výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (19. 5. 2019)

1500 m - Muži

(ne, 19.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 4:07.96 11.00
2 192 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 4:08.88 9.00
3 35 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:11.39 8.00
4 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 4:15.31 7.00
5 105 Jan PerglerJan Pergler 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 4:16.04 6.00
6 189 Jiří FranzJiří Franz 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 4:16.92 5.00
7 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 4:18.66 4.00
8 291 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:20.20 3.00
9 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 4:20.99 2.00
10 17 Tomáš UrbanecTomáš Urbanec 84 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 4:23.36 1.00
11 84 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 4:23.69
12 298 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:25.91
13 190 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15 4:26.37
14 34 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 4:28.64
15 320 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 4:35.50
MS 330 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:35.84
182 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 NM
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 19.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 280 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:56.54 11.00
2 88 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 4:59.40 9.00
3 1 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 5:10.20 8.00
4 277 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:18.21 7.00
5 292 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 5:18.53 6.00
6 285 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:18.90 5.00
7 46 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 11 5:23.02 4.00
8 11 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 5:24.93 3.00
9 79 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:45.51 2.00
10 53 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 6:04.48 1.00
236 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 DNS
Celkem 11 závodníků