Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

trojskok - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 NL 15.58 +1.7 m/s X15.58  +1.7-15.5815.43  +1.514.78  -1.0X 11.00
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 15.58 +4.1 m/s 14.81 +1.7 m/s X14.81  +1.715.58  +4.115.58 9.00
3 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 5 15.52 +1.5 m/s 15.52  +1.514.98  +1.9X15.5215.26  -0.514.91  +1.515.11  +2.3 8.00
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 15.37 +2.5 m/s 15.23 +1.7 m/s 14.98  +2.215.37  +2.515.03  +2.215.37XX15.23  +1.7 7.00
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 14.86 +2.4 m/s 14.82 -0.1 m/s X14.72  +1.1X14.7214.86  +2.4X14.82  -0.1 6.00
6 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 14.79 +3.6 m/s 14.63 +1.1 m/s X14.10  +3.314.79  +3.614.79X14.63  +1.114.39  +0.1 5.00
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 14.45 +2.1 m/s 13.64 +2.0 m/s X13.64  +2.014.45  +2.114.4513.21  +1.4XX 4.00
8 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 9 14.16 +1.3 m/s 14.16  +1.314.16 3.00
9 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 2 13.97 +1.5 m/s 13.97  +1.5X-13.97 2.00
Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3 DNS
David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 7 DNS
Celkem 11 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tetiana HolovchukTetiana Holovchuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10 12.99 -1.2 m/s X12.99  -1.212.63  -1.412.99
2 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 12 12.71 -2.0 m/s XX12.22  -2.712.22X12.61  -3.412.71  -2.0 11.00
3 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 7 12.68 -0.1 m/s XX12.35  +0.312.3512.68  -0.1X12.51  -2.6 9.00
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 12.45 -2.1 m/s X11.52  -1.412.25  -1.212.25X12.45  -2.1X 8.00
5 Šárka VachataŠárka Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 8 12.40 -0.7 m/s XX12.40  -0.712.4011.95  -0.712.34  -2.112.20  -1.9 7.00
6 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11 12.33 -1.2 m/s X12.07  +0.111.92  -3.512.0712.01  -0.612.33  -1.212.14  -2.7 6.00
7 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 12.13 +0.2 m/s XX11.58  -0.611.5812.10  +0.0X12.13  +0.2 5.00
8 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 11.75 +0.3 m/s 11.62  -0.3XX11.6211.75  +0.3XX 4.00
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 11.72 -1.1 m/s XX11.72  -1.111.72XXX 3.00
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 3 NM
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 NM
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 NM
Celkem 12 závodníků