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 14:45.9
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Veteránky

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10:27.3
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:40.1
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:12.5
3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18:06.2
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:33.4
2 Štěpánka PohlováŠtěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16:51.4
3 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16:59.9
4 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:05.0
5 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:22.4
6 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19:01.0
7 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19:08.4
8 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 19:22.4
9 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20:24.9
10 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20:33.2
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:38.8
2 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19:00.2
3 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 20:30.1
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21:50.7
2 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:30.8
3 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22:42.1
4 Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:19.8
5 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 24:24.2
6 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24:57.6
7 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26:59.9
8 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27:16.8
9 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27:25.5
10 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27:33.6
11 Václav Pavel HavelkaVáclav Pavel Havelka 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31:05.3
12 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 31:15.4
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Ženy

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23:29.8
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 29:16.3
Celkem 2 závodníků

30 m - Muži

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 02.87
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 02.88
3 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 02.92
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 02.95
5 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 02.96
6 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 02.97
7 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 02.98
8 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.02
9 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.06
10= Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 03.07
10= František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 03.07
12 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 03.08
13 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 03.09
14 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.11
15= Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 03.13
15= David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.13
17 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 03.15
18= Timotej HasziesTimotej Haszies 00 NITRANITRA 03.17
18= Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 03.17
18= Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.17
21= Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 03.20
21= Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.20
21= Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.20
21= Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.20
25 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 03.23
26 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.26
27 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 03.27
28= Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.28
28= Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 03.28
30 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 03.30
31 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 03.31
32= Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.33
32= Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.33
34 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.35
35 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.37
36 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 03.40
37 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.43
38 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.50
39 Daniel SporyschDaniel Sporysch 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 03.51
40 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 03.62
41= Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 03.69
41= David (H) BárdošDavid (H) Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 03.69
43 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 03.78
44 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.87
45 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.93
46 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.14
47 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 04.15
48 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 04.24
49 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.25
50 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.30
51 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.62
Celkem 51 závodníků

30 m - Ženy

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.35
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.42
3= Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 03.48
3= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.48
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.54
6 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.55
7= Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 03.60
7= Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.60
9 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.61
10 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.62
11 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.65
12 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 03.66
13 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.67
14 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 03.68
15= Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.68
15= Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.68
17 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 03.69
18 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 03.70
19 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 03.72
20= Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.73
20= Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 03.73
22 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.75
23= Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.77
23= Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.77
25 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 03.79
26 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 03.80
27= Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 03.82
27= Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.82
29 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 03.83
30= Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 03.85
30= Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 03.85
30= Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 03.85
33 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.86
34= Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 03.87
34= Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.87
36 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 03.88
37 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.90
38= Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.92
38= Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 03.92
38= Tereza TůmováTereza Tůmová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 03.92
38= Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 03.92
42= Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.94
42= Anna HájkováAnna Hájková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 03.94
44 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.07
45 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 04.08
46 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 04.10
47 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.13
48 Nela BohatáNela Bohatá 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.14
49 Lucie JechováLucie Jechová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.16
50 Veronika ŠimurdováVeronika Šimurdová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 04.21
51 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.28
52 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 04.32
53 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.37
54 Alena RychnováAlena Rychnová 66 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.38
55 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 04.45
56 Pavlína ČapkováPavlína Čapková 04 FrýdlantFrýdlant 04.81
Celkem 56 závodníků

30 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 03.89
2 Jakub DušekJakub Dušek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.19
3 Jan BernatJan Bernat 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.28
4 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.46
5 Sebastián VeselýSebastián Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.47
6 Dan MochalDan Mochal 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.55
7 Luboš LopreisLuboš Lopreis 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 05.06
8 Tobiáš ChoděraTobiáš Choděra 11 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 05.20
9 Vít SveigerVít Sveiger 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 05.37
10 Jan MašekJan Mašek 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 05.43
11 Adam RaabeAdam Raabe 11 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 05.99
Celkem 11 závodníků

30 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 27.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 04.24
2 Pavla PůčkováPavla Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 04.25
3 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 04.32
4 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.43
5 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 04.67
6= Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.70
6= Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 04.70
8 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.85
9 Klára DušánkováKlára Dušánková 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.95
10 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 04.97
11= Šárka SveigerováŠárka Sveigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.98
11= Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 04.98
13 Klára NálevkováKlára Nálevková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 05.12
14 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 05.24
15 Viktorie NovákováViktorie Nováková 09 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 05.29
16 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 05.50
17 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 05.80
18 . Vetešníková. Vetešníková 13 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 06.13
19 Kristýna KopalováKristýna Kopalová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
Celkem 19 závodníků