Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Zlín (31. - 2. 6. 2019)skok daleký - Muži
(so, 1.6.2019 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 1 | 7.34 +2.6 m/s | 7.27 +2.9 | 7.29 +4.0 | 7.34 +2.6 | 7.34 | 896 | ||||||||||
2 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 10 | 7.30 +2.3 m/s | 7.24 +1.8 m/s | 7.30 +2.3 | 6.99 +3.4 | 7.24 +1.8 | 7.30 | 886 | |||||||||
3 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 9 | 7.22 +2.3 m/s | 7.22 +2.3 | 7.01 +2.1 | 6.98 +2.9 | 7.22 | 866 | ||||||||||
4 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 5 | 7.10 +2.3 m/s | 7.03 +0.7 m/s | X +0.9 | 7.10 +2.3 | 7.03 +0.7 | 7.10 | 838 | |||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 7 | 6.95 +1.6 m/s | 6.33 -0.5 | 6.75 +2.4 | 6.95 +1.6 | 6.95 | 802 | ||||||||||
6 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 12 | 6.93 +2.7 m/s | 6.64 +1.2 m/s | 6.54 +0.2 | 6.64 +1.2 | 6.93 +2.7 | 6.93 | 797 | |||||||||
7 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 2 | 6.82 +1.3 m/s | 6.75 +1.4 | 6.82 +1.3 | X +1.1 | 6.82 | 771 | ||||||||||
MS |
Jakub KubinecJakub Kubinec
Slovakia |
98 | 4 | 6.69 +0.9 m/s | 6.69 +0.9 | 6.69 | 741 | ||||||||||||
9 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
97 | 6 | 6.65 +1.7 m/s | 6.58 -1.9 | 6.65 +1.7 | 6.61 +2.3 | 6.65 | 732 | ||||||||||
10 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 8 | 6.64 +2.8 m/s | 6.48 +1.5 m/s | 6.48 +1.5 | 6.44 +1.2 | 6.64 +2.8 | 6.64 | 729 | |||||||||
MS |
Reinis KregersReinis Kregers
Latvia |
92 | 3 | 6.59 +2.0 m/s | X +0.7 | 6.48 +0.5 | 6.59 +2.0 | 6.59 | 718 | ||||||||||
12 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 11 | 6.47 +1.9 m/s | 6.47 +1.9 | 6.27 +1.4 | 6.40 +1.2 | 6.47 | 691 | ||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 1.6.2019 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 4 | 6.54 -1.2 m/s | 6.54 -1.2 | 6.44 -1.3 | 6.39 +0.4 | 6.54 | 707 | ||||||||||
2 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 3 | 6.38 +1.5 m/s | 6.14 +0.4 | X -1.4 | 6.38 +1.5 | 6.38 | 670 | ||||||||||
3 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 5 | 6.31 -1.2 m/s | 6.17 +1.5 | 6.31 -1.2 | 6.23 -2.0 | 6.31 | 655 | ||||||||||
4 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 8 | 6.30 -0.9 m/s | X -0.2 | 6.30 -0.9 | X -1.9 | 6.30 | 652 | ||||||||||
5 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 6 | 6.21 -1.7 m/s | X -0.1 | 6.21 -1.7 | 6.17 -1.7 | 6.21 | 632 | ||||||||||
6 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11 | 6.08 -0.6 m/s | 6.08 -0.6 | 6.00 -0.9 | X +1.4 | 6.08 | 604 | ||||||||||
7 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 5.97 -0.5 m/s | 5.95 +0.8 | 5.97 -0.5 | 5.96 -0.4 | 5.97 | 580 | ||||||||||
8 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 7 | 5.96 +1.1 m/s | 5.96 +1.1 | 5.78 -1.2 | 4.95 -0.4 | 5.96 | 578 | ||||||||||
9 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 9 | 5.80 -0.3 m/s | 5.67 -0.9 | 5.80 -0.3 | 5.51 -0.3 | 5.80 | 544 | ||||||||||
10 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 10 | 5.64 -1.7 m/s | X +0.8 | 5.64 -1.7 | X -0.4 | 5.64 | 510 | ||||||||||
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(pá, 31.5.2019 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Decathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 15 | 6.81 +1.2 m/s | 6.64 +2.5 | 6.81 +1.2 | X +1.1 | 6.81 | 769 | ||||||||||
2 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 13 | 6.66 +0.6 m/s | 6.29 +2.8 | 6.66 +0.6 | 6.50 +0.5 | 6.66 | 734 | ||||||||||
3 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 6.54 -0.8 m/s | 6.39 +1.2 | 6.54 -0.8 | 6.47 +0.8 | 6.54 | 707 | ||||||||||
4 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 14 | 6.54 +1.2 m/s | 6.54 +1.2 | 6.33 +0.4 | 6.36 +1.7 | 6.54 | 707 | ||||||||||
5 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 10 | 6.53 +1.4 m/s | 6.17 +1.1 | 6.44 +0.2 | 6.53 +1.4 | 6.53 | 704 | ||||||||||
6 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | 6.51 +1.5 m/s | 6.33 +1.2 | 6.31 +1.4 | 6.51 +1.5 | 6.51 | 700 | ||||||||||
7 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 6.35 +0.8 m/s | 6.35 +0.8 | X +0.6 | X +0.7 | 6.35 | 664 | ||||||||||
8 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 12 | 6.26 +2.2 m/s | 6.26 +2.5 | X +1.8 | 6.26 +2.2 | 6.26 | 644 | ||||||||||
9 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 16 | 6.15 +1.4 m/s | 6.01 +3.7 | 6.15 +1.4 | 6.05 +1.3 | 6.15 | 619 | ||||||||||
10 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 6 | 6.00 +0.4 m/s | X +1.6 | X +2.2 | 6.00 +0.4 | 6.00 | 587 | ||||||||||
11 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 9 | 5.90 +0.5 m/s | 5.68 +2.7 | 5.90 +0.5 | 5.56 +1.6 | 5.90 | 565 | ||||||||||
12 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 1 | 5.79 +0.8 m/s | X +2.4 | 5.79 +0.8 | X +3.3 | 5.79 | 542 | ||||||||||
13 |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 5 | 5.77 +0.7 m/s | 5.67 +1.4 | 5.77 +0.7 | 4.18 +1.0 | 5.77 | 537 | ||||||||||
14 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | 5.71 +0.9 m/s | X +2.0 | 5.71 +0.9 | X +0.7 | 5.71 | 525 | ||||||||||
15 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 11 | 5.46 +1.9 m/s | X -0.2 | X -0.1 | 5.46 +1.9 | 5.46 | 473 | ||||||||||
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 1.6.2019 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Nonathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 17 | 6.14 +1.1 m/s | 5.71 -0.7 | 6.12 -0.1 | 6.14 +1.1 | 6.14 | 617 | ||||||||||
2 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 14 | 6.06 +0.8 m/s | 5.89 +0.1 | X -0.4 | 6.06 +0.8 | 6.06 | 600 | ||||||||||
3 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha |
04 | 18 | 6.05 -2.2 m/s | 6.05 -2.2 | 5.96 -0.1 | X -1.1 | 6.05 | 597 | ||||||||||
4 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 10 | 6.03 +0.5 m/s | 6.00 +1.0 | 5.93 -1.2 | 6.03 +0.5 | 6.03 | 593 | ||||||||||
5 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 15 | 6.00 -1.4 m/s | X +0.3 | 6.00 -1.4 | X +2.1 | 6.00 | 587 | ||||||||||
6 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 7 | 5.94 +0.0 m/s | X +2.3 | 5.47 -1.8 | 5.94 +0.0 | 5.94 | 574 | ||||||||||
7 |
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 11 | 5.70 -0.9 m/s | 5.51 +0.5 | 5.70 -0.9 | 5.68 -0.9 | 5.70 | 523 | ||||||||||
8 |
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova |
04 | 16 | 5.68 +1.3 m/s | 5.33 +0.3 | 5.59 -0.4 | 5.68 +1.3 | 5.68 | 519 | ||||||||||
9 |
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 19 | 5.49 -0.5 m/s | X +2.1 | 5.49 -0.5 | 5.09 +1.7 | 5.49 | 479 | ||||||||||
10 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 1 | 5.44 +1.9 m/s | 5.44 +1.9 | 5.38 +1.9 | 5.36 +2.9 | 5.44 | 469 | ||||||||||
11 |
Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 6 | 5.36 +0.7 m/s | 5.36 +0.7 | 5.29 -1.5 | X +0.3 | 5.36 | 453 | ||||||||||
12 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 13 | 5.36 -1.1 m/s | 5.11 +0.1 | 4.97 -1.1 | 5.36 -1.1 | 5.36 | 453 | ||||||||||
13 |
Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3 | 5.33 +1.8 m/s | 5.06 -1.9 | 5.33 +1.8 | 4.95 -1.6 | 5.33 | 447 | ||||||||||
14 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 9 | 5.32 -0.4 m/s | 5.16 +0.5 | 5.13 -0.9 | 5.32 -0.4 | 5.32 | 445 | ||||||||||
15 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 5.21 +2.0 m/s | 5.21 +2.0 | 4.70 -0.1 | 5.16 -2.0 | 5.21 | 423 | ||||||||||
16 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 12 | 5.09 +0.8 m/s | 5.09 +0.8 | 5.08 -0.1 | 5.06 -0.9 | 5.09 | 400 | ||||||||||
17 |
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. |
04 | 4 | 4.98 +0.6 m/s | 4.88 +0.3 | 4.98 +0.6 | 4.93 +0.4 | 4.98 | 378 | ||||||||||
18 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 4.96 -0.8 m/s | 4.81 -0.1 | 4.85 +0.4 | 4.96 -0.8 | 4.96 | 375 | ||||||||||
19 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 5 | 4.91 +0.8 m/s | 4.91 +0.8 | 3.97 +1.8 | 4.57 +0.4 | 4.91 | 365 | ||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(pá, 31.5.2019 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 15 | 5.53 +2.3 m/s | 5.28 +0.7 m/s | X +0.2 | 5.53 +2.3 | 5.28 +0.7 | 5.53 | 487 | |||||||||
2 |
Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 |
06 | 10 | 5.48 +0.4 m/s | 5.48 +0.4 | 5.05 +1.3 | 5.41 +1.1 | 5.48 | 477 | ||||||||||
3 |
Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 7 | 5.19 -0.7 m/s | 5.03 +1.0 | 5.10 -0.4 | 5.19 -0.7 | 5.19 | 419 | ||||||||||
4 |
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 17 | 5.16 +0.7 m/s | 5.11 +0.4 | 5.16 +0.7 | 4.90 +0.6 | 5.16 | 413 | ||||||||||
5 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 3 | 5.16 +0.6 m/s | 4.70 -0.8 | 5.08 -0.6 | 5.16 +0.6 | 5.16 | 413 | ||||||||||
6 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 5 | 5.14 +0.9 m/s | 5.14 +0.9 | 5.10 -0.2 | 4.85 -0.8 | 5.14 | 409 | ||||||||||
7 |
Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 13 | 5.09 +1.4 m/s | X -0.2 | 5.09 +1.4 | X +1.5 | 5.09 | 400 | ||||||||||
8 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 1 | 5.07 | 4.81 +1.2 | 5.07 -0.6 | 4.82 +0.5 | 5.07 | 396 | ||||||||||
9 |
Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 6 | 4.89 -1.4 m/s | 4.83 -0.1 | 4.64 -1.4 | 4.89 -1.4 | 4.89 | 361 | ||||||||||
10 |
Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia Praha |
06 | 9 | 4.87 +0.6 m/s | 4.87 +0.6 | 4.41 +0.0 | 4.84 +0.9 | 4.87 | 358 | ||||||||||
11 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 12 | 4.82 -1.4 m/s | X +0.1 | X +0.6 | 4.82 -1.4 | 4.82 | 348 | ||||||||||
12 |
Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 4 | 4.78 -0.3 m/s | 4.62 -0.4 | 4.63 -0.9 | 4.78 -0.3 | 4.78 | 341 | ||||||||||
13 |
Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 16 | 4.76 +1.6 m/s | X -0.1 | X +2.3 | 4.76 +1.6 | 4.76 | 337 | ||||||||||
14 |
Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 14 | 4.65 +0.2 m/s | X +0.3 | 4.29 +0.6 | 4.65 +0.2 | 4.65 | 317 | ||||||||||
15 |
Václav NěmečekVáclav Němeček
AC Pardubice |
06 | 11 | 4.64 +0.9 m/s | 4.58 -0.4 | 4.64 +0.9 | 4.54 +0.8 | 4.64 | 315 | ||||||||||
16 |
Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 20 | 4.57 +1.8 m/s | 4.43 +0.3 | 4.20 +1.0 | 4.57 +1.8 | 4.57 | 303 | ||||||||||
17 |
Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia Praha |
06 | 21 | 4.52 +1.7 m/s | 4.41 +0.4 | 4.52 +1.7 | X +1.6 | 4.52 | 294 | ||||||||||
18 |
Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 19 | 4.47 +1.8 m/s | 4.32 +0.8 | 4.38 +1.3 | 4.47 +1.8 | 4.47 | 285 | ||||||||||
19 |
Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 22 | 4.43 +1.4 m/s | 4.22 +0.9 | 4.43 +1.4 | 3.98 -0.1 | 4.43 | 278 | ||||||||||
20 |
Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
06 | 18 | 4.37 +0.5 m/s | 4.31 +0.6 | 4.29 +1.3 | 4.37 +0.5 | 4.37 | 267 | ||||||||||
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 2.6.2019 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha |
99 | 11 | 6.17 +1.4 m/s | 6.07 +0.7 | 6.10 +1.2 | 6.17 +1.4 | 6.17 | 902 | ||||||||||
2 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 9 | 5.99 +0.8 m/s | 5.90 +0.5 | 5.96 +0.3 | 5.99 +0.8 | 5.99 | 846 | ||||||||||
3 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 8 | 5.92 +0.9 m/s | 5.91 +1.0 | 5.92 +0.9 | 5.91 +0.0 | 5.92 | 825 | ||||||||||
4 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 1 | 5.64 +0.9 m/s | 5.64 +0.9 | X +1.4 | X +0.5 | 5.64 | 741 | ||||||||||
5 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 5 | 5.50 +0.2 m/s | 5.35 +1.6 | 5.37 +1.7 | 5.50 +0.2 | 5.50 | 700 | ||||||||||
6 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 7 | 5.50 -0.5 m/s | 5.34 +0.7 | 5.50 -0.5 | 5.29 -2.0 | 5.50 | 700 | ||||||||||
7 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 10 | 5.43 +1.1 m/s | 5.43 +1.1 | 5.40 +1.5 | 5.43 +1.8 | 5.43 | 680 | ||||||||||
8 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 2 | 5.42 -0.1 m/s | 5.34 +3.0 | 5.36 +0.4 | 5.42 -0.1 | 5.42 | 677 | ||||||||||
9 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 3 | 5.16 -0.7 m/s | 4.94 +1.1 | 5.14 +0.6 | 5.16 -0.7 | 5.16 | 603 | ||||||||||
10 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
96 | 4 | 5.11 +3.3 m/s | 5.00 +1.5 m/s | 5.00 +1.5 | 5.11 +3.3 | 4.74 -0.3 | 5.11 | 589 | |||||||||
11 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | 5.07 +0.9 m/s | 5.07 +0.9 | 4.65 -1.6 | 4.55 -0.2 | 5.07 | 578 | ||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 2.6.2019 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 10 | NL 6.28 +2.0 m/s | X -1.4 | 6.28 +2.0 | - | 6.28 | 937 | ||||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11 | 5.83 +1.0 m/s | 5.83 +1.0 | 5.80 -0.2 | X +1.8 | 5.83 | 798 | ||||||||||
3 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4 | 5.77 +0.7 m/s | 5.63 +1.2 | 5.77 +0.7 | X +1.2 | 5.77 | 780 | ||||||||||
4 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 13 | 5.29 +0.1 m/s | 5.07 +0.5 | 5.13 +1.0 | 5.29 +0.1 | 5.29 | 640 | ||||||||||
5 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 5 | 5.28 +0.8 m/s | 5.14 +0.6 | 5.28 +0.8 | 5.12 +1.2 | 5.28 | 637 | ||||||||||
6 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 9 | 5.26 +1.3 m/s | 5.12 -0.1 | 4.97 +0.9 | 5.26 +1.3 | 5.26 | 631 | ||||||||||
7 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 8 | 5.21 -0.3 m/s | 5.01 +0.4 | X +1.3 | 5.21 -0.3 | 5.21 | 617 | ||||||||||
8 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 2 | 5.14 +0.2 m/s | 5.09 +1.3 | 5.08 +0.6 | 5.14 +0.2 | 5.14 | 598 | ||||||||||
9 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 3 | 5.08 +0.1 m/s | 4.69 +0.5 | 5.08 +0.1 | 5.00 -0.9 | 5.08 | 581 | ||||||||||
10 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 12 | 5.02 +0.0 m/s | 5.02 +1.0 | 4.89 +0.4 | 5.02 +0.0 | 5.02 | 565 | ||||||||||
11 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 4.98 +0.5 m/s | 4.93 +0.8 | 4.91 +1.0 | 4.98 +0.5 | 4.98 | 554 | ||||||||||
12 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | 4.82 +1.1 m/s | 4.82 +1.1 | X +0.8 | 4.73 -0.1 | 4.82 | 511 | ||||||||||
13 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 7 | 4.67 -0.1 m/s | 4.58 +2.2 | X +1.6 | 4.67 -0.1 | 4.67 | 472 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 1.6.2019 - 09:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 3 | 5.72 +1.6 m/s | 5.35 +0.2 | 5.72 +1.6 | 4.05 +0.1 | 5.72 | 765 | ||||||||||
2 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 2 | 5.56 +0.3 m/s | 5.39 +0.5 | 5.56 +0.3 | 5.41 +0.8 | 5.56 | 717 | ||||||||||
3 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | 5.40 +1.3 m/s | X +1.0 | 5.40 +1.3 | X +1.5 | 5.40 | 671 | ||||||||||
4 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 4 | 5.23 +1.3 m/s | 4.92 +0.4 | 5.23 +1.3 | X +0.6 | 5.23 | 623 | ||||||||||
5 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 6 | 5.22 +0.8 m/s | 5.06 +1.6 | X +2.0 | 5.22 +0.8 | 5.22 | 620 | ||||||||||
6 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 12 | 5.22 +0.7 m/s | 5.22 +0.7 | X -0.1 | X +1.1 | 5.22 | 620 | ||||||||||
7 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | 5.17 +1.8 m/s | 5.11 +0.9 | 5.17 +1.8 | 5.12 +0.6 | 5.17 | 606 | ||||||||||
8 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 15 | 5.15 +0.6 m/s | 5.07 +2.7 | 5.15 +0.6 | X +1.2 | 5.15 | 601 | ||||||||||
9 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 16 | 5.13 +0.9 m/s | 4.90 +2.3 | 4.98 +0.8 | 5.13 +0.9 | 5.13 | 595 | ||||||||||
10 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 5.05 +1.4 m/s | 5.05 +1.4 | 4.81 +0.4 | 5.04 +1.1 | 5.05 | 573 | ||||||||||
11 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 9 | 5.02 -0.4 m/s | 4.90 +1.1 | X +0.3 | 5.02 -0.4 | 5.02 | 565 | ||||||||||
12 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 14 | 4.79 +1.4 m/s | 4.30 +0.2 | 4.46 +0.5 | 4.79 +1.4 | 4.79 | 503 | ||||||||||
13 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 10 | 4.74 -0.2 m/s | X +0.7 | 4.73 +0.1 | 4.74 -0.2 | 4.74 | 490 | ||||||||||
