výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek

Janské Lázně - Černá hora (25. 5. 2019)

Běh do vrchu - Muži

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 425 Janů JanJanů Jan 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:50:52
2 423 Chrascina MarekChrascina Marek 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:51:06
3 444 Pavlišta VítPavlišta Vít 85 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0:52:23
4 449 Sádlo DominikSádlo Dominik 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0:52:39
5 437 Lichý TomášLichý Tomáš 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:54:27
6 439 Macoun JanMacoun Jan 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:55:35
7 426 Jílek OndřejJílek Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:57:01
8 436 Kučera LukášKučera Lukáš 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0:59:09
9 450 Semerád AntonínSemerád Antonín 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:01:08
10 411 Frelich MartinFrelich Martin 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:02:42
11 417 Hach LukášHach Lukáš 84 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 1:10:12
12 422 Chadim StanislavChadim Stanislav 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:13:18
13 460 Turek MartinTurek Martin 80 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:16:49
14 435 Kubeček LadislavKubeček Ladislav 91 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1:17:20
15 427 Kaňovský PetrKaňovský Petr 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:29:01
410 Fejfar OndřejFejfar Ondřej 89 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
431 Kovář JáchymKovář Jáchym 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
432 Krupička RobertKrupička Robert 78 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
412 Frelich PavelFrelich Pavel 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
420 Herda JanHerda Jan 83 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 20 závodníků

Běh do vrchu - Junioři

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 402 Bílek DavidBílek David 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:30:25
2 447 Požár BorekPožár Borek 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0:30:50
3 445 Pazdera RomanPazdera Roman 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:31:19
4 464 Vrbovský BenjaminVrbovský Benjamin 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:31:26
5 408 Dryák VojtěchDryák Vojtěch 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0:32:18
6 448 Řehula ŠimonŘehula Šimon 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:32:36
7 418 Havlena JanHavlena Jan 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0:32:55
8 462 Volák OndřejVolák Ondřej 00 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 0:33:52
9 438 Lukš PetrLukš Petr 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:34:18
10 403 Bolehovský MichalBolehovský Michal 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:34:32
11 433 Krupka AdamKrupka Adam 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:35:27
12 443 Paleček OndřejPaleček Ondřej 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0:35:33
13 434 Krupka MilanKrupka Milan 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:35:45
14 401 Bahenský PetrBahenský Petr 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:36:08
15 458 Štros DavidŠtros David 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 0:36:46
16 452 Slavík OndřejSlavík Ondřej 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0:36:50
17 414 Gregor TomášGregor Tomáš 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:37:35
18 404 Brejška IvanBrejška Ivan 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:37:56
428 Kligl RadimKligl Radim 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
405 Bříza MatějBříza Matěj 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 20 závodníků

Běh do vrchu - Ženy

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 454 Stránská AdélaStránská Adéla 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1:01:16
2 451 Pavla Schorná MatyášováPavla Schorná Matyášová 80 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1:02:50
3 421 Hrochová TerezaHrochová Tereza 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:03:09
4 441 Maršánová LucieMaršánová Lucie 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:03:32
5 413 Galaczová EvaGalaczová Eva 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:08:18
6 459 Hana Švestková StružkováHana Švestková Stružková 83 Atletický klub Račí údolíAtletický klub Račí údolí 1:08:19
7 424 Janatová KateřinaJanatová Kateřina 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:10:24
8 456 Štiglerová SylvieŠtiglerová Sylvie 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:11:03
9 453 Solánská JanaSolánská Jana 85 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1:18:09
407 Divišová KateřinaDivišová Kateřina 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
409 Dvořáková KristýnaDvořáková Kristýna 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
415 Gregorová KamilaGregorová Kamila 81 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

Běh do vrchu - Juniorky

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 419 Havlíčková BarboraHavlíčková Barbora 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0:31:29
2 442 Matějáková AlenaMatějáková Alena 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:35:39
3 461 Veigertová GabrielaVeigertová Gabriela 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0:37:51
4 430 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:38:48
5 440 Marszalková TerezaMarszalková Tereza 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:40:17
6 465 Ryšavá VendulkaRyšavá Vendulka 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0:41:07
7 446 Pekařová JanaPekařová Jana 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 0:41:23
8 455 Šimková KamilaŠimková Kamila 00 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0:43:04
9 416 Gutwirthová AnežkaGutwirthová Anežka 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:44:03
10 429 Koberová KateřinaKoberová Kateřina 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:44:22
11 457 Štráchalová DianaŠtráchalová Diana 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:46:13
12 406 Černá VeronikaČerná Veronika 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:47:13
13 463 Vomelová AnetaVomelová Aneta 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 0:49:32
Celkem 13 závodníků