výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)
Skok vysoký - Muži (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2.01 813
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2.01 813
3 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.98 785
Skok vysoký - Muži (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RejhaJan Rejha 991006 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.95 758
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.89 705
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.83 653
Skok vysoký - Junioři (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.92 731
2 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.89 705
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.89 705
Skok vysoký - Junioři (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.80 627
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.71 552
3 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1.68 528
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.86 679
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.80 627
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.77 602
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.71 552
2 David TermerDavid Termer 020325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.71 552
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.68 528
Skok vysoký - Žáci (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.80 627
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.80 627
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.77 602
Skok vysoký - Žáci (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.71 552
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 050609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.68 528
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.56 434
Skok vysoký - Ženy (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.77 941
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.71 867
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 1.65 795
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.65 795
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.62 759
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.74 903
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.71 867
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.65 795
Skok vysoký - Dorostenky (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.68 830
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.65 795
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.62 759
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.59 724
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.65 795
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 1.59 724
Skok o tyči - Muži (neděle, 10.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5.05 926
2 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.95 895
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.75 834
Skok o tyči - Muži (neděle, 10.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RejhaJan Rejha 991006 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3.95 603
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.85 576
3 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3.75 549
Skok o tyči - Junioři (neděle, 10.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.75 549
2 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.45 469
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.35 444
Skok o tyči - Junioři (neděle, 10.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.35 716
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.15 659
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 3.95 603
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 10.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3.45 469
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 021112 AC PardubiceAC Pardubice 3.35 444
3 David TermerDavid Termer 020325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.25 418
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 10.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.35 716
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.15 659
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 4.05 631
Skok o tyči - Žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.95 603
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.55 496
3 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.35 444
Skok daleký - Muži (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.50 935
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.39 908
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.13 845
Skok daleký - Junioři (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 7.13 845
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.95 802
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.91 792
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.78 762
2 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.68 739
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.54 707
Skok daleký - Žáci (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.14 617
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6.10 608
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5.97 580
Skok daleký - Ženy (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.18 905
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.09 877
Skok daleký - Juniorky (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.02 856
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 5.85 804
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.50 700
Skok daleký - Dorostenky (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6.00 850
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.47 691
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.41 674
Skok daleký - Žákyně (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.54 712
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.44 683
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 045225 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5.36 660
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.13 736
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.19 608
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.91 589
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.07 600
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.05 533
3 Adéla HusákováAdéla Husáková 045730 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.93 525
Vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 8.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.81 656
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.39 630
3 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.31 625
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.83 850
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.38 620
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.59 700
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.28 614
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.63 571
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 14.34 749
2 David TermerDavid Termer 020325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.46 695
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.75 652
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.17 678
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.87 659
3 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.36 628
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.65 768
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.56 763
3 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.13 736