Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

1500 m - Junioři

(ne, 24.2.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 682 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:04.14
2 382 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 4:05.68
3 529 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 4:06.11
4 299 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:09.37
5 474 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:10.97
6 410 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:11.33
7 50 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:13.66
8 213 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 4:14.31
9 19 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 4:15.00
10 541 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 4:15.08
11 7 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 4:17.54
12 688 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:19.57
13 496 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 4:19.80
14 51 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 4:22.32
452 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400682Kotyza Daniel (UNIBR)1:10.05
800682Kotyza Daniel (UNIBR)2:20.46
1200682Kotyza Daniel (UNIBR)3:25.39
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 659 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:06.19
2 103 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 4:11.46
3 109 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:12.72
4 689 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 4:14.80
5 91 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:15.52
6 470 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:16.75
7 462 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 4:17.59
8 232 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:17.66
9 226 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14 4:18.27
10 540 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:19.37
11 154 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:19.96
12 300 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 4:20.48
13 313 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 4:21.57
14 497 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:21.71
15 121 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 4:24.07
16 450 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:26.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400121Žďára Petr (KROME)1:11.31
800659Adensam Nicholas Jan (USKPR)2:15.47
1200659Adensam Nicholas Jan (USKPR)3:21.09
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 24.2.2019 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 135 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 4:37.91
2 366 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 4:37.96
3 590 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:46.10
4 670 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 4:51.04
5 591 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:51.07
6 39 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 SB 4:51.63
7 249 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 4:52.15
8 61 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 PB 4:56.01
9 459 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 PB 4:56.35
10 264 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 4:56.36
11 60 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 5:01.28
12 127 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:02.20
13 640 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:02.68
14 139 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 PB 5:05.59
632 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400135Koláčková Adéla (AKOLY)1:13.37
800135Koláčková Adéla (AKOLY)2:30.07
1200366Málková Anna (JESPR)3:45.86
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 642 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:39.92
2 440 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 4:44.92
3 75 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 4:50.75
4 283 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 4:59.71
5 178 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 PB 5:03.20
6 370 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 SB 5:04.30
7 570 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 SB 5:06.17
8 111 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:07.45
9 353 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 5:07.67
10 122 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 5:07.77
11 222 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 PB 5:08.39
12 368 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 5:10.49
13 656 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 PB 5:10.99
14 706 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 PB 5:17.82
15 117 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14 5:20.76
276 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400642Sasynová Karolína (TZTRI)1:13.40
800642Sasynová Karolína (TZTRI)2:29.41
1200642Sasynová Karolína (TZTRI)3:45.26
Celkem 16 závodníků