výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (19. 5. 2019)
100 m - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10.84 11.00
2 296 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.17 9.00
3 194 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.25 7.50
100 m - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 124 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.25 7.50
2 18 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.27 3.00
3 79 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.43 2.00
100 m - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 950124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.54 3.50
2 147 Monika DoubkováMonika Doubková 000912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.54 3.50
3 98 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 011206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.70 2.00
100 m - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 020715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.24 11.00
2 92 Tereza BabickáTereza Babická 030628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.32 9.00
3 286 Kateřina BurianováKateřina Burianová 030123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.39 8.00
1500 m - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4:07.96 11.00
2 192 Petr PechekPetr Pechek 830411 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:08.88 9.00
3 35 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:11.39 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 280 Linda LukešováLinda Lukešová 031207 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:56.54 11.00
2 88 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 010208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:59.40 9.00
3 1 Petra DolejšováPetra Dolejšová 880721 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:10.20 8.00
3000 m - Ženy (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 55 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 000512 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10:00.97 11.00
2 66 Veronika PiklováVeronika Piklová 010712 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11:10.82 9.00
3 1 Petra DolejšováPetra Dolejšová 880721 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:16.16 8.00
10000 m - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 189 Jiří FranzJiří Franz 900906 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35:30.34 11.00
2 190 Petr MurasPetr Muras 890716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35:43.22 9.00
3 17 Tomáš UrbanecTomáš Urbanec 840405 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 36:01.88 8.00
10 km chůze - Muži (neděle, 19.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM
2 Petr JindraPetr Jindra 710401 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NM
3 7 Petr KřenekPetr Křenek 810103 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM