výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:55) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 694 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.30 07.33
2 548 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.24 07.24
3 6 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.10 07.10
4 559 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.81 06.81
5 623 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 07.09 07.09
6 347 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.14 07.14
7 629 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.15 07.15
8 259 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.23 07.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 12:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 693 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.27 07.31
2 229 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.26 07.26
3 448 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.04 07.12
4 5 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.81 06.84
5 581 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.03 07.03
6 160 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12 07.12
7 558 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.16 07.16
8 392 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.18 07.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 12:05) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
3 564 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.02 07.02
4 501 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.02 07.02
9 612 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 06.97 07.12
10 159 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12 07.12
15 338 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.16 07.16
16 449 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.12 07.17
20 4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.25 07.25
22 275 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07.30 07.30
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:40) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 38 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.30 07.30
2 499 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.30 07.30
3 87 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.21 07.21
4 466 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.08 07.08
5 273 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07.21 07.21
6 187 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.15 07.27
7 180 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.27 07.27
8 565 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.28 07.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:45) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 566 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31 07.31
2 301 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.30 07.30
3 83 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.24 07.24
4 672 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.01 07.14
5 191 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.19 07.19
6 164 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.26 07.26
7 413 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.27 07.27
8 492 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.28 07.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:50) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 714 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34 07.34
2 84 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.30 07.30
3 37 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.24 07.24
4 346 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.17 07.17
5 237 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.18 07.18
6 360 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.25 07.25
7 291 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.28 07.28
8 267 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.19 07.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:25) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
2 326 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.04 08.08
3 204 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79 07.79
4 367 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.72 07.74
5 166 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.60 07.60
6 119 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 07.88 07.88
7 26 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.03 08.03
8 519 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.06 08.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
2 485 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08 08.08
3 208 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88 07.88
4 374 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.72 07.72
5 369 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.63 07.63
6 99 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.80 07.80
7 530 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.05 08.05
8 206 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16 08.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:35) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
2 76 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.03 08.11
3 639 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.97 07.99
4 508 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.75 07.75
5 129 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 07.68 07.68
6 77 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 07.79 07.86
7 527 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.06 08.06
8 620 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.21 08.29
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:10) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 479 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.10 08.10
2 363 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.98 07.98
3 578 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.85 07.85
4 651 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 07.78 07.78
5 510 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.58 07.63
6 442 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 07.89 07.89
7 94 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.05 08.05
8 345 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.17 08.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 372 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.11 08.11
2 663 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.98 07.98
3 511 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.77 07.87
4 481 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.75 07.78
5 577 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75 07.75
6 423 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.91 07.91
7 271 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.06 08.06
8 692 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.23 08.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:20) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 323 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.13 08.13
2 621 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.03 08.03
3 518 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.89 07.89
4 152 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 07.81 07.81
5 248 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.71 07.77
6 289 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.97 07.97
7 294 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.10 08.10
8 691 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.23 08.23
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 11:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
45 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.80
157 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.50
158 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.80
159 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.48
160 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.53
185 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.96
190 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.76
193 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.05
335 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.65
336 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.08
347 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.00 23.00
357 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.81
373 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 22.70
456 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.51 21.51
501 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.50
559 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.07
564 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.65
581 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 22.69
623 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 23.08
637 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.93
Celkem 20 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:50) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
63 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 23.27
83 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.38
87 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.19
90 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.14
164 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.91
180 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.14
184 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.22
187 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.24
231 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.83
279 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.21
291 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.76
328 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 23.03
386 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.45
389 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.29 23.29
391 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.73 22.73
466 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.88 22.88
499 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.97
504 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.19
565 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.16
681 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.38
683 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.38
Celkem 21 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:25) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
22 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.52 25.72
95 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.94 25.95
99 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.56 25.56
129 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 24.67 24.67
150 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 25.05 25.05
166 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.27 24.50
173 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.47 25.47
199 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.56 25.56
202 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.15 24.15
204 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.15 25.15
208 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.35 25.35
262 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.15 26.15
369 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.02 25.02
374 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 25.56 25.56
377 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 25.99 25.99
485 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.14 26.14
508 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.43 24.43
519 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.07 26.07
639 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.99 25.99
669 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.93 24.93
Celkem 20 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
24 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.88 26.30
114 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 25.54 25.69
137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 25.64 25.64
152 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 25.29 25.29
165 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.85 25.85
248 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.40 25.40
341 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.93 24.93
344 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.85 23.85
363 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 26.30 26.30
365 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.62 25.62
395 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.01 26.25
423 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 25.68 25.68
458 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.58 25.58
479 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.28 26.28
510 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.83 24.83
621 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.19 26.19
651 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 25.96 25.96
662 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.28 26.28
663 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.00 26.00
705 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 26.33 26.33
Celkem 20 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 17:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
2 561 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.33 51.33
3 192 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.32 51.32
4 407 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 50.18 50.18
5 157 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.13 48.13
6 149 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 50.13 50.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 17:05) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 701 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.27 52.27
2 47 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 51.94 51.94
3 193 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.24 51.24
4 627 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 50.45 50.45
5 6 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.87 48.87
6 337 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.13 50.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 17:10) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 190 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.30 51.30
2 637 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.61 50.61
3 338 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.31 50.31
4 5 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.62
5 106 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 49.31 49.31
6 319 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50.11 50.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 17:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 219 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 51.97 51.97
2 8 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.94 51.94
3 315 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50.79 51.10
4 373 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 50.53 50.53
5 105 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 49.12 49.66
6 334 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.06 50.06
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:40) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 700 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 54.58 54.58
2 600 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 53.01 53.01
3 88 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.95 52.95
4 279 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.79 51.79
5 685 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48.86 48.86
6 469 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.57 51.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:45) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 699 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 54.27 54.27
2 252 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 53.42 53.42
3 614 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 52.63 52.63
4 681 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.87 51.87
5 652 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 49.71 49.71
6 297 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51.48 51.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:50) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 113 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 54.25 54.25
2 475 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.43 53.43
3 278 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 52.41 52.41
4 177 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 51.95 51.95
5 416 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 50.90 50.90
6 242 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.13 51.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:55) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 48 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 54.12 54.12
2 352 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 53.81 53.81
3 216 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 52.40 52.40
4 516 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.07 52.07
5 124 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 50.99 50.99
6 683 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.03 51.03
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:20) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 302 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.22 60.82
2 364 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 58.76 59.71
3 25 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 59.22 59.22
4 126 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 56.82 58.03
5 34 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 56.21 56.21
6 655 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 57.34 57.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:25) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 480 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.12 60.79
2 43 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60.39 60.36
3 377 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 59.34 59.34
4 167 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.68 58.68
5 348 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 57.15 57.15
6 306 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.49 57.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 32 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 60.40 61.13
2 376 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 60.51 60.51
3 356 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 59.38 59.38
4 211 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.18 59.18
5 22 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 56.85 57.16
6 445 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 57.56 57.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:35) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 59 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 61.49 61.49
2 223 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 59.54 59.54
3 23 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 59.22 59.22
4 262 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 58.01 58.01
5 40 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60.97 60.97
6 150 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 57.31 57.31
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 573 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.66 61.66
2 555 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 61.32 61.32
3 220 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 58.99 60.69
4 484 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.17 60.17
5 144 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 56.09 56.09
6 437 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 58.96 58.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:05) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 486 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 61.69 61.69
2 286 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 61.37 61.37
3 355 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 60.92 60.92
4 351 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 60.22 60.22
5 97 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 58.02 58.02
6 24 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.25 59.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:10) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 544 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 61.74 61.74
2 384 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 61.40 61.40
3 261 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 60.98 60.98
4 477 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.35 60.35
5 658 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 58.77 58.77
6 676 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 59.78 59.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 593 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.63 62.35
2 120 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 60.52 61.60
3 217 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 61.00 61.00
4 665 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.38 60.38
5 114 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 58.80 58.80
6 521 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.11 60.11
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 9 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:01.94 2:01.94
1 371 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:01.18 2:02.43
2 225 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2:00.92 2:00.92
3 472 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:59.37 1:59.37
4 19 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:56.59 1:56.59
5 319 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:50.83 1:50.83
6 56 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:07.65 2:07.65
6 613 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:55.76 1:55.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:36) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 47 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:01.98 2:01.98
1 539 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:02.82 2:02.82
2 224 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2:00.97 2:00.97
3 195 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.33 1:59.33
4 686 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.78 1:56.78
5 31 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:54.08 1:54.08
6 228 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:55.41 1:55.57
6 314 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:05.28 2:05.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:42) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 318 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:03.46 2:03.46
1 417 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:01.59 2:01.59
2 533 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:01.08 2:01.08
3 379 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1:58.95 1:58.95
4 455 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.61 1:57.61
5 409 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:54.16 1:54.16
6 54 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:55.27 1:55.27
6 500 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:05.25 2:05.25
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:10) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 20 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:05.01 2:05.01
1 487 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:03.94 2:03.94
2 471 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:03.08 2:03.08
3 265 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:01.86 2:01.86
4 189 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.92 1:59.92
5 538 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:56.40 1:56.40
6 387 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:05.69 2:06.39
6 405 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:59.38 1:59.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:16) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 406 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:05.61 2:05.61
1 680 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:04.30 2:04.30
2 147 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:03.32 2:03.34
3 35 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:00.64 2:00.64
4 469 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.18 2:00.18
5 176 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:56.85 1:56.85
6 216 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1:59.37 1:59.37
6 698 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.48 2:06.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:22) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 451 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.43 2:04.43
1 463 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:05.57 2:05.57
2 101 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:03.74 2:03.74
3 290 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:00.57 2:00.57
4 687 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:00.23 2:00.23
5 388 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:58.80 1:58.80
6 414 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:05.92 2:05.92
6 490 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:59.20 1:59.20
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:50) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 18 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.94 2:29.94
1 604 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24.52 2:24.52
2 57 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.61 2:23.61
3 349 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:22.58 2:22.58
4 542 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:20.75 2:20.75
5 174 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:11.85 2:11.85
6 303 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:14.80 2:15.29
6 631 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:25.64 2:25.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:56) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 108 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:19.61 2:25.67
1 535 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:24.95 2:24.95
2 288 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:23.39 2:23.39
3 60 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:22.97 2:22.97
4 17 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.98 2:21.98
5 34 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:12.01 2:12.23
6 522 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:12.88 2:16.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 32 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:28.28 2:28.28
1 356 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:25.47 2:25.47
2 61 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:19.72 2:23.99
3 429 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:23.23 2:23.23
4 281 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22.53 2:22.53
5 305 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.12 2:15.12
6 260 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:17.24 2:17.24
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 536 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:26.67 2:26.67
1 697 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:28.88
2 198 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.20 2:24.20
3 143 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:23.57 2:23.57
4 217 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:23.05 2:23.05
5 182 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:12.87 2:13.93
6 171 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.68 2:28.68
6 438 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:21.91 2:22.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:36) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 270 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:22.80 2:27.20
1 696 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.88
2 128 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:17.44 2:24.11
3 607 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.64 2:23.64
4 62 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.30 2:23.30
5 375 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:15.85 2:15.85
6 21 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:28.77
6 545 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2:22.68 2:22.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 14:42) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 606 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.33 2:28.33
1 695 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.03
2 422 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:24.92 2:24.92
3 617 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:23.65 2:23.65
4 484 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:23.37 2:23.37
5 123 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:21.59 2:21.59
6 355 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:22.26 2:22.82
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 24.2.2019 - 14:25) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
