Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Zlín (31. - 2. 6. 2019)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(pá, 31.5.2019 - 13:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 5 | 62.09 | 62.09 | 59.93 | 57.07 | 62.09 | 412 | ||||||||||
2 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 12 | 60.76 | 59.88 | 57.31 | 60.76 | 60.76 | 400 | ||||||||||
3 |
Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 13 | 59.71 | 57.12 | 59.71 | 56.96 | 59.71 | 391 | ||||||||||
4 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 15 | 57.07 | 47.02 | 40.89 | 57.07 | 57.07 | 368 | ||||||||||
5 |
Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 7 | 56.45 | 46.95 | 45.35 | 56.45 | 56.45 | 363 | ||||||||||
6 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 1 | 55.37 | 53.54 | 55.37 | 54.60 | 55.37 | 354 | ||||||||||
7 |
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 8 | 55.01 | 55.01 | 53.96 | 45.62 | 55.01 | 351 | ||||||||||
8 |
Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 |
06 | 10 | 53.50 | 53.50 | 53.07 | 50.79 | 53.50 | 338 | ||||||||||
9 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 3 | 53.26 | 43.21 | 47.41 | 53.26 | 53.26 | 336 | ||||||||||
10 |
Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 19 | 52.81 | 52.81 | 49.82 | 39.58 | 52.81 | 332 | ||||||||||
11 |
Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
06 | 18 | 50.98 | 47.64 | 50.98 | 46.19 | 50.98 | 316 | ||||||||||
12 |
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 17 | 50.26 | 50.26 | 46.95 | 46.33 | 50.26 | 310 | ||||||||||
13 |
Václav NěmečekVáclav Němeček
AC Pardubice |
06 | 11 | 49.09 | 45.55 | 49.09 | 48.14 | 49.09 | 300 | ||||||||||
14 |
Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 6 | 48.16 | 48.16 | 46.48 | 41.05 | 48.16 | 292 | ||||||||||
15 |
Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia Praha |
06 | 21 | 47.88 | 46.48 | 46.37 | 47.88 | 47.88 | 290 | ||||||||||
16 |
Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia Praha |
06 | 9 | 47.84 | 43.61 | 47.84 | 41.26 | 47.84 | 290 | ||||||||||
17 |
Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 4 | 47.82 | 47.82 | 46.50 | 45.62 | 47.82 | 289 | ||||||||||
18 |
Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 20 | 44.34 | 43.69 | 43.85 | 44.34 | 44.34 | 260 | ||||||||||
19 |
Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 14 | 41.46 | 38.85 | 41.46 | 37.00 | 41.46 | 236 | ||||||||||
20 |
Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 16 | 40.97 | 38.31 | 37.36 | 40.97 | 40.97 | 232 | ||||||||||
21 |
Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 22 | 39.13 | 35.69 | 39.13 | 32.60 | 39.13 | 217 | ||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(pá, 31.5.2019 - 15:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 8 | 57.06 | 57.06 | 54.58 | 55.90 | 57.06 | 569 | ||||||||||
2 |
Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia Praha |
06 | 6 | 50.55 | 50.55 | 50.05 | 46.26 | 50.55 | 486 | ||||||||||
3 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 5 | 50.22 | 50.22 | X | 43.09 | 50.22 | 482 | ||||||||||
4 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 12 | 50.04 | 48.63 | 48.66 | 50.04 | 50.04 | 480 | ||||||||||
5 |
Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 10 | 48.15 | 41.53 | 41.28 | 48.15 | 48.15 | 456 | ||||||||||
6 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 7 | 48.07 | 48.07 | 47.66 | 47.88 | 48.07 | 455 | ||||||||||
7 |
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 13 | 46.88 | 41.37 | 45.95 | 46.88 | 46.88 | 440 | ||||||||||
8 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 1 | 46.08 | 37.03 | 46.08 | X | 46.08 | 430 | ||||||||||
9 |
Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 4 | 45.78 | 44.72 | 45.78 | 42.46 | 45.78 | 427 | ||||||||||
10 |
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín Praha |
06 | 21 | 43.47 | 43.47 | 37.32 | 37.25 | 43.47 | 398 | ||||||||||
11 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 9 | 43.11 | 35.07 | 39.10 | 43.11 | 43.11 | 394 | ||||||||||
12 |
Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 2 | 42.62 | 42.62 | 33.27 | 41.10 | 42.62 | 387 | ||||||||||
13 |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 14 | 41.79 | 38.78 | 38.32 | 41.79 | 41.79 | 377 | ||||||||||
14 |
Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 17 | 40.75 | 38.94 | 40.75 | X | 40.75 | 365 | ||||||||||
15 |
Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 20 | 40.06 | 40.06 | 38.09 | 36.19 | 40.06 | 356 | ||||||||||
16 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 38.36 | X | 38.36 | 21.96 | 38.36 | 335 | ||||||||||
17 |
Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK Jeseniova |
06 | 16 | 37.88 | 36.44 | 37.88 | 36.48 | 37.88 | 329 | ||||||||||
18 |
Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 11 | 37.86 | 37.86 | 35.93 | 24.61 | 37.86 | 329 | ||||||||||
19 |
Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 3 | 33.27 | 29.92 | 32.03 | 33.27 | 33.27 | 274 | ||||||||||
20 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 18 | 25.12 | 20.73 | 25.12 | 21.59 | 25.12 | 178 | ||||||||||
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |