výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Ostrava (16. - 17. 2. 2019)

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
45.35 Obi IGBOKWE USA 08.02.2019 Clemson, SC (USA)
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
MR 45.27 Pavel Maslák 2015 Praha
NL 46.19 Pavel Maslák CZE 06.02.2019 Toruň
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 129 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.23 Q 0.196
2 30 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 PB 48.57 0.168
3 180 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 48.71 0.185
4 82 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 49.78 0.161
137 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.147
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200129Tesař Jan (STBOL)23.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 14:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 263 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.94 Q 0.195
2 130 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 48.50 0.188
3 19 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 48.51 0.259
4 85 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 49.63 0.176
5 60 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.81 0.144
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200263Desenský Michal (HKRAL)22.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 14:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 234 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.23 Q 0.191
2 265 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 47.59 q 0.192
3 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 49.63 0.162
4 51 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 50.28 0.199
5 280 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.41 0.161
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200234Šorm Patrik (DUKPR)22.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2019 - 14:43) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 266 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.63 Q 0.189
2 342 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.04 q 0.149
3 76 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.71 0.177
4 153 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.76 0.163
5 346 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 50.32 0.150
6 182 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.66 0.170
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200266Müller Vít (HKRAL)22.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 266 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.63 Q 0.189
2 129 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.23 Q 0.196
3 234 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.23 Q 0.191
4 265 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 47.59 q 0.192
5 263 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.94 Q 0.195
6 342 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.04 q 0.149
7 130 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 48.50 0.188
8 19 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 48.51 0.259
9 30 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 PB 48.57 0.168
10 180 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 48.71 0.185
11 85 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 49.63 0.176
11 80 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 49.63 0.162
13 76 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.71 0.177
14 153 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.76 0.163
15 82 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 49.78 0.161
16 60 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.81 0.144
17 51 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 50.28 0.199
18 346 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 50.32 0.150
19 280 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.41 0.161
20 182 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.66 0.170
137 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.147

400 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
45.35 Obi IGBOKWE USA 08.02.2019 Clemson, SC (USA)
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
MR 45.27 Pavel Maslák 2015 Praha
NL 46.19 Pavel Maslák CZE 06.02.2019 Toruň
Finále (ne, 17.2.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 129 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 46.70 0.208
2 234 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 46.83 0.205
3 263 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 46.95 0.176
4 266 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.05 0.171
5 265 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 47.71 0.307
6 342 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 47.84 0.164
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200234Šorm Patrik (DUKPR)21.86
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
51.86 Antonina KRIVOSHAPKA RUS 03.02.2019 Moskva (RUS)
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
MR 51.99 Helena Fuchsová 2001 Praha
NL 52.96 Lada Vondrová CZE 02.02.2019 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (so, 16.2.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 55.54 Q 0.223
2 125 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 57.61 0.146
3 27 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 58.80 0.154
4 164 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 60.31 0.188
102 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.197
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200142Vondrová Lada (HVEPA)25.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2019 - 14:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 54.89 Q 0.164
2 14 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 56.21 0.307
3 9 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.359
4 122 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.15 0.253
5 204 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 58.96 0.599
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200238Hejnová Zuzana (DUKPR)26.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2019 - 14:09) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.46 Q 0.183
2 308 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 55.84 q 0.265
3 197 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 56.78 0.191
4 161 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 57.15 0.182
5 16 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 60.36 0.278
6 13 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 SB 61.13 0.199
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20065Petržilková Tereza (SKPLZ)25.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2019 - 14:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.48 Q 0.185
2 314 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.52 q 0.362
3 209 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 57.75 0.235
4 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.23 0.161
5 66 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 59.81 0.271
6 107 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 61.00 0.162
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200314Hofmanová Martina (USKPR)25.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 54.89 Q 0.164
2 65 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.46 Q 0.183
3 324 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.48 Q 0.185
4 314 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.52 q 0.362
5 142 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 55.54 Q 0.223
6 308 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 55.84 q 0.265
7 14 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 56.21 0.307
8 197 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 56.78 0.191
9 161 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 57.15 0.182
10 9 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.359
11 125 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 57.61 0.146
12 209 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 57.75 0.235
13 122 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.15 0.253
14 27 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 58.80 0.154
15 204 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 58.96 0.599
16 194 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.23 0.161
17 66 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 59.81 0.271
18 164 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 60.31 0.188
19 16 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 60.36 0.278
20 107 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 61.00 0.162
21 13 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 SB 61.13 0.199
102 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.197

400 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
51.86 Antonina KRIVOSHAPKA RUS 03.02.2019 Moskva (RUS)
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
MR 51.99 Helena Fuchsová 2001 Praha
NL 52.96 Lada Vondrová CZE 02.02.2019 Praha - Stromovka
Finále (ne, 17.2.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 NL 52.67 0.158
2 238 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 53.03 0.143
3 65 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 53.44 0.485
4 324 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 53.44 0.178
5 308 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 =PB 55.84 0.153
314 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.149
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200142Vondrová Lada (HVEPA)24.67
Celkem 6 závodníků