7 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:11.29
19 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:12.55
50 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:11.93
51 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:14.40
213 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:10.34
299 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:01.30 4:01.30
382 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:56.00 3:55.58
410 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:05.14
452 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:09.97 4:09.97
474 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:56.25 3:56.25
496 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:13.71
529 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:56.78
541 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:14.76 4:14.76
682 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:46.29
688 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:13.74
707 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:15.45
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 14:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
91 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:12.86
103 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:06.08
109 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:11.76
121 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4:12.27
154 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:16.73
226 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:17.08
232 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:13.12
300 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:19.31 4:19.31
313 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:19.12
450 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:16.36 4:16.36
457 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:14.91 4:14.91
462 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:16.69 4:16.69
470 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:15.11
497 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:14.55
540 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:13.88 4:13.88
659 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:01.47
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 24.2.2019 - 14:05) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 366 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:32.88 4:32.88
2 590 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:36.85 4:36.85
3 135 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:38.13 4:38.13
4 127 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:45.83 4:45.83
5 591 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:49.21 4:49.31
6 264 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:53.98 4:53.98
7 670 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:54.28 4:54.28
8 60 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:52.71 4:57.21
9 640 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:57.84 4:57.84
10 249 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:52.50 4:57.88
11 39 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:51.25 4:59.46
12 459 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:59.53 4:59.53
13 61 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:01.75 5:01.75
14 139 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5:09.74 5:09.74
15 632 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:10.25 5:10.25
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 13:55) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 642 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:36.28 4:36.28
2 440 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:38.78 4:48.14
3 75 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 4:51.89 4:51.89
4 122 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4:54.07 4:54.07
5 283 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:00.68 5:02.23
6 111 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:01.87 5:02.41
7 370 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5:02.64 5:07.41
8 353 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5:07.99 5:08.20
9 368 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:08.35 5:08.35
10 178 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:11.29 5:11.29
11 222 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:12.66 5:12.66
12 570 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:00.70 5:15.36
13 656 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:18.53 5:18.53
14 117 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5:19.48 5:19.48
15 276 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5:20.51 5:20.51
16 706 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:21.18 5:21.18
Celkem 16 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 23.2.2019 - 18:10) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 474 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:32.32 08:32.32
2 299 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:46.88 08:46.88
3 515 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08:57.45 08:57.45
4 309 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 08:57.81 08:58.67
5 401 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08:58.72 08:58.72
6 452 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:59.23 08:59.23
7 688 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:59.57 08:59.57
8 277 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09:07.60 09:07.60
9 7 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:07.71 09:07.71
10 679 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:09.59 09:09.59
11 385 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09:15.84 09:15.84
12 298 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:15.92 09:15.92
13 378 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09:18.58 09:18.58
14 533 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09:20.22 09:20.22
15 81 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 09:17.70 09:23.13
16 682 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 23.2.2019 - 17:55) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 461 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08:50.48 08:50.48
2 310 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 09:09.25 09:09.25
3 109 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09:07.69 09:10.07
4 450 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:23.52 09:23.52
5 312 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:27.17 09:27.17
6 540 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:27.84 09:27.84
7 292 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:29.30 09:29.30
8 331 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 09:30.07 09:30.07
9 457 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:32.19 09:32.19
10 300 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:37.44 09:37.44
11 495 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:38.88 09:38.88
12 162 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:39.77 09:39.77
13 447 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:45.66 09:45.66
14 654 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:45.72 09:45.72
15 52 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09:45.75 09:45.75
16 704 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:53.29 09:53.29
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 17:40) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 135 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09:50.09 09:50.09
2 670 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:32.83 10:32.83
3 39 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10:34.02 10:34.02
4 502 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10:29.19 10:35.18
5 127 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10:28.88 10:39.21
6 640 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:39.55 10:39.55
7 98 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10:39.25 11:14.67
8 93 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:24.99 11:24.99
9 58 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:33.79 11:36.57
10 322 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:06.63 11:41.13
11 571 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:51.39 11:51.39
12 343 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12:02.16 12:02.16
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 17:25) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 148 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 10:31.13 10:31.13
2 75 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 10:32.50 10:32.50
3 111 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:53.45 10:53.45
4 283 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10:54.10 10:54.10
5 122 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 10:55.57 10:55.57
6 353 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11:00.10 11:00.10
7 243 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:22.99 11:22.99
8 296 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11:24.45 11:24.45
9 498 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:30.47 11:30.47
10 276 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11:40.16 11:40.16
11 169 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:40.45 11:40.45
12 117 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11:46.56 11:46.56
13 609 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11:56.78 11:56.78
14 605 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:58.95 11:58.95
15 703 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11:59.84 11:59.84
16 702 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 12:07.52 12:07.52
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:50) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 233 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.74 08.74
2 275 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.66 08.66
3 45 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.31 08.31
4 336 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.92 07.92
5 188 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.25 08.25
6 393 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38 08.38
7 158 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.40 08.40
8 89 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.62 08.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:55) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 92 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.98 08.98
2 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.67 08.67
3 192 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36 08.36
4 581 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.96 07.96
5 340 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.23 08.23
6 419 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.37 08.37
7 258 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.42 08.42
8 219 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 08.57 08.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 186 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76 08.76
2 3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65 08.73
3 339 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.31 08.31
4 628 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.00 08.00
5 661 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.05 08.05
6 411 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.37 08.37
7 548 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44 08.45
8 185 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57 08.57
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:35) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 713 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95 08.95
2 67 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.73 08.73
3 194 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46 08.46
4 63 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.09 08.09
5 626 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.42 08.42
6 328 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 08.60 08.60
7 516 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.61 08.61
8 489 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.72 08.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:40) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 476 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.94 08.94
2 327 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 08.82 08.82
3 253 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.52 08.52
4 386 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.22 08.22
5 196 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31 08.31
6 560 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55 08.55
7 362 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.61 08.61
8 66 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.64 08.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:45) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 556 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89 08.89
2 214 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.84 08.84
3 70 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.52 08.52
4 504 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.22 08.22
5 33 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.26 08.26
6 161 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.53 08.53
7 29 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.63 08.63
8 567 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.63 08.63
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 657 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.15 09.29
2 199 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04 09.04
3 427 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.72 08.72
4 668 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.46 08.46
5 202 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42 08.42
6 140 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.89 08.89
7 285 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.24 09.24
8 263 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.32 09.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:20) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 141 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.30 09.30
2 116 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.05 09.07
3 80 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.73 08.73
4 669 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.62 08.62
5 145 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.49 08.49
6 71 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.89 08.89
7 460 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.25 09.25
8 530 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.35 09.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 205 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31 09.31
2 622 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.21 09.21
3 173 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.94 08.94
4 79 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.66 08.66
5 99 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.49 08.49
6 282 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.90 08.90
7 439 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.28 09.28
8 690 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.41 09.41
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 134 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.33 09.33
2 483 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.17 09.17
3 268 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.81 08.81
4 509 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.80 08.80
5 458 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.49 08.49
6 380 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.14 09.14
7 221 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.29 09.29
8 689 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 430 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.33 09.33
2 579 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83 09.17
3 616 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.83 08.83
4 513 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65 08.65
5 341 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.55 08.55
6 618 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.12 09.12
7 478 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.27 09.27
8 308 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.38 09.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 293 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.34 09.34
2 201 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25 09.25
3 365 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.87 08.87
4 344 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.55 08.56
5 168 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.41 08.55
6 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.91 08.91
7 573 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.26 09.26
8 207 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.34 09.34
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 24.2.2019 - 11:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.91
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.00
Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.80
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.06
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.96
Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2.03
Filip MoravecFilip Moravec 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1.84
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.96
Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.92
Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2.00
Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.80
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 01 AC PardubiceAC Pardubice 1.84 1.84
Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.86
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.84
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 09:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.79 1.79
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.79 1.79
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.82 1.82
4 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.84 1.84
5 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.84 1.84
6 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1.85 1.85
7 Filip ŠtěpánFilip Štěpán 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.85 1.85
8 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.85 1.85
9 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.88 1.88
10 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 1.88 1.88
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.90 1.90
12 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.90 1.90
13 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.91 1.91
14 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1.91 1.91
15 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.00 2.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 16:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.64 1.64
2 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.67 1.64
3 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1.64 1.64
4 Monika KopeckáMonika Kopecká 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.64 1.64
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.79 1.64
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.65 1.65
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.66 1.66
8 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.66 1.66
9 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.71 1.67
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.68 1.68
11 Nikol JankuNikol Janku 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.71 1.70
12 Anna BravencováAnna Bravencová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.72 1.72
13 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.76 1.74
14 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.75 1.75
15 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.75 1.75
16 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.75 1.75
17 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.80 1.80
18 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.84 1.84
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 14:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.60 1.56
2 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.58 1.58
3 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.58 1.58
4 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.58 1.58
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.60 1.60
6 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.61 1.61
7 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 1.61 1.61
8 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1.61 1.61
9 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.70 1.64
10 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.64 1.64
11 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.65 1.65
12 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.66 1.66
13 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.68 1.67
14 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1.68 1.68
15 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.72 1.72
16 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.89 1.89
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 23.2.2019 - 16:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.01 3.70
2 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.13 3.75
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.75 3.75
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.85 3.85
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.85 3.85
6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3.95 3.95
7 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4.00 4.00
8 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4.00 4.00
9 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.01 4.01
10 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.15 4.15
11 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.30 4.30
12 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.35 4.35
13 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.40 4.40
14 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.95 4.95
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 23.2.2019 - 13:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3.45 3.45
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.52 3.52
3 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.55 3.55
4 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3.61 3.61
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.70 3.70
6 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.72 3.72
7 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3.80 3.80
8 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.81 3.81
9 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3.88 3.88
10 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.90 3.90
11 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.00 4.00
12 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4.05 4.05
13 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.20 4.20
14 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.20 4.20
15 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4.35 4.35
16 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.35 4.35
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 10:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.45 2.45
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2.50 2.50
3 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.61 2.51
4 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2.70 2.70
5 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.80 2.80
6 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.02 2.83
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2.87 2.87
8 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.21 2.93
9 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3.00 3.00
10 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.05 3.05
11 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.30 3.30
12 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.75 3.56
13 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3.92 3.80
14 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.95 3.90
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 13:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.80 2.80
2 Eva KubešováEva Kubešová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.80 2.80
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.80 2.80
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.91 2.80
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2.87 2.87
6 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2.95 2.95
7 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.15 3.15
8 Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3.20 3.20
9 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3.35 3.35
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3.36 3.36
11 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.37 3.37
12 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3.38 3.38
13 Anna RydvalováAnna Rydvalová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.40 3.40
14 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.46 3.46
15 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.67 3.67
16 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.85 3.85
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 23.2.2019 - 09:45) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6.38 6.38
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.44 6.44
3 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.49 6.45
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6.47 6.47
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6.54 6.54
6 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.59 6.56
7 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.63 6.63
8 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.80 6.80
9 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.87 6.87
10 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6.92 6.92
11 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.94 6.94
12 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.95 6.95
13 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7.19 7.06
14 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7.13 7.13
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 23.2.2019 - 13:20) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.36 6.36
2 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6.38 6.38
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.40 6.40
4 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.40 6.40
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.41 6.41
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.47 6.47
7 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.50 6.50
8 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.51 6.51
9 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.52 6.52
10 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.52 6.52
11 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.58 6.58
12 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.61 6.61
13 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6.65 6.65
14 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.86 6.86
15 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.92 6.92
16 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.27 7.29
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 11:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.35
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.36 5.36
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.37 5.37
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.54 5.38
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.58 5.39
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.40 5.40
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5.42 5.42
8 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.46 5.44
9 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.50 5.50
10 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5.60 5.60
11 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.70 5.62
12 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.73 5.63
13 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5.74 5.74
14 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5.91 5.85
15 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.02 6.02
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 15:15) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.42 5.42
2 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5.42 5.42
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5.43 5.43
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.43 5.43
5 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 5.45 5.45
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.48 5.48
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.48 5.48
8 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.49 5.49
9 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.74 5.54
10 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.54 5.54