14 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 13 | 4.71 +0.5 m/s | 4.55 +0.1 | 4.71 +0.5 | 4.71 | 482 | |||||||||||
15 |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1 | 4.59 +0.9 m/s | X +0.0 | 4.43 +1.2 | 4.59 +0.9 | 4.59 | 451 | ||||||||||
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 1.6.2019 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 2 | 5.44 +0.2 m/s | 5.08 -0.5 | 5.36 -0.3 | 5.44 0.2 | 5.44 | 683 | ||||||||||
2 |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 6 | 5.13 -1.0 m/s | 4.62 -0.8 | 4.69 -1.3 | 5.13 -1.0 | 5.13 | 595 | ||||||||||
3 |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 22 | 5.11 +0.8 m/s | 4.91 -0.5 | 5.11 0.8 | X 1.6 | 5.11 | 589 | ||||||||||
4 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 9 | 5.00 -0.3 m/s | 4.55 -1.3 | 4.66 -0.1 | 5.00 -0.3 | 5.00 | 559 | ||||||||||
5 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 1 | 5.00 -0.1 m/s | 4.61 0.3 | 4.35 0.3 | 5.00 -0.1 | 5.00 | 559 | ||||||||||
6 |
Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 14 | 4.97 -0.2 m/s | 4.75 -0.8 | 4.59 -0.3 | 4.97 -0.2 | 4.97 | 551 | ||||||||||
7 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 13 | 4.94 +0.4 m/s | 4.74 -1.4 | 4.60 0.0 | 4.94 0.4 | 4.94 | 543 | ||||||||||
8 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 10 | 4.93 +0.0 m/s | 2.80 0.2 | 2.24 0.1 | 4.93 0.0 | 4.93 | 540 | ||||||||||
9 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4 | 4.88 +0.8 m/s | 4.61 -0.7 | 4.62 0.3 | 4.88 0.8 | 4.88 | 527 | ||||||||||
10 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 16 | 4.87 -0.3 m/s | 4.48 -0.1 | 4.87 -0.3 | 4.60 0.2 | 4.87 | 524 | ||||||||||
11 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 23 | 4.81 +0.3 m/s | 4.35 -1.1 | 4.58 -0.5 | 4.81 0.3 | 4.81 | 508 | ||||||||||
12 |
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 15 | 4.80 +0.2 m/s | 4.64 -0.1 | 4.80 0.2 | 4.56 -0.2 | 4.80 | 506 | ||||||||||
13 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 20 | 4.78 +0.0 m/s | 4.62 -0.5 | 4.78 0.0 | 4.56 1.8 | 4.78 | 500 | ||||||||||
14 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 8 | 4.77 -0.1 m/s | 4.44 -1.4 | 4.77 -0.1 | 4.75 -0.4 | 4.77 | 498 | ||||||||||
15 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 21 | 4.76 +1.4 m/s | 4.45 0.0 | 4.61 0.6 | 4.76 1.4 | 4.76 | 495 | ||||||||||
16 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 18 | 4.73 +0.7 m/s | 4.51 -1.6 | 4.68 1.2 | 4.73 0.7 | 4.73 | 487 | ||||||||||
17 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 19 | 4.69 -1.5 m/s | 4.69 -1.5 | 3.36 -0.4 | 2.75 1.4 | 4.69 | 477 | ||||||||||
18 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 3 | 4.61 +0.2 m/s | 3.90 -2.0 | 4.61 0.2 | 3.64 0.5 | 4.61 | 456 | ||||||||||
19 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 12 | 4.59 +0.4 m/s | 4.12 -1.2 | 4.15 -0.1 | 4.59 0.4 | 4.59 | 451 | ||||||||||
20 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 7 | 4.49 -0.7 m/s | 4.43 -1.7 | 4.16 -0.1 | 4.49 -0.7 | 4.49 | 426 | ||||||||||
21 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 5 | 4.34 -1.2 m/s | 4.34 -1.2 | 4.20 0.3 | 4.10 0.3 | 4.34 | 388 | ||||||||||
