výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

Skok o tyči - Junioři

(so, 23.2.2019 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.533.683.833.984.074.164.254.314.374.434.494.704.865.005.10
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 PB 5.00 ----------OOXXOXXOXXX
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 PB 4.43 ----XO-O-OXOXXX
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 10 PB 4.25 --XOOOOOXXX
4 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 11 4.16 ----OXXOX-XX
5 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 PB 4.07 OXOXXOOXOXXX
6= Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2 SB 3.98 ---OXXX
6= Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 8 3.98 ---OXXX
8= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 7 3.83 XOOOXXX
8= Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 PB 3.83 XOOOXXX
10 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6 3.68 OOXXX
11 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4 3.68 XXOOXXX
12 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 3.68 XOXOXXX
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 9 NM
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 13 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 23.2.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.353.553.693.793.893.994.094.164.234.284.334.384.434.484.57
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 16 PB 4.48 ----XO--O-O-OXXOOXXX
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 15 PB 4.43 ---O--XXO-XOXXOOOXOXXX
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 13 PB 4.38 ----O-OOOOX-XOXXX
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 4.16 ---OOOOXXOX
5 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 PB 4.16 -XOOXXOOOOXXOXXX
6 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 PB 4.09 --XOOXOOOXXX
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 3.99 -XOOXOOXOXXX
8 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 8 PB 3.89 -OXXOOOXXX
9 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 PB 3.79 OOOXOXXX
10= Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5 3.69 OOOXXX
10= Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 6 3.69 OOOXXX
12 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 3.69 -XXOXOXXX
13 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 10 3.69 --XXOXXX
14= Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 3.35 XOXXX
14= Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 4 3.35 XOXXX
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 NM
Poznámky/pokusy:
" Při soutěži se při dopadu zranil závodník Jáchym Štancl (poranění pravé ruky).
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.502.702.853.003.143.283.383.483.583.683.753.803.853.903.954.004.11
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 14 PB 4.00 ---------OXO--O--XXOXXX
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 12 SB 3.58 ----OOOXOXOXOXXX
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC PardubiceAC Pardubice
00 13 3.48 ------OOOX-XX
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 11 PB 3.38 ----OXOOXOXXX
5 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 6 SB 3.00 -XOOOOXXX
6 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 10 3.00 --OXOXXOXXX
7= Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 7 2.85 -OOOXXX
7= Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 PB 2.85 -OOOXXX
9 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 2.85 -OOXOXXX
10 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2 PB 2.70 OOOXXX
11= Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 9 2.70 -OXOXXX
11= Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 PB 2.70 -OXOXXX
13 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 2.50 -XOXXX
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.592.792.933.073.213.353.453.553.653.71
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 3.65 ---O-O-OOXXX
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 16 3.65 ------XOOOXXX
3 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 PB 3.55 ----OOOOXXX
4 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 14 3.45 ---OXXOOOXXX
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 3.35 --OOXOOXXX
6 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4 PB 3.21 -OOOOXXX
7 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 PB 3.21 --XOOOXXX
8 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 13 3.21 --OOXOXXX
9= Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 3.07 -OOOXXX
9= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 10 3.07 -OOOXXX
11 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 5 PB 3.07 OOOXXOXXX
12 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 PB 2.93 OXXOOXXX
13 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 PB 2.93 OOXXOXXX
14 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 2.79 OXOXXX
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 6 NM
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 8 NM
Celkem 16 závodníků