11 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.55 5.55
12 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.61 5.61
13 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.63 5.63
14 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.65 5.65
15 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.70 5.70
16 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.75 5.75
17 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6.13 6.13
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 23.2.2019 - 17:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.06 13.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13.30 13.10
3 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.17 13.17
4 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.24 13.24
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.24 13.24
6 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.26 13.26
7 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.28 13.28
8 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.41 13.41
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.65 13.65
10 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.72 13.68
11 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.83 13.83
12 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.89 13.89
13 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.92 13.92
14 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.25 14.00
15 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.47 14.47
16 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.07 15.07
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 11:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12.29 12.29
2 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.29 12.29
3 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.39 12.39
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 12.39 12.39
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.54 12.54
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.57 12.57
7 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.57 12.57
8 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.62 12.62
9 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.68 12.68
10 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.70 12.70
11 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 12.75 12.75
12 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.81 12.81
13 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.07 13.07
14 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.17 13.17
15 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.65 13.65
16 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.70 13.70
17 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.84 13.84
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 24.2.2019 - 09:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.09 11.09
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.64 11.10
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.14 11.14
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.68 11.15
5 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.16 11.16
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 11.21 11.21
7 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.22 11.22
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.35 11.28
9 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.51 11.51
10 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 12.05 11.76
11 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.85 11.83
12 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.90 11.90
13 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.95 11.95
14 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.05 12.05
15 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.09 12.09
16 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.91 12.91
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 12:45) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.45 10.45
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.51 10.51
3 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.54 10.54
4 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.56 10.56
5 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.61 10.61
6 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.61 10.61
7 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.28 10.80
8 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.82 10.82
9 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.86 10.86
10 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 11.08 11.08
11 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.10 11.10
12 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.41 11.41
13 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.55 11.55
14 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.61 11.61
15 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.79 11.79
16 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.89 11.89
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 12:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Barbora HéžováBarbora Héžová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.11 12.11
2 Agáta MikundováAgáta Mikundová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.30 12.30
3 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12.37 12.37
4 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.39 12.39
5 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.46 12.46
6 Eliška ŠedáEliška Šedá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.64 12.64
7 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.69 12.69
8 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.44 12.72
9 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.75 12.75
10 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.92 12.92
11 Marta KurachováMarta Kurachová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.05 13.05
12 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.13 13.13
13 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 13.14 13.14
14 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.18 13.18
15 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.72 13.72
16 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.81 15.81
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 24.2.2019 - 14:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.39
2 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10.51 10.51
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10.61 10.61
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 AC PardubiceAC Pardubice 10.62 10.62
5 Johana PrudkáJohana Prudká 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.66 10.66
6 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.73 10.73
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.78 10.78
8 Klára BártováKlára Bártová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.82 10.82
9 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.82 10.82
10 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.15 11.15
11 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.36 11.36
12 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.76 11.76
13 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.47 12.47
14 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.59 12.59
15 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.52 13.52
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 11:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Jakub DaněkJakub Daněk 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.12 13.12
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.15 13.15
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.16 13.16
4 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.19 13.19
5 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.19 13.19
6 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.27 13.27
7 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.28 13.28
8 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.30 13.30
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.85 13.85
10 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14.11 14.11
11 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.13 14.13
12 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14.87 14.87
13 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.91 14.91
14 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.24 15.24
15 Martin PonížilMartin Ponížil 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.56 15.56
16 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.48 16.48
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 24.2.2019 - 09:30) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Adam BubíkAdam Bubík 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.33 13.33
2 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13.35 13.35
3 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.60 13.60
4 Pavel MišurecPavel Mišurec 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.83 13.83
5 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.89 13.89
6 Jan EfflerJan Effler 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.80 13.97
7 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.97 13.97
8 Josef PapJosef Pap 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14.33 14.33
9 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.55 14.55
10 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.65 14.65
11 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.54 15.54
12 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.71 15.71
13 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.03 17.03
14 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.08 17.11
15 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.05 18.05
16 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 18.31 18.31
Celkem 16 závodníků