výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Ostrava (16. - 17. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
6.51 Grant HOLLOWAY USA 26.01.2019 Fayetteville, AR (USA)
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
MR 6.65 Jan Veleba 2011 Praha
NL 06.67 Zdeněk Stromšík CZE 19.01.2019 Jablonec nad Nisou
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 15:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 188 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.72 Q 0.174
2 229 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.94 Q 0.161
3 270 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.96 0.198
4 246 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 07.02 0.165
5 79 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 07.12 0.157
6 216 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.12 0.154
7 170 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 07.19 0.177
292 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 15:27) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 235 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.85 Q 0.157
2 184 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.89 Q 0.146
3 22 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 06.93 0.139
4 74 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.01 0.190
5 272 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.07 0.163
6 57 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.16 0.133
7 78 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.18 0.193
8 113 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.25 0.203
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 15:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 226 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 06.81 Q 0.167
2 269 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.82 Q 0.116
3 146 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 06.90 q 0.134
4 84 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 06.92 q 0.146
5 191 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.08 0.157
6 34 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 SB 07.10 0.109
7 25 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.19 0.211
8 56 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.21 0.227
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 188 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.72 Q 0.174
2 226 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 06.81 Q 0.167
3 269 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.82 Q 0.116
4 235 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.85 Q 0.157
5 184 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.89 Q 0.146
6 146 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 06.90 q 0.134
7 84 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 06.92 q 0.146
8 22 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 06.93 0.139
9 229 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.94 Q 0.161
10 270 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.96 0.198
11 74 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.01 0.190
12 246 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 07.02 0.165
13 272 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.07 0.163
14 191 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.08 0.157
15 34 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 SB 07.10 0.109
16 79 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 07.12 0.157
17 216 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.12 0.154
18 57 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.16 0.133
19 78 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.18 0.193
20 25 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.19 0.211
21 170 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 07.19 0.177
22 56 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.21 0.227
23 113 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.25 0.203
292 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS

60 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
6.51 Grant HOLLOWAY USA 26.01.2019 Fayetteville, AR (USA)
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
MR 6.65 Jan Veleba 2011 Praha
NL 06.67 Zdeněk Stromšík CZE 19.01.2019 Jablonec nad Nisou
Finále (so, 16.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 188 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 MR 06.64 0.159
2 226 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 06.76 0.137
3 235 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.77 0.150
4 84 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 06.88 0.124
5 146 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 06.88 0.146
6 184 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 06.89 0.160
7 229 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 06.96 0.180
8 269 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.03 0.140
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
7.08 Ewa SWOBODA POL 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
MR 7.23 Klára Seidlová 2018 Praha
NL 07.27 Klára Seidlová CZE 01.02.2019 Berlín
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 15:03) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.29 Q 0.135
2 250 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.63 Q 0.167
3 61 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.72 q 0.171
4 94 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.76 0.162
5 320 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.78 0.194
6 50 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 07.84 0.202
7 303 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 07.88 0.152
8 207 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 08.01 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 15:09) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 313 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55 Q 0.173
2 168 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.69 Q 0.143
3 39 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.73 0.139
4 171 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.74 0.149
5 249 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 07.75 0.222
6 289 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 SB 07.75 0.226
7 318 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.80 0.376
8 99 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.90 0.159
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 =SB 07.57 Q 0.371
2 311 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.197
3 304 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.71 q 0.112
4 275 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 =PB 07.75 0.186
5 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.80 0.187
6 97 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.83 0.228
7 117 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.86 0.165
8 46 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 07.87 0.153
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.29 Q 0.135
2 313 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55 Q 0.173
3 154 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 =SB 07.57 Q 0.371
4 311 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.197
5 250 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.63 Q 0.167
6 168 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.69 Q 0.143
7 304 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.71 q 0.112
8 61 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.72 q 0.171
9 39 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.73 0.139
10 171 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.74 0.149
11 275 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 =PB 07.75 0.186
12 249 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 07.75 0.222
13 289 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 SB 07.75 0.226
14 94 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.76 0.162
15 320 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.78 0.194
16 318 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.80 0.376
17 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.80 0.187
18 97 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.83 0.228
19 50 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 07.84 0.202
20 117 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.86 0.165
21 46 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 07.87 0.153
22 303 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 07.88 0.152
23 99 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.90 0.159
24 207 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 08.01 0.165

60 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
7.08 Ewa SWOBODA POL 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
MR 7.23 Klára Seidlová 2018 Praha
NL 07.27 Klára Seidlová CZE 01.02.2019 Berlín
Finále (so, 16.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.26 0.141
2 154 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 07.50 0.172
3 311 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 07.57 0.202
4 61 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 07.60 0.151
5 313 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.61 0.180
6 250 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.73 0.201
7 168 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.78 0.173
8 304 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.84 0.129
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 17.2.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 246 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.50 Q 0.155
2 214 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.51 0.155
3 55 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.20 0.162
4 22 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.46 0.177
5 72 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.02 0.163
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.2.2019 - 12:27) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 144 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 =PB 21.65 Q 0.158
2 54 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.65 0.153
3 34 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 22.33 0.136
4 79 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.45 0.148
5 280 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.82 0.160
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.2.2019 - 12:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 212 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.51 Q 0.132
2 151 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 21.72 0.146
3 32 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 22.24 0.162
4 85 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.77 0.175
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.2.2019 - 12:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.46 Q 0.138
2 53 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 21.48 q 0.201
3 56 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.54 0.209
4 90 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 0.151
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.46 Q 0.138
2 53 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 21.48 q 0.201
3 246 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.50 Q 0.155
4 214 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.51 0.155
5 212 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.51 Q 0.132
6 144 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 =PB 21.65 Q 0.158
7 54 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.65 0.153
8 151 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 21.72 0.146
9 55 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.20 0.162
10 32 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 22.24 0.162
11 34 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 22.33 0.136
12 79 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.45 0.148
13 22 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.46 0.177
14 56 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.54 0.209
15 90 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 0.151
16 85 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.77 0.175
17 280 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.82 0.160
18 72 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.02 0.163

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 246 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 =SB 21.50 0.155
2 89 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.53 0.145
3 212 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.56 0.148
4 144 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.83 0.149
5 53 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.86 0.197
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 17.2.2019 - 11:57) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 24.04 Q 0.358
2 249 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 24.43 q 0.350
3 94 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 =SB 24.88 0.180
4 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.38 0.178
5 256 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 26.03 0.177
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.2.2019 - 12:04) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 =SB 24.11 Q 0.142
2 39 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 24.67 0.204
3 250 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.83 0.163
4 332 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.38 0.133
5 99 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.73 0.201
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.2.2019 - 12:11) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 313 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.13 Q 0.144
2 93 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.15 q 0.250
3 197 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.17 0.188
4 244 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.34 0.165
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 24.04 Q 0.358
2 203 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 =SB 24.11 Q 0.142
3 313 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.13 Q 0.144
4 93 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.15 q 0.250
5 249 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 24.43 q 0.350
6 39 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 24.67 0.204
7 250 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.83 0.163
8 94 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 =SB 24.88 0.180
9 197 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.17 0.188
10 244 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.34 0.165
11 332 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.38 0.133
12 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.38 0.178
13 99 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.73 0.201
14 256 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 26.03 0.177

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 NL 23.81 0.180
2 160 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 23.85 0.349
3 313 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.14 0.167
4 93 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.27 0.205
5 249 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.90 0.356
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
45.35 Obi IGBOKWE USA 08.02.2019 Clemson, SC (USA)
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
MR 45.27 Pavel Maslák 2015 Praha
NL 46.19 Pavel Maslák CZE 06.02.2019 Toruň
Finále (ne, 17.2.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 129 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 46.70 0.208
2 234 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 46.83 0.205
3 263 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 46.95 0.176
4 266 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.05 0.171
5 265 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 47.71 0.307
6 342 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 47.84 0.164
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200234Šorm Patrik (DUKPR)21.86
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
45.35 Obi IGBOKWE USA 08.02.2019 Clemson, SC (USA)
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
MR 45.27 Pavel Maslák 2015 Praha
NL 46.19 Pavel Maslák CZE 06.02.2019 Toruň
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 129 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.23 Q 0.196
2 30 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 PB 48.57 0.168
3 180 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 48.71 0.185
4 82 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 49.78 0.161
137 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.147
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200129Tesař Jan (STBOL)23.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 14:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 263 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.94 Q 0.195
2 130 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 48.50 0.188
3 19 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 48.51 0.259
4 85 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 49.63 0.176
5 60 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.81 0.144
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200263Desenský Michal (HKRAL)22.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 14:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 234 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.23 Q 0.191
2 265 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 47.59 q 0.192
3 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 49.63 0.162
4 51 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 50.28 0.199
5 280 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.41 0.161
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200234Šorm Patrik (DUKPR)22.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2019 - 14:43) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 266 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.63 Q 0.189
2 342 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.04 q 0.149
3 76 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.71 0.177
4 153 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.76 0.163
5 346 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 50.32 0.150
6 182 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.66 0.170
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200266Müller Vít (HKRAL)22.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 266 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.63 Q 0.189
2 129 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.23 Q 0.196
3 234 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.23 Q 0.191
4 265 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 47.59 q 0.192
5 263 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.94 Q 0.195
6 342 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.04 q 0.149
7 130 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 48.50 0.188
8 19 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 48.51 0.259
9 30 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 PB 48.57 0.168
10 180 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 48.71 0.185
11 85 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 49.63 0.176
11 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 49.63 0.162
13 76 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.71 0.177
14 153 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.76 0.163
15 82 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 49.78 0.161
16 60 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.81 0.144
17 51 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 50.28 0.199
18 346 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 50.32 0.150
19 280 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.41 0.161
20 182 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.66 0.170
137 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.147

400 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
51.86 Antonina KRIVOSHAPKA RUS 03.02.2019 Moskva (RUS)
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
MR 51.99 Helena Fuchsová 2001 Praha
NL 52.96 Lada Vondrová CZE 02.02.2019 Praha - Stromovka
Finále (ne, 17.2.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 NL 52.67 0.158
2 238 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 53.03 0.143
3 65 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 53.44 0.485
4 324 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 53.44 0.178
5 308 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 =PB 55.84 0.153
314 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.149
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200142Vondrová Lada (HVEPA)24.67
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
51.86 Antonina KRIVOSHAPKA RUS 03.02.2019 Moskva (RUS)
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
MR 51.99 Helena Fuchsová 2001 Praha
NL 52.96 Lada Vondrová CZE 02.02.2019 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 55.54 Q 0.223
2 125 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 57.61 0.146
3 27 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 58.80 0.154
4 164 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 60.31 0.188
102 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.197
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200142Vondrová Lada (HVEPA)25.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 14:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 54.89 Q 0.164
2 14 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 56.21 0.307
3 9 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.359
4 122 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.15 0.253
5 204 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 58.96 0.599
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200238Hejnová Zuzana (DUKPR)26.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 14:09) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.46 Q 0.183
2 308 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 55.84 q 0.265
3 197 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 56.78 0.191
4 161 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 57.15 0.182
5 16 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 60.36 0.278
6 13 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 SB 61.13 0.199
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20065Petržilková Tereza (SKPLZ)25.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2019 - 14:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.48 Q 0.185
2 314 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.52 q 0.362
3 209 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 57.75 0.235
4 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.23 0.161
5 66 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 59.81 0.271
6 107 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 61.00 0.162
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200314Hofmanová Martina (USKPR)25.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 54.89 Q 0.164
2 65 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.46 Q 0.183
3 324 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.48 Q 0.185
4 314 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.52 q 0.362
5 142 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 55.54 Q 0.223
6 308 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 55.84 q 0.265
7 14 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 56.21 0.307
8 197 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 56.78 0.191
9 161 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 57.15 0.182
10 9 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.359
11 125 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 57.61 0.146
12 209 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 57.75 0.235
13 122 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.15 0.253
14 27 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 58.80 0.154
15 204 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 58.96 0.599
16 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.23 0.161
17 66 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 59.81 0.271
18 164 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 60.31 0.188
19 16 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 60.36 0.278
20 107 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 61.00 0.162
21 13 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 SB 61.13 0.199
102 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.197

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
1:43.98 Michael SARUNI KEN 09.02.2019 New York (USA)
WR 1:42.67 Wilson KIPKETER DEN 09.03.1997 Paris-Bercy (Palais Omnisports)
NR 1:45.97 Roman Oravec CZE 06.02.1999 Ames
MR 1:47.85 Roman Oravec 1997 Praha
NL 1:46.99 Filip Šnejdr CZE 12.02.2019 Ostrava
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:55.58 Q
2 137 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:55.89 Q
3 185 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:57.03
4 169 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:57.08
5 111 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:58.37
6 221 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.33
7 278 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:00.80
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200185Kováčech Martin (VITKO)28.49
400185Kováčech Martin (VITKO)58.83
600185Kováčech Martin (VITKO)1:28.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 13:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 186 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:55.49 Q
2 75 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:55.54 Q
3 299 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 1:55.55
4 31 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 1:55.56
5 176 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:57.36
6 306 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:57.64
7 105 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 1:59.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200299Škrdleta Jakub (TABOR)28.55
400299Škrdleta Jakub (TABOR)58.41
60075Hofta Jakub (SLAPR)1:27.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 13:44) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 344 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:53.74 Q
2 189 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:53.90 Q
3 264 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 1:54.02 q
4 307 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 1:54.58 q
5 187 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:54.71
6 77 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200187Salamon Ludvík (VITKO)27.18
400187Salamon Ludvík (VITKO)55.26
600187Salamon Ludvík (VITKO)1:24.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 344 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:53.74 Q
2 189 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:53.90 Q
3 264 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 1:54.02 q
4 307 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 1:54.58 q
5 187 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:54.71
6 186 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:55.49 Q
7 75 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:55.54 Q
8 299 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 1:55.55
9 31 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 1:55.56
10 86 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:55.58 Q
11 137 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:55.89 Q
12 185 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:57.03
13 169 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:57.08
14 176 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:57.36
15 306 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:57.64
16 111 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:58.37
17 221 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.33
18 105 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 1:59.41
18 77 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.41
20 278 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:00.80

800 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
1:43.98 Michael SARUNI KEN 09.02.2019 New York (USA)
WR 1:42.67 Wilson KIPKETER DEN 09.03.1997 Paris-Bercy (Palais Omnisports)
NR 1:45.97 Roman Oravec CZE 06.02.1999 Ames
MR 1:47.85 Roman Oravec 1997 Praha
NL 1:46.99 Filip Šnejdr CZE 12.02.2019 Ostrava
Finále (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:48.38
2 344 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 1:49.15
3 186 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 1:50.43
4 137 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 1:50.83
5 189 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:52.23
6 75 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:52.81
7 264 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:54.77
8 307 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:56.13
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200186Mlynář Vojtěch (VITKO)26.29
400189Symerský Lukáš (VITKO)53.94
60086Šnejdr Filip (SLAPR)1:21.83
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
1:58.60 Ajee WILSON USA 09.02.2019 New York (USA)
WR 1:55.82 Jolanda ČEPLAK SLO 03.03.2002 Wien (Dusika-Halle)
NR 1:56.90 Ludmila Formanová CZE 07.03.1999 Maebashi
MR 1:59.18 Milena Strnadová 1986 Praha
NL 2:04.36 Diana Mezuliáníková CZE 26.01.2019 Vídeň
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 159 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:10.93 Q
2 49 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:12.86 Q
3 101 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:12.96
4 112 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 2:14.75
5 172 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 2:15.85
6 206 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:16.08
7 69 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 2:16.52
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20049Štoudková Pavla (AKOLY)31.68
40049Štoudková Pavla (AKOLY)1:06.50
600159Mezuliáníková Diana (OLYPR)1:41.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 13:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 205 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 2:03.10 Q
MS 347 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 SlovakiaSlovakia 6 SB 2:05.15
3 120 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:05.34 Q
4 70 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:11.85
5 45 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:12.41
6 95 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:15.52
7 283 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:16.41
257 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200205Vrzalová Simona (VITKO)30.32
400205Vrzalová Simona (VITKO)1:01.13
600205Vrzalová Simona (VITKO)1:32.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 13:19) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 158 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 2:05.17 Q
2 282 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:09.73 Q
3 102 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:09.91 q
4 98 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:10.90 q
5 64 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:18.03
6 119 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:20.83
7 254 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:22.86
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200158Masná Lenka (OLYPR)29.17
400158Masná Lenka (OLYPR)59.75
600158Masná Lenka (OLYPR)1:31.82
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 205 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 2:03.10 Q
2 347 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 SlovakiaSlovakia 6 SB 2:05.15
3 158 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 2:05.17 Q
4 120 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:05.34 Q
5 282 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:09.73 Q
6 102 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:09.91 q
7 98 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:10.90 q
8 159 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:10.93 Q
9 70 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:11.85
10 45 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:12.41
11 49 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:12.86 Q
12 101 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:12.96
13 112 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 2:14.75
14 95 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:15.52
15 172 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 2:15.85
16 206 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:16.08
17 283 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:16.41
18 69 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 2:16.52
19 64 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:18.03
20 119 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:20.83
21 254 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:22.86
257 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
1:58.60 Ajee WILSON USA 09.02.2019 New York (USA)
WR 1:55.82 Jolanda ČEPLAK SLO 03.03.2002 Wien (Dusika-Halle)
NR 1:56.90 Ludmila Formanová CZE 07.03.1999 Maebashi
MR 1:59.18 Milena Strnadová 1986 Praha
NL 2:04.36 Diana Mezuliáníková CZE 26.01.2019 Vídeň
Finále (ne, 17.2.2019 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 159 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 2:02.50
2 205 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:02.94
3 158 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 2:04.38
4 120 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:05.61
5 282 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:06.10
6 49 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:11.10
7 102 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:11.40
8 98 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:11.51
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200205Vrzalová Simona (VITKO)29.45
400205Vrzalová Simona (VITKO)1:00.05
600205Vrzalová Simona (VITKO)1:31.10
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 17.2.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 109 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:44.02
2 337 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 3:46.29
3 334 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 3:49.86
4 233 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 3:50.95
5 88 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 3:53.11
6 340 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 3:56.32
7 230 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:56.62
8 73 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:59.34
9 5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 PB 3:59.77
10 236 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:00.71
11 279 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:02.93
12 58 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 4:07.23
13 264 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 4:18.82
10 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400109Sasínek Filip (AKHOD)1:00.24
800109Sasínek Filip (AKHOD)2:02.74
1200109Sasínek Filip (AKHOD)3:01.99
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 205 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:27.35
2 243 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:30.52
3 166 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 4:32.88
4 298 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 4:36.28
5 41 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 4:38.80
6 329 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 4:39.93
7 253 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:45.04
8 38 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 PB 4:45.83
9 240 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:45.98
10 36 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 13 PB 4:47.50
11 285 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 PB 4:47.73
12 35 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 14 SB 4:47.86
13 95 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:51.66
14 325 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:56.77
15 215 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:57.89
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400205Vrzalová Simona (VITKO)1:13.61
800205Vrzalová Simona (VITKO)2:26.40
1200205Vrzalová Simona (VITKO)3:39.71
Celkem 15 závodníků

3000 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
7:37.41 Hagos GEBRHIWET ETH 26.01.2019 Boston (Reggie Lewis), MA
WR 7:24.90 Daniel KOMEN KEN 06.02.1998 Budapest (HUN)
NR 7:48.8 Lubomír Tesáček CZE 28.01.1981 Praha
MR 7:51.59 Lubomír Tesáček 1986 Praha
NL 08:27.27 Jáchym Kovář CZE 03.02.2019 Praha - Stromovka
(so, 16.2.2019 - 17:28) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 220 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 08:22.09
2 236 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08:26.51
3 223 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08:27.92
4 183 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08:29.76
5 73 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08:30.27
6 335 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 08:30.86
7 230 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 08:32.32
8 210 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 08:36.64
9 5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 PB 08:38.00
10 106 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 PB 08:41.36
11 134 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 PB 08:42.88
12 305 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 PB 08:47.63
13 58 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 PB 08:48.39
14 177 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 08:59.20
10 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000223Kovář Jáchym (DUKPR)2:51.91
2000220Friš Jan (DUKPR)5:42.87
Celkem 15 závodníků

3000 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
8:43.36 Melissa COURTNEY GBR 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
WR 8:16.60 Genzebe DIBABA ETH 06.02.2014 Stockholm (Globe Arena)
NR 8:49.15 Andrea Šuldesová CZE 03.02.1999 Erfurt
MR 9:04.84 Simona Vrzalová 2017 Praha
NL 09:20.60 Kristiina Mäki CZE 25.01.2019 Ulsteinvik
(so, 16.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 157 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09:21.43
2 328 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 09:23.12
3 62 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09:43.45
4 43 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 09:50.09
5 253 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 10:15.37
6 329 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10:18.16
7 36 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2 10:29.13
8 296 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 10:39.55
9 215 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 10:58.16
10 71 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 11:18.01
257 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000157Mäki Kristiina (OLYPR)2:59.49
2000157Mäki Kristiina (OLYPR)6:11.04
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
7.43 Grant HOLLOWAY USA 08.02.2019 Fayetteville, AR (USA)
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
NR 7.44 Petr Svoboda CZE 27.02.2010 Praha
MR 7.44 Petr Svoboda 2010 Praha
NL 07.95 Jan Doležal CZE 10.02.2019 Praha - Stromovka
Finále (so, 16.2.2019 - 17:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 219 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 07.94 0.126
2 152 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 =PB 07.95 0.158
3 150 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 08.09 0.109
4 53 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 08.12 0.194
5 114 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.16 0.169
6 341 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.23 0.182
7 4 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.38 0.198
8 148 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.82 0.144
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
7.43 Grant HOLLOWAY USA 08.02.2019 Fayetteville, AR (USA)
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
NR 7.44 Petr Svoboda CZE 27.02.2010 Praha
MR 7.44 Petr Svoboda 2010 Praha
NL 07.95 Jan Doležal CZE 10.02.2019 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 53 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 08.17 Q 0.197
2 4 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.36 Q 0.189
3 336 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.43 0.172
4 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.60 0.184
5 91 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.77 0.146
6 175 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.82 0.162
145 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 162.7 0.018
143 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ 162.7 -0.092
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 16:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 152 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.97 Q 0.153
2 341 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 08.07 Q 0.149
3 150 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 08.10 q 0.162
4 267 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 =PB 08.29 0.183
5 83 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.51 0.210
6 59 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.59 0.182
7 165 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.91 0.227
8 82 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.01 0.143
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 16:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 219 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.09 Q 0.200
2 114 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.15 Q 0.171
3 148 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.28 q 0.162
4 72 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.59 0.167
5 18 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.64 0.162
6 163 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 08.91 0.186
132 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNF 0.181
291 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 152 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.97 Q 0.153
2 341 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 08.07 Q 0.149
3 219 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.09 Q 0.200
4 150 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 08.10 q 0.162
5 114 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.15 Q 0.171
6 53 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 08.17 Q 0.197
7 148 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.28 q 0.162
8 267 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 =PB 08.29 0.183
9 4 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.36 Q 0.189
10 336 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.43 0.172
11 83 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.51 0.210
12 72 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.59 0.167
13 59 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.59 0.182
14 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.60 0.184
15 18 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.64 0.162
16 91 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.77 0.146
17 175 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.82 0.162
18 165 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.91 0.227
19 163 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 08.91 0.186
20 82 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.01 0.143
145 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 162.7 0.018
143 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ 162.7 -0.092
132 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNF 0.181
291 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS

60 m překážek - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
7.89 Pamela DUTKIEWICZ GER 01.02.2019 Berlin (GER)
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
NR 7.95 Lucie Škrobáková CZE 06.03.2009 Turín
MR 8.03 Lucie Škrobáková 2009 Praha
NL 08.36 Helena Jiranová CZE 09.02.2019 Linec
Finále (so, 16.2.2019 - 17:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 316 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 NL 08.31 0.278
2 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 08.31 0.161
3 312 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.37 0.135
4 244 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.41 0.160
5 330 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 =SB 08.46 0.235
6 23 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 08.49 0.150
7= 93 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49 0.213
7= 50 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 08.49 0.134
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
7.89 Pamela DUTKIEWICZ GER 01.02.2019 Berlin (GER)
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
NR 7.95 Lucie Škrobáková CZE 06.03.2009 Turín
MR 8.03 Lucie Škrobáková 2009 Praha
NL 08.36 Helena Jiranová CZE 09.02.2019 Linec
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 316 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.40 Q 0.170
2 330 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 08.46 Q 0.150
3 50 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62 q 0.168
4 156 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.63 0.304
5 198 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.78 0.159
6 242 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.02 0.192
7 29 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.17 0.200
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 15:56) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 312 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.39 Q 0.162
2 93 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.42 Q 0.227
3 23 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.63 q 0.141
4 319 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 08.67 0.167
5 47 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.82 0.171
6 126 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.12 0.229
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 16:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 =NL 08.36 Q 0.136
2 244 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 08.40 Q 0.119
3 127 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.66 0.311
4 332 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.69 0.146
5 333 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.95 0.359
6 92 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.02 0.188
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 =NL 08.36 Q 0.136
2 312 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.39 Q 0.162
3 316 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.40 Q 0.170
4 244 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 08.40 Q 0.119
5 93 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.42 Q 0.227
6 330 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 08.46 Q 0.150
7 50 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62 q 0.168
8 23 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.63 q 0.141
9 156 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.63 0.304
10 127 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.66 0.311
11 319 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 08.67 0.167
12 332 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.69 0.146
13 198 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.78 0.159
14 47 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.82 0.171
15 333 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.95 0.359
16 242 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.02 0.192
17 92 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.02 0.188
18 126 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.12 0.229
19 29 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.17 0.200

4 x 200 m - Muži

(ne, 17.2.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Desenský M., Hodboď L., Müller V., Blatník F. Desenský M., Hodboď L., Müller V., Blatník F. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 MR 1:26.17 0.228
2 A - Tlustý M., Svoboda V., Petřík P., Šnejdr F. A - Tlustý M., Svoboda V., Petřík P., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:27.65 0.131
3 Ličman F., Maruštík D., Rež J., Kubeš J. Ličman F., Maruštík D., Rež J., Kubeš J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 1:28.02 0.143
4 B - Valášek J., Šnajdr J., Grabmüller A., Růžička M. B - Valášek J., Šnajdr J., Grabmüller A., Růžička M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:29.18 0.147
Havlas A., Procházka J., Doležal J., Juška R. Havlas A., Procházka J., Doležal J., Juška R. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ 170.7 0.156
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 14:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná A., Rappová F., Štanclová V., Hůlková B. Novotná A., Rappová F., Štanclová V., Hůlková B. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 1:38.61 0.161
2 Jíchová N., Marková T., Staňková K., Kolingerová A. Jíchová N., Marková T., Staňková K., Kolingerová A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:40.41 0.307
3 Zabloudilová A., Dlabajová K., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Dlabajová K., Křížková N., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:40.76 0.136
4 Maštalířová E., Eibichová E., Krbcová L., Tiplicová N. Maštalířová E., Eibichová E., Krbcová L., Tiplicová N. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:41.15 0.181
5 Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J., Šlehubrová K. Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J., Šlehubrová K. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 1:45.73 0.178
Hettlerová L., Suchá B., Křížková A., Petržilková T. Hettlerová L., Suchá B., Křížková A., Petržilková T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 170.7 0.152
Poznámky:
Protest AK ŠKODA Plzeň proti diskvalifikaci byl zamítnut.
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
2.35 Naoto TOBE JPN 02.02.2019 Karlsruhe (Messehalle)
WR 2.43 Javier SOTOMAYOR CUB 04.03.1989 Budapest (Sportcsarnok)
NR 2.37 Jaroslav Bába CZE 05.02.2005 Arnstadt
MR 2.30 Tomáš Janků 1998 Praha
NL 2.26 Martin Heindl CZE 26.01.2019 Hustopeče
(so, 16.2.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.931.982.032.082.122.162.202.23
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 14 PB 2.20 -OOOOXOOXXX
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 13 2.12 -OOOXOXXX
3 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 9 SB 2.08 OOOOXXX
4 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 12 2.08 OOXOOXXX
5 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 11 2.03 OOXOXXX
6 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 8 2.03 OOXXOXXX
7 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 1.98 OOXXX
8 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10 1.98 OXOXXX
9 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 2 SB 1.98 OXXOXXX
10 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 1.93 OXXX
11 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 1.93 XXOXXX
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 7 DNS
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 NM
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.621.671.721.771.811.841.871.901.93
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 13 1.90 OOOOOOOOXXX
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 1.87 -OOOOOOXXX
3 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11 1.81 OOOOXXOXXX
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 =PB 1.72 OOOXXX
5 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6 =PB 1.72 XOXOOXXX
6 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3 SB 1.72 OOXOXXX
7 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 4 1.67 OOXXX
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 8 1.67 XOOXXX
9 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 1.67 XXOOXXX
10 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 1.62 OXXX
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 2 DNS
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 10 DNS
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
5.90 Sam KENDRICKS USA 09.02.2019 Rouen (FRA)
WR 6.16 Renaud LAVILLENIE FRA 15.02.2014 Donetsk (UKR)
NR 5.81 Adam Ptáček CZE 07.02.2003 Chemnitz
MR 5.77 Jan Kudlička 2013 Praha
NL 5.55 Matěj Ščerba CZE 09.02.2019 Praha-Strahov
(so, 16.2.2019 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.324.524.724.925.075.225.335.44
1 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 11 5.22 ----XOO-XXX
2= Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 12 5.22 ----OXO-XXX
2= Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 13 5.22 ----OXO-XXX
4 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 5.07 --OOOXXX
5= Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 7 4.92 -OOOXXX
5= Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 4.92 -OOOXXX
7 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 4.92 -XOOXOXXX
8 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4 4.72 XXOOXXOXXX
9 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 4.52 XOOXXX
10 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 3 4.52 XXOXOXXX
11 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 8 4.52 -XXOXXX
12 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2 4.32 OXXX
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 1 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.273.473.673.874.024.174.264.354.45
1 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 12 4.35 -----XO-XOXXX
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 4.17 ----XOXXOXXX
3 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 9 4.02 --OOOXXX
4 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 8 4.02 --OXOXOXXX
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
95 10 3.87 --OOXXX
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 7 3.87 --OOXXX
7 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 3.67 -XOXOXXX
8 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5 3.47 OOXXX
8 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4 3.47 OOXXX
10 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1 =SB 3.27 OXXX
11 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 3.27 XOXXX
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 17.2.2019 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 14 NL 7.88 XX7.357.35X7.88X
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 7.39 X6.937.137.13X7.347.39
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 9 PB 7.29 XX7.237.235.24X7.29
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 3 SB 7.26 7.147.267.157.267.137.167.19
5 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 7 SB 7.26 X7.16X7.167.26XX
6 Adam ZelinkaAdam Zelinka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 13 7.15 X7.08X7.08X7.15X
7 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 7.04 X7.046.747.046.986.98X
8 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 6.96 X5.796.966.96XXX
9 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 2 6.93 6.93X6.676.93
10 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 10 6.90 6.806.905.196.90
11 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 1 6.83 6.836.826.786.83
12 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 11 6.79 6.636.796.706.79
13 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 6.44 4.915.026.446.44
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 8 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
6.99 Malaika MIHAMBO GER 01.02.2019 Berlin (GER)
WR 7.37 Heike DRECHSLER GDR 13.02.1988 Wien (AUT)
NR 6.64 Denisa Ščerbová CZE 06.02.2005 Bratislava
NR 6.64 Denisa Ščerbová CZE 03.03.2007 Birmingham
MR 6.61 Denisa Ščerbová 2004 Praha
NL 6.18 Eliška Klučinová CZE 09.02.2019 Praha - Stromovka
(so, 16.2.2019 - 15:12) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 11 SB 6.10 5.705.80X5.805.876.105.98
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 13 5.98 X5.845.865.86-5.98X
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 10 5.97 5.855.97X5.97X5.80X
4 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 12 5.84 X5.84X5.843.39XX
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 7 =SB 5.80 5.645.805.735.80-5.605.56
6 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 5.62 5.395.625.535.622.895.54X
7 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 PB 5.60 5.604.995.445.605.075.335.37
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 5.59 5.525.265.595.595.565.39X
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 1 5.46 5.265.415.465.46
10 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3 5.41 5.415.14X5.41
11 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 8 5.38 XX5.385.38
12 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 2 5.27 5.045.175.275.27
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 DNS
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
17.58 Hugues Fabrice ZANGO BUR 27.01.2019 Paris (FRA)
WR 17.92 Teddy TAMGHO FRA 06.03.2011 Paris-Bercy (Palais Omnisports)
NR 17.23 Ján Čado CZE 02.03.1985 Athínai
MR 16.81 Milan Mikuláš 1986 Praha
NL 16.07 Ondřej Vodák CZE 10.02.2019 Chemnitz
(so, 16.2.2019 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 PB 16.03 15.6015.6716.0316.0315.6015.9315.74
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 11 15.42 14.9415.42-15.42---
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 15.21 X14.99X14.9914.9415.21X
4 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 8 14.97 14.82XX14.8214.8214.97X
5 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 3 SB 14.79 X14.79X14.79X14.70X
6 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 7 14.76 X14.5414.7314.73X14.6314.76
7 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 5 =PB 14.63 14.5614.6314.6214.6314.5114.1314.58
8 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 2 SB 14.59 14.5913.3714.4114.59XX14.37
9 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 6 14.36 X14.1214.3614.36
10 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 4 14.26 X14.2614.1814.26
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1 NM
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 13 12.90 12.5312.7312.6312.7312.9011.38X
2 Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12 =SB 12.54 12.3212.4212.4612.4612.5412.25X
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 11 12.07 12.0711.6912.0212.07XX11.82
4 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 10 12.05 X11.5912.0512.05X11.8911.19
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 8 11.96 XX11.9311.9311.96X11.91
6 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6 11.93 X11.6111.9311.9311.79XX
7 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4 PB 11.90 11.9011.80X11.90X11.64X
8 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 PB 11.79 11.3811.4611.7911.7911.39XX
9 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 11.75 11.7511.57X11.75
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 11.61 11.3911.61X11.61
11 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 11.59 XX11.5911.59
12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 1 11.52 XX11.5211.52
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 7 NM
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
19.28 Maggie EWEN USA 26.01.2019 Boston (Reggie Lewis), MA
WR 22.50 Helena FIBINGEROVÁ TCH 19.02.1977 Jablonec (TCH)
NR 22.50 Helena Fibingerová CZE 19.02.1977 Jablonec
MR 21.58 Helena Fibingerová 1977 Jablonec
NL 17.06 Markéta Červenková CZE 30.01.2019 Jablonec nad Nisou
(so, 16.2.2019 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 12 16.58 16.48X16.5816.5816.4416.4216.55
2 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 11 SB 15.46 14.2315.46X15.4615.0914.8215.07
3 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
81 9 SB 15.04 14.5114.4214.7314.7315.04XX
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 10 13.64 13.6413.0813.2013.64XX13.35
5 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 8 PB 13.59 X13.59X13.59XXX
6 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 7 PB 13.52 12.8013.1213.5213.5213.1312.9913.12
7 - Valtová Marta Zachařová- Valtová Marta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 5 SB 13.25 12.2013.2512.7813.25X13.0712.84
8 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 6 SB 13.21 13.1512.5912.3013.1512.7513.2112.68
9 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 4 12.11 11.6312.1111.7512.11
10 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 12.03 12.0311.6911.2912.03
11 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 3 11.66 11.6611.6311.5211.66
12 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 11.47 11.22X11.4711.47
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 17.2.2019 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 14 19.34 X18.83X18.8319.34X19.18
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 13 SB 19.20 19.02X18.9319.0219.10X19.20
3 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 12 PB 17.02 17.02X16.3117.0216.64XX
4 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 11 16.27 16.0316.1715.9116.1715.8516.27X
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 PB 15.92 15.92XX15.9215.02X14.72
6 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 7 15.40 14.9815.40X15.4015.2715.23X
7 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 8 15.33 15.1914.6214.6715.1915.33X14.88
8 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 6 15.03 14.9715.03X15.03X15.02X
9 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 9 14.62 14.62X14.0214.62
10 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 3 14.45 14.1514.0114.4514.45
11 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 5 14.34 XX14.3414.34
12 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 4 14.31 14.3114.0414.1614.31
13 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 10 14.07 XX14.0714.07
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 NM
Celkem 14 závodníků