výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 9.2.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 14 7.50 7.50--7.50 935
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 15 7.39 7.396.94X7.39 908
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 7.13 X7.137.067.13 845
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 7.12 7.126.92X7.12 842
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 13 7.04 XX7.047.04 823
6 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 10 6.76 6.76XX6.76 757
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 9 6.73 6.716.73-6.73 750
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6 6.60 6.606.286.546.60 720
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 6.47 6.306.366.476.47 691
10 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 6.45 6.45XX6.45 686
11 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 8 6.40 X6.40X6.40 675
12 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 6.34 6.03X6.346.34 661
13 Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 3 6.15 6.155.20-6.15 619
14 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 6.09 5.885.906.096.09 606
15 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 5.99 5.99X5.985.99 584
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 9.2.2019 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 16 7.13 X7.13X7.13 845
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 13 6.95 XX6.956.95 802
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 15 6.91 6.766.886.916.91 792
4 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 6.63 6.63--6.63 727
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 6.36 6.276.326.366.36 666
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 9 6.26 X6.266.116.26 644
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 14 6.18 6.18XX6.18 626
8 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 6 6.17 X6.106.176.17 624
9 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 6.16 5.886.165.786.16 621
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 12 6.09 6.076.09X6.09 606
11 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 5.99 5.495.815.995.99 584
12 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 5.85 X5.855.505.85 554
13 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 5.80 5.805.475.145.80 544
14 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 5.54 5.495.315.545.54 490
15 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 5.42 5.42X5.165.42 465
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 7 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 16 6.78 X6.676.786.78 762
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 15 6.68 6.596.346.686.68 739
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 6.54 6.476.546.436.54 707
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 6.31 5.846.246.316.31 655
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 6.29 6.18X6.296.29 650
6 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 7 6.26 5.756.146.266.26 644
7 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 12 6.19 4.17X6.196.19 628
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 14 6.18 X6.186.106.18 626
9 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 6.06 5.71X6.066.06 600
10 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 6.05 5.906.055.846.05 597
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4 6.03 6.035.904.186.03 593
12 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 5.78 X5.785.765.78 540
13 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 9 5.73 X5.735.665.73 529
14 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 5.68 5.365.685.555.68 519
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.51 4.905.495.515.51 483
16 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 5.51 XX5.515.51 483
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 6.14 X6.145.866.14 617
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 6.10 6.10XX6.10 608
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 5.97 5.975.78X5.97 580
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 14 5.85 5.775.855.855.85 554
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 5.76 5.355.765.395.76 535
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 12 5.71 5.345.715.425.71 525
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 5.67 5.595.675.665.67 516
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 7 5.64 5.64X5.585.64 510
9 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 5.55 5.325.295.555.55 492
10 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 5.51 5.515.375.425.51 483
11 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 5.49 5.495.255.385.49 479
12 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 5.48 5.285.485.235.48 477
13 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 5.34 X5.175.345.34 449
14 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 8 5.29 XX5.295.29 439
15 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 5.23 4.895.235.235.23 427
16 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 5.15 5.15XX5.15 411
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 4.35 XX4.354.35 264
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 15 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovenskoSlovensko
88 11 6.23 4.836.116.236.23 921
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 10 6.18 XX6.186.18 905
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 6.09 X6.09X6.09 877
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 6.03 5.996.035.996.03 859
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 5.79 X5.795.645.79 786
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 5.75 5.505.755.715.75 774
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 5.62 X4.265.625.62 735
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 5.21 X5.215.205.21 617
9 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 3 5.18 5.055.18X5.18 609
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 4.92 X4.924.754.92 538
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 4.66 4.66XX4.66 469
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 9.2.2019 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 6.02 5.805.826.026.02 856
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 15 5.85 X5.815.855.85 804
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 5.50 5.235.495.505.50 700
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 5.45 5.445.45X5.45 686
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 5.25 5.255.175.075.25 628
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 5 5.25 5.024.975.255.25 628
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 5.22 5.095.125.225.22 620
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 5.18 5.055.185.185.18 609
9 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 5.17 5.17XX5.17 606
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 5.16 4.775.145.165.16 603
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 5.13 5.015.13X5.13 595
12 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 5.07 4.915.074.955.07 578
13 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 5.05 5.054.784.895.05 573
14 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 9 4.99 4.994.824.794.99 557
15 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1 4.97 4.504.974.604.97 551
16 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 10 4.87 4.87XX4.87 524
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 16 6.00 5.716.00X6.00 850
2 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 13 5.47 X5.475.205.47 691
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15 5.41 4.965.295.415.41 674
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 5.20 5.205.14X5.20 614
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 5.14 3.984.885.145.14 598
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 5.08 4.795.084.975.08 581
7 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.03 4.845.015.035.03 567
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 7 4.88 4.884.75X4.88 527
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 5 4.87 4.874.79X4.87 524
10 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 2 4.74 4.74XX4.74 490
11 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 4.66 X4.664.594.66 469
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1 4.52 4.524.184.314.52 433
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4 NM
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 6 NM
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 NM
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 8.2.2019 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 20 5.54 5.345.545.505.54 712
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 19 5.44 5.445.445.225.44 683
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 5.36 5.154.795.365.36 660
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 16 5.24 5.245.155.165.24 626
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 5.16 5.125.16X5.16 603
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 15 5.12 4.905.125.065.12 592
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 5.12 5.125.054.955.12 592
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 13 4.99 4.704.854.994.99 557
9 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 11 4.98 4.774.684.984.98 554
10 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 4.89 4.804.744.894.89 530
11 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 14 4.78 XX4.784.78 500
12 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 5 4.76 4.094.764.424.76 495
13 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4 4.73 4.684.714.734.73 487
14 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 4.68 4.614.574.684.68 474
15 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 4.67 4.454.064.674.67 472
16 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 4.67 4.334.673.894.67 472
17 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 4.61 XX4.614.61 456
18 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 8 4.53 4.464.534.134.53 436
19 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3 4.44 4.444.404.254.44 413
20 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 4.38 3.89X4.384.38 398
Celkem 20 závodníků