výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 31.5.2019 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3 13.58 13.5813.1813.5813.58 766
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 11.11 11.11XX11.11 602
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 10.85 09.7810.8510.8510.85 585
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 13 10.85 09.9110.85X10.85 585
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 16 10.55 09.80X10.5510.55 566
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 12 10.53 09.1810.5309.2610.53 564
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 10.51 09.7210.0210.5110.51 563
8 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 10.07 10.0709.8709.7010.07 534
9 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 10 10.05 09.7410.0509.9010.05 533
10 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 09.90 09.0709.90X09.90 523
11 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 09.49 09.49X09.4009.49 496
12 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 09.48 09.2709.3009.4809.48 495
13 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 09.17 08.5609.1709.1409.17 475
14 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 08.84 08.7308.2308.8408.84 454
15 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 08.54 08.1808.2908.5408.54 434
16 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 08.25 08.2508.2407.3008.25 416
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 31.5.2019 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 12.19 10.3812.1911.0412.19 674
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 2 11.19 11.0111.0811.1911.19 608
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 10.99 09.6709.1410.9910.99 594
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 10.37 10.3110.3710.2510.37 554
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 18 10.35 09.6609.3910.3510.35 552
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 10.14 08.8709.6010.1410.14 539
7 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 09.95 09.7109.9509.1309.95 526
8 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 23 09.73 09.1507.7509.7309.73 512
9 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 8 09.69 09.69X09.2409.69 509
10 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 09.52 08.8509.0509.5209.52 498
11 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 09.40 08.4409.40X09.40 490
12 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 09.32 09.3208.9608.8009.32 485
13 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 22 09.29 09.0108.9109.2909.29 483
14 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 09.28 08.4609.2809.0109.28 482
15 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 09.14 08.7109.14X09.14 473
16 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 15 08.58 07.0207.2408.5808.58 437
17 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 20 08.24 07.6908.2408.1508.24 415
18 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 08.19 07.1807.9208.1908.19 412
19 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 13 07.98 07.8007.9807.1907.98 398
20 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 07.89 07.6307.7507.8907.89 392
21 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 07.73 07.7107.5607.7307.73 382
22 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 07.64 07.6207.6407.4907.64 376
23 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 07.35 07.0207.3506.9507.35 357
Celkem 23 závodníků