22 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 17 | 4.30 +0.4 m/s | X -0.3 | 4.30 0.4 | 4.10 0.7 | 4.30 | 379 | ||||||||||
23 |
Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 11 | 4.12 -0.1 m/s | 3.93 -1.4 | 4.12 -0.1 | 2.98 0.1 | 4.12 | 336 | ||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 31.5.2019 - 17:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pentathlon |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 5 | 4.93 +0.1 m/s | 4.93 +0.1 | 4.57 -1.3 | X +1.4 | 4.93 | 540 | ||||||||||
2 |
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín Praha |
06 | 21 | 4.89 +1.0 m/s | 4.62 -0.6 | 4.89 +1.0 | 4.85 +1.7 | 4.89 | 530 | ||||||||||
3 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 1 | 4.87 +0.5 m/s | X +0.9 | 3.90 -1.4 | 4.87 +0.5 | 4.87 | 524 | ||||||||||
4 |
Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 11 | 4.85 +0.7 m/s | 4.51 +0.3 | 4.53 -0.9 | 4.85 +0.7 | 4.85 | 519 | ||||||||||
5 |
Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 10 | 4.78 -0.3 m/s | X +0.1 | 4.55 -0.5 | 4.78 -0.3 | 4.78 | 500 | ||||||||||
6 |
Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 17 | 4.76 +0.5 m/s | 4.76 +0.5 | 4.43 -1.3 | 4.56 +2.5 | 4.76 | 495 | ||||||||||
7 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 4.74 +0.5 m/s | 4.74 +0.5 | 4.71 -0.9 | 4.40 +1.1 | 4.74 | 490 | ||||||||||
8 |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 14 | 4.72 -0.1 m/s | 4.30 +0.2 | 4.72 -0.1 | 4.63 +0.7 | 4.72 | 485 | ||||||||||
9 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 7 | 4.70 -0.5 m/s | 4.70 -0.5 | 4.64 +0.7 | 4.62 +0.0 | 4.70 | 479 | ||||||||||
10 |
Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 2 | 4.69 +2.4 m/s | 4.49 +0.4 m/s | 4.49 +0.4 | X -0.2 | 4.69 +2.4 | 4.69 | 477 | |||||||||
11 |
Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 3 | 4.65 +0.1 m/s | 4.58 +0.5 | 4.41 +0.6 | 4.65 +0.1 | 4.65 | 466 | ||||||||||
12 |
Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK Jeseniova |
06 | 16 | 4.65 +0.3 m/s | 4.47 +3.0 | 4.65 +0.3 | 4.52 -1.1 | 4.65 | 466 | ||||||||||
13 |
Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia Praha |
06 | 6 | 4.61 +0.0 m/s | 4.61 +0.0 | 4.34 -0.6 | 4.57 -1.0 | 4.61 | 456 | ||||||||||
14 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 18 | 4.59 +0.8 m/s | 4.34 -1.0 | 4.59 +0.8 | 4.59 +1.3 | 4.59 | 451 | ||||||||||
15 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 8 | 4.58 +0.4 m/s | 4.14 +0.7 | 4.47 +0.5 | 4.58 +0.4 | 4.58 | 448 | ||||||||||
16 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 12 | 4.48 +0.6 m/s | 4.38 +1.1 | 4.22 +0.0 | 4.48 +0.6 | 4.48 | 423 | ||||||||||
17 |
Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 4 | 4.43 +0.5 m/s | 4.37 +0.3 | 4.24 -1.6 | 4.43 +0.5 | 4.43 | 411 | ||||||||||
18 |
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 13 | 4.38 +0.4 m/s | 4.38 +0.4 | 4.27 +0.7 | 4.32 -0.7 | 4.38 | 398 | ||||||||||
19 |
Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 20 | 4.25 +1.6 m/s | 3.42 -0.3 | 4.14 +1.7 | 4.25 +1.6 | 4.25 | 367 | ||||||||||
20 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 9 | 4.25 -0.7 m/s | 4.00 +0.2 | 4.25 -0.7 | X +0.3 | 4.25 | 367 | ||||||||||
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |