výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73 593
2 65 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.94 552
3 14 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.07 528
4 139 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13 517
5 80 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.31 484
6 142 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 10.43 463
7 92 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.65 425
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.25 692
2 128 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.55 629
3 8 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.69 601
4 121 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.86 568
5 116 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.88 564
6 76 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.94 552
7 59 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.15 513
8 44 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.31 484
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.18 707
2 17 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.39 662
3 90 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.51 637
4 91 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.55 629
5 131 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.62 615
6 176 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.64 611
78 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.18 707
2 132 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.25 692
3 17 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.39 662
4 90 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.51 637
5 128 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.55 629
6 91 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.55 629
7 131 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.62 615
8 176 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.64 611
9 8 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.69 601
10 63 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73 593
11 121 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.86 568
12 116 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.88 564
13 65 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.94 552
14 76 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.94 552
15 14 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.07 528
16 139 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13 517
17 59 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.15 513
18 80 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.31 484
19 44 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.31 484
20 142 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 10.43 463
21 92 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.65 425
78 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98 716
2 74 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.10 693
3 41 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.11 692
4 146 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.27 662
5 56 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.32 653
6 77 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.44 632
7 156 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.90 553
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.85 740
2 114 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.86 738
3 153 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.96 720
4 85 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.04 705
5 162 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.22 672
6 79 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.50 621
7 163 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.77 575
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.66 777
2 34 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.75 759
3 151 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.85 740
4 35 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.87 737
5 129 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.99 714
6 4 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10.15 684
7 117 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.37 644
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.66 777
2 34 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.75 759
3 108 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.85 740
4 151 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.85 740
5 114 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.86 738
6 35 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.87 737
7 153 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.96 720
8 66 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98 716
9 129 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.99 714
10 85 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.04 705
11 74 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.10 693
12 41 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.11 692
13 4 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10.15 684
14 162 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.22 672
15 146 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.27 662
16 56 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.32 653
17 117 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.37 644
18 77 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.44 632
19 79 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.50 621
20 163 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.77 575
21 156 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.90 553