Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.02 0.354 875
2 128 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 07.04 0.176 868
3 74 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.05 0.137 865
4 41 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 07.06 0.142 861
5 72 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.06 0.152 861
6 11 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 6 07.21 0.155 809
7 100 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.22 0.184 806
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.30 0.171 779
2 7 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.32 0.181 772
3 84 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 07.38 0.179 752
4 107 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 07.39 0.163 749
5 49 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.39 0.157 749
6 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 07.46 0.205 726
7 132 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 07.54 0.195 700
8 109 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 07.55 0.194 697
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 4 07.04 0.165 868
2 113 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.16 0.166 826
3 10 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.27 0.158 789
4 64 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.36 0.131 759
5= 65 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.37 0.155 755
5= 46 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.37 0.207 755
7 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 07.40 0.198 745
8 30 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK Bílina AK Bílina 1 07.42 0.188 739
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.45 0.143 729
2 21 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.60 0.212 681
3 20 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.61 0.205 678
4 61 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.65 0.164 665
5 44 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 07.66 0.239 662
6 51 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.69 0.240 653
7 82 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 07.72 0.250 643
8 115 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.77 0.187 628
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.19 0.176 816
2 101 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.22 0.196 806
3 31 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK Bílina AK Bílina 8 07.44 0.217 732
4 40 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 07.51 0.256 710
5 50 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.54 0.203 700
6 13 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.55 0.302 697
7 15 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 7 07.56 0.204 694
8 4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 07.65 0.244 665
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 David RybaDavid Ryba 02 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.48 0.191 719
2 24 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 07.53 0.173 703
3 6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.59 0.139 684
4 102 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.62 0.220 675
5 130 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 07.68 0.156 656
6 60 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.74 0.139 637
7 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.78 0.186 625
8 131 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 7 07.79 0.528 622
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 07.37 755
2 110 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 07.49 716
3 79 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 07.51 710
4 39 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 07.52 706
5 45 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.62 675
6 78 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 07.69 653
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.67 659
2 81 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.70 650
3 3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 07.75 634
4 106 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 07.80 619
5 48 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.86 601
6 120 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 07.89 592
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 07.88 595
2 91 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 07.92 583
3 121 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 07.93 580
4 99 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.97 568
5 114 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.98 565
6 89 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 08.10 531
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 57 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:23.47 777
2 62 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:27.74 721
3 123 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:33.01 656
4 53 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:36.99 608
5 17 Eliška PernáEliška Perná 99 AC Pardubice AC Pardubice 5 2:40.74 564
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 126 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:22.77 786
2 124 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 2:23.05 783
3 127 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:26.88 732
4 125 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 2:29.21 703
5 54 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:29.85 695
MS 129 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Slovensko Slovensko 4 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 83 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 2:30.13 691
2 117 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 2:40.06 572
3 55 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:40.45 568
4 67 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 2:40.87 563
5 16 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC Pardubice AC Pardubice 5 2:41.10 560
6 29 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:43.61 532
7 71 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 2:45.48 512
69 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 19 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC Pardubice AC Pardubice 2 2:26.27 740
2 52 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:26.36 739
3 133 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 2:27.80 721
4 18 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC Pardubice AC Pardubice 4 2:28.01 718
5 37 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 2:30.06 692
6 80 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:31.08 679
7 95 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 2:38.37 592
8 36 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 2:47.92 485
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 122 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:19.88 825
2 116 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.20 754
3 34 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK Bílina AK Bílina 6 2:26.62 736
4 66 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:33.92 645
5 8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:38.13 594
6 94 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 2:51.36 450
35 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 96 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:21.99 797
2 63 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 2:24.97 757
3 105 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:30.51 686
4 22 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 2:32.60 661
5 68 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 2:39.28 581
6 93 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 2:42.82 541
7 88 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:44.14 526
8 103 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:48.46 480
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 87 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:24.70 761
2 104 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:29.28 702
3 85 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 2:32.37 663
4 77 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:36.20 617
5 119 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 2:45.76 509
6 33 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK Bílina AK Bílina 4 2:46.28 503
7 86 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 5 2:48.72 477
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 58 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 2:29.74 696
2 28 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:31.82 670
3 111 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:32.43 663
4 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK Blansko ASK Blansko 4 2:35.99 620
5 32 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Bílina AK Bílina 5 2:38.10 595
6 56 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:47.55 489
7 26 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 2:49.78 466
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 97 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 2:35.52 625
2 118 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 2:36.21 617
3 90 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.51 578
4 112 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:41.43 557
5 59 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 2:41.45 556
6 25 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 2:48.06 484
Celkem 6 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 49 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 2:39.72 877
2 132 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13 2:44.04 829
3 76 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:47.48 792
4 72 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:47.60 791
5 74 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:49.88 767
6 11 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 4 2:54.42 720
7 7 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 2:54.63 718
8 41 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 2:55.03 714
9 128 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:58.75 677
10 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 10 2:59.49 669
11 84 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 9 2:59.71 667
12 107 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 3:03.89 627
13 109 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12 3:03.94 626
Celkem 13 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 82 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 10 2:42.86 842
2 10 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:43.34 837
3 46 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:43.44 836
4 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 2:47.01 797
5 61 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:49.49 771
6 65 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:50.65 759
7 21 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:57.05 693
8 51 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:59.70 667
9 64 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:02.60 639
10 108 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 12 3:08.22 586
11 44 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 9 3:08.63 582
12 9 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:19.11 489
113 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 13 DNS
Celkem 13 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 60 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:50.42 761
2 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 2:57.85 685
3 130 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 2:59.77 667
4 13 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:59.83 666
5 31 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK Bílina AK Bílina 4 3:12.50 547
6 6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:20.97 473
7 131 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 3:22.88 458
8 50 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:23.61 452
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 40 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 2:49.33 773
2 102 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:50.06 765
3 5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:51.10 754
4 14 David RybaDavid Ryba 02 AC Pardubice AC Pardubice 7 2:55.18 712
5 15 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 4 2:58.53 679
6 4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 3:02.45 640
7 101 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:04.76 618
Celkem 7 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 106 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 2:56.44 700
2 121 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 3:02.15 643
3 89 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 3:02.59 639
4 98 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 3:07.02 597
5 78 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 3:07.80 590
6 91 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 3:08.22 586
7 99 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:17.01 507
8 81 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 3:25.05 440
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 114 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:53.91 725
2 23 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 3:02.96 636
3 45 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 3:06.42 603
4 120 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 3:14.06 533
5 38 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 3:19.30 488
6 110 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 3:22.25 463
7 3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 10 3:22.35 462
8 79 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 9 3:22.52 461
9 48 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:28.46 413
10 39 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 3:31.01 393
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.95 0.171 994
2 76 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.95 0.193 994
3 74 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.13 0.164 949
4 107 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 08.33 0.198 900
5 11 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 6 08.34 0.182 898
6 128 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 08.34 0.195 898
7 49 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 08.58 0.206 841
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.57 0.196 843
2 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.74 0.195 804
3 7 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.76 0.175 800
4 132 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.91 0.189 766
5 84 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 08.96 0.183 755
6 109 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 09.09 0.195 726
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 4 07.96 0.188 992
2 46 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.25 0.162 920
3 65 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.44 0.172 874
4 10 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 6 08.49 0.161 862
5 113 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.58 0.190 841
6 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 08.71 0.233 811
7 44 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 09.00 0.205 746
20 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.92 0.200 764
2 21 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.98 0.183 750
3 64 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.06 0.159 733
4 82 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.09 0.205 726
5 61 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.15 0.184 713
6 9 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.28 0.182 685
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.24 0.169 922
2 5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.26 0.169 917
3 50 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.38 0.169 888
4 15 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 08.52 0.200 855
5 130 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 08.68 0.138 818
6 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.71 0.190 811
7 40 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 08.84 0.204 781
8 4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 08.91 0.194 766
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.71 0.401 811
2 13 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 6 08.73 0.146 806
3 6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.06 0.173 733
4 14 David RybaDavid Ryba 02 AC Pardubice AC Pardubice 2 09.10 0.222 724
5 31 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK Bílina AK Bílina 1 09.24 0.220 694
6 131 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 7 09.36 0.359 668
7 60 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.20 0.165 504
24 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 08.36 893
2 23 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 08.47 867
3 38 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 08.61 834
4 79 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 08.65 825
5 39 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 08.67 820
6 78 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 08.89 770
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 08.79 793
2 45 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.90 768
3 120 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 08.99 748
4 89 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 09.22 698
5 99 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.43 654
6 81 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 10.11 520
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 09.04 737
2 114 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.09 726
3 106 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.25 692
4 91 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 09.36 668
5 48 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.41 658
6 98 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 09.42 656
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08.39 0.151 1041
MS 129 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Slovensko Slovensko 5 08.66 0.184 982
3 126 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 08.67 0.204 980
4 125 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 08.73 0.158 967
5 127 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 08.81 0.199 950
6 53 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.91 0.160 929
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.94 0.171 922
2 62 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.14 0.187 881
3 123 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 09.16 0.215 877
4 17 Eliška PernáEliška Perná 99 AC Pardubice AC Pardubice 6 09.67 0.164 775
5 57 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.96 0.375 720
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.63 0.174 989
2 18 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC Pardubice AC Pardubice 5 08.66 0.199 982
3 19 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC Pardubice AC Pardubice 3 08.73 0.218 967
4 36 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 08.89 0.239 933
5 69 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 08.91 0.197 929
6 29 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.07 0.190 895
7 71 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 09.25 0.204 858
8 16 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC Pardubice AC Pardubice 7 09.46 0.149 816
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 09.21 0.210 867
2 37 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 09.30 0.233 848
3 55 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.31 0.207 846
4 95 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 09.32 0.187 844
5 52 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 09.48 0.215 812
6 83 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.56 0.408 796
7 67 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.64 0.594 781
8 80 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.77 0.206 756
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 09.00 910
2 118 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 09.05 900
3 26 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 09.22 865
4 112 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.24 860
5 25 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 09.26 856
6 32 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Bílina AK Bílina 6 09.27 854
7 77 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.48 812
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 09.11 887
2 59 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 09.40 828
3 111 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.41 826
4 104 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.56 796
5 28 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.59 791
6 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK Blansko ASK Blansko 6 09.85 740
7 33 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK Bílina AK Bílina 7 09.91 729
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 09.46 816
2 58 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 09.73 763
3 56 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.87 737
4 85 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 10.14 686
5 86 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 10.64 597
6 87 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 11.69 429
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.49 0.150 1019
2 105 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.65 0.254 984
3 22 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 6 08.65 0.207 984
4 103 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80 0.307 952
5 68 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 08.85 0.203 941
6 35 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 09.14 0.144 881
7 63 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 09.29 0.165 850
8 116 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.84 0.346 742
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 4 09.14 0.188 881
2 122 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.27 0.216 854
3 93 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 09.32 0.207 844
4 94 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 09.33 0.396 842
5 8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.48 0.185 812
6 66 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.60 0.189 789
7 34 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK Bílina AK Bílina 6 09.75 0.289 759
27 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 8 DNF 0.368
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

Muži A (so, 9.2.2019 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.771.801.831.861.891.921.951.982.012.04 Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
95 8 2.01 ----O-XOXOOXXX 813
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
96 7 2.01 ----OOOXXOXXOXXX 813
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
95 4 1.98 --O-OOXOOXXX 785
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 2 1.89 -OOXOOXXX 705
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice AC Pardubice
98 6 1.86 --OOXXX 679
6 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 1.86 -OXOOXXX 679
Celkem 6 závodníků
Muži B (so, 9.2.2019 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98 Body
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 7 1.95 -----O-O-O-XOOXXX 758
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
98 5 1.89 ---OOOOOOOXOXXX 705
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
95 6 1.83 -----O-OOXXX 653
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 4 1.83 --OOOOOXOXOXXX 653
5 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
95 3 1.74 -OOOXXOXXOXXX 577
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 1 1.71 OOOOOXXX 552
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 2 1.65 XOXXOXXOXXX 504
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 1.92 --------O-OOXXX 731
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 8 1.89 ---XOOOOXXOXXOOOXXX 705
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 10 1.89 -------O-XOXOXXX 705
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice AC Pardubice
00 9 1.86 ----O-OOXOOXXX 679
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
01 7 1.77 --OXOOXOOXXX 602
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 1.77 -OOO-OXXOXXX 602
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 5 1.77 -OOO-OXXOXXX 602
8 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 1.74 --OOOXOXXX 577
9 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova SK Jeseniova
00 6 1.71 --XOXOXOXXX 552
10 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 1.68 OOOXOXXX 528
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
00 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Junioři B (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 1.80 OOOOOOOOOOXXX 627
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
00 5 1.71 -O-XOOXXOXXOXXX 552
3 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
01 3 1.68 O-OOOOXXX 528
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 1 1.59 -OOXXX 457
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina AK Bílina
00 2 DNS
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 5 1.86 ---O-XOXOXOXOXOXXX 679
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 1.80 -OOOOXOXOXOXXX 627
3 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.77 -----OOXXX 602
4 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 1.74 OO-OOXXOXXX 577
5 David RybaDavid Ryba
AC Pardubice AC Pardubice
02 2 1.71 --XO-XXOXXX 552
5 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 4 1.71 --XO-XXOXXX 552
Celkem 6 závodníků
Dorostenci B (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 1.71 ---O-OOOOXXX 552
2 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 10 1.71 --O-OOOXOXOXXX 552
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 1.68 --OOXOXOXOXXOXXX 528
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina AK Bílina
02 6 1.62 ----XOXOXXX 480
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 5 1.59 -OOXOXXOXXX 457
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice AC Pardubice
02 4 1.56 OXXOOOXXX 434
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice AC Pardubice
02 3 1.53 XOOXXOXXX 411
8 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 8 1.50 -O--XXX 389
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
03 1 1.50 XOXOXXX 389
10 Jan RabaJan Raba
AC Pardubice AC Pardubice
03 2 1.47 XOXXX 367
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žáci

Žáci A (pá, 8.2.2019 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 8 1.80 --------OOOOOXXX 627
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 1.80 --O-O--OXXOOOXXOXXOXXX 627
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 6 1.77 -----O-OOOOOXXX 602
4 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 3 1.77 --O-O-OOXXOXXOOXXOXXX 602
5 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 4 1.71 ---O--OOXOOXXX 552
6 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 5 1.71 ---O--OOXXOOXXX 552
7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
04 1 1.68 O-OO-OXOOXOXXX 528
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 2 1.56 OXXOXOOXOXXX 434
Celkem 8 závodníků
Žáci B (pá, 8.2.2019 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 9 1.71 -O-OO-OOXOOXXOXXX 552
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 4 1.68 XOOOOOOOOXOOXXX 528
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 5 1.56 XOOOOOOXXX 434
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
04 6 1.56 -OOXOOXOXXX 434
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 1 1.53 OOOOOXXX 411
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 8 1.53 XOOXOXXOOXXX 411
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 3 1.50 OOOOXXX 389
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 1.50 XOXOXXOXXOXXX 389
9 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 2 1.41 XOXXX 324
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 7 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
88 11 1.77 ------OOXXOOOXXX 941
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko Slovensko
88 10 1.71 ----OOOXOOXXX 867
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 9 1.71 ---OXOOXOXOXXOXXX 867
4= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 8 1.68 --OOOOXOOXXX 830
4= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 7 1.68 --OOOOXOOXXX 830
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 4 1.65 OOOOXOXOOXXX 795
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 6 1.62 -OXOOXOXOXXX 759
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 1.53 OOOXXX 655
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 1 1.53 XOXOOXXX 655
10 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 2 1.50 XOOXXX 621
11 Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice AC Pardubice
99 5 1.47 OXXX 588
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 2 1.74 ---O-XOOOXXOOXXX 903
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 3 1.71 -----OOXOOXXX 867
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1 1.65 ---OOOXXOXXX 795
Celkem 3 závodníků
Juniorky B (so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice AC Pardubice
01 9 1.65 OOOXOOOXXOOXXX 795
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
01 13 1.65 -OOOOOOXXOXXX 795
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
00 11 1.62 -OOOXOXOOXXX 759
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 2 1.59 OOOOXOOXXX 724
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 12 1.59 OOOOOXOXXX 724
6 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice AC Pardubice
01 5 1.59 OOOOXXOXOXXX 724
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 10 1.56 -OXXOXOXOXXX 689
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
00 7 1.53 OOOOXXX 655
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 6 1.53 OOOXOXXX 655
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice AC Pardubice
01 4 1.53 OOOXXOXXX 655
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 3 1.50 OOOXXX 621
12 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 1 1.47 OOXXX 588
13 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 8 1.44 XOXXX 555
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
02 16 1.68 ----O-O-OOXOXXX 830
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 1.65 --OOOOOXXOXOXXOXXX 795
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 14 1.62 ---OOOOXOXOXXX 759
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 13 1.56 ---OOOOXXX 689
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
02 9 1.56 --OOOOXOXXX 689
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
02 10 1.56 --OOOXOXOXXX 689
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
02 12 1.56 OOOOOOXXOXXX 689
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 3 1.56 OOOOOOXXOXXX 689
9 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 1.56 OO-OOXXOXXOXXX 689
10 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
02 7 1.53 OOOOXXOOXXX 655
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
03 15 1.50 OOOOXXOXXX 621
12 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 1.47 OOOXOXXX 588
12 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina AK Bílina
02 2 1.47 OOOXOXXX 588
14 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 1.44 OXXOXXOXXX 555
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4 1.41 OXOXXX 523
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
03 8 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62 Body
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 14 1.59 OOXOOXOOOXXX 724
6 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 5 1.53 O-OOOOXXX 655
7 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 1.50 O-O-XOXOXXX 621
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 13 1.50 XOOOXOXXOXOXXX 621
9 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 9 1.50 OOOXOOXXX 621
10= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 8 1.47 OXXOOOXXX 588
12 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina AK Bílina
04 12 1.47 OOXXX 588
13 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 6 1.47 XXOXXX 588
14 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 11 1.44 XXOXXX 555
15 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 1.41 XXOXXX 523
16 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
04 7 1.38 XXOXXX 491
17 Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina AK Bílina
05 2 1.35 XXOXXX 460
18 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 1.32 XXOXXX 429
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
04 3 NM
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
04 15 NM
Celkem 15 závodníků
Žákyně B (pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
04 5 1.65 ----OOOXOOXXOXXX 795
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko ASK Blansko
05 1 1.59 -OOOOOXOXXOXXX 724
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 3 1.56 --OOOOXXX 689
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
04 4 1.53 OOOOXXX 655
10= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 2 1.47 OOOOXXX 588
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Muži

Muži A (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.955.055.155.255.35 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice AC Pardubice
98 8 5.05 -------O-OOXOXXOXXX 926
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
95 5 4.95 ------O-XXO--O-XXX 895
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 4.75 -----O-OXOXOXXX 834
4 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
96 6 4.65 -------OOXXX 804
5 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 2 4.55 --O-O-OXXO-XXX 775
6= ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 3 4.45 ------O-XXX 746
6= Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
91 7 4.45 ------O-XXX 746
8 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 1 4.15 XOOOXXOXXX 659
Celkem 8 závodníků
Muži B (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55 Body
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 3 3.95 ---O-O-OXOX 603
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 4 3.85 ---OXOOOXOXXX 576
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
95 2 3.75 --OXXOOOOXXX 549
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
95 1 3.65 --OOOOXXX 522
5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
98 5 3.65 --XOOOOXXX 522
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři

Junioři A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55 Body
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 5 4.35 ---------OOOXOXXX 716
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
00 4 4.15 ----XO-OOXXOOOXXX 659
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice AC Pardubice
00 3 3.95 ---O-OOOOXXX 603
4= Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 2 3.75 ---XOOXOOXXX 549
4= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 1 3.75 ---XOOXOOXXX 549
Celkem 5 závodníků
Junioři B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 Body
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 6 3.75 -OXOOOOOOXXOOXXX 549
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 3.45 XOXOXOOOOOXXX 469
3 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 3.35 -O-OOOXXX 444
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 1 3.15 OOXXOOXXX 393
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 3.05 --XOXXX 369
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova SK Jeseniova
00 3 2.95 OOXXX 345
David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
01 4 NM
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
01 5 NM
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

Dorostenci A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.45 Body
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 6 4.35 --------O-XXOOXOXXX 716
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 4.15 -----OOOOXOXOXXX 659
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice AC Pardubice
02 2 4.05 -OOOXOOXOOXOXOXXX 631
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 4.05 -XXOOXOOOXOOXXOXOXXX 631
5 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 4.05 -------O-XXO-XXX 631
6 Jan RabaJan Raba
AC Pardubice AC Pardubice
03 3 3.85 --OOOOOXOXXX 576
7 David RybaDavid Ryba
AC Pardubice AC Pardubice
02 4 3.55 --OOXXOXXX 496
Celkem 7 závodníků
Dorostenci B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.55 Body
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 3.45 -OXO-OXOXOXOXOXOXXX 469
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice AC Pardubice
02 8 3.35 ---XXO-XXOOOXOXXX 444
3 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 4 3.25 OOOOXOXOOOXXX 418
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 5 3.25 ----OXOOXOXXX 418
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina AK Bílina
02 6 3.05 OOXXOOOOXXX 369
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 7 2.95 --XXOOXOXXX 345
7 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 2.95 XOOXOOXXOXXX 345
8 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 3 2.75 OOOXXX 298
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 9.2.2019 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.252.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 18 3.95 ------------OOXOOOXXO 603
2 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 17 3.55 ------O-XOXOXOXOOXOXXX 496
3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 16 3.35 ----O--OOOXOXOXXX 444
4 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 3 2.95 OOOOOOOOXXX 345
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 2.95 XO-O-OOXOOXXX 345
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 15 2.95 -OOOOXOXXOXOXXX 345
7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 12 2.95 --O-XOXOOXOXXX 345
8 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
04 14 2.95 XO-XOOOOXOXXOXXX 345
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 4 2.85 -OOOOOOXXX 321
10 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 13 2.75 OOXOOOOXXX 298
11 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 8 2.75 XOOOOOXXOXXX 298
12 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 11 2.65 OOOOOXXX 275
13 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 1 2.55 OOXXOOXXX 253
14 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
04 9 2.45 OOOXXX 231
15= Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 2 2.45 OOXXOXXX 231
15= Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 10 2.45 OOXXOXXX 231
17 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 2.25 XOXXX 189
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 6 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 9.2.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
95 14 7.50 7.50--7.50 935
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
96 15 7.39 7.396.94X7.39 908
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 7.13 X7.137.067.13 845
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 11 7.12 7.126.92X7.12 842
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice AC Pardubice
98 13 7.04 XX7.047.04 823
6 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 10 6.76 6.76XX6.76 757
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 9 6.73 6.716.73-6.73 750
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
95 6 6.60 6.606.286.546.60 720
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
98 5 6.47 6.306.366.476.47 691
10 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
95 7 6.45 6.45XX6.45 686
11 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 8 6.40 X6.40X6.40 675
12 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
95 4 6.34 6.03X6.346.34 661
13 Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
98 3 6.15 6.155.20-6.15 619
14 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 1 6.09 5.885.906.096.09 606
15 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 2 5.99 5.99X5.985.99 584
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 9.2.2019 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice AC Pardubice
00 16 7.13 X7.13X7.13 845
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 13 6.95 XX6.956.95 802
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
01 15 6.91 6.766.886.916.91 792
4 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 6.63 6.63--6.63 727
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 6.36 6.276.326.366.36 666
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 9 6.26 X6.266.116.26 644
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
00 14 6.18 6.18XX6.18 626
8 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
01 6 6.17 X6.106.176.17 624
9 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 8 6.16 5.886.165.786.16 621
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina AK Bílina
00 12 6.09 6.076.09X6.09 606
11 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 5.99 5.495.815.995.99 584
12 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 5.85 X5.855.505.85 554
13 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova SK Jeseniova
00 3 5.80 5.805.475.145.80 544
14 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 2 5.54 5.495.315.545.54 490
15 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 5.42 5.42X5.165.42 465
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
00 7 NM
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 16 6.78 X6.676.786.78 762
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 15 6.68 6.596.346.686.68 739
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 6.54 6.476.546.436.54 707
4 David RybaDavid Ryba
AC Pardubice AC Pardubice
02 11 6.31 5.846.246.316.31 655
5 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 6.29 6.18X6.296.29 650
6 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina AK Bílina
02 7 6.26 5.756.146.266.26 644
7 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 12 6.19 4.17X6.196.19 628
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice AC Pardubice
02 14 6.18 X6.186.106.18 626
9 Jan RabaJan Raba
AC Pardubice AC Pardubice
03 8 6.06 5.71X6.066.06 600
10 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice AC Pardubice
02 5 6.05 5.906.055.846.05 597
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4 6.03 6.035.904.186.03 593
12 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 5.78 X5.785.765.78 540
13 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 9 5.73 X5.735.665.73 529
14 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
03 6 5.68 5.365.685.555.68 519
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 3 5.51 4.905.495.515.51 483
16 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 2 5.51 XX5.515.51 483
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 17 6.14 X6.145.866.14 617
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 18 6.10 6.10XX6.10 608
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 13 5.97 5.975.78X5.97 580
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 14 5.85 5.775.855.855.85 554
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 10 5.76 5.355.765.395.76 535
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
04 12 5.71 5.345.715.425.71 525
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 11 5.67 5.595.675.665.67 516
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 7 5.64 5.64X5.585.64 510
9 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 9 5.55 5.325.295.555.55 492
10 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 4 5.51 5.515.375.425.51 483
11 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 16 5.49 5.495.255.385.49 479
12 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 6 5.48 5.285.485.235.48 477
13 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 5.34 X5.175.345.34 449
14 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
04 8 5.29 XX5.295.29 439
15 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 2 5.23 4.895.235.235.23 427
16 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 3 5.15 5.15XX5.15 411
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 1 4.35 XX4.354.35 264
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 15 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko Slovensko
88 11 6.23 4.836.116.236.23 921
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
88 10 6.18 XX6.186.18 905
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 9 6.09 X6.09X6.09 877
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 8 6.03 5.996.035.996.03 859
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 7 5.79 X5.795.645.79 786
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 5.75 5.505.755.715.75 774
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 6 5.62 X4.265.625.62 735
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 4 5.21 X5.215.205.21 617
9 Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice AC Pardubice
99 3 5.18 5.055.18X5.18 609
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 2 4.92 X4.924.754.92 538
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 1 4.66 4.66XX4.66 469
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 9.2.2019 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 16 6.02 5.805.826.026.02 856
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice AC Pardubice
01 15 5.85 X5.815.855.85 804
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 12 5.50 5.235.495.505.50 700
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice AC Pardubice
01 14 5.45 5.445.45X5.45 686
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 7 5.25 5.255.175.075.25 628
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 5 5.25 5.024.975.255.25 628
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 3 5.22 5.095.125.225.22 620
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice AC Pardubice
01 13 5.18 5.055.185.185.18 609
9 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
01 11 5.17 5.17XX5.17 606
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 8 5.16 4.775.145.165.16 603
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 6 5.13 5.015.13X5.13 595
12 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 4 5.07 4.915.074.955.07 578
13 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
00 2 5.05 5.054.784.895.05 573
14 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
00 9 4.99 4.994.824.794.99 557
15 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 1 4.97 4.504.974.604.97 551
16 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 10 4.87 4.87XX4.87 524
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
02 16 6.00 5.716.00X6.00 850
2 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 13 5.47 X5.475.205.47 691
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
02 15 5.41 4.965.295.415.41 674
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 5.20 5.205.14X5.20 614
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 12 5.14 3.984.885.145.14 598
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 5.08 4.795.084.975.08 581
7 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.03 4.845.015.035.03 567
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 7 4.88 4.884.75X4.88 527
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
02 5 4.87 4.874.79X4.87 524
10 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina AK Bílina
02 2 4.74 4.74XX4.74 490
11 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 4.66 X4.664.594.66 469
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1 4.52 4.524.184.314.52 433
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
03 4 NM
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
02 6 NM
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
02 10 NM
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 DNS
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 8.2.2019 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
04 20 5.54 5.345.545.505.54 712
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
04 19 5.44 5.445.445.225.44 683
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 18 5.36 5.154.795.365.36 660
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
04 16 5.24 5.245.155.165.24 626
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 17 5.16 5.125.16X5.16 603
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 15 5.12 4.905.125.065.12 592
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 12 5.12 5.125.054.955.12 592
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko ASK Blansko
05 13 4.99 4.704.854.994.99 557
9 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
04 11 4.98 4.774.684.984.98 554
10 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 4.89 4.804.744.894.89 530
11 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina AK Bílina
04 14 4.78 XX4.784.78 500
12 Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina AK Bílina
05 5 4.76 4.094.764.424.76 495
13 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 4 4.73 4.684.714.734.73 487
14 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 6 4.68 4.614.574.684.68 474
15 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 4.67 4.454.064.674.67 472
16 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 4.67 4.334.673.894.67 472
17 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 7 4.61 XX4.614.61 456
18 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
04 8 4.53 4.464.534.134.53 436
19 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 3 4.44 4.444.404.254.44 413
20 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 1 4.38 3.89X4.384.38 398
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
02 16 13.13 10.8713.1312.9413.13 736
2