výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (19. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 15:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 21.98 11.00
2 290 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.39 9.00
3 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.55 8.00
4 296 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.59 7.00
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.73
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.67 6.00
2 299 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.05 4.00
3 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.36 2.00
4 122 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.54 1.00
292 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.02 5.00
2 280 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.28 3.00
3 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 23.68
4 52 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.91
5 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 24.12
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2019 - 15:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.58
2 316 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.88
3 76 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.94
4 282 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.05
5 49 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.07
2 288 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.60
3 71 Lukáš TejnorLukáš Tejnor 91 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.12
4 83 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 25.73
5 307 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 21.98 11.00
2 290 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.39 9.00
3 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.55 8.00
4 296 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.59 7.00
5 42 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.67 6.00
6 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.02 5.00
7 299 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.05 4.00
8 280 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.28 3.00
9 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.36 2.00
10 122 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.54 1.00
11 301 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.58
12 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 23.68
13 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.73
14 316 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.88
15 52 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.91
16 76 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.94
17 282 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.05
18 184 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.07
19 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 24.12
20 49 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.20
21 288 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.60
22 71 Lukáš TejnorLukáš Tejnor 91 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.12
23 83 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 25.73
24 307 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.83
292 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.5.2019 - 14:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.33 11.00
2 286 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.64 9.00
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.79 8.00
4 288 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.18 7.00
5 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 26.29 4.00
100 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.5.2019 - 14:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 26.22 6.00
2 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.27 5.00
3 94 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.48 2.50
4 298 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.48 2.50
5 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 26.59
6 306 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.5.2019 - 14:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.52 1.00
2 95 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.60
3 136 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.77
4 43 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 26.90
5 300 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.95
6 97 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 27.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 19.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 27.64
2 287 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.95
3 295 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.20
4 10 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 28.24
5 52 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 28.63
6 68 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 30.48
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 19.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 27.62
2 39 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 28.52
3 36 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 28.86
4 38 Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 29.14
5 96 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 29.67
6 65 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 29.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.33 11.00
2 286 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.64 9.00
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.79 8.00
4 288 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.18 7.00
5 9 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 26.22 6.00
6 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.27 5.00
7 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 26.29 4.00
8 94 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.48 2.50
8 298 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.48 2.50
10 305 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.52 1.00
11 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 26.59
12 95 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.60
13 136 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.77
14 43 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 26.90
15 300 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.95
16 97 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 27.16
17 306 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.17
18 128 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 27.62
19 42 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 27.64
20 287 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.95
21 295 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.20
22 10 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 28.24
23 39 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 28.52
24 52 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 28.63
25 36 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 28.86
26 38 Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 29.14
27 96 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 29.67
28 65 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 29.89
29 68 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 30.48
100 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNF